PDA

Zobrazit normální verzi : amanda (jiny hrac) --> Britny



eRkoo
30-01-17, 16:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 209335)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack - web svat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < amanda >
[AMXBANS] Tvuj nick: eRko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:33121489
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:33121489
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.231
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.231
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
eRko is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Takze. Celkom som sa dobre bavil na tom, ako tu prisli popisovat hraci, ktori nemaju co robit v AT Teame to, ze som bol zapnuty na Capture The Flag a preto som zatial nemal potrebu reagovat. Na tomto svojom Steame mam v CS 1.6 odohranych 2500 hodin a ten ucet mam nejakych 8-9 rokov? Mozno tak nejak. Hram CS viac ako 10 rokov od 1.5 a mam odohranych viac ako 10 000 hodin a to urcite, eRko nie je moj povodny nick, zacal som hrat na csko.cz pred asi 3 rokmi a ked som si konecne chcel dat svoj povodny, tak som zistil, ze mam dost bodov na to, aby som nick menil a nechal som to uz tak. Odohral som tolko mixov, cw-ciek, laniek, medzihernakov, ze by som si musel velmi pospominat, aby som sem napisal vsetko spravne. Nejdem robit reklamu, ale adminovanie na csportal.sk, antik - interface, klasik antik k3s4, panoramix, virgi, epiczone ...To je len na predstavu toho co som robil, ked som bral CS vaznejsie ako teraz, ked hram len for fun, ked mam cas alebo ked nemam co robit...
K banu: nevyjadroval som sa k tomu, lebo mi to neprislo potrebne. Ak niekto napise, ze toto je WH, nech zlozi prava a nech nepise dristy a svoje "vtipne komentare" do prispevku , ktore su mimo tematu. Dalej, ideme k svojvoli? Ze potrebujes 3 casy a ty mas 2 aj to nepravdive a na zaklade toho banujes? Ani si to HLTV nemusim pozerat a ani som si ho nepozrel, aby som mohol s cistym svedomim povedat, ze mas s prepacenim velke kulove a nie WH casy. Ty si na zakalde svojvole zabanujes hraca, vsak sa mozno pojde stazovat a potom sa to mozno vyriesi.
K tomu akoze AB: fakt? really? alebo inak sa to mam spytat? Alebo si delas kozy? ako to vy zvyknete pisat. mas tam link na uloz.to, kde si stiahnes moj config, ktory nebol nijako modifikovany a datum poslednej upravy tam bol este v roku 2015. Mozno ti to ukaze, ked si subor stiahnes. Neviem, nie som na tieto dristy expert. Co sa tyka dema, neviem ako jemu ukazuje, ze kruti cross, lebo sa mi to demo nechce pozerat, nemusim, kedze je to nepravom udeleny ban a hovorim tu narovinu, ze ak tam nejako kruti cross alebo ake bludy, tak ma chybu dany hrac, ktory natacal a nie ja, pretoze mne cross v ziadnom pripade nekruti ziadnym z podozrivych sposobov. Vela ludi ma pozeralo na d2, kde hravam pravidelne, samotni admini ma urcite mnohokrat spectovali, aby vedeli, ze je to totalna blbost. Kolko mam ten steam? 9 rokov? 2500 hodin a 0 banov za celych tych 9 rokov? Co si myslis, ze som sa nudil, prisiel na server a zapol WH alebo AB? Ze mam taku trapnu potrebu tam prist a zvysovat si kredit na ukor tych profi hracov, ktori hraju na Capture alebo inych serverov? Hravam pravidelne d2 only 2 najma, odskakujem si na only 3 only 4 podla obsadenosti, odskakujem na zombie, furien. capture , deathmatch a ine servery, odskakujem na GameSites, hocikde, kde je normalna obsadenost a normalny vyber hracov.
Tak a k veci: tie WH casy, hovorim, nepozeram to, lebo je to v plnom rozsahu blud, ziadne WH tam nie je a ani nebolo a ty banujes na zaklade svojvole. Najdolezitejsia cast mojho vyjadrenia je to, ze keby si hravala Capture The Flag, tak by si vedela, kde dani hraci zvyknu kempit a vedela by si, kde mas robit predstrely a kde mas predpokladat, ze sa dani hraci budu skryvat. Pod most som pozeral zamerne. Aspon z toho, co si pamatam, tak na aztecu pod mostom pravidelne kempili 2 hraci, vzdy po jednom, vzdy na niektorej strane pod mostom. Sem tam som si tam hodil zoom a par nabjov. Sem tam som si vysiel na miesta, kde som predpokladal, ze by niekto mohol kempit a dieroval to, ale akonahle to 2x vyslo, tak uz je to WH ...proste totalne si ponizila svoje schopnosti rozlisovat hracov, ktori maju a nemaju WH...vyjadrenie, ze nepouzivam sound? ty to tak mozes vediet, pravidelne hravam na sluchadlach, velakrat si k CS zapinam hudbu a ked pocujem, tak pocujem, ked nie tak nie, ale ak nevies hrat CTF, tak sem nepis somariny a nepis o tom, ako pouzivam alebo nepouzivam sound, lebo si totalne mimo. keby si hral CTF, tak ako som spominal, mozno by si vedel, kde mas dierovat, kde mas tendencne ist, pretoze tam by mal byt s najvacsou pravdepodobnostou nejaky hrac, o tom ten server je, ze su hraci, ktori vzdy kempia na tych istach miestach, su hraci, ktori strazia vlajku, su hraci, ktori maju u riti a behaju svojvolne po mape a su hraci, ktori idu po superovu vlajku...pozrite si HLTV z d2, kde pravidelne hravam a moj styl hrania, ked davam predstrely a ked nie a ked obcas nieco predierujem a obcas nie a ked mi aspon 1 z vas povie , ze z tych casov je tam aspon 1 WH cas, tak mi ten ban nechajte...ale taketo banovanie na zaklade svojvoly je vrchol drzosti, neprofesionality a urazky nielen voci mne, ale aj voci inym hracom, ktori boli takto banovani..takze ziadan o okamzity UNBAN, mate to tam napisane, ze sa to uzatvara maximalne do 2 dni, takze nech sa paci, riesit a udelit UNBAN, to je vsetko a ty moja zlata citaj pozorne, aby si vedela pochopit jednotlive principy tohto prispevku...
link k u CONFIGU: https://uloz.to/!twsRVfeM4YTE/config-cfg

Britny
30-01-17, 16:20
Story sem nějak nečetla, ale zde je přímej odkaz na HLTV (http://csko.cz/dema?UPD=OdlMdAud)

+ hlášení kde jsou časy http://csko.cz/forum/showthread.php?54431-podez%26%23345%3Ben%ED-na-WH

Vypsala jsem tam pouze dva, protože to byl jen začátek, situací tam bylo poměrně více
8:33 - WH - nemohl si o něm vědět, už si tam běžel s přemídřením
9:38 - WH - hráč v invisu z takové dálky jde vidět pouze s WH - a kdo si to zpomalí, tak sám uzná že vidět nešel.

BTW. cheaty se nedávaj do cfg ty chytráku

Za mě je to zatím vše :bye:

eRkoo
30-01-17, 16:27
prosím ťa, samozrejme, že si nečítala story, pretože je to niečo, čo popiera tvoje trápne tvrdenia
ja som chytrák? hovorí sa tu adminom o možnej modifikácii cfg, preto je dodaný, tak sa nehraj na niečo čo nie si a nerob zo seba hlupáka, lebo keď napíšeš takú vec, tak ho zo seba robíš
a tú story si prečítaj, pretože je to vyjadrenie o tvojej neschopnosti a moja obhajoba na tvoj ban zo svojvôle...tu je jasne vidieť, aký si nezodpovedný admin, keď niekto napíše obhajobu, máš povinnosť si to prečítať a nie len tak z riti si vytiahnuť, že si to nebudem čítať a napísať to isté, čo si už raz napísala ako nejaký schizofrenik....tvoje časy sú nulové a keď si myslíš opak, čítaj si, čo som napísal alebo zlož práva, pretože si neschopná a porušila si svoje práva minimálne v tom, že banuješ na zákalde 2 časov, poprosím kompetentných, lebo tento admin kompetentný nie je, aby to riešili a udelili UNBAN. Ďakujem.

hanba mi
30-01-17, 16:33
Zdravim eRkoo,

mam len jeden maly dotaz, na panore ked si adminoval, tak tam si teda nepamatam, ze by sme vôbec riesili nejake unban ziadosti, ked niekto dostal ban, viac si tam nezahral....
Tak bud aspon trosku korektny (a este k tomu voci neznejsiemu pohlaviu), ze tu sa aspon tvojou ziadostou zaoberame.

eRkoo
30-01-17, 16:39
Zdravim eRkoo,

mam len jeden maly dotaz, na panore ked si adminoval, tak tam si teda nepamatam, ze by sme vôbec riesili nejake unban ziadosti, ked niekto dostal ban, viac si tam nezahral....
Tak bud aspon trosku korektny (a este k tomu voci neznejsiemu pohlaviu), ze tu sa aspon tvojou ziadostou zaoberame.

áno na panoramixe sa neriešili UB žiadosti, ale: ja som nikde nenapísal, že sa riešili, len že som bol admin a 2.: začali sa riešiť ku koncu tohto servera, keď servery prebral iný majiteľ, potom to padlo, čo bola škoda, v konečnom dôsledku tam admini boli, na servery aj 3-5 súčasne a to denne

2. vec: voči adminovi, ktorý si robí čo chce a koná na základe svojvôle sa môžem aj ja správať svojvoľne, ak napíšem, aby zo seba nerobila hlupáka, tak to nieje urážka, ak napíšem, že je podľa môjho názoru neschopná na adminovanie, tak je to môj názor. Urážka tu nikde nebola, schopnosť je normálne slovo a neschopnosť je automaticky urážka? Nie je, je to nespôsobilosť, ale ak ti neschopnosť bije do očí, tak to zmením..btw..keby som ju urážal, použil by som iné slová, ja som ju nikde neurazil

Britny
30-01-17, 16:53
Že ti dá někdo ban je okamžitě neschopný? Až teprve poznáš toho člověka, tak o něm něco tvrd, demo sis nekouknul, časy neobhájíš, protože tě to nezajímá, tak mě nezajímá co píšeš, psát si můžeš co chceš, pro mě to je taky nepodstatné. Pro tebe ted bude podstatné obhájit dané situace a vyjádření adminů. Cfg je bohužel k ničemu, ten kdykoliv můžeš resetovat atd..
Takže se prostě respawneš, koupíš scouta a jen tak random vystřelíš do hráče co není vůbec vidět a jen stojí na místě a pro tebe jako zkušeného hráče je to absolutně normální situace, ano?

hanba mi
30-01-17, 17:06
Prepac, nepostrehol som nikde, ze by som pouzil slovicko "urazka", len korektnost...Britny tu "situaciu" riesila tak ako ju riesila a plne s nou suhlasim. Urcite sa na to pozru kolegovia, ktori daju za seba nejaky result. Tym som chcel povedat, aby si nebol hned taky hrrrr, kazda ziadost sa riesi a bol by som rad, ak by si bol trosku trpezlivy.

eRkoo
30-01-17, 17:12
Pre mňa si neschopná z dôvodov, pre ktoré porušuješ svoje práva, pre ktoré konáš svojvolne a porušuješ predpisy, ktoré sú jasne stanovené aj pre teba a rovnako aj to, že nevieš rozoznať hráča, ktorý má wh alebo nemá. Pre teba je podstatné všetko, čo napíšem, lebo si banovala ty a nie iný admin, takže máš povinnosť sa vyjadriť presne, jasne zrozumiteľne a nie tvojím amatérskym spôsobom.
Čo mám obhajovať? tvoje tvrdenie o 2 časoch, ktoré si myslíš, že sú WH časy...toto mám obhajovať? veď som sa obhájil - nie sú to WH časy, ak sa respawnem a strelím scoutom alebo ak47 alebo m4 do miesta , kde by mohol niekto byť, tak podľa tvojho názoru je to automatické wh, lebo si nepripúšťaš iné možnosti a to z teba robí neschopného a nekomplexného admina...ešte raz: načo si to mám pozerať, keď viem, že si ban dala neprávom a nič som nemal?...poslal som HLTV na posúdenie iným CS kalibrom a aj keď to nič nezaváži na rozhodnutí o udelení/neudelení UB, pretože nie sú admini, tak ich vyjadrenia majú pre mňa väčšiu váhu, ako to tvoje...
btw...o tom, či je niekto schopný alebo neschopný nerozhoduje len to, či daného človeka poznáš, ale aj samotné spôsoby a metódy jeho činnosti..takú základnú vec nevieš? učí sa to na strednej škole...k cfg som sa vyjadril, posledná modifikácia bola 2014, link na obrázok je dole, ver si never, tvoj názor je pre mňa nepodstatný, ale rešpektujem, pretože každý má právo na svoj názor.. obhájil som sa spôsobom, ktorý pokladám za potrebný k danej veci
http://tinypic.com/view.php?pic=30jka3n&s=9#.WI9lwlUrKUk

NarutoO
30-01-17, 17:21
Pre mňa si neschopná z dôvodov, pre ktoré porušuješ svoje práva, pre ktoré konáš svojvolne a porušuješ predpisy, ktoré sú jasne stanovené aj pre teba a rovnako aj to, že nevieš rozoznať hráča, ktorý má wh alebo nemá. Pre teba je podstatné všetko, čo napíšem, lebo si banovala ty a nie iný admin, takže máš povinnosť sa vyjadriť presne, jasne zrozumiteľne a nie tvojím amatérskym spôsobom.
Čo mám obhajovať? tvoje tvrdenie o 2 časoch, ktoré si myslíš, že sú WH časy...toto mám obhajovať? veď som sa obhájil - nie sú to WH časy, ak sa respawnem a strelím scoutom alebo ak47 alebo m4 do miesta , kde by mohol niekto byť, tak podľa tvojho názoru je to automatické wh, lebo si nepripúšťaš iné možnosti a to z teba robí neschopného a nekomplexného admina...ešte raz: načo si to mám pozerať, keď viem, že si ban dala neprávom a nič som nemal?...poslal som HLTV na posúdenie iným CS kalibrom a aj keď to nič nezaváži na rozhodnutí o udelení/neudelení UB, pretože nie sú admini, tak ich vyjadrenia majú pre mňa väčšiu váhu, ako to tvoje...
btw...o tom, či je niekto schopný alebo neschopný nerozhoduje len to, či daného človeka poznáš, ale aj samotné spôsoby a metódy jeho činnosti..takú základnú vec nevieš? učí sa to na strednej škole...k cfg som sa vyjadril, posledná modifikácia bola 2014, link na obrázok je dole, ver si never, tvoj názor je pre mňa nepodstatný, keďže ťa neberiem ako spôsobilého admina na udeľovanie banov a obhajujem sa tak, ako som to uznal za vhodné a potrebné
http://tinypic.com/view.php?pic=30jka3n&s=9#.WI9lwlUrKUk

Myslím, že je zbytečné do toho tahat emoce, Britny ti napsala časy a ty se k nim máš vyjádřit, tak to tu chodí. Pokud si je obhájíš, pak je to v pořádku a bude se to řešit. To je tvůj úkol, když ždáš o UB, Britny poslala demo + časym to je její úkol. Tím, že budeš nadávat se to neurychlí a jenom se jitřej emoce, který jsou zbytečný. Pokud máš pocit, že se jedná o nedorozumění, řeš to s chladnou hlavou a ne jako uražený ješita. Pravda se ukáže vždycky, není potřeba házet zbytečnou špínu ;)

Britny neporušuje svoje práva, s nejlepším svědomím dělá to, co má na práci, takže opravdu važ dobře, co říkáš.

eRkoo
30-01-17, 17:28
Myslím, že je zbytečné do toho tahat emoce, Britny ti napsala časy a ty se k nim máš vyjádřit, tak to tu chodí. Pokud si to obhájíš, pak je to v pořádku a bude se to řešit. Tím, že budeš nadávat se to neurychlí a jenom se jitřej emoce, který jsou zbytečný. Pokud máš pocit, že se jedná o nedorozumění, řeš to s chladnou hlavou a ne jako uražený ješita. Pravda se ukáže vždycky, není potřeba házet zbytečnou špínu ;)

veď hovorím, že nikoho neurážam, neschopnosť nie je urážka alebo vyjadrenie typu nerob zo seba hlupáka...k časom som sa vyjadril, nie sú to WH časy a to je celé..mám to vysvetľovať každú guľku, každý frag, každú dieru? je to bežná prax každého triezvo uvažujúceho hráča na CTF, že si dieruje, predstreľuje a podobne a hneď je to WH? viac ako 10 rokov hrám CS, viac ako 6000 hodín, 2500 len na tomto steame a 0 banov a presne teraz vo veku, kedy ma už hry tak nebavia ako kedysi a hrám len for fun, tak som šiel na CTF, kde beží HLTV a začal tam hrať s WH? veď to je smiešne celé...ako hovorím, tie 2 časy pre mňa nie sú WH časmi, pretože som nič nemal, ak si dávam predstrel, dieru, je to z vlastného uváženia alebo rozhodnutia..pozri si HLTV z d2, kde hrávam pravidelne a zistíš, že to robím často..často dierujem miesto, ku ktorému pohybom smerujem a nakoniec tam nikto nie je - čiže to WH nie je, lebo tam nikto nebol, ale keby tam niekto bol, tak mám automaticky WH, lebo som to nemohol vedieť, však? či sa mýlim? myslím, že som sa vyjadril zrozumiteľne a nikoho som neurazil..ak mi niekto napíše, že som neschopný hrať cs a nemám skill, aim a podobne, tak je to jeho názor na základe jeho posúdenia, ale neberiem to ako urážku, sú to normálne pojmy a žiadne expresíva

na základe požiadavky admina upravujem svoje tvrdenie, ktoré som napísal aj jemu:
s tou falošnou: na to je úplne jasné vysvetlenie: začiatok mapy, bol som T, myslím, že 2x som zobral flag a konkrétne presne viem, odkiaľ som šiel, po krabici cez dom, a rovnako celý čas cez dom po ľavej strane až po T spawn, 2x ma tam zabil hráč, ktorý kempil za bedňou a častokrát kempil na moste, prípadne vedľa neho dnu, po respawne už mi bolo jasné, že tam bude, tak som to dieroval bez toho, aby som videl, proste jasná vec, kde bolo od začiatku zrejmé, kde bude, potom si miesta vymenil, keď som šiel od CT spawnu stredom, tak kempil na moste a opäť ma párkrát dal, urážali sme sa za vzájomné kempenie, aim, skill a podobne aj keď uznávam, že skill a aim mal dobrý ale na servery to neuznáš, bol to steam hráč, ktorý chcel ísť na aim mapu 1vs1, ale nešli sme....hral za T aj za CT, keď hral za T , tak kempil pri T spawne zoboch strán a nepohol sa odtiaľ, len sa hýbal, aby nerástol CAMP METER a potom sa presunul do domu, od T spawnu sa ide dnu cez schody, bol tam ešte s jedným hráčom vždy, tam ma dal tuším 2-3x, tak som začal pred vstupom do domu dierovať aj ten dom a miesta , kde by mohol byť, tam som žiadnu dieru nemal úspešnú, takže to už WH nie je, keď tam hráč nebol však? lebo sa tu opieraš iba presne o ten čas, kedy niekto za krabicou reálne bol, pozri si na iné časy, koľko bolo dier a predstrelov, kde nikto nebol...pod mostom..aztec, stiahni si kľudne HLTV..na jednej strane kempil hráč, šiel som s vlajkou alebo bez, dal ma párkrát, potom kempil na druhej strane mosta, napravo, naľavo, je to jedno, párkrát ma dal..dal som si na miesto pod mostom pozor, úplne logické to bolo, keď tam dostanem asi 5-7x kill, že potom pozriem na miesto ,kde predtým kempil...pravidelne dole pod mostom niekto kempil a čakal, kým niekto prejde z jednej strany na druhú..opäť sme o tom písali priamo na servery, čiže ak pozrieš HLTV, tak zistíš, že je to tak...písali sme presne aj o týchto časoch, ktoré sa zdajú byť podozrivé..ak čakám na niekoho respawn, je jasné, že tam bude, dáš dieru, výjde alebo nie:.výjde , tak WH , nevýjde, tak nemal WH? proste je to úplne logické hranie a ja neviem aké presné vyjadrenie k veci si prosíš

Samco
30-01-17, 17:54
Moje vyjadrenie bolo v sťažnosti - za mňa clear.

E: Prípadne sa môžem ešte mrknúť zo zaujímavosti aj na HLTV po tej 30. minúte ako vravíte.

E2: Tak po 30-tej minúte, je to pekná rošáda. Ospravedlňujem sa za moju unáhlenosť, najbližšie to pozriem poriadne celé.

dhaaqu
30-01-17, 18:08
demo krom HLTV neni?

Britny
30-01-17, 18:12
demo krom HLTV neni?

Hráč co ho hlásil, tak s ním hrál, takže je pouze hltv. Na mapě to bylo 2v1 což se lépe pozná zda hráč něco má, protože tam moc hráči nedupou.
Můžete jet klidně dle časů, které jsou vypsané v linku z hlášení - nebo lépe, podívat se na to s WH.

wowz0r
30-01-17, 18:51
Wallhack (viděl jsem do 38:00), díky čau

wowz0r
31-01-17, 18:45
A to už se jako nebude obhajovat? Jsem zklamanej, chtěl jsem si s ním vytřít prdel :(

eRkoo
31-01-17, 19:21
A to už se jako nebude obhajovat? Jsem zklamanej, chtěl jsem si s ním vytřít prdel :(

Že vytriet prdel? Takému primitivovi ako si ty ani nemám potrebu odpovedať a rovnako znižovať sa na tvoju podradnu úroveň. Ak si chceš vytriet prdel, doma máš na to určite dosť osôb.
Žiadate tu o neviem ake správanie, pritom tu je jasný príklad ako sa správajú vaši profi admini.

Maaaaaaaaaaja
31-01-17, 20:09
No v tvém vlastním zájmu ti doporučuju si to HLTV prohlídnout a obhájit si to, ptže já viděl teď prvních asi 15 minut a řeknu ti teda, že je dost výživné.

A s tvrzením najdi mi na d2only HLTV jeden WH čas a nech mi ban, bych byl taky opatrný, ptže to by se to tu mohlo locknout hned.

hanba mi
31-01-17, 20:12
eRkoo,

ale treba povedat, ze ani ty si si servitky pred usta nedaval....

eRkoo
31-01-17, 20:14
Nie nemusím byt opatrný. Kľudne to sprav aj ty. Ctf sa hra inak ako na ostatných serveroch a ľuďom ktorí hrajú na ctf je jasne kde zvyknú hráči kempit. Nemám čo viac dodať, všetko bolo povedané.

NarutoO
31-01-17, 20:15
Žiadate tu o neviem ake správanie, pritom tu je jasný príklad ako sa správajú vaši profi admini.

Žádal jsem tě o to já. V první řadě se jednalo o Tvůj prospěch, a myslím že je zásadní rozdíl mezi tím nadávat někomu bez důvodu a metaforicky přirovnávat člověka, který se jako toaleta vyjadřuje, k toaletní pomůcce. Tedy pro přesnost k toaletnímu papíru.
Nehledě na to, že k dámě (teď se omlouvám všem emancipovaným feministkám) se zpravidla chováme s větší úctou, jak říká p. Špaček jakož i Guth-Jarkovský. Takže to je mezi mnou a tebou. Co je mezi tebou a wowzorem je mi slušně řečeno ukradené.
Vzhledem k tomu, co máš na fóru nahlášeno bych čekal, že si demo pustit umíš. Na mojí žádost jsi (a za to děkuji) vysvětlil jednu podezřelou akci. Nicméně na tom HLTV je co spawn, to divná situace. Ke konkrétním casům se vyjádřit odmítáš, stále nechápu z jakého důvodu.
Možná je to proto, (a to je můj skromný názor) protože není co vysvětlovat.
Skore využití cheatu je tak na **** z pěti (velmi dobré) a schopnost skrývání tak na ** (dostatečné).
Proti UB

wowz0r
31-01-17, 20:22
Nie nemusím byt opatrný. Kľudne to sprav aj ty. Ctf sa hra inak ako na ostatných serveroch a ľuďom ktorí hrajú na ctf je jasne kde zvyknú hráči kempit. Nemám čo viac dodať, všetko bolo povedané.

CTF se možná hraje jinak, ale cheateři jsou všude stejně stupidní :)

eRkoo
31-01-17, 20:25
Žádal jsem tě o to já. V první řadě se jednalo o Tvůj prospěch, a myslím že je zásadní rozdíl mezi tím nadávat někomu bez důvodu a metaforicky přirovnávat člověka, který se jako toaleta vyjadřuje, k toaletní pomůcce. Tedy pro přesnost k toaletnímu papíru.
Nehledě na to, že k dámě (teď se omlouvám všem emancipovaným feministkám) se zpravidla chováme s větší úctou, jak říká p. Špaček jakož i Guth-Jarkovský. Takže to je mezi mnou a tebou. Co je mezi tebou a wowzorem je mi slušně řečeno ukradené.
Vzhledem k tomu, co máš na fóru nahlášeno bych čekal, že si demo pustit umíš. Na mojí žádost jsi (a za to děkuji) vysvětlil jednu podezřelou akci. Nicméně na tom HLTV je co spawn, to divná situace. Ke konkrétním casům se vyjádřit odmítáš, stále nechápu z jakého důvodu.
Možná je to proto, (a to je můj skromný názor) protože není co vysvětlovat.
Skore využití cheatu je tak na **** z pěti (velmi dobré) a schopnost skrývání tak na ** (dostatečné).
Proti UB
Bola požiadavka vysvetlit 2 časy, vysvetlil som viac ako len tieto 2 časy. Ak mám názor, že je niekto neschopný , tak je mi to fuk, či ide o ženu alebo chlapa. Oháňate sa tu pravidlami, ktoré sami nedodržiavate. Samozrejme, vždy máte pravdu ako pri banovani iných hráčov typu Beast a podobne , ktorého ste banovali každý deň aj keď sa rozhodlo, že nic nemal , tak príslušný admin sa rozhodol, že keď ho uvidel na serveroch, tak ho rovno banoval. Píšete tu niečo o pravidlách, ktoré nič nehovoria ani vam a správate sa ako nadradeni bohovia voči ostatných hracom, pritom ide iba o obyčajnú hru, no vašim prvotným zámerom je honenie si svojho ega. Kľudne si dajte svoju činnosť admina do životopisu a choďte s tým do sveta hľadať povolanie . Je mi v podstate fuk, či budem alebo nebudem mat ub. Svoje vyjadrenie som napísal viackrát, existuje kopa iných serverov, kde sa dá normálne zahrať a kde si admini nemyslia , že to , čo povedia oni je všeobecne záväzne pravidlo správania sa . Wowzor mi je u prdele, ak nemal čo ďalej povedať k téme tak sa nemal vyjadrovať , ale ty sa opäť pustíš do mna a nepriznás, že admin by sa mal správať normálnym spôsobom, ak aj on vyžaduje určite správanie . Ak si rovnako myslis, že neschopnosť alebo vyjadrenie nerob zo seba hlupáka je urážka alebo sú v tom expresíva, tak si vyhľadaj tieto slova v odbornom slovniku.

wowz0r
31-01-17, 20:26
Kdyby ses naučil cheatovat tak, jako nám tu psát romány, nemuseli bychom tu řešit žádost o unban.

Slušně se bavím s tím, kdo si to zaslouží, ne s cheaterem, sorrinky

eRkoo
31-01-17, 20:27
CTF se možná hraje jinak, ale cheateři jsou všude stejně stupidní :)

Rovnako stupidny ako admin, ktorý si mysli, že je pán boh čo zjedol všetku múdrosť sveta a jeho vyjadrovanie je pritom na úrovni nižšej ako priemerného žiaka základnej školy.

wowz0r
31-01-17, 20:28
Líbí se mi, že nevíš, s kým máš tu čest :) Ale užij si to, když už si tu nemůžeš zahrát :)

eRkoo
31-01-17, 20:31
Viem s kým mám tu česť, veď som videl ako sa prezentuješ.
Nemôžem zahrať? Prosím ta, podľa teba mám len tento jeden steam účet? Naivka. Prídeš ma osobne zabanovat na server? Asi ťažko, veď teba som za 3 roky hrania na serveroch videl presne 0krat

wowz0r
31-01-17, 20:33
Jestli chceš challenge, může bejt. Just si dám tu práci každej den tě checkovat :) A machrovat multiaccountem, wow, such a badass :)

eRkoo
31-01-17, 20:36
Jestli chceš challenge, může bejt. Just si dám tu práci každej den tě checkovat :) A machrovat multiaccountem, wow, such a badass :)


Hahaha. Preboha . Nebuď až taký vtipný. Ty, ktorého aktivita na serveroch sa dá prirovnať k životu na mesiaci. Nepíš o sebe, že si badass... :(((

wowz0r
31-01-17, 20:39
Opravdu nevíš, s kým máš tu čest. No, doporučuji chvilku sebekritiky a možná najdeš i koule se aspoň přiznat místo spisování románů :)

btw, když máš tolik accountů, proč vůbec žádáš o unban a nehraješ tu na jiným? Nechceš dostat dalšího banána? :)

eRkoo
31-01-17, 20:42
Opravdu nevíš, s kým máš tu čest. No, doporučuji chvilku sebekritiky a možná najdeš i koule se aspoň přiznat místo spisování románů :)

btw, když máš tolik accountů, proč vůbec žádáš o unban a nehraješ tu na jiným? Nechceš dostat dalšího banána? :)

Mám tu česť s niekym, kto sa nevie vyjadrovať alebo s nejakým internetovým hrdinom? Mám sa báť ? Zajtra asi nevyjdem z domu :-( alebo už radšej nikdy :-((
A to či hrám alebo nehrám na svojich iných účtoch, do toho ta nič.

wowz0r
31-01-17, 20:43
Dobře, přistupme na argument, že se neumím vyjadřovat. Ani to by ale nic nezměnilo na tom, že mám pravdu a ty seš cheater. Jinak vyjít z domu vřele doporučuji :)

eRkoo
31-01-17, 20:45
Dobře, přistupme na argument, že se neumím vyjadřovat. Ani to by ale nic nezměnilo na tom, že mám pravdu a ty seš cheater. Jinak vyjít z domu vřele doporučuji :)

To, či som alebo nie je iba tvoj názor, ktorý mi je ukradnutý.
Áno, je potrebné vychádzať z domu, vonku je čerstvý vzduch, taký doma nemá nikto. Jediná pravda, ktorú si dnes napísal.

Britny
31-01-17, 20:51
Ono by aji čistě stačilo, kdyby se ostatní aim admini na to mrkli a napsali přímo svůj názor, at se to může co nejdřív uzavřít, jak aby to tu mělo za chvilku xx stránek.
Jinak eRko jestli bereš názor Samca - dle tebe jako profi hráče na ctf, že napsal jako jediný clear, tak bych ti doporučila si ověřit spíše, kde daný admin hraje. Ovšem to není mířeno nic zlého na Samca, protože ohledně hlášení dělá svou práci výborně, ale určitě to není profi ctf aim admin, od těch si už vyjádření dostal.

wowz0r
31-01-17, 20:51
To není jen můj názor, to je realita. Takové, jako ty, huntím 10 let. A že jich bylo. A že se snažili oblbovat. A že se snažili skrývat to. A že pak psali romány. Mě nějaké slohy nezajímají, zajímá mě demo, to nelže :)

eRkoo
31-01-17, 20:54
To není jen můj názor, to je realita. Takové, jako ty, huntím 10 let. A že jich bylo. A že se snažili oblbovat. A že se snažili skrývat to. A že pak psali romány. Mě nějaké slohy nezajímají, zajímá mě demo, to nelže :)

Ty niekoho huntis? S takou aktivitou ťažko. :-(

eRkoo
31-01-17, 20:56
Ono by aji čistě stačilo, kdyby se ostatní aim admini na to mrkli a napsali přímo svůj názor, at se to může co nejdřív uzavřít, jak aby to tu mělo za chvilku xx stránek.
Jinak eRko jestli bereš názor Samca - dle tebe jako profi hráče na ctf, že napsal jako jediný clear, tak bych ti doporučila si ověřit spíše, kde daný admin hraje. Ovšem to není mířeno nic zlého na Samca, protože ohledně hlášení dělá svou práci výborně, ale určitě to není profi ctf aim admin, od těch si už vyjádření dostal.

Profi ctf admina som považoval skôr Naruta, samca som stretával na Zm Escape. Vidím, že Balu sa ti spovedal a vyťahujú sa tu veci súkromných rozhovorov. :-((

wowz0r
31-01-17, 20:59
Ty niekoho huntis? S takou aktivitou ťažko. :-(

Nemáš nejmenší tušení, jakou mám aktivitu :) Hint - jsem tu kažďoulinkej den :)

eRkoo
31-01-17, 21:00
Nemáš nejmenší tušení, jakou mám aktivitu :) Hint - jsem tu kažďoulinkej den :)

Možno tak na forku, len čo je pravda. :-(

DiEAcE
01-02-17, 23:40
Kdybys radej misto toho dohadovani a zbytecnych blbosti ukazal trochu pokory a nedelal tu z nas blbecky, udelal bys lip. Do patku nebudu doma, takze se na demo podivat nemuzu, kazdopadne ale verim wowMajovi, kteri jsou dost zkuseni na to, aby dokazali vznest nejaky verdikt.

Tim svym vystupovanim a strkanim do adminu tu dlouho nepochodis a i kdyz si te ze drivejska jaksi pamatuju, porad verim radej adminum.

Jedina vec, ktera se po tobe chtela byla ta, aby sis strucne obhajil casy a choval se slusne. Neni pak divu, ze ty hovna okolo nikdo nechce cist a muzes mit hodin na csku kolik chces, ale rozhodujici je v kazdem pripade demo, jak uz se tady kolega prede mnou zminoval.

Mej se..

eRkoo
02-02-17, 00:53
osoba, ktorá banovala, chcela vysvetlenie 2 časov - stalo sa...Naruto chcel vysvetlenie 1 času - stalo sa...hovorím, ak chcú admini nejakú pokoru a neviem čo, nech sa nesprávajú ako bohovia...je mi celkom jedno aký bude celý ten verdikt, dajte to rovno lock..zbytočne strácanie času

dhaaqu
02-02-17, 03:11
Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
Pro mě nebanovatelné.

eRkoo
02-02-17, 07:01
Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
Pro mě nebanovatelné.

Ďakujem za vyjadrenie. Páči sa mi, že je to jasne, presne vyjadrenie bez zbytočných iných osobných reči na moju adresu. Taký prístup si cením aj keby si bol v plnom rozsahu vo vyjadrení proti mne.

wowz0r
02-02-17, 07:29
Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
Pro mě nebanovatelné.

Odpo ti sem hodím výživnější časy :) Nebo pokud bys mi chtěl ušetřit půl hodiny času a místo toho tomu půl hodiny věnovat sám, podívej se až do času 38:00 na všechny jeho akce :) Je to juicy :) Jinak já se ani na základě těch časů Britny nerozhodoval, ani nevím, co to je za akce. Pro mě tam byl gold až někdy po 15:00, když se podíváš na jeho chování dle postavení enemy.

dlxsf
02-02-17, 09:29
ja se vam na to odpoledne podivam chlapci :) a slecno :hypocrite:

dhaaqu
02-02-17, 12:19
Odpo ti sem hodím výživnější časy :) Nebo pokud bys mi chtěl ušetřit půl hodiny času a místo toho tomu půl hodiny věnovat sám, podívej se až do času 38:00 na všechny jeho akce :) Je to juicy :) Jinak já se ani na základě těch časů Britny nerozhodoval, ani nevím, co to je za akce. Pro mě tam byl gold až někdy po 15:00, když se podíváš na jeho chování dle postavení enemy.

Dal jsem tomu ještě čas a pustil si 15-30. min.
Časy, které by se mohly někomu nezdát jsou:

28:40 - nadupal tam druhý enemy, rozdíl poloh je sice při bližším zkoumání postřehnutelný, ale při hře to může naprosto běžně takto vypadat.
29:40 - na 16:9 je mu vidět velká část pravé ruky.

Celý gameplay v tomto časovém rozmezí je naprosto clear, reakce na zvuk, někdy opožděné reakce jak na zvuk tak dokonce na enemy, který už je vidět. Špatný crosshair placement do země, killy do zad od enemy okolo kterých prošel a pár solidních flicků.
Pokud nezapnul po 30ti minutách hry (v takovém případě už prosím vyčasovat), tak tohle je UB jak víno panstvo.

EDIT: Tady se navíc jedná a steamera (který tu hraje léta), kde přeci jen chceme suverénně usvědčující materiál a tady máme 1 WH čas v jinak přesvědčivě clear 30ti minutách...

Britny
02-02-17, 14:59
Abych se k tomu ještě vyjádřila, tak určitě sem nekoukala na demo do 10min, že jsem tu zmínila jen dva časy. Demo sem viděla do 30 minuty, ty dva časy sem pouze předhodila jako pro mě jasný důkaz, za mě není čistý. Všem tu jde o časy, ale je taky třeba se dívat na jeho styl hry. Nevím proč se tu stále zminuje, jak je cft profláklé, to celé inferno je takové, ale pokud tam hrají pouze 3 hráči, tak zase na to má až moc velké tušení, pro 3 hráče je ta mapa dost velká.
Steamera určitě na základě jednoho času nebudu banovat, na to toho admina dělám už x let.

dhaaqu
02-02-17, 15:04
Abych se k tomu ještě vyjádřila, tak určitě sem nekoukala na demo do 10min, že jsem tu zmínila jen dva časy. Demo sem viděla do 30 minuty, ty dva časy sem pouze předhodila jako pro mě jasný důkaz, za mě není čistý. Všem tu jde o časy, ale je taky třeba se dívat na jeho styl hry. Nevím proč se tu stále zminuje, jak je cft profláklé, to celé inferno je takové, ale pokud tam hrají pouze 3 hráči, tak zase na to má až moc velké tušení, pro 3 hráče je ta mapa dost velká.
Steamera určitě na základě jednoho času nebudu banovat, na to toho admina dělám už x let.

Já jsem 2x okomentoval jeho styl hry. Tohle není gameplay s WH.
Co se časů týče, zatím nikdo nepředložil jiný WH čas než 8:35.

Takže abychom to uzavřeli dejme dohromady 3 jasné WH momenty nebo UB.

Britny
02-02-17, 15:10
Ještě k tomu invisu, tak sem udělala 3 ss - jestli máš lepší viditelnost, tak mi ukaž, kde ho vidíš. Sorry nějak mi nejdou nahrávat obrázky, tak musím tímto způsobem..

1. ss https://s29.postimg.org/ti9mfzk93/image.jpg
2. ss https://s24.postimg.org/exyk8vybp/image.jpg
3. ss https://s30.postimg.org/bm6gvn37l/image.jpg

dhaaqu
02-02-17, 15:20
Ještě k tomu invisu, tak sem udělala 3 ss - jestli máš lepší viditelnost, tak mi ukaž, kde ho vidíš. Sorry nějak mi nejdou nahrávat obrázky, tak musím tímto způsobem..

1. ss https://s29.postimg.org/ti9mfzk93/image.jpg
2. ss https://s24.postimg.org/exyk8vybp/image.jpg
3. ss https://s30.postimg.org/bm6gvn37l/image.jpg

Jak jsem psal hráč s neviditelností je vidět při pohybu vůči pozadí a na tuhle vzdálenost není těžké to zachytit.
Při pohybu Erka je ten hráč na HLTV vidět.

eRkoo
02-02-17, 15:23
tohto hráča bolo jasne vidieť, urobím ti screeny obrazovky a skúsim pridať aj video, kde je jasne vidieť jeho pohyb, počkaj hneď ako prídem z práce

dhaaqu
02-02-17, 15:27
tohto hráča bolo jasne vidieť, urobím ti screeny obrazovky a skúsim pridať aj video, kde je jasne vidieť jeho pohyb

Jeho pohyb asi jasně vidět nebude, vzhledem k tomu, že se hýbeš ty a ne on...
Zachytit to na ss není jednoduché, jde o "lámání světla" při pohybu, něco jako v predátorovi :-)

eRkoo
02-02-17, 15:28
Jeho pohyb asi jasně vidět nebude, vzhledem k tomu, že se hýbeš ty a ne on...
Zachytit to na ss není jednoduché, jde o "lámání světla" při pohybu, něco jako v predátorovi :-)

no tak až tak jasne nie, ale je vidno jeho pohyb hneď, ako nastane respawn

Britny
02-02-17, 15:37
No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.

eRkoo
02-02-17, 15:54
No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.

to je už druhá vec, ako vyzerám pri tejto hre..máš možnosť si stiahnuť ešte HLTV z CTF z máp cs_office (asi 2x) , de_aztec (2x), de_tuscan (1x) , dust_2 (asi 2-3x) - to je počet HLTV, ktoré sú k dispozícii, ak ich máte, stiahni si, odporúčam HLTV z mapy aztec, ale stiahni si aj ostatné, ak na to máš čas a potom si porovnaj štýl hrania a uvidíš, že sa nezmenil a je všade rovnaký, dlho som hral pri mape office, čiže aj tam máš šancu si stiahnuť HLTV a pozrieť ho komplet celé..jediný čas, ktorý by bol podozrivý aj mne, keby som hodnotil je ten, keď výjdem z domu pri walku a dám kill hráčovi, ktorý tiež walkoval, taký čas by bol podozrivý aj mne, to priznávam, lenže hneď v tom momente, keď som toho hráča dal, tak sa ma spýtal, ako som vedel, povedal som mu, že som nevedel, mal som na minimum hudbu a 100% hlas pri CS, mal som pocit, že tam niekto bude a zazdal sa mi krok, preto som vyšiel, s hráčom sme si to vysvetlili priamo na servery ešte počas toho, ako čakal na respawn..mám kopec HLTV z CTF, kde som hral, hovorím, ak chceš, stiahni si ten z aztecu a porovnaj si to, prípadne nech tak spravia iní admini, stojím si za svojim...a tohto hráča, ktorý dostal so scoutom na T spawne pri respawne bolo vidieť, dokonca bolo vidieť ako si čupol, ale video pridám až keď prídem z práce, dúfam, že vlc a upload na YT nepokazí jeho kvalitu

edit: minul som si dáta na NB, bohužiaľ, ale situácia si to vyžaduje, kvalita sa trochu pokazila a v originále to vidieť lepšie, avšak aj tu jasne vidieť "invisible" hráča a to najlepšie v momente, keď sa dostane pred krabicu
https://www.youtube.com/watch?v=rqKxTj_N6uc&feature=youtu.be
ak si myslíš, že toto nebolo vidieť, tak sa mýliš, ja som videl aj to, ako si čupol (duck)

edit2: prial by som ti vidieť nielen túto situáciu na tomto FULL HD 28" Acer monitore, je to úplne niečo iné, potom by si aspoň na túto situáciu určite zmenila svoj názor
http://i64.tinypic.com/el7lmr.jpg

dhaaqu
02-02-17, 15:59
No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.

Nech tomu ještě dnešek, jestli se někdo vyjádří, ale tohle HLTV není na ban.

Britny
02-02-17, 16:03
Více adminů se vyjádřilo, že jsou proti UB, takže tomu nemůžu nechat pouze dnešek a že dostane UB. Nedám UB na základně 2 clear.

dhaaqu
02-02-17, 16:13
Více adminů se vyjádřilo, že jsou proti UB, takže tomu nemůžu nechat pouze dnešek a že dostane UB. Nedám UB na základně 2 clear.

Jsou tu 3x clear vs 3x WH u letitého steamera na našich serverech.
Navíc kromě tebe nikdo nepodal argument pro WH.
Wowzor píše WH a Maja, že demo je "výživné".
Tys podala 2 časy z čehož jeden je legitimní a druhý jsem ti vyvrátil - na CTF mám nahráno z adminů nejvíc, tak se můžu k neviditelnosti a tomu jak funguje vyjádřit.

Za všech těchto podmínek je momentálně permaban nepřípustný.

Britny
02-02-17, 16:18
Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

E:

Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.

eRkoo
02-02-17, 16:34
Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

E:

Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.

čas 4:50 mi ukazuje pohyb v dome, kde som dal hráča x., ak myslíš iné HLTV ako inferno, tak napíš konkrétne ktoré
túto situáciu mi ukazuje pri 4:50, kde hráč svat už nebol na servery
http://i68.tinypic.com/nmbudh.png
http://i63.tinypic.com/2vl78qt.png

btw, pokiaľ sa nemýlim, Naruto bol proti UB z dôvodu môjho "chovania" pri riešení tejto veci, pre neho bol podozrivý iba 1 čas, ktorý mi napísal aj do správy a ktorý bol hneď vysvetlený a prijal to

edit: pokiaľ chceš vidieť mojú krásnu výbavíčku, čo sa hrania CS týka, môžem ti pofotiť aj to..do techniky som investoval dosť (nie kvôli hrám, ale práca), v podstate to nezaváži, ale aspoň si možno predstavíš, pod čím zvyknem hrať

dhaaqu
02-02-17, 16:35
Naruto psal už v žádosti "za mě tam nic není".
4:50 je sound. Když efsev podruhé přehazuje zbraň je k němu erko zády a ten zvuk se ozve už jako by šel zprava, takže mohl čekat druhé CT zespodu.
Podezřelé je spíš to walkování s crossem do zdi, co tomu předchází, klasický wall-look to ale není.

Britny
02-02-17, 16:45
Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..

eRkoo
02-02-17, 16:46
Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..

písala si o hráčovi svat, tak sa vyjadri presne

ak ide o toho hráča, pri vstupe do domu bolo počuť prehadzovanie zbraní, keď som sa otočil napravo, bolo to počuť tak, ako keby to bolo sprava, keď som dal hore toho hráča , tak som váhal, či ísť dopredu alebo sa vrátiť, otočil som sa a dal hráča x. na schodoch, spomaľ si tu situáciu, keď som hráča x. dal, hráča je už dávno vidieť a až tak začínam strieľať, veľmi dobre vedia všetci, ktorí robili CHH a aj priemerní admini, že v momente, kedy zahliadneš hráča do momentu, kedy príde k streľbe predchádza určitý reakčný čas a toto sa nedá vycibriť alebo natrénovať, lebo buď vieš, že tam je a strieľaš hneď alebo nevieš, že tam je, dôjde k istému reakčnému času, ktorého dĺžka závisí na kvalitách hráča a následne dôjde k streľbe..spomaľ si to a uvidíš sama a keď vieš triezvo a nepredpojato uvažovať, tak mi dáš za pravdu

dokonca, strieľať som začal, až keď bol hráč až takto viditeľný, to sa mi tu odporujú potom zásady, podľa ktorých sa posudzuje, či niekto má alebo nemá wh:
http://i68.tinypic.com/aavn7r.png

dlxsf
02-02-17, 16:52
ted uz sice muj hlas nema takovou vahu jako tomu bylo driv ale musim souhlasit s vasim novym cithanterskym guru wowzorem...tohle je jasny a jelikoz na hadani jsou tu jini tak uz sem psat radsi nic nebudu

dhaaqu
02-02-17, 16:55
ted uz sice muj hlas nema takovou vahu jako tomu bylo driv ale musim souhlasit s vasim novym cithanterskym guru wowzorem...tohle je jasny a jelikoz na hadani jsou tu jini tak uz sem psat radsi nic nebudu

Mohl bys konkrétně?

dhaaqu
02-02-17, 16:57
Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..

Ten zvuk jsem vysvětlil, neudělá ho "x" ale ten druhý. Kvůli natočení eRka se to ale ozve už z prava, čili tam kde walkuje "x"...
Chování mě tu nezajímá, řešíme jestli je tam WH

eRkoo
02-02-17, 17:02
viď edit vyššie

wowz0r
02-02-17, 17:18
Nemyslel jsem, že to bude třeba, ale tak jdu to počasovat no. Hodina v prdeli, ale co bych pro vás neudělal...

Britny
02-02-17, 17:28
Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.

eRkoo
02-02-17, 17:38
Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.

Hráč sa pýtal ako som vedel , napísal som prvú vec , ktorá mi napadla. Myslís že sa mi chce na servery spovedať každému kto sa cíti byt ukrivdený lebo som ho dal? Každému osobne budem vypisovať dlhe slohy o tom akým spôsobom som ho dal? Nebuď smiešna. Spýtaj sa ma to na servery aj ty a tiež by si dostala odpovede typu Prozreteľnosť, osvietilo ma. Ja sa na servery nemusím spovedať random hracom na požiadanie , takze na tom si to ideš zakladať? Takéto vysvetlenia sa robia v situáciách keď sa ban udelí , vtedy je sa potrebné obhájiť ale keď to žiada random hráč tak mi je jedno čo si mysli a čo mu napíšem. Ak toto je podľa teba "čistý wh čas", ešte raz "čistý wh čas", tak fakt nie si schopná posudzovať hráčov s wh..prečítaj si ešte raz čo som napísal... hráč s wh sa vždy prezradí svojim reakčným časom.. vždy ..ak by tam bolo wh tak by nebol žiadny pripadne minimálny ..to je vec ktorá sa nedá skryť . Keď si myslis že som sa otočil len kvôli tomu že som vedel že tam je tak si na omyle..napísať že je to jasný wh čas je smiešne aj smutne zároveň

Britny
02-02-17, 17:51
Smutné je spíše to, že prostě už ty argumenty, které dáváš typu, že admin je neschopný, že nic nepozná, nebo že tě osvítilo vedou k tomu, že nevíš co by si na to jiného napsal. Těžko se totiž za této situace některé věci obhajují, když jsou pravdivé. Zkušení admini nepotřebují snad 3 jasné WH časy, ti kouknou a vidí, aji bez esp, či wh.

eRkoo
02-02-17, 17:53
Smutné je spíše to, že prostě už ty argumenty, které dáváš typu, že admin je neschopný, že nic nepozná, nebo že tě osvítilo vedou k tomu, že nevíš co by si na to jiného napsal. Těžko se totiž za této situace některé věci obhajují, když jsou pravdivé. Zkušení admini nepotřebují snad 3 jasné WH časy, ti kouknou a vidí, aji bez esp, či wh.

Ja som si to jasne obhájil ..smutne je to čo píšeš s vždy mám čo napísať ..týmto vlastne chceš povedať že admin dhaaqu je neskúsený? Odohral na tých serveroch najviac z vás .Nestrapnuj sa prosím takými rečami ..osvietenie bol len vecny príklad

Britny
02-02-17, 17:57
Prosím tě, jak sis to obhájil, že přes wall na něj koukáš cos vešel do baráku? Napiš mi přesně moment, jak si věděl, že z tama jde? A že vůbec vyjde. To že máš WH napsalo více adminů, takže zase podle tebe jsou nezkušení? Sám sebe ztrapnuješ. Ale hádat se s tebou nebudu.

dhaaqu
02-02-17, 18:01
Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.

Vysvětlil jsem to 2x, líp už to nesvedu, zkus si to znova přečíst a pak poslechnout zvuk ve hře :-)

Britny
02-02-17, 18:09
Vysvětlil jsem to 2x, líp už to nesvedu, zkus si to znova přečíst a pak poslechnout zvuk ve hře :-)

Vysvětlil si pouze hráče, kterého zabil v baráku nahoře. Tak mi ještě vysvětli jak zvuk, který jsou výstřeli dvou hráču v baráku ovlivní to, že když už do toho baráku šel, tak koukal na hráče x přes zed, jak se k němu blížíl přes venek. Asi dost nerozumím co s tím má co potom společné zvuky v baráku, kde se zabíjí dva hráči a 3 mu jde celou dobu walkem do zad. Jako že tušil, že mu půjde do zad? To jako vážně? Mohl jít pod kinem, mohl být s ním v baráku. Ale nebyl, proč? Protože jak sem už zminovala, jak vešel do baráku už věděl, že si ho obchází, s tím WH co má, ho krásně viděl. Na takové "tušení" opravdu nevěřím..

eRkoo
02-02-17, 18:09
Prosím tě, jak sis to obhájil, že přes wall na něj koukáš cos vešel do baráku? Napiš mi přesně moment, jak si věděl, že z tama jde? A že vůbec vyjde. To že máš WH napsalo více adminů, takže zase podle tebe jsou nezkušení? Sám sebe ztrapnuješ. Ale hádat se s tebou nebudu.

Pozri sa, argumenty, ktoré tvrdíš, že som sa nimi obhajoval: 1. admin je neschopný (to bola len doložka a nie argument k HLTV) , 2. osvietenie a prozreteľnosť som použil až teraz a jasne som napísal, že sa nebudem na serveroch spovedať každému random hráčovi, ktorý o to požiada alebo snáď nevieš čítať?

Čo sa týka reálnych argumentov, boli napísané jasne. To, že si ty z toho vyvodíš jednu vec typu pozeral si do steny, čo bolo len vlastne chvíľkové posunutie obrazu (pozeranie do steny alebo wall-look vyzerá úplne inak) je len tvoja neschopnosť stotožniť sa s faktom, že čas bol jasne vysvetlený, lenže ty máš so mnou taký osobný problém, že to nevieš prekusnúť a potom začneš písať veci, ktoré už prídu na opätovné pochopenie hlúpe aj ľuďom, ktorí celý tento thread rolujú.

dlxsf
02-02-17, 18:12
nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.

Britny
02-02-17, 18:18
Napiš mi prosím tě JAKÝ osobní problém s tebou mám? Kdy sem s tebou měla nějaké problémy? Nikdy sem ti ban nedala, ani ve hře nic neproběhlo. Já ani netušila, že si to ty, nějaká amanda, banovala sem na základě dema, které sem viděla. Takže něco osobního do toho vůbec netahej. Je to nesmysl. Počkám v pohodě na další adminy, jestli další napíšou, že je to cheat, tak já nebudu už nic řešit.

eRkoo
02-02-17, 18:19
nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.

je to tvoj názor, čo sa týka skillu alebo podobne, boli časy, keď som hral pravidelne, teraz si to zapnem raz za mesiac, k tomu koľko rokov hrám/hral som sa vyjadrovať nemôžeš, pretože to vedieť nemôžeš, iba žeby som ten steam účet ukradol a tie nahrané hodiny boli fake však? čím menej človek hrá, tým viac klesá skill...k zvuku..rovnako netušíš aké mám slúchadlá, ako mám nastavený zvuk, čo mám alebo nemám pri cs pustené a ktoré zvuky považujem v cs za dôležité, kedy sa na daný zvuk sústredím a kedy mi je ukradnutý ale je to tvoj názor, čiže beriem, k tomu skillu, bolo to for fun, akonáhle ma istí hráči z tohto serveru vyzvali na aim 1vs1, tak to bolo úplne niečo iné...vieš, takéto random hranie mi je ukradnuté, ale slúchadlá si dám vždy aj keď nehrám v tom momente cs

eRkoo
02-02-17, 18:20
Napiš mi prosím tě JAKÝ osobní problém s tebou mám? Kdy sem s tebou měla nějaké problémy? Nikdy sem ti ban nedala, ani ve hře nic neproběhlo. Já ani netušila, že si to ty, nějaká amanda, banovala sem na základě dema, které sem viděla. Takže něco osobního do toho vůbec netahej. Je to nesmysl. Počkám v pohodě na další adminy, jestli další napíšou, že je to cheat, tak já nebudu už nic řešit.

osobné to začalo byť vtedy, keď som napísal, že si neschopná a to sa ťa dotklo takým spôsobom, že nevieš pripustiť, že ide o čas bez WH aj keď ti bola celá situácia vysvetlená mnou aj adminom, namiesto toho sa chytáš aj poslednej nitky, len aby neutrpela tvoja reputácia

ParadoXX
02-02-17, 18:28
Tak sou tam 3 časy,co nesouhlasej s realitou.

Britny
02-02-17, 18:35
osobné to začalo byť vtedy, keď som napísal, že si neschopná a to sa ťa dotklo takým spôsobom, že nevieš pripustiť, že ide o čas bez WH aj keď ti bola celá situácia vysvetlená mnou aj adminom, namiesto toho sa chytáš aj poslednej nitky, len aby neutrpela tvoja reputácia

OK nebudem tu už spamovat, takže naposled. Nedělá mi problém dát někomu UB (těch sem dala za celou dobu asi jen 3 co mám vůbec práva) Nedělá mi problém si přiznat chybu a omluvit se, reputace mě nejak netrápí a pokud někdo jako ty o mně píše, jak jsem neschopná, tak je to něco jako když mi někdo ve hře napíše, že mám cheaty - prostě to neřeším. Nejsem vůči tobě nějak zaujatá nic, že si to napsal, jen se držím svého přesvědčení. Pokud ho přebije více adminů, co budou pro UB, dám ti ho. Tot vše, zatím.

eRkoo
02-02-17, 18:37
OK nebudem tu už spamovat, takže naposled. Nedělá mi problém dát někomu UB (těch sem dala za celou dobu asi jen 3 co mám vůbec práva) Nedělá mi problém si přiznat chybu a omluvit se, reputace mě nejak netrápí a pokud někdo jako ty o mně píše, jak jsem neschopná, tak je to něco jako když mi někdo ve hře napíše, že mám cheaty - prostě to neřeším. Nejsem vůči tobě nějak zaujatá nic, že si to napsal, jen se držím svého přesvědčení. Pokud ho přebije více adminů, co budou pro UB, dám ti ho. Tot vše, zatím.

v poriadku, aspoň sa tu ďalej nemusí spamovať. Na verdiktu mi už nezáleží, po tomto tu už ďalej hrať aj tak nebudem.

wowz0r
02-02-17, 18:44
Hey guys,
vidím, že se tu ozvali dva, kteří prohlásili berryho za čistého, takže se do toho vložím časíky no :)

Časy budu dávat s popisky tak, jak jsem si je popsal na papír.

Pro ty, kteří ho obhajují, že hraje děsně podle zvuku, tak doporučuji podívat se na časy:

11:05 - v uších nastláno? Jeden z mnoha důkazů, že se neorientuje podle zvuku
12:20 - nejde o to enemy za dveřmi, ale že mu za zády dupe enemy jako stádo slonů, to ho těžce netrápí
20:03+ - sound nezájem

Takových časů tam je snad 15, kdy slyší enemy, kterému by měl věnovat pozornost a vůbec si ho nevšímá.

A teď to juicy :)

4:50 - o x. nemohl vědět, celou dobu walkoval
4:53-54 - zajímavej wall look, pochopil bych, kdyby se takhle šteloval a pak se podíval doprava do baráku, ale on čumí jen do zdi a pak se otočí na schody. Pročpak? Vzhledem k tomu, že asi 15 s před touhle akcí tam x. zabil jeho team mate, mohl teoreticky podle radaru předpokládat, že tam někde bude, ale z logiky věci by měl usuzovat, že je to ten, který dupe na schodech, ne ten, o kterém normálně nemohl vědět.
6:20 a dalších 10 podobných časů - pokaždé, když jde pro vlajku, vůbec ho nezajímá její okolí. Je to přece místo, kde bych enemy očekával, poslední možnost zabít tě před tím než ji doneseš
7:12 - nevidí a už střílí, enemy vyskočil až po výstřelu
7:26 - nezajímá ho nic než knihovna
8:30 - wall look, nemohl o něm vědět, enemy měl jít logicky jako cover s vlajkou, místo toho zůstal nesmyslně ležet, neměl tam vůbec být, přesto si pro něj přišel
9:48 - odzoomoval a jakmile ho viděl (s wh, bez wh samozřejmě ne), hned se vracel crossem zpátky
11:43 - nemohl vědět, že se z modrejch dvěří vrátí (proč by to taky dělal?), nesmyslná akce a nesmyslný cross placement
14:58 - když tak dobře vidí invisible, proč tady měl problém trefit ho na dva metry?
19:12 - stupid cross placement a hodně rychle si rozmyslel, kudy půjde s vlajkou. Šel tam sice jeho team mate, ale x. mohl být na lávce nebo terase, přesto běží pozpátku a checkuje si jen dolní falešnou
24:50 - chtěl na něj vylézt, už se rozcházel, ale v tu chvíli začal enemy walkovat k němu, tak zalezl a poslušně čekal
29:10 - zajímavý wall look na enemy pod kinem a pak rychlá reakce na invis
29:39 - co konkrétně si kryje? Nabíhá pod kino s crossem do nikam, jaký bude asi důvod? Když periferně něco sleduješ, nedíváš se do středu obrazovky a tudíž se nesoustředíš, kam míříš crossem...
30:10 - proč nešel falešnou jako každé kolo předtím???
31:23 - vychází barákem k lávce a míří si pod nohy + frag pod lávkou
33:59 - na midě pozastavil (poprvé a naposledy), potřeboval si asi odfrknout, co?
35:17 - zajímavě se nalepil na stěnu, hm?
36:35 - :) enemy ve špíně, určitě reakce čistého hráče
36:37 - vidím enemy walkovat schody v baráku, ale kousek popoběhnu a ujistím se, že mi neleze do kina (udělal to jen v tomto čase)
36:43 - když už ho na midě slyšel a chtěl checknout špínu, nemusel mířit půl metru nad ní...
37:00 - gold
40:20 - nebudu jako obvykle spěchat na falešnou, ale počkám si kluky z pekla
41:23 - škoda, že byl za rohem, co?
41:28 - jasně, týpek mohl utéct dál na koberce, ale stejně pro jistotu tu díru pošlu na jedno místo, kdyby náhodou
42:40 - kámo sorry, vidím tě i přes roh
43:53 - tušil, že tam budou a ještě k tomu u bedny :)
44:05 - čerešnička na závěr, ponechám bez komentáře

wowz0r
02-02-17, 18:50
nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.
Mluvíš mi z duše, díky, že to nemusím psát sám. Stačí, že jsem strávil hodinu a půl časováním.

eRkoo
02-02-17, 18:50
Hey guys,
vidím, že se tu ozvali dva, kteří prohlásili berryho za čistého, takže se do toho vložím časíky no :)

Časy budu dávat s popisky tak, jak jsem si je popsal na papír.

Pro ty, kteří ho obhajují, že hraje děsně podle zvuku, tak doporučuji podívat se na časy:

11:05 - v uších nastláno? Jeden z mnoha důkazů, že se neorientuje podle zvuku
12:20 - nejde o to enemy za dveřmi, ale že mu za zády dupe enemy jako stádo slonů, to ho těžce netrápí
20:03+ - sound nezájem

Takových časů tam je snad 15, kdy slyší enemy, kterému by měl věnovat pozornost a vůbec si ho nevšímá.

A teď to juicy :)

4:50 - o x. nemohl vědět, celou dobu walkoval
4:53-54 - zajímavej wall look, pochopil bych, kdyby se takhle šteloval a pak se podíval doprava do baráku, ale on čumí jen do zdi a pak se otočí na schody. Pročpak? Vzhledem k tomu, že asi 15 s před touhle akcí tam x. zabil jeho team mate, mohl teoreticky podle radaru předpokládat, že tam někde bude, ale z logiky věci by měl usuzovat, že je to ten, který dupe na schodech, ne ten, o kterém normálně nemohl vědět.
6:20 a dalších 10 podobných časů - pokaždé, když jde pro vlajku, vůbec ho nezajímá její okolí. Je to přece místo, kde bych enemy očekával, poslední možnost zabít tě před tím než ji doneseš
7:12 - nevidí a už střílí, enemy vyskočil až po výstřelu
7:26 - nezajímá ho nic než knihovna
8:30 - wall look, nemohl o něm vědět, enemy měl jít logicky jako cover s vlajkou, místo toho zůstal nesmyslně ležet, neměl tam vůbec být, přesto si pro něj přišel
9:48 - odzoomoval a jakmile ho viděl (s wh, bez wh samozřejmě ne), hned se vracel crossem zpátky
11:43 - nemohl vědět, že se z modrejch dvěří nevrátí (proč by to taky dělal?), nesmyslná akce a nesmyslný cross placement
14:58 - když tak dobře vidí invisible, proč tady měl problém trefit ho na dva metry?
19:12 - stupid cross placement a hodně rychle si rozmyslel, kudy půjde s vlajkou. Šel tam sice jeho team mate, ale x. mohl být na lávce nebo terase, přesto běží pozpátku a checkuje si jen dolní falešnou
24:50 - chtěl na něj vylézt, už se rozcházel, ale v tu chvíli začal enemy walkovat k němu, tak zalezl a poslušně čekal
29:10 - zajímavý wall look na enemy pod kinem a pak rychlá reakce na invis
29:39 - co konkrétně si kryje? Nabíhá pod kino s crossem do nikam, jaký bude asi důvod? Když periferně něco sleduješ, nedíváš se do středu obrazovky a tudíž se nesoustředíš, kam míříš crossem...
30:10 - proč nešel falešnou jako každé kolo předtím???
31:23 - vychází barákem k lávce a míří si pod nohy + frag pod lávkou
33:59 - na midě pozastavil (poprvé a naposledy), potřeboval si asi odfrknout, co?
35:17 - zajímavě se nalepil na stěnu, hm?
36:35 - :) enemy ve špíně, určitě reakce čistého hráče
36:37 - vidím enemy walkovat schody v baráku, ale kousek popoběhnu a ujistím se, že mi neleze do kina (udělal to jen v tomto čase)
36:43 - když už ho na midě slyšel a chtěl checknout špínu, nemusel mířit půl metru nad ní...
37:00 - gold
40:20 - nebudu jako obvykle spěchat na falešnou, ale počkám si kluky z pekla
41:23 - škoda, že byl za rohem, co?
41:28 - jasně, týpek mohl utéct dál na koberce, ale stejně pro jistotu tu díru pošlu na jedno místo, kdyby náhodou
42:40 - kámo sorry, vidím tě i přes roh
43:53 - tušil, že tam budou a ještě k tomu u bedny :)
44:05 - čerešnička na závěr, ponechám bez komentáře

krásne popísané, profi práca a všetko "čisté" wh časy
k zvuku som sa vyjadril, orientujem sa podľa neho, keď to uznám za vhodné, keď som mal vlajku, tak bol zvuk druhoradý a prvotným cieľom bolo ujsť, sem tam som hral v pozadí na hudbe , sem tam nie...nevieš, ako to hrám a ako vnímam zvuk, čiže sa nevieš oprieť o to, že sa ním všeobecne neriadim, ale je to tvoj názor...počkám si už len na koniec a potom zbohom (si rád? aj ja)

Kotel
02-02-17, 19:07
Tak to už je pořádný oříšek, když hráč vypíná a zapíná hudbu :)

eRkoo
02-02-17, 19:12
hovorím, že sem tam si zahrám cs s hudbou, sem tam si cs zahram bez hudby, nie v ten isty moment, ale ok

wowz0r
02-02-17, 19:31
V ten istý moment hrát s hudbou a bez hudby? Wow, to ani David Copperfield neumí!

Maaaaaaaaaaja
02-02-17, 20:03
Cross 6 metrů do země, že by se dala kopat jáma, cross placement a pohyb funny jak cyp (myšleno přesně podle toho, jak jsou v zorném úhlu enemy atd.), nic ve zlém, myslím, že wowzorův časovací sloh bych ohodnotil známkou 1*.

Saintpepo
02-02-17, 23:20
Toto bude moja posledná vec pre csko.cz. Za mňa WH.

Tak prej nebude.

dhaaqu
02-02-17, 23:32
Díky pánům dlxsf, wowz0rovi a ParadoXXovi, že si dali čas a práci a demem se zaobírali.
Mě přestalo bavit po 30ti min, ParadoXXe už po 10ti, víc k tomu níže...

Když už jsem Wowzora uvrtal do časování, tak jsem měl taky tu slušnost si projet co vyčasoval:

4:50 už jsem rozebíral je tam jeden sound ale ještě před ním fishy wallook
7:12 pokračující fight
7:26 sound
8:30 uznaný WH čas
9:48 sound spuštěné speciální schopnosti
11:43 je vidět, jak se dveře otevřou
24:50 enemy donesl vlajku, musí být za rohem
29:10 trochu fishy, ale nepřesvědčivé

To uzavírá první půlhodinku, jeden WH čas nic nového...

Že ale po 30ti minutách začne eRko takhle nadělovat to jsem se teda nenadál :D

31:23 WH
33:59 WH
35:17 je vidět bez WH
37:00 WH
40:20 sound
41:23 WH
42:40 WH
44:05 WH

Ban oprávněný.

DiEAcE
03-02-17, 00:22
A ze k tomu bylo potreba 7 stran o nicem :D

To bude mozna tim, ze jsem na skoleni v Ostrave a na tabletu mi csko pise error, tak proto ;-).

dhaaqu
03-02-17, 00:47
A ze k tomu bylo potreba 7 stran o nicem :D

Ono by stačilo, kdyby si to jeden z takových chytráků jako jsi ty pustil a řekl "pusťte si 31-44. minutu" víš :-P

NarutoO
03-02-17, 12:11
Peťo, ano, v hlášení píšu, že na ban to neni, ale tady píšu už něco jiného. Něco jsme si s Britny vysvětlovali a já se necejtil na to se do tohohle případu zase ponořit. Já jsem ho nejdřív upozorňoval na chování, protože mi to přišlo hnusný. Ale pak jsem to demo na doporučená Zoyera a ještě dalšího člověka zkouknul takříkajíc pořádně a napsal jsem tam i bodování cheatingu, což znamená radikální posun od hlášení zde v žádosti. Za mě zapnutý je.

// můj nejoblíbenější čas je, jak je u vlajky T s wipem, střílí hráče, ten ho obchází. Začne ho honit a nazoomuje před peklíčko, jenomže pak to vzdá, protože WHčkem vidí, že už je v čudu. :D :D

DiEAcE
03-02-17, 15:05
Už jsem konečně doma..

WH tam na 120% je a pokud je pravda i to, že to hraješ tolik let, tak mám o to větší radost, že se odhalil další mameluk, co má potřebu zapínat a psát tu básničky o tom, kolik toho má nahraného. To pak :sorryjako:, ale prdel si dělaj z plastelíny.

Gj guys, jen tak dál :thumsup4:



DiE

B!g 5m0k3
03-02-17, 19:52
:sorryjako: slab1 herec

Maaaaaaaaaaja
03-02-17, 21:39
Medames et messieurs, tady vůbec nejde o časy, kterými se tady pořád zaobíráte. :D Myslím, že dlxsf to napsal pěkně.

dlxsf
03-02-17, 22:23
Daniiiik majo daniiiiik ��

DiEAcE
04-02-17, 00:53
Zaokrouhlime to aspon na stovku ne? At ma na co vzpominat :D

Maaaaaaaaaaja
04-02-17, 09:54
Daniiiik majo daniiiiik ��

Ano, to ja vim, ale ostatni by to nemuseli pochopit. :D

wowz0r
04-02-17, 11:31
Tak já sem tedy hodím ten 100. post a pak se to může lock, no ni? :)

100!!!

E: tak je to 100. odpověď, ne 100. post. Jsem zklamán :(

Britny
04-02-17, 14:31
Ehm 102 - modi zase spí, už je to vyřešeno, nikdo podle mě víc se k tomu vyjadřovat nebude, díky všem co tomu věnovali čas :))

Koprakek
04-02-17, 20:34
Sorry Britny, ale já to dělám vše dohromady.