PDA

Zobrazit normální verzi : Nová skupina CHH.



Balu
01-02-17, 17:52
Čauko

Ako možte čítať v názvu mám návrh aby sa založila skupina CheatHunters.

Náplň: Zhliadnutie dema nahláseného hráča, dodať čas (min.3) a následne podať svoj názor zda bol ban udelen právom. Kontrolovať servery a ked nájde cheatera tak následne natočiť a nahlásit adminom. Čo ak admin dá ban a CHH nebude mať demo? Okamžité odobratie práv. CHH bude nahlasovať adminom na Steame a Webe, iba pokial bude mať demo a 100% istotu že hráč je legit cheater a tak sa zároveň zaistí dokaz o nahlasení. CHH zodpovedá za Ban danej osobe. CHH sa taktiež presadí aj na Turnajoch a Gatheroch.

Práva: Bude mať iba 3 : 1.Právo vstúpit do Trial skupiny 2.Právo mať hlas pri žiadosti o UB 3.Právo na TS vstúpit do admin room a posúvanie ludí (nie AT)

Podmienky: Podla mňa je zbytočné aby mal origo CS stačí iba SteamACC. Musí mať skúsenosti a vedomosti s Hackom. Nesmie používat Hack vo svoj prospech, iba na odhalenie cheatera. Postúpi skúšku pri ktorej musí zistiť zda hráč cheatuje. Musí mať +18 rokov.

Samco
01-02-17, 19:47
Toto tu nie je potrebné. Myslím si, že netrpíme nedostatkom adminov.

Baxo15
01-02-17, 19:57
Wtf? Už to tu bolo pár krat a nikto s tym skoro nesuhlasil, takže načo je tu dalsi tento napad?

Burak1
01-02-17, 20:01
Tak to určitě ne. Toto je typický návrh hráče, které žádal o práva, nedostal je, ale stejně se snaží dostat nějaké ty práva. Steam musí mít, nevím na co stačí jen steam acc.
Jinak když už by se tato skupina vytvořila, kdo by se tam měl dostat? Buď má na to mít práva, nebo je prostě nedostane a tím to končí.

Nic takového určitě nevytvářet, proti.

Balu
01-02-17, 20:07
Tak to určitě ne. Toto je typický návrh hráče, které žádal o práva, nedostal je, ale stejně se snaží dostat nějaké ty práva. Steam musí mít, nevím na co stačí jen steam acc.
Jinak když už by se tato skupina vytvořila, kdo by se tam měl dostat? Buď má na to mít práva, nebo je prostě nedostane a tím to končí.

Nic takového určitě nevytvářet, proti.

Máš pravdu...žiadal som o práva ale je tomu rok ba viac. Dovod prečo ich nemám je Ban za Multiaccount (dvojitá ID).
Nájdeš človeka čo dobrovolne zapne hack na Steam a bude riskovať VAC ?

Burak1
01-02-17, 20:15
Není potřeba wh, stačí si koupit vip a zapnout admin esp. Je dobré, že ses k té žádosti přiznal, každopádně tento návrh neprojde.

Balu
01-02-17, 20:23
Není potřeba wh, stačí si koupit vip a zapnout admin esp. Je dobré, že ses k té žádosti přiznal, každopádně tento návrh neprojde.

Mám skúsenosti ako admin aj CHH.... úprimne to esp neni nad klasické WH. Nemám čo schovávať ba mi to príde také meeeh...
Či prejde tento návrh alebo nie si myslím, že rozhoduje každý. Nikomu nehodlám "kradnút" prácu admina, ba nepriamo naznačovať nedostatok/neschopnosť.