PDA

Zobrazit normální verzi : Žádám o unban :/



bdr
22-02-12, 21:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 13797 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack + Aimbot '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : mickEy.
[AMXBANS] Tvuj nick : me gusta.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 37630382
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 37630382
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 86.49.76.105
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 178.248.58.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz

Chtěl bych požádat o unban, byla to odemne blbost, zapnout si tohle na serveru, jako je kotelna.. Myslel sem, že to bez kotelny zvládnu, kdybych náhodou dostal ban. Ale bohužel, kotelna má v sobě něco, co mě prostě nutí na ní chtít pořád hrát, ikdyž něco málo na kotelně pořád má svoje mouchy (např. hitboxy), dá se to v pohodě překousnout, a hrát dál. Jenomže, když na ní nemůžete, je to naprd.. Na žádnym jinym publicu si takhle nezahrajete, např. Gamesites - VIP tam má zbraně zdarma už 2. kolo.. což nemá cenu, tak i CServers a C-Strike. Moc bych se chtěl adminům, a všem na kotelně omluvit za svou pitomost, a poprosim timhle o unban. S Bia Fz sem už hrál mixy, a ví, že už bych to znova nezapnul. navíc mam teď novej pc, a na něm se mi hraje skvěle, ale na kotelně se mi stejně vždycky hrálo nejlíp. Moc vás prosim o unban, klidně i nějakou podmínku mi dejte, nebo cokoliv, jen, abych tam prosím mohl hrát :( mrzí mě to, doufám, že tohle jen nesmažete, zkuste to zvážit, na tom novym pc už nic takovýho ani nemam, takže vás prosím, už asi po 3., dejte mi ten unban :(. me gusta.

tyger103
22-02-12, 21:28
Za blbost si musíš nést následky...

ZEUS
22-02-12, 21:38
Měl jsi server demence, kde jsi mohl vyzkoušet cheaty, bez trestně. Jediná možnost je koupě steamu a na něm, když zapneš všeljakej sajrat, tak automaticky dostáváš ban na steam od VACu.

bdr
22-02-12, 21:51
dobře no. fakt to nepude? zaplatim! :D

grEy
22-02-12, 21:58
Ne.

Nixvan
22-02-12, 22:01
Když zaplatíš zaplať si steam :D

Kotel
22-02-12, 22:03
VAC zjisti velky hovno, ale kdyz te najde, tak uz si nezahrajes nikde. U steam hracu je casto tezky zjistit cheaty, nekdy to trva i tydny, takze unbany nedavame.

monty
22-02-12, 22:49
Nemyslíš zaplatíš ! :)

BiA Fz
23-02-12, 11:15
i když něco málo na kotelně pořád má svoje mouchy (např. hitboxy)
Hitboxy se mi zdají teda úplně v pohodě =) Teda, když zazoomuješ awpčkem na nejbližší zvětšení přesně na hlavu, tak jí trefíš (čímž se ne všechny servery mohou pyšnit) :D


Měl jsi server demence, kde jsi mohl vyzkoušet cheaty.
Je to už starší ban demence ještě nebyla (zlaté časy) :D


U steam hracu je casto tezky zjistit cheaty, nekdy to trva i tydny, takze unbany nedavame.
Jestli si to dobře pamatuju, tak tenhle blázen sem přišel s normálním (jak v jednom howtocheat videu ten kluk nazval "doporučovaným cheatem") WH a AB co by asi poznal každý (jelikož sem to banoval já a nebyl unban, tak to muselo bejt hodně znát) :D

Tedy, párkrát sem s ním mixnul, hraje docela dobře- tak nějak normálně =) Neznám ho tak moc dobře, že bych se za něj zaručil, ale vzhledem k výše napsanému si myslím, že by výjimku mohl dostat, že to není jeden z těch chronických cheaterů. Vince a další budou třeba rádi, že občas jeden slot obsadí on namísto hráče Player =D
Samozřejmě ale, pravidla sou pravidla! A výjimky pravidla potvrzují- těžko říct no, jestli právě ty si zasloužís výjimku... vzhledem k tomu, jaký se daj čekat ohlasy k ní asi nedojde, ale je to můj ban tak sem chtěl k tomu taky něco napsat :-)
Offtopic: Ach jo, včera u nás v práci byl Karel Gott; jenže zrovna když sem byl na sváče.. -.-

bdr
23-02-12, 13:31
Chápu to. Zas tak bohatej na to abych kupoval steamy nejsem :D.. Vzhledem k tomu, že tu fakt chci hrát, asi ho budu chtít. :D Jinak děkuju Biovi aspoň za podporu ;).. Tak asi teda nic.. Klidně to s Biou proberte, ale chápu, že vás to už fakt s**e, když tam přijde někdo zaplej, a proto mu nechcete dát unban. Já bych asi dělal to samý, ale holt sem byl idiot. Asi si novej steam koupim..:P Uvidim ještě