PDA

Zobrazit normální verzi : Capture the flag - AB



mk4
21-02-12, 20:20
Zdravim,
tak jsem se naštval a nabonzuju tu jednoho hráče asi stim nic neuděláte protože nemám jeho IP ale dávám jsem demo myslim že je to tam pěkně vidět když automatkou dá 3 hs hned za sebou jinak video jsem začal bohužel nahrávat pozdě a nešlo mi se přihlásit do spec.jinak mám pár otázek týkajcí se tohoto tématu tak ve zkr.

http://csko.cz/dema/upload/dir/flag.dem

1) mohu video nějak sestřihat mám ho zbytečně dlouhé ke konci jsi už ab nikdo nezapl takže tam nic není a zdá se mi zbytečné nahrávat video kde nic není vidět
2)stačí když jsi udělám printscren hrače na internetu na strance kotelně zdá se mi to jednoduší a je tam vidět vše nick i IP někdy třeba i město :)

díky za příspěvky :smile:

Svacinar
21-02-12, 20:23
Video můžeš sestříhat, ale musíš na to mít program. Myslím, že ale bohatě stačí, když napíšeš do koznole "record retardswh" a po natočení dostatečného materiálu napsat do konzole "stop" a je to. ID a IP a nick hráče zjistíš, když do koznole napíšeš amx_ip a pak jen zkopíruješ jeden řádek např. do wordu.

mk4
21-02-12, 21:40
Jo díky ale zajímalo by mně pokud adminům pošlu prinscreen stránky kotelny s ip a nickem hráče jestli to berou,myslim že to je důkaznější a pro mně i jednoduší.
A jinak koukal ses na to video, já myslim že to tam je jasný dokonce se pak k tomu i přizná.

hanibal 96
22-02-12, 14:33
Ja jsem byl taky přítomen když tam byl ten udajny cheater.Demo nemam ale ještě jeden hráč myslím Saintpepo měl demo.

kashpi
22-02-12, 14:50
nevím jak ostatním, ale mě to nejde přehrát :D


viewdemo flag
Playing demo from flag.dem.
flag.dem is not a HL demo file.
Viewdemo: couldn't load demo flag.d

hanibal 96
22-02-12, 14:52
Ja se na to demo zkusím podívat, ale až budu doma.

HoracioKeine
22-02-12, 19:07
Nevím, ale mě na tom nic moc divného teda napřišlo....jako že dá 2 hs neznamená, že ma ab. Spíš bych se pozastavil nad tím borcem (teď nevím jméno, protože nejsem doma) s tou rychlopalkou co dal 3hs za sebou...ale nevím no.

kashpi
22-02-12, 19:51
na tom demu není nic vidět, takže pro nedostatek důkazů lock