PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



headmaker
23-02-12, 14:52
Historie
Nejdříve bych začal historií, neboť mne asi většina zná pod nickem ,,kkt měsíce´´. Moje minulé jméno bylo hapOh a než to přestanete číst tak vězte, že jsem se za ten 1 měsíc životně změnil. Našel jsem si holku (pořádně přispěla ke zlepšení mého chování) a nový koníčky (Fotbal, Rybaření). Omlouvám se celé kotelně za demenci, kretenismus, vytahování a dětskost. Aby jste byli v obraze, dostal jsem co proto jak doma, tak i ve škole a hluboce jsem se nad sebou zamyslel.
Důvod proč to píšu?
Reaguji tak na kritickou situaci, která na Kotelně vznikla. Sám mě to mrzí, co se tady s Kotelnou poslední dobou děje.
Věk
15 (a půl)
Steam ID
STEAM_0:1:46524675
Zkušenosti
CSKO hraju 6 let, avšak s většími pauzmi. Hrál jsem na dnes již neaktivním bulharském serveru www.cs-escom.com. Potom jsem hrál na dalších cizích serverech a před rokem jsem začal hrávat na kotelně. Kámoši mě navedli na steam a mohl jsem tak hrávat cwčka dle libosti. Ty mi mnohem zlepšili zkušenosti.
Nick ve hře
headmaker
O mě
Jmenuji se Venca Tichava a chodím na Gymnázium Písek. Jsem v prváku a hraju zdejší florbalovou ligu dorostenců. Pravidelně chodím posilovat a hrát šachy.
Na co chci práva
Hraju na jediným serveru, a to je deathmatch. Podle mě je tam málo adminů a cheatrům se tam velmi daří. Sám jsem nahlásil asi 2-3 na fóru.
Závěr
Tuším jak na to zareagujete ale jak jsem psal, tak moje chování je teď na jiné úrovni.
Zdravím kotelnu a jak se zdraví v rybářství .... Petrův zdar
EDIT : pokud je na dm1 dost adminů, tak bych poprosil o práva na dm2.

Kotel
23-02-12, 14:56
A co že se tu děje?

headmaker
23-02-12, 14:59
No katastrofální nárůst cheatingu na všech serverech krom classicu (tam chodí většina adminů) a demence hráčů (řvaní do mikrofonu nebo blokování)

kashpi
23-02-12, 15:25
4 aktivní účty na foru
1.hap0h
2.hapOh
3.Ajoaja
4.headmaker

na který chceš bn???


Moje minulé jméno bylo hapOh a než to přestanete číst tak vězte, že jsem se za ten 1 měsíc životně změnil. Našel jsem si holku (pořádně přispěla ke zlepšení mého chování) a nový koníčky (Fotbal, Rybaření)

za 1 měsíc ses změnil?

nový koníčky (Fotbal, Rybaření)
před měsícem bylo -30°C, kde se rybařilo? :thumbup:

Já jsem PROTI aby si měl práva, dej tomu čas

headmaker
23-02-12, 15:35
4 aktivní účty na foru
1.hap0h
2.hapOh
3.Ajoaja
4.headmaker

na který chceš bn???



za 1 měsíc ses změnil?

před měsícem bylo -30°C, kde se rybařilo? :thumbup:

Já jsem PROTI aby si měl práva, dej tomu čas
Ty účty mi zabanuj všechny až na tenhle prosím, nechci tu už moje bývalé jméno vidět :(. Sice bylo -30 ale táta byl pozvaný na tvz. lov na dírkách, takže jsem chytal pstruhy. Já jsem se za ten měsíc opravdu životně změnil. Dej mi šanci a uvidíš.

Karl0s
23-02-12, 15:58
Já jsem proti, protože 1 měsíc je hodně krátká doba a za tvých 14 postů se ještě nedá zjistit, jak moc jsi se změnil. Imo tak 1 rok bych si bejt tebou počkal.

HoracioKeine
23-02-12, 15:59
Moc dobře si tě pamatuji. To tvé chování, narážky a urážky hráčů bylo si myslím až přespříliš. Nevím, ale já, jako člověk co na DM je neustále bych tam takového admina jako je bývalý hapOh nerad viděl, protože není nikde jistota, že nelžeš. A jestli ti tvá holka vtloukla pořádný hřebík do hlavy tak ji velmi obdivuju. Jinak jestli jsi se změnil, tak bych to spíš první nějak dokázal, ale jak napsal kasphi - dal bych tomu ještě čas.

Lynviy
23-02-12, 16:01
Počkej si ještě pár měsíců, a ukaž se ve svém novém světle víckrát. Zatím ne.

headmaker
23-02-12, 16:04
Moc dobře si tě pamatuji. To tvé chování, narážky a urážky hráčů bylo si myslím až přespříliš. Nevím, ale já, jako člověk co na DM je neustále bych tam takového admina jako je bývalý hapOh nerad viděl, protože není nikde jistota, že nelžeš. A jestli ti tvá holka vtloukla pořádný hřebík do hlavy tak ji velmi obdivuju. Jinak jestli jsi se změnil, tak bych to spíš první nějak dokázal, ale jak napsal kasphi - dal bych tomu ještě čas.
Vím, že jsem byl kkt a děcko. Dokážu to samozřejmě jenom časem, jak jsem se změnil. A tvoje obavy už nejsou třeba. OPRAVDU jsem se napravil. A nejen hřebík mi do hlavy přilítl, jestli víš co tím myslím .

HoracioKeine
23-02-12, 16:06
Ano vím a snad by se dalo i říct, že ti i věřím, ale na mě to není. Fakt, dej tomu čas a třeba se na DM jednou potkáme a uvidíme jak se s tebou hraje. Snad si mě ještě pamatuješ.

Trsak
23-02-12, 16:07
Jakože ty seš fakt už moc... Když si asi předpředpředpředpředpředpředpředpředpředpředpředpř edpředminule říkal, že už žádat o admina nebudeš, myslel jsem, že jsi dostal rozum..
Ale když se tak dívám, tak naopak. Uvědomuješ si, že každou tou žádostí co si napsal jsi vlastně podepsal, že admin nikdy nebudeš?

Bezdak
23-02-12, 16:08
Je možný že si se změnil, ale dej nám čas, aby jsme tě teda znova poznali, když si se změnil :)

Johny Pampeliska
23-02-12, 16:09
JOKE ? Fakt ne, cheatera nepoznáš, protože u tebe cheatuje každej lepší.....a hlavně jde vidět že na DM se vůbec nevyznáš viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?5455-Sou%26%23269%3Basn%FD-stav-kotelny/page2

headmaker
23-02-12, 16:09
Ano vím a snad by se dalo i říct, že ti i věřím, ale na mě to není. Fakt, dej tomu čas a třeba se na DM jednou potkáme a uvidíme jak se s tebou hraje. Snad si mě ještě pamatuješ.
Doufám, že už to po druhé neposeru. Jinak vážím si rad, co mi tady píšete.

HoracioKeine
23-02-12, 16:12
To doufáme všichni...

headmaker
23-02-12, 16:13
JOKE ? Fakt ne, cheatera nepoznáš, protože u tebe cheatuje každej lepší.....a hlavně jde vidět že na DM se vůbec nevyznáš viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?5455-Sou%26%23269%3Basn%FD-stav-kotelny/page2
Johny, to že jsem napsal, že jsem tě tam neviděl a tudíž jsem si myslel, že tam nechodíš, mě nemusíš odsuzovat. Na rank a můj total connect se můžeš podívat a na moje nahlašování cheaterů též. Nahlásil jsem 3 a všechny 3 měli ab. Zkopíruj mi prosím tě ten chat, kdy jsem nadával na cheatera a on to byl hráč z top 15...

ZombieBot
23-02-12, 16:28
Do top15 se dostaneš, i kdyby jsi měl KD 1:2, stačí hrát nonstop 15 hodin denně nějakej ten měsíc. Jinak k žádosti - za mě ne.

headmaker
23-02-12, 16:38
Do top15 se dostaneš, i kdyby jsi měl KD 1:2, stačí hrát nonstop 15 hodin denně nějakej ten měsíc. Jinak k žádosti - za mě ne.
Ano, ale proč bych podle Johnyho nadával na nezkušeného hráče ?
EDIT : Když už mě obviňuješ, tak dodej důkaz

NemiKD
23-02-12, 17:00
Za mě NE.

Ciper
23-02-12, 17:26
Ne..

Svacinar
23-02-12, 17:27
1. (http://csko.cz/forum/showthread.php?1037-%8E%E1dost-o-adminsk%E1-pr%E1va)
2. (http://csko.cz/forum/showthread.php?2027-hapOh-se-vrac%ED-ke-h%26%23345%3Be-D)
3. (http://csko.cz/forum/showthread.php?3784-%8E%E1dost-o-pr%E1va)
4. (http://csko.cz/forum/showthread.php?4892-Naposledy-moje-psan%E1-%9E%E1dost-o-pr%E1va)
5. FAIL (http://csko.cz/forum/showthread.php?4553-Tipy-a-triky-jak-b%FDt-lep%9A%EDm-hr%E1%26%23269%3Bem-(pozor-mus%EDte-zn%E1t-z%E1klady))
Abych to zkrátil, za mě NE ani kdyby trakaře padaly.

tl; dr

baf
23-02-12, 18:54
Za me ne.Tvoje chovani sem uz s tebou resil na serveru.

Charon35
23-02-12, 19:05
Historie
Nejdříve bych začal historií, neboť mne asi většina zná pod nickem ,,kkt měsíce´´. Moje minulé jméno bylo hapOh a než to přestanete číst tak vězte, že jsem se za ten 1 měsíc životně změnil.
Za mesiac sa človek zmení keď má rakovinu. Nie keď si nájde frajerku. Takých tu bolo, čo sa behom pol roka "zmenili na nepoznanie" a na druhej strane vlákna nás všetkých poslali do prdele.


No katastrofální nárůst cheatingu na všech serverech krom classicu (tam chodí většina adminů) a demence hráčů (řvaní do mikrofonu nebo blokování)

Videl si jedno vlákno čo písal Vince a hneď si sa toho chytil? Ale prosím ťa...

bones
23-02-12, 19:58
Keby hapoh dostal na kotelne prava, uz by som sa tu asi nikdy neukazal ani na serveroch a myslim, ze nebudem sam.


Nejdříve bych začal historií, neboť mne asi většina zná pod nickem ,,kkt měsíce´´
+1 :)

Leryx
23-02-12, 20:28
Já sice na Dm zavítám jen málokdy, ale vždy když se kouknu do konzole tak tam je nejvíce adminů online. Každopádně jsem se u tvé žádosti zastavil hned u první věty. Hrál jsi pod nickem kkt mesíce? Vypovídá to o tvé inteligenci. Lidé se mění, to víme určitě všichni, ale jak to tak čtu měl by ses ke svému původnímu nicku vrátit. Naprosto tě vystihuje. (neber si to moc osobně ale pokud se někdo nechává oslovovat kokot měsíce, tak něco není v pořádku)

headmaker
23-02-12, 20:41
Já sice na Dm zavítám jen málokdy, ale vždy když se kouknu do konzole tak tam je nejvíce adminů online. Každopádně jsem se u tvé žádosti zastavil hned u první věty. Hrál jsi pod nickem kkt mesíce? Vypovídá to o tvé inteligenci. Lidé se mění, to víme určitě všichni, ale jak to tak čtu měl by ses ke svému původnímu nicku vrátit. Naprosto tě vystihuje. (neber si to moc osobně ale pokud se někdo nechává oslovovat kokot měsíce, tak něco není v pořádku)
Ne, takovou jsem si dal hodnost. Dejte LOCK, neboť jak psal kashpi, tak tomu dám ještě čas..

Charon35
11-03-12, 17:40
Ne, takovou jsem si dal hodnost. Dejte LOCK, neboť jak psal kashpi, tak tomu dám ještě čas..
To bude treba veeeeeeeeeeeeeeeľmi veľa času.

Príliž veľa banov na jednu osobu. NIE.