PDA

Zobrazit normální verzi : Od Bad Boysa



3k a Jerry
21-02-12, 12:39
Nevešlo se to do chatu, tak to zakládám tu ..

BAD BOYS: Ahoj, rád by som vedel, za čo som dostal ban :) "Pokus o rozvraceni admin teamu"? Nikoho som sa nesnažil rozhádať išiel som len po nemikovi, proti ostatným nič nemám. A okrem toho: Napísal si že "pokud nic dalsiho nenajedete, bad boys dostane ban". Myslím že sa toho našlo DOSŤ, takže si trochu protirečíš. A s tou anketou si to celkom zakončil :) Pokiaľ viem, každý od MOZO mal maximálne jeden účet a aj to sa nevyjadrili všetci od nich.
Ten týžďnový ban ma nezabije, ja sa len pýtam.

+ A perlička na záver: "sireni pomluv"? Srsly? Pokiaľ viem, "klebeta" je nepravdivé ohováranie, bez toho aby o tom predmet ohováranie vedel (presne to čo praktizuje vyššie uvedený admin, ale to je vedľajšie). Ja som podával PRAVDIVĚ info a bol som si vedomý, že to Nemik vidí. Toť vše.

apach29
21-02-12, 21:29
Kotel pravdepodobne muze videt IPiny hlasujicich, tak by nas s nema mohl seznamit. At vime, jak prisel na to, ze se hlasovalo z fake uctu MOZO crew.

Kotel
25-02-12, 20:03
Nechtel jsem si kazit vikend.

Intenzo
03-03-12, 02:51
MOZO crew nebola informovaná o hlasovaní, takže ani nehlasovala.

Hohner
03-03-12, 17:30
bad boys a sedly, akoby vás jedna mater mala !

Hohner
03-03-12, 17:41
JustinBoys nás označil za hlupákov a naše posty za retardované, pretože mu neprišli vtipné a myslí si, že nimi urážame všetkých naokolo, wueeeu. Nám zase prídu jeho hlúpe, priteplené, zaostalé pokusy o vtipkovanie (ako napríklad tento http://csko.cz/forum/showthread.php?5288-Sekani&p=72685#post72685 ) tiež neskutočne trápne, takže JustinBoys, ty retardovaný skryplený kokotiak, zober si mamu a otca a vypadni do piče.

Hohner
03-03-12, 17:49
Práve si to potvrdil.

A len jedna vec: keď sú tu všetci admini a väčšina userov retardovaní idioti, prečo jednoducho neodídete, ale zakladáte si furt ďalšie acc., a píšete tu tie sračky?

pretože vám to musíme vysvetliť a chceme aby ste sa nad esbou zamysleli. chápeš? nemôžeš byť taký hlúpy, NEBUĎ HLÚPY!!! začni hrávať sudoku, alebo karty a tak, a možno v budúcom živote budeš chápavejší!

A sedly ťa nechce, hahaa!

znedlob
03-03-12, 18:07
bad boys a sedly, akoby vás jedna mater mala !

Vy to nemáte v té bedně opravdu pořádku. Pořád píšete jak jsme zlí a jak vám pořád nadáváme, všímáme si vás atd. A co se nestane? Půl roku si Mozo bandy ani nevšimnu a stejně je to k ničemu. Pak kdo do koho rejpe co? Trochu si to srovnejte. ;-)

Charon35
03-03-12, 19:54
JustinBoys nás označil za hlupákov a naše posty za retardované, pretože mu neprišli vtipné a myslí si, že nimi urážame všetkých naokolo, wueeeu. Nám zase prídu jeho hlúpe, priteplené, zaostalé pokusy o vtipkovanie (ako napríklad tento http://csko.cz/forum/showthread.php?5288-Sekani&p=72685#post72685 ) tiež neskutočne trápne, takže JustinBoys, ty retardovaný skryplený kokotiak, zober si mamu a otca a vypadni do piče.
Nie preto. Preto lebo oni také sú a vy taktiež.
Jurob, dnes bolo v Matrine pekne, len 2 hliadky som tam stretol, čo ma moc nepotešilo. A ty zas musíš sedieť pri PC a písať buloviny. Get Out boy. Vonku je tak krásne...Možno ti to urobí dobre na MOZOg. Len rada. ;)

EDIT:

Netrapoš, dik.
Fíha, si mi dal. :notsure: Človek ti chce dobre a ešte trapoším. :/

Charon35
04-03-12, 00:29
Amol ešte nemá ban, ale už je tu tegelan... ideš si tupnúť vlastné posty?

Palčekujú (sa) o dušu.

Charon35
04-03-12, 12:08
Vy dvaja ste sa teda našli... jeden retardovanejší ako druhý.

A predsa na teba nemáme.

Charon35
04-03-12, 12:34
Vieš čo mám na tebe fest rád? Vždy keď si čítam tvoje posty, pripomenú sa mi staré dobré časy ako som sa na 1. stupni základky takýmito "vtipmi" stieral so spolužiakmi.


Netrapoš, dik.



Nepíš, dik.
Napíšeš ty. Ale som rád, že ti pripomíňam dobré časy.

Jze dal si mi to. Končím. Nebudem tu vypisovať s dmntom ako si ty.