PDA

Zobrazit normální verzi : XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX wh+ab



Fighter
14-02-17, 00:06
Podla mna ma hrac wh+ab

XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX VALVE_0:0:822634084 195.168.209.1 SK

Demo je slabucky lebo sa odpojil to je len ukazka,ze hrac ktory ani chodit nevie jak presne vie odhadnut kde bude stat enemy(awp-short dvere)

demo:http://csko.cz/dema?UPD=2FHX9gOB




hltv-pripojil sa 42:00,hned jeho prva akcia 5 hs a ked vidite jeho hru tak to bez ab nedal,potom uz len wh ,ab vypol(nejsem si istej,ale ako hral a chodil tak to je bot :
http://hltv.csko.cz/27072/27072-1702132222-de_dust2.zip

edit:Luccy(nechci sa do teba navazat,jenom konstatujem)neviem ci si to vsimla!!!(bola si na servri) 5 zabity-5hs-to nedava kazdy hrac na publiku tak na toho hraca kuknem kto to bol a ked zbadam takeho xoxoxoxo co ani chodit nevie tak uz je podozrive,ze to dal,ja som myslel,ze ho kukas ale ked si sa odpojila uz som vedel,ze je zle :sad:

Samco
14-02-17, 22:37
Demo clear a jeho akcie na HLTV nie sú pre mňa usvečujúce.

Fighter
14-02-17, 23:17
Ok,vic nanho nemam,lebo jak vidite nehral dlho.Podla mna je zapaty,dal som vam na posudenie,vase rozhodnutie

edit: inac to demo-on o tom ct nemohol vediet,ze stoji za dverama na shorte,on videl len jedneho ktory prave utikal na B(mozna luck a len tak tam vystrelil)
hltv 5hs-tie prve 3 hlavy este mozna nahodou dal lebo boli na kope ale ta 4? Mieril mu skoro na nohy a este ct aj vyskocil a stejne heda? :D

Britny
16-02-17, 22:41
Lucka ho čekovala ve hře pomocí naší pomůcky a nic tam nebylo - WH. Ačkoliv na tom hltv je ten jeden čas právě zajímavej, že do něj střelí přímo - luck/wh těžko říct z tak krátkého dema, ani na tom hltv toho moc nenahrál. Takže jedině ho vychytat jindy

Fighter
16-02-17, 23:15
Ok,kdyz neco ma stejne se chytne jednou :)

Kdy ho cekovala kdyz byle ve hre celu dobu a pak odjela?Prave ji som sledoval ci mam tocit nebo ne :blink: Ale mozna jsem si to nevsimnul a ani adminy nemozu vsechno vsimnut a vsade byt takze v pohode. Diky Britnous za vyjadreni :thumsup4:

Kedze je malo dokazov a vic nemam zatim to locknite