PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na AIM - PRIJATÝ



Indian0
29-01-17, 19:44
Tak nazdar,

Čím by som tak začal... V podstate toto je moja druhá žiadosť o práva na AIM (Link na 1. tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?36623-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-na-AIM-sekciu

Cheating: Nahlásené množstvo cheaterov, pár diem je aj na fóru, poslednú dobu zväčša hlásim len Samčovi/Burakovi. Admina som na inom portáli nerobil, hrám len na Kotelni. Môj vek 18, záľuby PC hry, šport, čítanie a pôsobím v občianskom združení, ktoré má za cieľom evanjelizovať a robiť ľudí šťastnými, na čo som patrične hrdý. Sám seba by som charakterizoval asi ako blázna, flegmu. Viac o mne nájdete aj v predchádzajúcej žiadosti.

Body, které musíte bezpodmínečně splňovat:
vlastnit originální hru STEAM_0:1:83911978
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu To už asi aj trošku dlhšie mám nahrané.
čistý trestní rejstřík Bany len za prechádzanie autíčkom na JB
hlášení cheaterů - http://csko.cz/forum/search.php?searchid=2693114 Všetky moje príspevky tam nájdete, vrátane diem čo som hádzal na fórum.

Prajem pekný zvyšok dňa. :rolleyes:

The Frisco
03-02-17, 23:02
něco mi hlásil na steamu, žádný fail.

Samco
04-02-17, 18:11
Hlásenia, chovanie a aktivita na Fune je veľmi dobrá. Pozor na ten JB, aby tam aktivita nebola väčšia ako na Fune (samozrejme je to na tebe).

PRO

Indian0
05-02-17, 13:46
Hlásenia, chovanie a aktivita na Fune je veľmi dobrá. Pozor na ten JB, aby tam aktivita nebola väčšia ako na Fune (samozrejme je to na tebe).

PRO

Aktivitu sa snažím si strážiť. :)

Chemo
09-02-17, 23:50
Nahlásil mi toho veľa, žiaden fail, som určite ZA.

Nihilia
18-02-17, 20:14
Pamatuju i ho ještě z doby, kdy jsem hrával AIM servery a nikdy jsem u něj neviděl problém ať s chováním nebo že bych měl podezření na cheating.

PRO (pokud někdo nevyštourá nějaké čuňárny)

Indian0
21-02-17, 21:17
Pamatuju i ho ještě z doby, kdy jsem hrával AIM servery a nikdy jsem u něj neviděl problém ať s hováním nebo že bych měl podezření na cheating.

PRO (pokud někdo nevyštourá nějaké čuňárny)

Myslím že jediné čučárny ktoré som spravil boli prechádzanie CTčok na Jailbreku :happy:
Ale ja za to hlavne nemôžem :) hral to za mňa môj pes :D :)

Burak1
21-02-17, 21:48
Hlášeních bylo hodně, na fail si nevzpomínám, ještě si vzpomínám na náš fight na Vánočním o ty nože :D. Pro.

^SeaBi
21-02-17, 21:55
Ahoj, hlášení jsem si od tebe v poslední době nevšiml, pro začátek si mě přidej na steamu a něco mi nahlaš, zatím bez vyjadření.

Indian0
22-02-17, 20:26
Ahoj, hlášení jsem si od tebe v poslední době nevšiml, pro začátek si mě přidej na steamu a něco mi nahlaš, zatím bez vyjadření.

Momentálne minimum cheaterov hlásim cez !. Ja viac preferujem steam je to podľa mňa efektívnejšie a samozrejme pridám si ťa :hypocrite:


Hlášeních bylo hodně, na fail si nevzpomínám, ještě si vzpomínám na náš fight na Vánočním o ty nože :D. Pro.

Veď si len tak tak vyhral :tongue:
PS: dlžíš mi VIP :taunt:
PSS: A ja tebe pivo :beer:

Saintpepo
02-03-17, 10:26
U teba platí to isté ako u Stoulanta. Pro. Welcome