PDA

Zobrazit normální verzi : Ritschi --> :_Koprakek_:



ritschi
08-02-17, 15:58
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 210433)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 43 minut a 17 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Idiot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ritschi >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ritschi
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:42535129
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:42535129
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.139.165
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.139.165
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)





Poznamka:






Zdravim, zadam o projednani unbanu, neopravnene jsem dostal ban, nadal jsem adminovi za random kill a on mi to opetoval zpet,coz jsem bral za vyrizene,ale ne Ego to nezvladlo a navic jsem dostal banana :) Kdyby me nenadaval zpet,asi sklopim usi a mlcim,ale takto si pripadam nepravem potrestan,Resson IDIOT mi nepripada od admina korektni.Diky za projednani.R.

Koprakek
08-02-17, 16:02
Ahoj, byl jsi na střeše, slyšel jsem tvojí zbraň, zabil jsi nevinného, a proto jsem si dal na tebe pozor, hitl jsem si tě, protože jsi směřoval ke mě s připravenou puškou. Tudíž jsem tě odpráskl když jsi na mě začal útočit, v druhém kole jsi na mě začal bezdůvodně slovně utočit, a to jsem si nenechal líbit, jasně a zřetelně jsem ti řekl, že se takhle se mnou nebudeš bavit, že já jsem přes internet s tebou husu nepásl, jenže to ti nestačilo a přesto si mě slovně napadal dál, po udělení banu jsi ještě něco zahulákal a pak tě to kicklo.

ritschi
08-02-17, 16:12
Jelikož jsme na střeše byli dva,nemohl jsi vědět,že jsem to byl já ,navíc jsi mě nahitoval na 17 hp aniž bych tě hitnul já, takže doporučím si pořádně prostudovat pravidla, jinak sorry za urážky,ale přímo mě to nasralo,že mě někdo z 90hp nahituje na 17hp.

Koprakek
08-02-17, 16:14
P.S. Každý přece ví, že já nemluvím sprostě, tedy aspoň ne na kotelně, takže za to tvé lhaní bych ti ještě přidal. Ale jak vidíš, mé ego je v poho.

ritschi
08-02-17, 16:16
:) dohadovat se nehodlám, klidně přidej, ale jak říkám,doporučuji nastudovat pravidla hry a také chování admina už jen za ten resson :)

Nakladana Okurka
08-02-17, 16:17
P.S. Každý přece ví, že já nemluvím sprostě, tedy aspoň ne na kotelně, takže za to tvé lhaní bych ti ještě přidal. Ale jak vidíš, mé ego je v poho.

S banem souhlasím, ale napsat tohle a mít důvod banu "idiot" :D

Nihilia
08-02-17, 16:28
Ban naprosto oprávněný, respektive velmi mírný.

Hráč Ritschi je velmi arogantní a hlavně na adminy velmi vysazený. Není to po prvé, co jsi, Ritschi, veřejně prohlašoval ve hře, že na TTT jsou admini na hovno a celkově že jsou admini tady na hovno. K banu jsi měl vždy nějakou nemístnou poznámku.

Už několikrát jsem si říkal, že bys potřeboval trochu vychladnout a dat si pauzu, ale s floutkem jako ty se nebudu zahazovat.

ritschi
08-02-17, 16:49
V pohodě neřešte to, Ban beru, Resson neberu...

ritschi
08-02-17, 23:50
Samy víte, že mi nedělá problém vám napsat přes say,že admini stojí za hovno, když se nikdo neukáže a ty Nihilia máš odvahu psát,že jsem arogantní a při tom, když jsi na serveru nedáš ani Ban, při tom vidíš,že hráč porušuje pravidla?Musím se smát. Zkuste přezkoumat adminy, jestli vůbec jsou schopni odhalit wh,ab a v krajním případě sh.Poněvač to vypadá,že schopných Adminů je pár :) Samy víte, kteří mě potkávají, že nejsem hráč, který je za tu dobu, co hraju na vašech serverech vysazený na Adminy ši hráče, kteří dělají co mají, Chápu,že bráníte Admin team, ale když už se dám do admin teamu a dostanu práva, tak se starám o všechny servery vůči celému teamu a né,že jsem si zažádal na d2 a cheater je na Infernu,proto tam nejdu.Je vás tu jak mravenců. Mám pár adminů na steamu a když je to možné vždy dojdou, myslím si,že hodně banů padlo díky mému nahlášení,ale ruku na srdce, je v pořátku,, promin OKURKA ´´ napsat,že souhlasíš z banem,ale máš vítku k ressonu?Trošku divné:)souhlasíš s banem, ale s ressonem ne? Jsem sprostý ve hře, protože mě vadí tato vaše arogance, berte to v uvozovkách, protože admini, kteří mě potkávají a dělají co mají ví, že k ním mám respekt.Ke hráčům a Adminů, kteří nevědí co mají dělat , prostě respekt chovat nehodlám :) Děkuji a ještě jednou sorry ,,IDIOT´´

NarutoO
09-02-17, 00:50
Co to je 'chovat se jako admin'? Jestli tomuto termínu přísluší nějaká standardizace, proč už dávno nepřišlo o práva milion adminů? Odpověď je nasnadě. Je to nesmysl. Dneska jsem 20x fackoval hráče na CTF protože kempil u vlajky. Nestěžoval si, měl respekt. Zamutoval jsem dvakrát chleba, protože měl oplzlý řeči. Respektoval to. Musíš mít trochu nadhled a nevnášet do toho emoce. Pak se z toho poděláme a budeme řešit jenom ublížený chudáčky hráče, co jim zlí admini prováděj neplechu a naschvály. Respekt k adminovi má vycházet (a já chápu, že v dnešní anarchistický době to dost dobře nejde) z titulu admina. Je to součástí jeho funkce, kterou už si dávno zasloužil. Není to funkce jednoduchá a není to práce bez odpovědnosti. Respekt k adminovi je podmínkou k tomu hrát na serveru. Pokud apriori vedeš válku proti adminům, je zbytečné pouštět se do debat o nějakém respektu. Když nerespektuješ rodiče, učitele nebo trenéra, pak nerespektuješ ani admina. Ale to je problém tvůj, ne náš. Ne podle toho, jaké sympatie či antipatie ten který hráč zrovna k adminovi cítí, ne proto jestli konkrétně jeho, nebo jeho kamaráda potrestal. Jen a pouze z titulu funkce budeš mít k adminům respekt. Pokud jsi proti, nemáš tu co hrát. A pokud není rod jasný, zpravidla se používá koncovka mužského životného. Tedy měkké i.

Nihilia
09-02-17, 08:31
Když jsem na serveru, tak nedám ani ban --> historie banlistu mluví trochu jinak, ale je to tvoje teze a já ti ji nebudu vyvracet.

Ano, máš pravdu v tom, že když jsem ve hře a na druhé straně mapy zabije nevinný nevinného, tak to trestat nemůžu, protože jsem to fyzicky neviděl a osočování hráčů je běžná věc.
Když dnes dojdu na policii a řeknu, že mě řidič v zelené audi s spz 123456 ohrožoval vybržďováním a ať mu dají pokutu, myslíš že mu ji dají?

Další věcí je, že na serveru je například 20 hráčů. Mám si snad pořídit 20 monitorů, abych mohl všechny spectovat, jestli náhodou někdo někoho nehitl a necítil se poté někdo ukřivděný?

Když banujeme, je to špatně. Když nebanujeme, je to taky špatně. Uvědom si to, že všichni admini tohle dělají ve svém volném čase. Nikdo z toho nemá žádný finanční prospěch a ještě se mu dostává od hráčů patřičného "respektu".