PDA

Zobrazit normální verzi : Valentýn



InVitro
07-02-11, 16:32
Čus, potřeboval bych poradit co bych mohl koupit své přítelkyni na Valentýna ... ? Jen poprosím racionální nápady a ne nějaké dětinské připomínky a blbosti ! Nejlépe člověka, který má též přítelkyni a je hormonálně vyrovnaný a zná dobře situaci . Jde jen o nápady na základě kterých se můžu ale nemusím řídit . Thanks for help .

Karl0s
07-02-11, 16:43
kolik vám je ?
cenová hladina dárku ?

negative
07-02-11, 16:44
Myslím, že ak s Ňou bývaš tak klasicky raňajky do postele. Inak nejakého plyšáka, kvietok. Tu máš nejakú stránku :))) http://www.tvojedarky.cz/darky-pro-zeny.html
Ináč, good luck :) na záver dŇa to zakonči ako sa patrí (hádam vieš ako :))).

Charon35
07-02-11, 16:58
na záver dŇa to zakonči ako sa patrí (hádam vieš ako :))).
S nami pri CSku :DDD
No a teraz vážne: Plyšáky, kvetiny ... je to pekné, ale otrepané (ale baby to aj tak poteší).
Čo tak ju zobrať niekam kam chce už dávno ísť??? Alebo sa oteplilo, tak večera v reštike a ísť niekam na kopeček sa pokochať nočným výhľadom? :)

EDIT: Alebo to má byť iba nejaký darček? (akože nie cesta, ale nejaký dar?) :huh:

negative
07-02-11, 17:23
S nami pri CSku :DDD
sa pokochať nočným výhľadom? :)


:DDDDDDD snami pri csku nie :D :D

morbe
07-02-11, 18:24
http://hyperbobr.cz

zkus vybrat sám

Larodar56
07-02-11, 19:28
Hodně vtipné morbe. Já sice nemám Valentýna rád, ale přesto bych volil jako nejlepší nápad večeři při svíčkách. :) Jako dárek spíše květinu...

foxik
07-02-11, 20:30
Valentýn není s mäkkým i ?

Karl0s
07-02-11, 21:06
Valentýn není s mäkkým i ?

ne , ale v angličtině je to Valentine

Kaktus-sama
07-02-11, 21:18
No tak já mám taky přátelkyni, a nejspíš jí pozvu na večeři . Samozdřejmě že koupím kytku ta nesmí chybět, ale je pravda že je jen na tobě co koupíš každý má rád něco jiného . ;)

Larodar56
07-02-11, 21:27
Njn, já budu na Valentýna sám. :(

InVitro
07-02-11, 21:32
Myslím, že ak s Ňou bývaš tak klasicky raňajky do postele. Inak nejakého plyšáka, kvietok. Tu máš nejakú stránku :))) http://www.tvojedarky.cz/darky-pro-zeny.html
Ináč, good luck :) na záver dŇa to zakonči ako sa patrí (hádam vieš ako :))).

:-DDD Na co myslíš ty bejku . :-D

InVitro
07-02-11, 21:40
No přemýšlel jsem, že bych ji vzal na večeři a pak by jsme se mohli jít podívat na Špicl, kde odtud jde krásně vidět celý Brno a večer je to nejvíc, když září celý město a tam ji vyznám lásku . :-) Květiny by taky nebyly na škodu . Koupím asi bílý růže nebo gerbery anebo obojí . :-) Ještě fakt nevím, zkusím ještě popřemýšlet . Ale zatím díky za nápady .

Kaktus-sama
07-02-11, 21:44
Ty seš tu pro nás, my jsme tu pro tebe. :D

znedlob
07-02-11, 22:15
Njn, já budu na Valentýna sám. :(


To už jsme dva Laro :((

Larodar56
07-02-11, 22:16
No přemýšlel jsem, že bych ji vzal na večeři a pak by jsme se mohli jít podívat na Špicl, kde odtud jde krásně vidět celý Brno a večer je to nejvíc, když září celý město a tam ji vyznám lásku . :-) Květiny by taky nebyly na škodu . Koupím asi bílý růže nebo gerbery anebo obojí . :-) Ještě fakt nevím, zkusím ještě popřemýšlet . Ale zatím díky za nápady .

Ty romantiku. :D

negative
07-02-11, 22:26
:-DDD Na co myslíš ty bejku . :-D

:-DDDDDDDDDDDD minule si písal, že...... však hádam vieš :D tak by ste si mohli dať repete :D

Charon35
07-02-11, 22:38
No přemýšlel jsem, že bych ji vzal na večeři a pak by jsme se mohli jít podívat na Špicl, kde odtud jde krásně vidět celý Brno a večer je to nejvíc, když září celý město a tam ji vyznám lásku . :-) Květiny by taky nebyly na škodu . Koupím asi bílý růže nebo gerbery anebo obojí . :-) Ještě fakt nevím, zkusím ještě popřemýšlet . Ale zatím díky za nápady .

Vyhral sooom. :wub:
Mne začína škola, takže sa asi pôjdem niekde zrúbať....tež sám. :wall::drinks::mml:

EDIT: Negative máš SS.

negative
07-02-11, 22:40
Charon kde bývaš??
EDIT: daj mi fb alebo niečo iné, ak bývaš blízko, zájdeme na niečo chladené ;)

Karl0s
08-02-11, 13:31
Heh Invi kup jej vibrator :D:D:DD:D sa potesi... :D:DD
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAH OGM FUNYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYyyyyy

InVitro
08-02-11, 15:06
:-DDDDDDDDDDDD minule si písal, že...... však hádam vieš :D tak by ste si mohli dať repete :D

JJ, tak to byla taky tenkrát divočina sotva jsem se držel na nohou . :-DD

InVitro
08-02-11, 15:07
Heh Invi kup jej vibrator :D:D:DD:D sa potesi... :D:DD

:-DD Na to nepotřebuje vibrátor od toho má mě . ;-)

negative
08-02-11, 16:05
JJ, tak to byla taky tenkrát divočina sotva jsem se držel na nohou . :-DD

Tento krát trénuj s rukou, nech máš na Valnetí(ý)na výdrž ;))))

InVitro
08-02-11, 16:59
Nn z toho jsem už vyrostl .

negative
08-02-11, 17:32
Nn z toho jsem už vyrostl .

hmm :-))) good luck ;)

InVitro
08-02-11, 20:53
Tak po 2-týdenní abstinenci by si padl i ty . ;-)

AlterKoO
08-02-11, 20:56
Ja by som dal 5 krasnych cervenych ruzy a daky dezert tvar srdiecko :D

UFOusek
09-02-11, 00:04
delete.. Napsano v dalsim postu

UFOusek
09-02-11, 00:10
nad prispevky nekterych opravdu zustava rozum stat, vid morbe. Zbytecna radoby vtipnost :(


k tomu valentynu-jsem jiz tyden bez pritelkyne, ale minuly rok jsem obstaral ohnostroj-padla na to mesicni vyplata, ale stalo to za to, opravdu romantika :)

morbe
09-02-11, 07:22
nad prispevky nekterych opravdu zustava rozum stat, vid morbe. Zbytecna radoby vtipnost :(

a proč, si kurva myslis, ze to melo bejt vtipny? dal jsem za to hihiihihi smajlicQa ? nedal.

UFOusek
09-02-11, 09:38
InVitro chce racionalni nedetinske napady, jak sis mohl vsimnout u 1. postu. Pamatuji si na stredni skolu, kde se mezi kamarady probiral sexshop a chlast :). Nekdo vyrostl, nekdo ne, nekdo je porad na stredni.

Charon35
09-02-11, 10:53
Len sa tu kvôli takej somarine nepobite.
Tak čo INVI? už to máš rozmyslené? čas sa kráti. :)

InVitro
09-02-11, 15:07
Tak negative je SM to je mezi námi dvěma a my víme o čem mluvíme a já to od něho beru, protože ho znám .

InVitro
09-02-11, 15:08
Len sa tu kvôli takej somarine nepobite.
Tak čo INVI? už to máš rozmyslené? čas sa kráti. :)

Už mám zhruba představu jak to udělám a co udělám, ale ještě počkám jak se vyvinou okolnosti . ;-)

Larodar56
09-02-11, 15:22
To už jsme dva Laro :((

Já stejně valentýn nesnáším, je to americký svátek, tak mi to může být fuk.

Charon35
09-02-11, 15:50
Já stejně valentýn nesnáším, je to americký svátek, tak mi to může být fuk.
Sv. Valentín bol talian. Zpropagovali to v UK. V US sa akurát začali vyrábať vo veľkom tie kraviny. Nebudte posadnutí s USA, väčšina sviatkov je z EU (ako aj halloween). Len amíci na tom chcú zarobiť, v podstate ako na všetkom, preto sú (alebo boli) ekonomická veľmoc. :) A ani sa im nečudujem, len my sme takí tupí, že nevieme na ničom zarobiť. ;)

INVI tak nech to víde a daj vedieť ako to dopadlo ;)

negative
09-02-11, 15:51
Tak negative je SM to je mezi námi dvěma a my víme o čem mluvíme a já to od něho beru, protože ho znám .

:-) ďakujem za prejavenú dôveru ;))))
Valentínsky námet :D

http://www.youtube.com/watch?v=n-Q_ZGEknJA&feature=related

negative
16-02-11, 22:02
Tak ako to dopadlo?!! :)

apach29
17-02-11, 09:52
No ja jsem s Monikou uz skoro 10 let, tak jsem ji vzal na obed, kyticka cekala doma, uklizeno, prevlevlecena postylka......laska :). Co chcete po 10ti letech vymyslet??????

InVitro
17-02-11, 13:16
Tak ako to dopadlo?!! :)

Jsem nad míru spokojen . Dopadlo dokonce nad moje očekávání .

Charon35
17-02-11, 13:34
Jsem nad míru spokojen . Dopadlo dokonce nad moje očekávání .

No a čo si vymyslel? Daj nejaký návod :D Mne už dochádzajú nápady (aj ked tento rok som to nemusel riesit:).

@APACH: NJ, tam už toho moc nového nevymyslíš :D

InVitro
17-02-11, 14:47
Nakonec jsem změnil jen málo z toho co jsem plánoval již předtím . Místo těch bílý růží jsem jí dal růžové růže a pak jsem jí vzal do restaurace na večeři s vyhlídkou na město, takže to byla nádhera a bylo to ještě lepší než ten Špicl, který jsem původně plánoval předtím . Pak jsme spolu zašli na romantický film do kina . A nakonec jsem to završil dárkem, 4 karátový náhrdelník. A jen dodám, že z toho byla celá štěstím bez sebe a i slzička jí ukápla . Měl jsem z toho velkou radost, že jsem jí mohl udělat radost, protože jen dodám, že mě to všechno přišlo cca na 5500 Kč, ale stálo mi to každopádně za to .

Larodar56
17-02-11, 15:32
Dokonalost. :)