PDA

Zobrazit normální verzi : .TExs_, --> Luccy



Deer
11-02-17, 18:58
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 210785)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .TExs_, >
[AMXBANS] Tvuj nick: .TExs_,
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:399122999
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:256076078
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.221.249.240
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.221.249.240
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Luccy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)






Poznamka:






Ehm k tomuto by jsem se vyjadril takhle jen ze jsem jednomu typkovi z nahody dal headshot prez stenu tak to neznamena ze mam WH hraju s kamaradami a komikujeme mezi sebou nemam duvod byt jako ty decka ktere davaji pres zdi hedy normalne. A nejak jinak si zlepsovat hru temito hovadinama.
a hraju to po 1 roku. A nechapu ten screen jsem tam jak prebijim za krabici a zani typek leha nazem ktereho jsem prave zastrelil. Tak bych rad požádal o unban abych si mohl ještě zahrát. CHEATY NEMÁM nemám za potřebí si nějak vylepšovat hru jak jsem už psal děkuji.

Giussepe
11-02-17, 19:03
Ten screen je z tvojí obrazovky, což znamená, že jsi wh zapnuté měl a jsi jen prachsprostý lhář. Unban se zamítá.

Deer
11-02-17, 19:09
Ten screen je z tvojí obrazovky, což znamená, že jsi wh zapnuté měl a jsi jen prachsprostý lhář. Unban se zamítá.

Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

B!g 5m0k3
11-02-17, 19:15
Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

Tak ty si dobrý trolll :laughing1: Cheaty nepoužívaš, tak potom čo je AB?

Luccy
11-02-17, 20:13
Jak již zmínili kolegové unban nepřipadá v úvahu.

Samco
11-02-17, 23:22
Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perma ban

Koprakek
12-02-17, 19:47
ssssss