PDA

Zobrazit normální verzi : :-)EsO PrOfEsIoNaL:-) JB no mik u CT neustale



klodma
27-01-17, 02:46
Neustale leze k ct a nema mic a prudi, nez dosel na serveru kecali jsme davali vecerni pohodku aprdy mody obcas naka ta sranda a tak. Neliby se mu ze ve 2 hodiny rano nikomu se nechcou davat prikazi

Nick - :-)EsO PrOfEsIoNaL:-)
IP -188.246.111.251 CZ
Valve ID - VALVE_0:0:1941544454 CZ
DEMO- http://csko.cz/dema?UPD=DSmtx8VS
Dejte mu prosim aspon ban k CT nez si zakoupi mikrofon nebo něco - Děkuji

messi555
27-01-17, 03:54
No mám toho celkem dost kamarádi.Víte proč sem lezl k policistům? Myslíte, že mám zapotřebí od roku 2011 kdy hraji tuto hru(myslím tím zde), dávat hráčům bezdůvodné kily.Jediný důvod, který tato akce měla byla ta, aby se k policistům nedostali právě tady tito parchanti kteří jako skoro každý druhý dneska rozdávají kily jenom tak pro zábavu.Samozřejmě, že tento ubožák nemá dostatek soudnosti, aby se přiznal a bude tak zatloukat svými sladkými řečmi o nějaké srandě a podobnými kecy.Já na ten JB chodím teďka poslední dva týdny takto pozdě protože sem doma(nemocný) a jdu si tam pro zábavu zahrát, ale když tam přijdu a začne mi nějaký zmetek bezdůvodně sypat kily a já se proti tomu samozřejmě nemůžu nijak bránit, protože dohadovat se s idiotem, který si to vysvětlit nenechá a prosazuje si svoji pravdu tak potom o čem tato hra je a čemu se divíte? Z vedení na to tady serou a já hráč, který tady strávil tolik času bude dostavát bany za takové pičoviny? A takové kecy, že stím nic nejde udělat a ostatní vaše argumenty na podobný scénář, tak ty sem prosím vůbec nepište protože to mě nezajímá.Jde vidět kde to bylo v roce 2011 a jak ti lidi jsou více a více vypatlanější.Bany si udělujte kolik jenom chcete, ale problematiku toho o čem se tady snažím mluvit tím nevyřešíte. Díky za toto neskutečně zajímavé téma. S pozdravem :-)EsO PrOfEsIoNaL:-)

Kotlys
27-01-17, 08:41
přikláním se k esicku ,má mikrofon protože jsem ho slyšel mluvit jindy(kvuli nemoci a v noci se mu asi nechtelo mluvit) a to co napsal je true.

jinak je tam dukaz ze eso nemluvi.

Operak
27-01-17, 10:41
Eso jestliže nemáš mikrofon tak k CT vůbec nemáš chodit. Neviděl jsem sice demo nicméně myslím, že mikrofon máš(nejsem si jistý ale mluvit jsem tě slyšel). Podle toho co píšeš tak jsi rozumný člověk a kdyby jsi se s někým domluvil kdo by dodal demo, že mluvíš tak by se toto nemuselo vůbec řešit nějakým zákazem. V opačným případě zákaz můsíš dostat i když tvůj prvotní záměr bylo, aby se jen nedostali k CT parchanti a zamezit zbytečným fragům.

Nakladana Okurka
27-01-17, 11:42
To je celkem debilní řešení nemyslíš? Jestli ti dává bezdůvodné killy tak ho natočili a hoď ho sem.
Až budu doma kouknu na demo. Každopádně věci okolo v tomhle nehrají roli, banovat/nebanovat se bude čistě podle toho, co je na demu.
Musíš pochopit Eso, že problematiku toho, co píšeš, nevyřešíme. Ale myslíš si, že ty ji tímhle vyřešíš?

klodma
27-01-17, 13:12
No mám toho celkem dost kamarádi.Víte proč sem lezl k policistům? Myslíte, že mám zapotřebí od roku 2011 kdy hraji tuto hru(myslím tím zde), dávat hráčům bezdůvodné kily.Jediný důvod, který tato akce měla byla ta, aby se k policistům nedostali právě tady tito parchanti kteří jako skoro každý druhý dneska rozdávají kily jenom tak pro zábavu.Samozřejmě, že tento ubožák nemá dostatek soudnosti, aby se přiznal a bude tak zatloukat svými sladkými řečmi o nějaké srandě a podobnými kecy.Já na ten JB chodím teďka poslední dva týdny takto pozdě protože sem doma(nemocný) a jdu si tam pro zábavu zahrát, ale když tam přijdu a začne mi nějaký zmetek bezdůvodně sypat kily a já se proti tomu samozřejmě nemůžu nijak bránit, protože dohadovat se s idiotem, který si to vysvětlit nenechá a prosazuje si svoji pravdu tak potom o čem tato hra je a čemu se divíte? Z vedení na to tady serou a já hráč, který tady strávil tolik času bude dostavát bany za takové pičoviny? A takové kecy, že stím nic nejde udělat a ostatní vaše argumenty na podobný scénář, tak ty sem prosím vůbec nepište protože to mě nezajímá.Jde vidět kde to bylo v roce 2011 a jak ti lidi jsou více a více vypatlanější.Bany si udělujte kolik jenom chcete, ale problematiku toho o čem se tady snažím mluvit tím nevyřešíte. Díky za toto neskutečně zajímavé téma. S pozdravem :-)EsO PrOfEsIoNaL:-)

Kámo ten tvuj fk spočívalo v tom že jsme se na serveru hrali proste s Carvenem koho uvidim toho zabijim neco jak schovku chapes ? A já taky už hraji nakou dobu to si nemysli ale když si nikdo nestezuje neposerem se s jednoho člověka MOŽNA DVOU no co sis naverboval.

messi555
27-01-17, 15:16
Nebudu se stebou hádat lháři to nemám zapotřebí.Si ubožák bez ohledu jak to dopadne.

klodma
27-01-17, 16:07
Nebudu se stebou hádat lháři to nemám zapotřebí.Si ubožák bez ohledu jak to dopadne.

Mě je to jedno pokud te mi nejak štvem a kazí me ti hru máš možnost natoč si demo a hod si to sem už se stebou nemíním bavit, tvá intelingence se rovná 15 letemu děcku. Končím nevšímej si mě na severu já si nebudu všímat tebe a že lezeš k ct kvuli tomu že se ti nelíbí jak hrajem s Carvenem to je trapas. Co nerozumis na priakzu kterej se dá po 2. hodine rano koho uvidim Kill vsichni to chapou ale ty. Uvědom si že 2 ráno ti nikdo simonovat nebude normálně a gord v týdnu neřeknu o víkendu to se možná někdo najde. Pokud tě to snáma nabaví a chceš si dat party nebo tak něco zkoušet/učit atrakce myslim si že je 8 serveru JailBreaku tak si bez na jinej. Pokud ti tak moc ubližujem. Víc ani min uz k tomuhle nemam.

Jager

messi555
27-01-17, 19:27
Nepiš hovadiny a nedávej bezdůvodné kily lidem jenom protože se nudíš.To radši vypni a nechoď na server vůbec.

GramoRokkaz
28-01-17, 01:44
http://csko.cz/dema?UPD=vxWGC9pr
http://csko.cz/dema?UPD=hkH0Q4iL

Tu je jasne vidno že ani mic nebol a ešte aj fk :) a nadržiavanie :)

DeadJoyCZ
28-01-17, 09:09
Díval jsem se na demo od klodmy, na demu bylo vidět, že EsO nemluví, nedává příkazy, zákazy nic. Nicméně, jak to napsal už Operak nahoře, jestliže nemáš mik. tak k CT nemáš co lézt i kdyby bylo 2 ráno a bylo tam např. 6 lidí dohromady. Tím, že jsou 2 ráno, neznamená, že se ruší stanovená pravidla. Avšak, se divím, jak to bylo(což už nezjistíme) že prý Carven dával FKilly, ještě předtím, než EsO přišel. K tomu nemáme nějaké dukazy, jedinné co vidím, je demo, kde EsO stojí ve zbrojce a nehne ani brvou. Já si Esa pamatuju, slyšel jsem ho i simonovat, tak nevím, proč to neudělal i v tomhle případě. Shrnutě na demu: no mic.
PS: Eso, kdykoliv i Ty můžeš např. Carvena natočit a hodit to sem. Nicméně, nemáme dukazy o tom, že Carven dával nějaké FKilly, jak jsi Ty zminoval v chatu.

Latins
28-01-17, 09:29
Co s tebou Eso?Jak to teda vyřešíme? Popravdě jsem přesvědčen, že mikrofon máš.
Ale nechce se mi tě trestat banem, když ten mikrofon máš.
Možná, kdybychom ti dali ban za Neznalost pravidel (Nesimonování).
Já si to demo přehrát ještě týden nebudu moct, tak nemohu posoudit. Takže záleží na někom, kdo to shlédne a určí.

GramoRokkaz
28-01-17, 12:05
Priložil som aj ja demá.

S pozdravom Carven1

Nakladana Okurka
28-01-17, 14:32
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=209123