PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na MP 1,2



tyger103
22-02-12, 17:03
Dobré odpoledne,uvažoval jsem už docela dlouho,zda-li mám tuhle žádost napsat a nakonec jsem se rozhodl,že ji tedy napíšu.
Mé jméno je Martin.Je mi něco přes 16 let a studuji SOŠ v oboru Mechanik strojů-Lanovkář.Klidně bych tu mohl napsat,kolik mám koníčků,že jsem milovník piva a pod.,ale pochybuji,že by to mnohé z vás zajímalo,ale kdyby jste přeci jen měli zájem,napište mi PM,na skype,steam a pod. :))

Moje působení ve hře CS 1.6 (stručně) : CSko jsem začal hrát někdy před 2 a něco lety,nejsem tedy nějaký ostřílený skiller.Začínal jsem zde na kotelně,ale hrál jsem jen paintball,po nějakém čase jsem dostal na paintu neprávem ban za wh,dostal jsem ještě ten den unban(kdyby jste koukali do banlistu ).I přes unban mě na chvíli kotelna odradila a kamarád mě nalákal na jinej portál-Netrix,kde jsme hráli zombie,později jsem se tam stal adminem na několika serverech.Poté se majitelé neshodli a portál prodali.Jeden z nich založil portál Infix-gaming,kde jsem poté taky hrál a dělal admina,když začal majitel portál přestavovat,tak jsem se vzdal práv a vrátil se z5 na kotelnu,kde hraju až dodnes(ted už výhradně clasické servery).

Takže shrnuto: adminem jsem byl na 2 portálech-na serverech typu: Zombie plague special,Dust 2 only,Classic,Surf,COD.
amx příkazy se všechny v hlavě nedochovaly,takže bych si je vytiskl a dal vedle pc :)
Jinak cheatera poznat dokážu :) ,jsem trochu alergický na nadávky do rodiny,ale jinak bych řekl,že jsem klidný člověk a řeším vše s rozvahou.
Na PC jsem většinou po škole v podvečerních hodinách a o víkendech.

Nick ve hře: PWS^| tyger103 (dříve (eoL^tyger103)
Steam: STEAM_0:1:48331193 pozn. steam vlastním teprve pár týdnů,tak snad to není velký mínus :)
Žádám tedy o práva na Mega Pub 1,2

Kontakt na mě: steam: tyger103
skype: martas1032
Jinak TS3 mám někde v PC,kdyby bylo potřeba.
Kdyby jste měli dotazy tak se ptejte :)) a kdyby jste našli pravopisné chyby,tak se předem omlouvám.

Giussepe
22-02-12, 18:34
Párkrát jsem tě potkal na AIMu, hrát celkem umíš. Žádost se mi líbí a i celkově z fóra je vidět, že v tý hlavě asi něco bude :)

Vzhledem k tomu, že si už admina na dvou portálech dělal, tak hackera nejspíš poznáš.

Ze hry tě teda víceméně neznám, takže nevím jak se chováš na serverech,ale pokud teda na tebe ostatní kolegové něco nevyšťáraj, tak bych byl PRO.

TheFinrod
22-02-12, 18:48
Žádost pěkné, z hry Tě moc neznám, ale z fóra vidím, že se umíš chovat. Jsem PRO :))

Bezdak
22-02-12, 19:18
Na serveru s nim hraju již nějakou dobu, chová se tam klidně, nenadáva a umí zachovat klidnou hlavu. Skill má samozřejmě taky a myslim že mi nahlásil už 2 nebo 1 WH na steamu, takže ho nejspíš poznat umí. Já sem pro :)

tyger103
22-02-12, 19:25
Tak díky chlapy za názor,já mimo MP hraju jen občas :)

ZEUS
22-02-12, 20:41
http://steamcommunity.com/profiles/76561198056928115

Po dlouhý pěkná žádost, takže já jsem pro.

NemiKD
22-02-12, 21:17
já jsem PRO.

Karl0s
23-02-12, 11:10
Na serveru ho potkávám celkem často a problém jsem s nim neměl. Několik cheaterů nahlásil a podle vyjadřování tady to vypadá, že nemá v palici nasráno.
Byl bych rád, kdyby ty práva dostal.

Ciper
23-02-12, 11:26
Já jsem Pro.

:D Dal Ta Bhoper:D
23-02-12, 13:32
Ja som určite ZA tohto hráča poznam hral som sním pár krát a hrať to vie + chovanie slušné.

tyger103
23-02-12, 13:39
Tolik kladných odpovědí jsem tedy nečekal,ale vážím si toho.

EDIT: Jen dotaz,je tu stanovený limit adminů,kteří se k žádosti musí vyjádřit,nebo se čeká na vyjádření Náborářů?

Kotel
25-02-12, 15:48
Asi se ceka na me. Nemam nic proti.

Charon35
25-02-12, 15:51
Jo sory, mám toho teraz nejak moc a zabudol som na teba. Tržím palce. :)

Johny Pampeliska
25-02-12, 16:53
Tak vítej :o)

Ryukyza
25-02-12, 17:45
Welcome :)

ZombieBot
25-02-12, 17:55
Vítej :)