PDA

Zobrazit normální verzi : miraprituk



miraprituk
25-01-17, 19:34
Vypis z konzole:



Hrac *miraprituk- ztraci moznost hrat dozorce na 1 den, duvod: [zakaz k CT] Prejizdeni simona, demence (hlasil Seabi) (admin Burak)





Poznamka:






Prosim o Unban, nevim proc ja jedinej bych mel mit Ban k CTckum za prejeti simona, na JB u CTcek prejizdi CTcka milion lidi, ale ja jedinej dostanu ban? Protoze si The Vortexx pobreci? Gratuluji spravedlnost existuje. Tleskam, je na vas jak se k tomu postavite. Jinak Vortexxe jsem přejel, protože strašně protahoval kolo. Dal olympiádu pro 6 hráčů na 3 týmy a na 5 vítězných bodů. Bylo to kolo snad přes víc jak 20minut, tak jsem ho přejel.

^SeaBi
25-01-17, 19:48
No, přejel si simona úmyslně během jeho simonování, to že jeho simonování trvalo trochu déle neznamená, že ho máš přejet.... snažil se zabavit vězně, tak jak by to správný simon měl dělat. Když si byl simon nějaký kolo potom, tak si dal mód, neřekl si ani že mají mít vězni puštěnou klávesnici... byl jsem zrovna v cele se šachtou a tak jsem se rozhodl vás pronásledovat na surf i s jedním kumpánem, který byl semnou v cele, oba jste nás zabili(ještě si zkoušel lhát o tom, jak si řekl, že máme mít puštěný klávesnice, no po chvíli, co jsme ti to nebaštili a potvrdilo to více vězňů, tak si kápl božskou), bylo to poslední kolo a jenom ses nám vysmál, pak si taky vzopmínám, že tam bylo jedno CT (nebyl to simon a ani nedostal příkaž k tomu aby zapl náhodu) které zaplo náhodu vězňům v boxe a ty si jim ještě zavřel bránů aby se nedostali ven, při tom nešťastně zahynulo jedno Téčko. Myslím, že můžeš být rád za den, dal bych ti minimálně 3 dny.

miraprituk
25-01-17, 19:54
:-D Tvl...no mám dost, nechceš z toho udělat třeba Permu? Já jsem zvyklej, že na začátku kola jakýhokoliv říkám puštěná klávesnice, tak jsem byl přesvědčenej i před tou přestřelkou, že jsem to řekl, je možný že ne, to nevím, to se nebudu hádat. Jinak co se týče toho boxu, to jsem zavíral vždycky když ho to CTcko Tyrky otevřel, aby prostě nikdo neutekl. A to že jim zapl náhodu za to já už nemůžu. Jinak abych se vrátil k přejíždění, tak doufám, že jakmile někdo přejede CTcko (z CTček) že taky dostane ban.

^SeaBi
25-01-17, 19:58
To jak si to tam vedou ostatní jb admini je mi jedno (resp. jestli to banujou nebo se nad tím jenom smějou), nikde tady nebyla řeč o permě, k tý náhodě... další 3 Téčka, už byla dávno venku před boxem a toho jednoho chudáka si tam zavřel a ani ses nepokoušel mu to otevřít.

Burak1
25-01-17, 19:59
Kdybych ban nedal, byl bych za špatného u poloviny lidí. Kdybych dal klasický ban (na 3 dny), byl bych za špatného u druhé poloviny lidí. Dal jsem kompromis, 1 den.

miraprituk
25-01-17, 20:00
Střílel jsem do toho tlačítka na otevření. Ale to jsi asi ty neviděl ;) Mě samotnému by se to nelíbilo, tak proč bych to dělal někomu jinýmu? Měl jsem snahu mu to otevřít, ale to je jedno. Jinak ano většina JB adminů se tomu jenom směje, ale já hned po prvním přejetí mám ban. Díky nemám ti k tomu víc co říct, svědčí to o bordelu na JB

^SeaBi
25-01-17, 20:08
Tak nelíbilo by se ti ani to, že tě fragne CT bezdůvodně, když je poslední kolo a jenom se tomu vyměje a nemůže z něj vypadnout slůvko "promiň" ale to není všechno, ty ses ještě do mě pustil, že tě nezajímam co tam píšu atd.

btw. takovej bordel, kterej si tam děláte, takovej tam máte.

// už to řešit nebudu... buď se tu můžeš dál hájit a počkat na vyjádření jb adminů a nebo uznáš chybu a postavíš se tomu čelem...


Uznat chybu můžu jenom v tom že jsem Vortexxe neměl přejíždět, to uznávám, ale to že jsem se ti vysmíval, že je mi jedno co píšeš, bylo protože mě to nezajímá kdo co píše do chatu, a hlavně jsem ani nevěděl že jsi admin, kdybych měl řešit to co kdo o mě píše do chatu, tak bych nedělal nic jinýho. nedá mi to ale nemáte se k adminům chovat jinak, než k ostatním hráčům, to že je někdo admin, neznamená, že mu máš lízt do prdele a podkuřovat mu... (neříkám že někomu podlejzáš právě Ty, ani tě neznám, takže nevím, píšu to všeobecně)

miraprituk
25-01-17, 20:14
Uznat chybu můžu jenom v tom že jsem Vortexxe neměl přejíždět, to uznávám, ale to že jsem se ti vysmíval, že je mi jedno co píšeš, bylo protože mě to nezajímá kdo co píše do chatu, a hlavně jsem ani nevěděl že jsi admin, kdybych měl řešit to co kdo o mě píše do chatu, tak bych nedělal nic jinýho.

ZeMi7
25-01-17, 20:14
1 den mi přijde ok. Proti ub.

Latins
25-01-17, 20:43
Už jsem dostal horší bany za větší blbosti, než je přejetí jednoho CTčka. Máš to na den. Tak myslím, že to přežiješ :happy:

Nihilia
27-01-17, 12:14
"Vortexxe jsem přejel, protože strašně protahoval kolo."

Ty jsi jeden z těch Simonů, u kterého vypádá kolo asi následovně:
- V čupu do boxu (polovina pokillována, protože si stoupli)
- Dáme si otázky na 2 výtězné body (další polovina mrtvá)
- Vy dva poslední si dáte box

Značka ideál a hlavně rychle bez zdržování :-)

Koprakek
27-01-17, 23:27
Lck.