PDA

Zobrazit normální verzi : [25.2.2017] Classic turnaj 5v5 - Diskuze



bEK0X
06-02-17, 22:38
Volná diskuze. Vše ohledně turnaje můžete postovat sem.

Baxo15
07-02-17, 06:25
Prečo je ten turnaj v jeden víkend s pb turnajom? Ba dokonca sa bude dohrávať v ten istý deň ako pb. Ako GJ

Samco
07-02-17, 08:51
Vidíš, na to som aj ja pozabudol. V tom prípade sa musí tento turnaj presunúť minimálne o 1 týždeň neskôr.

Baxo15
07-02-17, 15:20
Bol by som rád keby sa to presunie.

bEK0X
07-02-17, 16:34
Turnaj oficiálně přesouvám na 25., v sobotu.

NightBoy
12-02-17, 21:06
Kdo chce jít k nám do teamu hledáme pár lidi pokud chcete do naseho teamu napiste mi pod tento prispevek a napiste mi : Svoje jmeno ve hre , steamid
ja vás rad vezmu

DiEAcE
12-02-17, 21:52
Chci byt soucasti tymu Raketakuu..

svat
21-02-17, 19:59
Zahraju PM.

emhace
21-02-17, 21:23
emhace
VALVE_0:0:1629150894 78.98.113.15 SK

IKEA
21-02-17, 21:25
Též jsem k dispozici, začal jsem opět aktivně hrát, steam: http://steamcommunity.com/id/ikeaKRAL/

Britny
23-02-17, 19:17
Bude to vůbec? Když jsou jen dva týmy přihlášený. Možná bychom s holkama zahrály, ale nevím zda to bude právě.

Amaterasu
23-02-17, 19:27
Já mám taky jeden tým.

Niko97971
23-02-17, 19:27
Bude to vůbec? Když jsou jen dva týmy přihlášený. Možná bychom s holkama zahrály, ale nevím zda to bude právě.

Bekox písal, že keď bude pod 8 tímov, že to presunie na iný dátum.
E: btw, tiež máme 1 tím

bEK0X
23-02-17, 19:32
Zkusme to hypnout, ať je hráčů co nejvíce - alespoň těch 5 týmů. Byla by škoda, kdyby se to tento víkend neodehrálo..

Britny
23-02-17, 19:57
A je ten ss net_graphu povinný? Pač ono stejně se to dá potom smazat ne ? A nastavit hodnoty jinak, já s ním osobně nikdy nehrála, pač mi tam zavazí, jako screen mi problém nedělá, ale na turnajích se dělával jen pouze vždy smog test. Tak se spíš jen ptám či stačí screen a pak tam být nemusí.

Zoid
23-02-17, 20:00
Dělá to bekox, bude to propadák tak jako tak...

bEK0X
23-02-17, 20:06
:sorryjako:

Mr.N0b0dy
25-02-17, 11:48
Kdyby někomu někdo odpadnul tak klidně zahraju. http://steamcommunity.com/id/noubady

Faero
25-02-17, 18:15
Podávám protest na team ForFun - za žádné fairplay demo: http://leteckaposta.cz/196884996
restart potom co prohráli pistolky 4v5, knife ale si mohli uhrát:) proč ne i ty pistolky? (připojil se jim tam 5.)
Stížnost na hráče Venny - http://leteckaposta.cz/918407079
ponižování soupeře:)

Faero
25-02-17, 20:51
Nikdo z toho týmu se nevyjádří? :)
hahah jak trapné

Samco
25-02-17, 22:20
Nechápal som v čom bol stále problém. Knife sme odohrali v 4, neskôr sa pripojil 5. Mapu sme nechali. Začalo sa hrať, viedli sme asi 3/4:0, len niečo ste stále argumentovali, tak som oznámil teamu, že dáme reštart, kvôli tomu, aby ste neboli o niečo ukrátení. Následne ste nás však s reštartom predbehli a vyriešili ste to.
Čo sa týka Vennyho, tak jeho som upozornil aby vám nepísal tieto blbosti. Následne hneď prestal.

Faero
26-02-17, 01:53
Samčo, ale jde o princip... že se Vám připojil ten hráč 5. až po pistolkách je vaše blbost. Jako já jsem potom byl i dost rozhozenej z tohoto... a vlastně to i pozměnilo průběh i toho celého zápasu, ta pauza + novej start, ale nám to furt nic nevrátilo, museli jsme si to zase vyhrát a to už celkem s nechutí hrát. Taky jste se mohli k tomu vyjádřit v průběhu toho turnaje, ale mrzí mě že na to odpovídáš vlastně ty, kterej celou dobu mlčel.. Alespoň se ti frajírci od Vás za tuhle nesportovní věc mohli omluvit:/

Samco
26-02-17, 10:18
Priebeh to pozmenilo to súhlasím. Po poslednom reštarte ste vyhrali asi 3 kolá po sebe, predtým to tak nebolo.

Maaaaaaaaaaja
26-02-17, 11:09
Ve hře je vidět nějaký restart po kole s pistolkama. Není ale poznat, zda je hra live nebo ne - docela důležitá věc, ptže pokud hra oficiálně začala a někdo restartnul až potom, tak takové zápasy se kontumují. Teďka už ale asi těžko něco vyřešíte. :D

Faero
26-02-17, 11:33
Teď se to už vrátit nedá.. A omluva aspoň jednoho z nich ještě neproběhla, tak ani nevim, jestli máme čekat nebo ne.
Když tam přišel bEK0X, tak se nic nevyřešilo. Dali jste si to odznovu a ani kdyby tam nepřišel, tak by se hrálo dál a bylo by Vám to ale vážně u prdele... A aby se neřeklo, tak jste si dali i knife round, což by jste bez bEK0Xovi přítomnosti neudělali:/ A místo toho aby jste byli rádi, že jste to vyhráli.. (dokonce pak i 5v4, protože se jeden od nás nasral) tak se k tomu vyjádříte až po turnaji a k tomu omluva furt nikde. Byl bych rád kdyby sis zavolal svůj tým Samčo, ten by se k tomu mohl taktéž vyjádřit.. Hlavně ty borce, který tam měli nejvíc keců:)

Amaterasu
26-02-17, 13:58
Z čeho si byl rozhozený a proč si to neřešil ihned, ale začal dělat dusno až po skončení turnaje? Chceš první místo, protože jsi byl tak rozhozený, že si kvůli tomu hrál moc špatně?

Samco
26-02-17, 14:33
Hráči však ani nevedeli, za čo sa ospravedlniť, keďže nechápali v čom je problém. Ja si stále myslím, že sa to vyriešilo opätovným spustením zápasu. Problém som už začal riešiť pred príchodom bekoxa. Ak sme vás však o niečo ukrátili (čo si však nemyslím, nakoľko ste po opätovnom spustení viedli, čo predtým tak nebolo), tak ma to mrzí a ospravedlňujem sa ti za to v mene celého tímu.

Faero
26-02-17, 14:55
Z čeho si byl rozhozený a proč si to neřešil ihned, ale začal dělat dusno až po skončení turnaje? Chceš první místo, protože jsi byl tak rozhozený, že si kvůli tomu hrál moc špatně?

Hádám že toto je nejspíš na mě, já to sem postnul hned po skočení zápasu a koukni se kdy se k tomu vyjadřovali;)
O první místo mi nejde, jde mi o to si zanechat sportovního ducha..


Hráči však ani nevedeli, za čo sa ospravedlniť, keďže nechápali v čom je problém. Ja si stále myslím, že sa to vyriešilo opätovným spustením zápasu. Problém som už začal riešiť pred príchodom bekoxa. Ak sme vás však o niečo ukrátili (čo si však nemyslím, nakoľko ste po opätovnom spustení viedli, čo predtým tak nebolo), tak ma to mrzí a ospravedlňujem sa ti za to v mene celého tímu.
Jako to si myslíš stále ty, že se to tím vyřešilo, více méně už jsem ti psal na steamu, ať se vyjádří i někdo další. Když Vás je 5 a ty si celou tu dobu ve hře mlčel.. a ten Venny to ponižování, čekal bych, že by se mohl omluvit i osobně.. A tu omluvu za tvůj tým.. jako pěkné, ale ty si k tomu ve hře nic neměl, wolfimu jsem psal, ten se na to ale uplně vysral, na ty 3 další kontakt nemám(díky bohu).. A jak psal Maja, můžete být rádi, že se to nezkontumovalo, protože s tím by jste v tom semifinále nebyli.



E: Řešilo se to i v průběhu zápasu

F4Ke :-**
26-02-17, 16:40
Keby to bola kontumácia aj tak by ste nevyhrali neviem načo to riešiš. Vyhrávali sme 4:0 a dali sme vám možnosť reštartu. Je mi to ľúto čo sa stalo ale ja som ten reštart nedal. Myslím si keby sa nedá ten reštart čo ste vyhrali prvé kolo tak asi by to výsledok zápasu aj tak nezmenilo (že by sme vyhrali). Hrali sme to For Fun keď tak veľmi chceš nechaj si to 4 miesto možno ťa to poteší :) Ale tak ospravedlňujem sa ti v mene celého teamu. Turnaje sa konajú hlavne preto aby sa hráči zabavili a zahrali si nemusíš si nad tým lámať hlavu. Prajem pekný zvyšok dňa.

Faero
26-02-17, 22:08
Tady jde o spravedlnost, kdyby se to kontumovalo, nemuseli by jste se dostat do toho semifinále. Možnost jste nám nedali, my odmítali hrát, volali jsme bekoxe, tak mi tu nepiš, že jste nám tu možnost sami nabídli:). Je mi jasné, že bychom to nevyhráli, byli jste lepší než my, výsledek by zůstal furt stejný, ale kdyby ten restart neproběhl, ten zápas by vypadal uplně jinak. Až na to ponižování ze strany Vennyho.. My se neprosíme o pozici, na kterou nemáme, ju?
Omluvu jménem týmu přijímáme a doufáme, že se to znovu opakovat nebude. "Turnaje sa konajú hlavne preto aby sa hráči zabavili a zahrali si" Toto ještě vysvětlete tomu vennymu a je to OK. :) Ahoj

Samco
26-02-17, 22:16
Mrzí ma, že tieto zmätky dopadli tak ako dopadli, nemuselo to celé byť, najbližšie sa budem o takýto problém interesovať a riešiť ho hneď počas zápasu aby sa predišlo podobným nedorozumeniam.

V mene celého tímu sa ti týmto ešte raz ospravedlňujem a pevne verím, že už podobná situácia najbližšie nenastane.