PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost na post admina -Deathrun



NettYk
31-01-17, 16:14
Takže o co se jedná vidíte hned v názvu o post na admina.

Ahoj, na kotelně hraji něco přes 3 roky a to většinou na deathrunu nebo na někdy na furienech.
S adminováním nemám tak velký problém a cheatry hlásím pokud je někdo na steamu online nebo na forum,ale nikdy jsem nestihl nahlásil,protože už byl na serveru admin a zabanoval ho dříve než jsem stihl nahlásit.

• Věk: 14 (v dubnu 15 let)

• Něco málo o mě.

Jmenuji se Jakub a bydlím v Jihomoravském kraji v Lipůvce nedaleko Blanska. Mám strašně rád sladká jídla,ale i některé slané.Z těch slaných Kebab i pizzu ,ale i nějakou tu zeleninu a ovoce taky .K pití bych asi řekl nějaké ty sladké nápoje např. sprite a džusy. Mým největším koníčkem je lesnictví a rybaření. Měl jsem nabídku střílet závodně z dvojky kozlice na asfaltové holuby ale musel jsem to odmítnout kvůli školy :-(.Dalším mým koníčkem je lesnictví.Pomáhám myslivcům v lese např.Sázet stromky, dělat oplocenky a krmit zvířata.

Na serveru hrávám pod nickem NettYk ,ale najdou se i jiné nicky občas.

• Vlastnit originální hru - Splněno http://steamcommunity.com/profiles/76561198242124100/
• Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu -Splněno
• čistý trestní rejstřík- Mám.

Děkuji za vaše dobré i zlé odpovědi.

Britny
31-01-17, 17:13
A co by si na takovém DR chtěl banovat? Jump servery tak všeobecně nepotřebují moc adminů - hlavně DR, kde se málo co banuje.
Steam máš krátce koukám + registrace na webu je z ledna, ještě bys mohl hodit SID

NettYk
31-01-17, 18:02
Milá Britny steam mám už asi 1 rok a to s cskem na steamu.
Účet má webu jsem měl i předtím ,ale zapomněl jsem údaje.
Bohužel asi práva nedostanu,ale jak často hrají na serveru DH tak mnoha lidi porušuje pravidla a neznám žádného admina na Jump a DH....

Britny
31-01-17, 18:50
No stejně jak často hráváš na DR, tak hráváš i jinde - dle chatlogu. A jaké podle tebe se porušují pravidla na DR?

NettYk
31-01-17, 18:58
No stejně jak často hráváš na DR, tak hráváš i jinde - dle chatlogu. A jaké podle tebe se porušují pravidla na DR?
Např. Bugují trapky,nadávají do rodiny,napíšou free a pouštějí trapky.

Britny
31-01-17, 19:13
Vulgarita je globální pravidlo pro všechny servery. Bugování se na DR ani neřeší a to že napíšou free a pouští pasti, to prostě není v pravidlech. Takhle všeobecně pro DR nejsou žádná pravidla co se týče bugování, nebo spamování pastí, nebo to co píšeš ty. Jediné co se může řešit je vulgarita, nebo opravdu v nízkém % se tam objeví cheater.
Na DR má sousta adminů práva, proto píšu, že nikdo jiný tam potřeba není. Dívej od 8h rána do ted není ani jedno hlášení a to je skoro každý den.
Jako žádost máš pěknou, ale za mě tam nikdo není třeba nový.

Latins
31-01-17, 19:36
Ehm...Nechci nic namítat, ale úkolem hráče na Deathrunu je překonat překážky.

Když někdo napíše "Free", tak to znamená, že nebude mačkat tlačítka. Ale když to napíše a stejně mačká tlačítka, tak se to nijak netrestá.

Bugování mapek se stále řeší. Na každé mapě je aspoň jeden bug. Někteří mapeři nečekali, že budeme disponovat Bhopem a Dvojskokem.

NettYk
31-01-17, 19:44
Ehm...Nechci nic namítat, ale úkolem hráče na Deathrunu je překonat překážky.

Když někdo napíše "Free", tak to znamená, že nebude mačkat tlačítka. Ale když to napíše a stejně mačká tlačítka, tak se to nijak netrestá.

Bugování mapek se stále řeší. Na každé mapě je aspoň jeden bug. Někteří mapeři nečekali, že budeme disponovat Bhopem a Dvojskokem.

To jsem si myslel ,že se to nějak neřeší,ale stejně ty bugy používá 2-3 lidí na mapě.
Ale děkuji za odpověď

Bee
31-01-17, 19:48
žádost pěkná na tvůj věk, ale je to bohužel tak jak píšou kolegové

Latins
31-01-17, 20:00
Používají. Snaží se dosáhnout co možná nejlepšího času. Proto využívají tyhle chyby map.

Does (hofy) tyto bugy opravuje (Dává tam neviditelné zdi). Tak je když tak nahlas a vyfoť. Případně natoč demo s postupem.

NettYk
31-01-17, 20:07
Pokusím se ,ale stejně asi nemám šanci na práva. No musím počkat až napíše další Server Admin. :-) Ale děkuji za vaše odpovědi

Pikii :D
01-02-17, 01:04
žádost pěkná na tvůj věk, ale je to bohužel tak jak píšou kolegové

Promin Britny v tomhle tě musím opravit že to tak vubec není. Cheateru se tam vyskytuje dost a člověk co je na drku pečenej vařenej (Walater) + rozezná cheaty co se jump sekce týče se bude opravdu pro tento mod či sekci dost hodit. Rozhodně bych mu šanci dal.

Raz súhlasíš raz nie. :slap:
Inak momentálne proti možno časom pokiaľ by si "obliehal" všetky jump servery

Koprakek
01-02-17, 05:32
Promin Britny v tomhle tě musím opravit že to tak vubec není. Cheateru se tam vyskytuje dost a člověk co je na drku pečenej vařenej (Walater) + rozezná cheaty co se jump sekce týče se bude opravdu pro tento mod či sekci dost hodit. Rozhodně bych mu šanci dal.

Raz súhlasíš raz nie. :slap:
Inak momentálne proti možno časom pokiaľ by si "obliehal" všetky jump servery
To je Bee .

Žádost editnu

NettYk
01-02-17, 07:54
Díky teda aspoň

Samco
25-02-17, 16:47
Trojtýždňová neaktivita ako v hre, tak aj na fóre.

PROTI

Saintpepo
02-03-17, 12:35
Proti.