PDA

Zobrazit normální verzi : unban



Nox*
23-02-12, 20:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 21990 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Nox*
[AMXBANS] Tvuj nick : Nox*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_666 : 88 : 666
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 86.49.11.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 86.49.11.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Bezdak
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_dust_castle )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================


rád bych viděl teda to demo.....

díval jsem se do cstrike složky a žádné screeny což se divim...

jen ukázka normální hry když hraju tak demo: http://uloz.to/xDFDrQ4/nox-2-kola-rar

většinou střílim dřív než někam vběhnu a pod... taky tam jsou vidět ty crye od hráčů... :D

Bezdak
23-02-12, 21:20
Co sem uploadoval demo, koukal jsem se na několik akcí se spomalením a nakonec sem došel k názoru že ho nemáš, za což se ti moc omlouvám, (yepieee práva fuč). Kdybych ti to nějak mohl vynahradit napiš..

http://csko.cz/dema/upload/dir/nox.dem

Nox*
23-02-12, 21:38
tak stane se ... už kolikrát jsem byl admin taky a někdy to vypadá že člověk má wh a dáš mu ban a pak zjistíš že ne a mnohdy se tomu věřit ani nechce :) ...každopádně ten začátek dema uznávám to bych taky banoval ;) ale kdyby jsi natočil předchozí kolo tak bys pochopil... ten v tý "vodě" mě tam totiž zabil a tamten nad schodama tam kempil často :)

Myslim že můžete LOCK pokud k tomu nikdo nic nechce

Bezdak
23-02-12, 21:40
Jen tak otázečka, že si se divil, že tam nemáš ten screen. To už si někde jinde dostal ban za WH, nebo to máš z toho adminování?

Nox*
23-02-12, 21:55
jak z adminování tak z zkušenosti banu ale s těma screenama je obecně problem že na XPčka to normal jde a někomu na W7 to jde a někomu ne .. třeba když jsem si nainstaloval csko na beta verzi 7miček tak screeny byly celý černý (nefunkční) ale na XPčkách normal ze hry (funkční)...
taky některejm lidem ty screeny se neudělaj moc to nechápu.. ale zkoušeli jsme to s kámošem a přesně měl XP šlo mu to a já si nově nainstaloval w7 a nešlo mi to pak to zkoušel eště jeden kámoš a tomu se screeny neudělaly ani po vypnutí firewallu a antiviru...

každopádně možná bude záležet na verzi amx a nebo na někejěch fixech pro W7 to nevim zas tak moc se v tom nevyznám je to už dlouho co jsem se zajímal o tyhle věci ohledně admina a pod.. když se podíváš na různý fora tak to tam najdeš o tech screenech hlavně ten problem s W7 to bejvá často

ted jedu na sedmičkách tak nevim ani jestli mi to funguje nebo ne

Kotel
23-02-12, 23:53
Se screenama je obecne problem v tom, ze 80% cheatu ten screen bud neudela nebo v moment sejmuti obrazu cheaty vypne. Hrac s wh je tak razem cisty.