PDA

Zobrazit normální verzi : Hltv na Jailbreak (opraveno)



Faero
30-01-17, 20:50
Zdravím než to půjdete zhejtit, HLTV NA JB?! WTF?! A podobné sračky toho to typu. Tak si to přečtěte! Děkuji.

Zdravím dostal jsem takový nápad. Protože už mě poslední dobou leze na nervy, když je nějaký nesvéprávný člověk u ct na Jailbreak serverech a akorát tu hru kazí a dává Fk a celkově tomu módu nerozumí. Proč zde nezavézt monitorování těch serverů jako na ostatních. Ano, říkáte si, pokud je nesvéprávný, bude ty fkilly dávat furt... Ok tak to je lehké si natočit demo, pokud je člověk tak to hloupý. Ale už se mi parkrát stalo že člověk si dal jen tak mfk, či jen tak nějaký FK, když terrorista vyjádří svůj názor slušně. Nebo třeba poslední případ, když ct zabije vdčko, protože ho dostal údajně "neoprávněne". Tak bych chtěl tím to dotazem, aspoň trošku přimět vedení tohoto serveru, nemám na mysli jenom Kotla, ale i jeho nejdůveryhodnější:) aby na Jb serverech zavedli demo z každého serveru a takého uplodovali na web.


A pokud jsem trošku opožděný a někdo už něco takového zde navrhnul nebo, nedej bože, že by tu něco takovéto už zde bylo, tak bych prosil slušné odpovědi.

Kotlys
31-01-17, 16:50
Zbytečnost,zavolej si admina přes steam nebo přes ! a je to ,vždycky jsou tam hned a sjednají pořádek.

MrSlissi
31-01-17, 17:08
Řešilo se to už mnohokrát- HLTV je poměrně náročná záležitost a používá se primárně na chytání cheaterů, protože ti nejvíce znepříjemňují hru. Na jb se cheateři nevyskytují téměř vůbec, takže prohřešky u ct tam řeší admini, kterých je dost a na hlášení přes ! většinou chodí.

Faero
31-01-17, 17:38
Však ano přes ! hlášení jsou, ale pokud někdo náhodou netočí demo, tak nikdo nemá důkaz toho a toho... a jak to pak chceš vyřešit? ...

bagroid
31-01-17, 21:22
http://csko.cz/forum/showthread.php?47187-Hltv - Zde to bylo řešeno též, tak se můžeš podívat proč na jailbreaku hltv není.

Faero
31-01-17, 23:22
Je vidět, že jsi to nečetl:)

Grakon2702
01-02-17, 07:17
Jestli tam to HLTV tak moc chceš, můžeš si za VIP připlatit dejme tomu o 20% navíc. Kotel pak může provozovat portál na silnějších strojích, které by to utáhly.

bagroid
01-02-17, 12:28
Je vidět, že jsi to nečetl:)

Nevím teď co myslíš že jsem nečetl, ale každopádně v té url v příspěvku 17náctém Kotel napsal proč tam není. Zdali si to nečetl, tak tu jsou tři věty ve kterých to napsal.

HLTV má smysl jen pro detekci wallhacku. Pro ostatní je zbytečné. Žere to cpu a paměť.

Faero
01-02-17, 23:28
Máš pravdu, nečetl jsem si to celé:) koukl jsem hned na první komentář od něj, dál jsem už nesjížděl:)