PDA

Zobrazit normální verzi : CitronOP



CitronOP
14-02-17, 16:52
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Tom
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nick'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:123545908'
[AMXBANS] Tvoje IP: '46.13.106.0'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Josif Vissarionovi Stalin' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'nick'
By admin Tom





Poznamka:






Takze, pisi po druhe a snad naposled:)

Je pekne ze banujete lidi s timto jmenem ale ze mate na serveru mapu, kde jsou obrazky HITLERa je v poradku ? A me budete psat o pravidlech kdyz date do hry mapu, kde je vyfoceny napsane jmeno HITLER ? To mi prijde nespravedlive ze me date ban kvuli nicku jaky mam a stale met budu ale ze mate na serveru mapu kde je jasne zobrazeny HITLER je v poradku ? To mi prijde jako nesmysl..

anakin_pok
14-02-17, 16:56
Včera jsi dostal ban za tento nick, nepoučil jsi se. Příště to bude na delší dobu. Propaguješ něco, o čem nemáš ani páru. Kolik je ti let, že si neuvědomuješ, kdo byl Stalin?

Samco
14-02-17, 17:05
Včerajšie upozornenie nestačilo?

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

CitronOP
14-02-17, 17:10
A kdo tím pádem byl tedy Hitler že máte mapu kde je jasně označený ? To mužu používat toto jméno když máte takovou mapu ne ?

anakin_pok
14-02-17, 17:23
Jak vidíš nemůžeš. Zbytečně tady děláš flame. Já ban nezkrátím. A doporučuji změnit nick, budu si teď na tebe dávat pozor.

CitronOP
14-02-17, 17:28
Dávej, jméno změněno, nestojím o další ban Vaších skvělých adminu:) Server kde je Hitler muže být ale jméno už ne, trapné celkém, no jo, Kotelna:) A tímto končím, dík za Váš čas:)

Koprakek
16-02-17, 19:02
Lck.