PDA

Zobrazit normální verzi : zneuzivanie mojho nicku - the bEAST



beast
07-02-17, 12:03
Dobry den,

mozem sa spytat ako je mozne ze moj nick resp. moj hlstatx je aktivny, ked som na Vasom servery nehral uz asi pol roka? niekto sa za mna vydava a zobral mi aj moj hlstatx, poprosim mozte to skontrolovat? IP sa nemoze zhodovat s tou mojou... dakujem velmi pekne


http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2825053

LeBaux
07-02-17, 12:23
Ked si myslis ze tvoje meno je take specialne, ze potrebuje ochranu, je tu jednoduche riesenie. Kup si VIP a budes ho mat rezervovany :)

beast
07-02-17, 12:25
ale prosim ta uz len vip si u vas kupim, to je riesenie, nejde ani o ten nick ako o ten hlstatx, dakto si kludne moze privlastnit hlstat ineho? to mate takto pekne osetrene? troska hanba... nevadi, cakal som len kedy nejaky admin napise takyto blud o VIP ;)

LeBaux
07-02-17, 13:09
Csko.cz nie je ziskové podnikanie, každý mesiac je treba zaplatiť hosting a udržovať servery, nikto tu z toho nezarába a môže sa ľahko stať, že z mesiaca na mesiac budeme musieť všetko vypnúť.
Nehovorím o práci adminov a moderátorov, ktorí všetci robia svoju prácu zadarmo.
Každý hráč tu môže hrávať zadarmo, koľko chce, kedy chce.
Na rozdiel od gamesites VIP výhody sú len marginálne, aby sme zachovali vyrovnanú hru, takže sa jedná sa skorej o príspevok - jedna z mála výhod je rezervácia mena.
VIP stojí 200Kč na rok, čo je menej ako lístok do kina. kde sa pobavíš napríklad 2 hodiny.
Napríklad ty si tu nahral stovky hodín.
A teraz si prečítaj, čo si napísal a akým tónom... chýba ti sebereflexia :)

PS: Od dnes budem hrávať na tvojom nicku - samozrejme len keď mi to nepôjde alebo budem sprášený pod obraz boží.

drtimzmrdyjakokrystal
07-02-17, 13:40
Hlstatx sbíra staty podle nicku. Nick se dá rezervovat jen s VIP účtem (možná by šlo i na steamID, to ale taky nemáš).

Z toho vyplývá řešení, VIP slot.

beast
07-02-17, 14:33
v pohode si hrajte pod tym nickom aj pod tym hlstatx ide len o princip :) mna len zaujimalo to ako niekto moze "prebrat" hlstatx, ze to nie je osetrene, je to na NICK co je sproste až to boli, stacil oto dat na game id (ktore maju aj ns cska).... idem ja ahojte .... PS nepouzivaj moj nick , zruti sa mi svet :cray:

drtimzmrdyjakokrystal
07-02-17, 15:07
Funguje/fungovalo to takto na drtivé většině portálů. NS sice mají Valve ID, to ale není tak unikátní, jako SteamID, nebo ID uživatele s VIP - osobně ani nevím, jestli by to tu na SteamID šlo. Nicméně řešení existuje, je jen na tobě, jestli ho budeš nebo nebudeš chtít využít :)

ZeMi7
07-02-17, 15:13
Dát si stejné ID je stejně jednoduché jako si dát stejný nick.

Nakladana Okurka
07-02-17, 16:19
dust2 only 2 07-02-2017 13:43:08 VALVE_0:0:1729287602 194.228.11.218 the BEAST

Deathmatch 3 05-02-2017 19:10:00 VALVE_0:0:73776077 91.192.35.238 the BEAST

Co se tu vlastně řeší? Jestli někdo vážně kopíruje tento nick tak ho kopíruje vědomě a to se vždycky banovalo, samozřejmě koupením vipka všechno kopírování vyřešíš ale do ty doby by se kopirantni měli banovat

LeBaux
07-02-17, 16:22
Tvoj mozog má teflónovú úpravu? Lebo som to napísal tak jednoducho, že by sa z toho niečo nalepilo aj na autistu.


ale prosim ta uz len vip si u vas kupim, to je riesenie
Áno, kúpiť si VIP je skutočne riešenie.


ako niekto moze "prebrat" hlstatx, ze to nie je osetrene, je to na NICK co je sproste až to boli, stacil oto dat na game id (ktore maju aj ns cska)
Je to ošetrené, VIP slotom a funguje to skvele.


.... idem ja ahojte .... PS nepouzivaj moj nick , zruti sa mi svet :cray:
Maj sa fajn :)

beast
07-02-17, 16:33
ty si co za dementa prosim ta? do koho sa tu navazas? dajaky noob lebaux, pekny podpis :DDDDDDDDDDD hlavy jak za mlada...paneboze ty si snad narušeny
to ze je to osetrene tak ze si to musi dany hrac zaplatit je risenie? este na ziadnom portaly sa mi nestalo zeby niekto niekomu "ukradol" hlstatx profil a hral zanho.... ale tu je to osestrene tym ze si musis kupit vip (nejde o to kolko stoji) mohol by som si ich kupit 100 ale ide o princip, ktorý si zjavne nepochopil a budes tu očistovať to čo je absurdne... na GS je vip platene ano a trosku drahšie, ale vedia osetrit hlstatx aj na NS game id, preco sa to tu neda?


a tu nejde o to ze niekto kopiruje nick (ten nick nie je ajtak moj pravy), ale ide o to ze kazdy ma pod tymto nickom tu poznal a vedel kto som a ako som hral, ide o to ze nejaky noob hrac si ho privlastnil len kvoli tomu ze som bol vysoko v ranku a mal hlstatx ako som mal... tympadom si privlastnil moju identitu a to vedome aby sa vyšvihol v svojom ranku... tu vobec nejde o nick ako taky...


btw. nakladany uhorka - ani jedna IP ktoru si postol nie je moja, nehral som tu uz pekne dlho, takze asi to kopiruju viacerí ludia alebo jeden s dynamickou ip

_Koker_
07-02-17, 16:58
Taky mám za to, když se to vědomě zneužívalo , tak se to banovalo :-)

Samco
07-02-17, 17:21
Jeden z nich už tento nick nepoužíva. Niekedy sa môže stať, že je to kopírované nevedomky. Avšak v tomto prípade to vyzerá, že to tak nie je. Jediná možnosť, aby nehrali pod týmto nickom je tá, že si 1x zakúpiš VIP a rezervuješ nick. Rezervovaný už bude na stálo.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=210340

LeBaux
07-02-17, 17:22
ty si co za dementa prosim ta? do koho sa tu navazas? dajaky noob lebaux, pekny podpis :DDDDDDDDDDD hlavy jak za mlada...paneboze ty si snad narušeny
Ja sa do teba nenavážam, vysvetlili sme ti spolu s kolegami ako je to s rezerváciou nicku veľmi jednoduchým spôsobom.
To len ty nechápeš ako funguje argumentácia a útočíš na mňa, ako keby ja som mohol za to, že si nechápavý.

Fighter
07-02-17, 17:24
Zabanovat kopiraky jak vzdycky,to,ze ci kupi nebo nekupi vipko je jeho vec,nevim co se tu resi :blink:

Petr Staniševský
07-02-17, 17:46
Taky se divím že nicky se tu řeší které tu hru neruinují jako jiné dementní aspekty ve hře kempeři, etc.. Srandovní taková věc co nikomu nic neškodí se tu řeší daleko více jak věci které by se měli řešit fejspalm..

Samco
07-02-17, 21:47
Prevencia vysvetlená, ako sa rozhodneš, to už je na tebe.