PDA

Zobrazit normální verzi : "Prvá reakcia na napísanie..."?



Mlýn
04-02-17, 14:43
Čusík, som tu zas, po tak dlhej dobe, pán simon asi zabudol pravidlá.. dal "Prvú reakciu na napísanie slova "kazetko"" keďže som to napísal 1. tak ma zabil... (Ja a kamarát máme úplne totožne nicky, čiže nevie kto je kto, ale fragol mňa len podla toho že si myslel Že som to napisal ja :D


Flags VALVE_0:0:530797501 95.105.226.120

http://csko.cz/dema?UPD=o22PS94R

(Na deme neni vidno ako dal "prvú reakciu.." ale keď som sa ho opýtal, prečo ma zabil, povedal do mikrofonu, že nedal prvú reakciu s výhodou, ale prvu reakciu..)
Díkes :))

Nakladana Okurka
04-02-17, 14:46
Demo koukne někdo jiný, nejsem doma, ale do chatu si můžeš psát co chceš (v rámci slušnosti samozřejmě) a za reakci na napsaní slova (pokud není reakce s výhodou) simon nesmí zabíjet.

Giussepe
04-02-17, 14:52
Demo koukne někdo jiný, nejsem doma, ale do chatu si můžeš psát co chceš (v rámci slušnosti samozřejmě) a za reakci na napsaní slova (pokud není reakce s výhodou) simon nesmí zabíjet.

Proč by nemohl za reakci na napsání slova zabíjet? Reakce jako každá jiná...

cituji z pravidel:

"První a poslední reakce
Při první (poslední) reakci zemře vězeň, který vykoná povel Simona jako první (poslední). Vězni během reakce nesmí dělat jiné věci než ty, které Simon nařídil."

žádná výjimka, že první reakce se nesmí dávat na napsaní slova tady není. Podle mě regulérní kill.

Mlýn
04-02-17, 15:11
Giussepe, ja čo som sa pýtal adminov, tak to povedali tak ako okurka, Nejdem sa hádať.. :D ty si tu ten "hore" :D

Giussepe
04-02-17, 15:20
No tak když to říkali admini, tak to asi bude pravda. Podle mě to je blbost.

Britny
04-02-17, 15:34
Giu bylo to tak vždy, že první a poslední reakce na chat se nemohly dávat, protože na chat tohle neplatí. Pouze výhody a nevýhody, ne reakce se smrtí.

E: Jinak co se týče hlášení, tak hráč zřejmě netuší, že to neplatí, takže mu dávat za to ban je trošku blbé, je třeba mu to spíše ve hře napsat - admin/spešl

Giussepe
04-02-17, 15:39
No, to je sice hezký, že to tak bylo vždy, ale mě by zajímalo, proč to tak je? Vždyť je to absolutně v rozporu s logickým uvažováním a vůbec mi hlava nepobírá v čem je reakce na chat jiná, než jakákoliv jiná reakce. Vždyť to nedává vůbec smysl.

Když to s troškou nadsázky přeženu, tak hra "Otázky" je svým způsobem taky taková poslední reakce na napsání slova. A to nikomu nevadí. Tak proč když se to dá jednotlivci(posl. reakce na napsani slova), tak se to nesmí, ale když se to hraje na týmy(otazky), tak to najednou ničemu nevadí?

Britny
04-02-17, 15:52
Protože je to brané tak, že do chatu si každý může psát co chce, proto by neměly platit reakce na smrt na chat. To že se hrá na otázky, to je snad něco jiného, než reakce na smrt. To bych tu mohla dávat případy, že někdo umírá, protože neplní hru Simona. Já spíš nevím, že tu hráš tolik let a teď ti to přijde divný, když reakce na smrt na chat nikdy neplatily.

Giussepe
04-02-17, 16:22
Protože je to brané tak, že do chatu si každý může psát co chce, proto by neměly platit reakce na smrt na chat. To že se hrá na otázky, to je snad něco jiného, než reakce na smrt. To bych tu mohla dávat případy, že někdo umírá, protože neplní hru Simona. Já spíš nevím, že tu hráš tolik let a teď ti to přijde divný, když reakce na smrt na chat nikdy neplatily.

To nemá cenu se s tebou o něčem dohadovat. Ty vůbec nemáš snahu se nad tím zamyslet a furt jen dokolečka opakuješ, že to tu bylo vždycky. Zkus si třeba přečíst ten svůj edit:

"hráč zřejmě netuší, že to neplatí, takže mu dávat za to ban je trošku blbé, je třeba mu to spíše ve hře napsat"

Proč to ten hráč netuší? Protože to je padlé na hlavu a jde to proti logice věci. Ale místo, aby ses nad tím zamyslela, a třeba uznala: "nojo, vždyť ona to je skutečně kravina", tak radši budeš dokolečka opakovat, že to tady bylo furt.
Jasně, hráč si může psát do chatu, co chce, vždyť to mu nikdo nebere. Když se dá první reakce na napsání slova, tak si hráči dál můžou psát, co chtějí, ale když napisou to dané slovo, tak holt dostanou kill. Mají sledovat hru.

Latins
05-02-17, 00:30
Takže budeme připisovat další pravidla? :happy:
Jestli ano, tak doporučuji přidat další pravidla, co se týče CT zony, granátů a dalších věcí, které by zabraly 50 řádků v pravidlech. :happy:

- Teď ke stížnosti. Vždy se to tak bralo, že si do chatu můžeš psát co chceš. Osobně nechápu, proč si přišel rýpat Guissepe.

Faero
05-02-17, 01:30
Neznám člověka, který by chtěl kontrolovat v konzoli chat, kdo napsal třeba poslední slovo pes:) (při poslední reakci) ... Zvlášť když tu reakci dáš pro 20 lidí. To by tu byl do zítra, kdyby měl kontrolovat jméno po jméně.. :D + by se ještě řešila kravina ohledně toho jestli nedal náhodou fk... a řekli by mu, ať si to Simon překontroluje, že on to nenapsal jako poslední a že tenhle to nenapsal vůbec a takové kraviny. Giussepe, abych nemlel taky furt jen něco proti tobě, tak máš pravdu v tom že to je reakce jako reakce... ale jde prostě o to kdo by se s tím sral a byly by akorát problémy... :/ A když ještě platí, že do chatu si může psát každý, kdo co chce do určité míry..

Nakladana Okurka
05-02-17, 03:46
Můžeme se zamyslet, ale k čemu by to bylo? Když už je nějaká věc dána a 99% komunity ji chápe a respektuje tak je blbost to měnit protože s tím nesouhlasíš.

teecko
05-02-17, 04:45
Giu + Respect za to že jdeš proti proudu :gabe: Alespon je vidět že tu má taky někdo vlastní a odlišný názor :D

+ Jirqo, proto ten simon dal první reakci a ne poslední, protože neni hloupej jak ty, aby ho napadlo dát poslední reakci na napsání slova xD

Nakladana Okurka
05-02-17, 08:24
Giu + Respect za to že jdeš proti proudu :gabe: Alespon je vidět že tu má taky někdo vlastní a odlišný názor :D

+ Jirqo, proto ten simon dal první reakci a ne poslední, protože neni hloupej jak ty, aby ho napadlo dát poslední reakci na napsání slova xD

Co to meleš? To jako když se teď rozhodnu, že nebudu banovat speedhack protože to ostatní dělají tak taky budu hustej? Zamysli se než něco napíšeš

Faero
05-02-17, 10:24
Giu + Respect za to že jdeš proti proudu :gabe: Alespon je vidět že tu má taky někdo vlastní a odlišný názor :D

+ Jirqo, proto ten simon dal první reakci a ne poslední, protože neni hloupej jak ty, aby ho napadlo dát poslední reakci na napsání slova xD

teecko :) Já to vysvětlil v jednom případě, protože kdyby to povolili pro první reakci, tak by to měli i povolit pro poslední a jak jsem psal, byl by v tom zmatek.. Nevim, jestli vůbec přemýšlíš:)

teecko
05-02-17, 13:53
Co to meleš? To jako když se teď rozhodnu, že nebudu banovat speedhack protože to ostatní dělají tak taky budu hustej? Zamysli se než něco napíšeš

Prosim tě :D Mě se líbí, že má vlastní názor. To, že má vlastní názor, ještě asi neznamená, že bude nebo nebude banovat danou věc .. A je mi ukradený jestli ty budeš banovat SH nebo ne :D Ale jestli ne, tak napiš, bude sranda. :D

Jirqo jenže tu poslední reakci by beztak použil jen exot jako ty, takže by jí defakto nikdo nepoužíval. ( takových jako ty je tam málo a bohatě to stačí :D ) Když už by někdo dal toto tak předpokládám že první.

Faero
05-02-17, 14:10
Prosim tě :D Mě se líbí, že má vlastní názor. To, že má vlastní názor, ještě asi neznamená, že bude nebo nebude banovat danou věc .. A je mi ukradený jestli ty budeš banovat SH nebo ne :D Ale jestli ne, tak napiš, bude sranda. :D

Jirqo jenže tu poslední reakci by beztak použil jen exot jako ty, takže by jí defakto nikdo nepoužíval. ( takových jako ty je tam málo a bohatě to stačí :D ) Když už by někdo dal toto tak předpokládám že první.

Celkem by mě zajímalo, co jsem ti udělal, že takto nesmyslně útočíš:) já ti tu dávám příklad při poslední reakci, že to je blbost. A vlastně proč bych to dělal já, když jsem proti tomu už vůbec nechápu. Tak tu nemel hlouposti a zapoj mozek.

teecko
05-02-17, 14:11
Celkem by mě zajímalo, co jsem ti udělal, že takto nesmyslně útočíš:) já ti tu dávám příklad při poslední reakci, že to je blbost. A vlastně proč bych to dělal já, když jsem proti tomu už vůbec nechápu. Tak tu nemel hlouposti a zapoj mozek.

No napadlo tě to tak bys to nejspíš zkusil :) a vůbec ser na to nebudu se hádat xD :D

Faero
05-02-17, 14:30
No napadlo tě to tak bys to nejspíš zkusil :) a vůbec ser na to nebudu se hádat xD :D

Už to chvílema vypadalo, že jdu si jen kvuli hádce. + Dávám tu příklad, že to je nesmysl u poslední reakce, tak to proč bych to dával za reakci?

Baxo15
05-02-17, 14:53
prečo sa vobec povolilo písať hráčom do hlásení? cancer toto..

teecko
05-02-17, 15:28
prečo sa vobec povolilo písať hráčom do hlásení? cancer toto..

Možná bys mohl přijít na originálnější vyjádření ... tohle je tak opakovaná věta .... normálně si mě rozesmál tím. xD

Baxo15
05-02-17, 16:26
tak keď to chceš originálnejšie, tak by sa malo zasa zakázať písať kokotom, ktorý nemajú čo robiť do hlásení, do ktorých ich je velký kokot na čele s tebou.

Britny
05-02-17, 17:00
Stačilo by jen lidem jako je tecko zakázat psaní sraček a byl by klid.

LOCK