PDA

Zobrazit normální verzi : Zabíjanie ct,Demencia



Fellow
26-01-17, 11:33
Nick : +[Milion]+
SID : VALVE_0:0:821905276
IP : 37.221.249.246
Tento hráč porušuje pravidlá,zabíjanie CT ,Zabitie T kvôli tomu že cez mikrofón pozdravil simona, neustále používanie vulgarizmov
Demo : http://leteckaposta.cz/144403673

Kotlys
26-01-17, 12:11
ByBee koumal jsem demo:
za 1: neporusoval zadne pravidla,mluvil vulgarne a to mluvi kazdej
2: proc si nenahlasil druhe ctcko?? sam rikal ze to neumi a nebral si simona ,tak kvuli nemu mel nervy,na jeho miste tu mel byt jeho kolega u ct!
3: Milion je kamos a hraje normalne,to ze mluvil sproste kvuli tomu ze jeho kolega neumel u ct hrat a to ze tam psali hovna u t ho tady hlasíš ? realy ?

Operak
27-01-17, 23:36
Žádné porušení pravidel jsem neviděl v demu. Dále si dovolím citovat jednoho z adminů "Každý je občas kurva sprostý.". Nicméně jsi bezdůvodně zabíjel CT, né uplně bez důvodně, ale kdyby jsi chtěl vypadat jako rozumný hráč JB a nezapadat mezi ty "děti" které JB hrají, tak by jsi mu pomohl. Očividně nevěděl kde má hlavu kde má pravou nohu. Takový hráči potřebují podpořit né aby jsi je zabíjel stím, že si neberou Simona. Za mě kratší zákaz.
Druhé CT by jsem vůbec neřešil kvůli zmíněnému důvodu. Neschopnost se mu nedá dát, mik měl a to že nebral simona? Co se vyřeší zákazem? nic... Stále nebude vědět jak se bere simon.

Latins
28-01-17, 09:42
Jestli to byla nadměrná vulgarita, tak bych to řešil na serveru. Případně v den nahlášení zde na Forum. Ale zpětně to už nemá cenu.
Bohužel budu mimo ještě týden, takže jsem nemohl dřve zareagovat.

A když mi dodáte Jméno, IP a SteamID, tak jsem ochoten mu dát ban za Neznalost pravidel (Nebraní Simona). Potvrdil mi to tady Operák, kterému věřum.

Koprakek
02-02-17, 17:09
Nech to tak L.