PDA

Zobrazit normální verzi : Blokovanie,granat



Scion19
01-02-17, 20:42
čaute :laughing1: escape hrávam už dlhšie a asi čo mi tam najviac vadí je to že z ostatnými hráčmi sa blokujeme ako mam hrat ked niekto naschval zastavy v niakej medzere a blokne nas všetkych a to naschval?...ale aj to ked nas beží viac a vytláčame sa neda sa to fakt niekedy hrat preto to radšej vypnem nedalo by sa s tým niečo robiť? neuvažujete nad tým aby mohli hráči cez seba chodit? ...hram jeden zahraniční server a tam to funguje fajn.... :) a druha vec že sa obmedzili granat len že si môžem kupit jeden?

Samco
01-02-17, 20:45
Granáty sa obmedzili z dôvodu, že niektorí si obľúbili ich spam a ZM sa sotva pohol zo spawnu a bol mŕtvy. Čo sa týka blokovania, tak dočasne hráči mohli prechádzať cez seba, avšak bola v tom plugine nejaká chyba, pretože ak hráči stáli na dopravnom prostriedku v sebe, tak ho blokovali.

Scion19
01-02-17, 21:02
Dobre granaty teda nechajme granatmi....no len aj ked som na dopravnom prostriedku tak sa zhadzuju hrači a nebolo by to tak lepšie takto sa len každý blokuje...

Samco
01-02-17, 21:07
Myslel som to tak, že keď stáli v sebe, tak dopravný prostriedok sa nechcel pohnúť.

Paulie
01-02-17, 22:20
Viděl jsem zahraniční server, který to měl tak že mohli být v sobě a když blokovali více než 3s dopravní prostředek tak je to zabilo nebo ubralo hp.

Scion19
02-02-17, 16:46
Dobre no a nedalo by sa s tym niečo robit aby sa dalo cez seba prechádzat aby sa neblokovalo a začal byt konečne ten server aj hratelní? Samco skus zahrat tento zahraniční server 89.40.233.34:27015 funguje to tam bez problemov.

Samco
02-02-17, 18:52
Áno, ten server poznám. Oni tam majú iný plugin.

WhiteWolf
02-02-17, 22:47
Uplně dojebaný ZE.. děkuji:) všichni si stěžujou, proč to není jako minule.