PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy na Zombie Revolution



Kowkacik
04-02-17, 14:35
Dobrý den, po asi 6ti letech jsem se vrátil k Csku 1.6. vyrůstal jsem na Zombie serverech, hned jsem začal hrát váš zombie server Revolution a koupil jsem si hned VIP na 3 měsíce. jen bych se chtěl zeptat zda by nešlo proměnit nějak mapy na serveru Zombie Revolution IP: 88.86.115.150:27048. Zdají se mi ty mapy malé a málo ukrytů nato kolik lidí tam hraje atd... byly by dobré mapy jako: zm_fortuna, zm_cross, zm_five, zm_nuke_kamp, zm_dusthoror, zm_mini_bomba_box, zm_kill_duster... mylsím si že by to hodně pomohlo. jinak vaše servery jsou super hned jsem se uchytil a hrávám na Zombie revolution. vemte to na pováženou prosím, děkuji ((((ještě by bylo super takove ty asasin mod,nemesis mod atd... ale to máte určitě na jinych serverech nevím takže nechci dělat chytrého)))) díky moc, doufám že to přečte někdo z vedení

Kotel
04-02-17, 15:15
Ahoj, tyto mapy tam jsou, ale kdyz je hraci nezvoli, tak se nehrajou. Jedine je nejak omezovat podle poctu hracu. Jsem rad, ze se ti server libi :)

Kowkacik
04-02-17, 15:20
no hrál jsem tam zatím jen dva večery tak se omlouvám moje chyba, ale na zvolení vždy vyjely 3 mapy a ani jednou tam nebyla ani jedna znich. tak teda děkuji za odpoivěď :) . snad to lidi budou volit :D ,,, a co ty módy ? máte nějake Zombie servery s Assasin modem a nemesis tad ? nebo máte vp lánu přidat ? :)

Kotel
04-02-17, 15:24
Módy tam jsou, ale mají malou prioritu, takže nejsou moc vidět. Nedávno jsem připravoval boss mód, ale ten se zatím testuje.

killer-savage
04-02-17, 15:26
Bych navrhol ze kedze je na serveru moc map tak pri votovani dalsej mapy by sa ukazalo viac nez len 3 mapy. Na jumpu je asi 3.000 map a pri volbe dalsej mapy sa ukaze 6 map

Kowkacik
04-02-17, 15:29
ano bylo by dobré kdyby se ukazovalo víc map na hlasování :) ,, jinak jsem rád že se oto staráte mody by byly super,, rychlá odpověď tady a vše super zatím chválím