PDA

Zobrazit normální verzi : Odebrání map ze serverů - Furien



rejdžyoda
26-01-17, 14:01
Zdravím...

Dříve jsem to tak nebral ale dneska mi došla poslední kapka dnes jsem hrál na Furien a hrali jsme mapu de_dustlands byl bych za odebrání teto mapy

CT - kemp všude

T - malá mapa (nutí to Furieny kempit) většina hráčů co znám tak to odpoji jak nastane tato mapa což je další -

Řekl bych že převažuje víc - jak + byli by tu plusy ale jen pro CT
Jsem zvědav jestli jste stejného názoru jako já podle mě je tato mapa až moc výhodná pro CT než pro T tak se tu prosím vyjádřete jak myslíte nejlépe jen hráči co hrají Furien často

Děkuji a byl bych rád kdyby se ta mapa odebrala.

S pozdravem rejdžyoda

Samco
26-01-17, 15:08
Na tej mapke sa dá rýchlo spraviť vysoké skóre a to je na tom zaujímavé.

Baxo15
26-01-17, 15:47
veď to je super mapka

mirecc
26-01-17, 16:30
pro

rejdžyoda
26-01-17, 17:35
Na tej mapke sa dá rýchlo spraviť vysoké skóre a to je na tom zaujímavé.

Ano Samčo ale většinou buď s SKčkem nebo za CT chápeš je potřeba mapy kde to je vyrovnané a podle mě tato mapa to není

E:
veď to je super mapka

Baxo neuraž se ale nehraješ to tak dlouho aby jsi to viděl jak já nebo Oldschool hráči F. Beru to podle pro a proti a podle mě převažuje proti

Dimitri19
26-01-17, 18:15
Nie ,kedysi som bol za odstránenie ,ale zmenil som názor.


Ano Samčo ale většinou buď s SKčkem nebo za CT chápeš je potřeba mapy kde to je vyrovnané a podle mě tato mapa to není

Tak navrhni nejakú mapku alebo sa vyjadri k mape čo som navrhol ja s fejkom.

F4Ke :-**
26-01-17, 18:22
Skôr by som bol pre odobranie mapy inferno. Dôvod kemp v dome, málo miesta na strafy.

Troppe
26-01-17, 19:50
Ferno se ani tak moc nehraje.
S dustlands nemám problém. Pokud CT kempí v tunelu, nahážeme tam HEčka a je klid. Kemp na jiných místech se dá ustrafovat.

Tečka
26-01-17, 20:27
Mě přijde dost vyrovnaná i když ji osobně nemám rád, ctcka sice kempí v tom malým prostoru u spawnu, ale když se tcka snaží vyuzijou vše co můžou tak ctcka uhrajou. Nemůžou se vyhazovat hrané mapy, na dustlands se většinou sejde dost lidí 15+ takže určitě nechat, to bych spíš vyhodil inferno.

bol raz jeden král
26-01-17, 21:21
Inferno je jedna z mála map co se liší od ostatních, takže tu bych nechal. Spíš mi přijde jako uplně zbytečná mapa aztec_2003.

Jeremy
26-01-17, 22:00
Skoro všetky mapy okrem dustiek sú tam zbytočné a radšej než by ste pridávali mapy tak ich chcete odstránit aby sa fakt už hrávalo iba 5 máp. Ako písal dimitri chodte sa radšej vyjadriť k mápam ktoré sa navrhovali na pridanie a nie tu diskutovať o mape ktorá sa aj tak neodstráni lebo sa hráva.

Hybrid
26-01-17, 22:49
na dustlands se většinou sejde dost lidí 15



Podle mě za T pokud nemáš SK je tato mapa v takovém počtu hráčů nehratelná, člověk se furt o někoho blokuje, a ono víc možností než kempit/umřít ani není, jsem pro odstranění mapy.

mirecc
27-01-17, 15:14
Podle mě za T pokud nemáš SK je tato mapa v takovém počtu hráčů nehratelná, člověk se furt o někoho blokuje
môj názor

Sank9o
03-02-17, 16:44
Jeto pravda hraju Furien furt a tahle mapa mě vůbec nebaví a moc se tam kempí s ctčkama.