PDA

Zobrazit normální verzi : Zneužívání Admin Práv..



Spr1xoCZ
14-02-17, 17:25
Dnes na Jb 8mini mě Operak na zacatku mapy přesunul k T.. A odehral si 4 kola za CT. A po té odešel. A neni to po prve co tohle udělal.. Prosím o to aby se to nějak pořešilo.. Děkuji.. Jinak mam asi 2 svědky co vám to potvrdí klidně dám kontakt.. Děkuji.

Operak
14-02-17, 17:48
Sprixo tobě jsem se omluvil v chatu nicméně jo, občas to dělám, ale né že se po 4 kolech odpojím ale odehraju mapu. Dnes jsem musel jít pryč kvůli nějaké věci, takže jsem se po 4 kolech odpojil. Z mé strany to neberu jako zneužívání práv, ale jako jakousi výhodu když se člověk dostane ke spešlovi následně v mém případě k právům. Pokud by jsi četl tuto tému: http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Jailbreak-pravidla-CT-z%F3ny-spe%9Alov%E9-v%9Ae-podstatn%E9 tak by jsi mohl předejít tvému rozčílení. V případě jestli jsi to četl, tak jsi asi nebyl dost pozorný. Narážím na tuto větu "Má vždy volný slot k CT."


E: Dělal jsem to i jako spešl, proto zmiňuji danné téma.

Nihilia
15-02-17, 18:54
Myslím si, že stížnost je opodstatněná, protože tohle by se nelíbilo nikomu.

Spešl a admin má jít příkladem a pokud hráči uvidí, že tohle spešlové/admini dělají, tak už je nebudou brat vůbec vážně.

Pokud je u CT nějaký osel, co neumí simonovat, tak budiž, ale nemůžeš si jen tak vyhodit hráče.

Takže uděláme, Opárku...TY TY TY !!! A trochu se nad tím zamysli.

teecko
15-02-17, 20:16
Dělá to polovina AT ... ( omylem nebo umyslně .. kdo ví ) mě se to stalo několikrát už .. vždy se admin nebo spešl omluvil a víc jsem to neřešil ... Někdo si to ale moc bere. xD

Amaterasu
15-02-17, 23:13
Operák dělá pro jb jako admin dost, dává pozor na serveru, aby si hráči zahráli kvalitní kola. Tady se ke každé stížnosti vyjádří, tak proč by nemohl si jednou urvat výhodu jako admin, když pořád jenom dává a nic si nebere. Podle pravidel na to má právo, tak není co řešit.

ZeMi7
15-02-17, 23:27
Je rozdíl mezi "přesunul mě" a "přesunulo mě to automaticky, protože se napojil k CT a bylo příliš mnoho dozorců".

Britny
15-02-17, 23:44
Podle mě to je špatně nastavené, protože admin/spešl automaticky vyhodí mrtvého hráče, i když je mezi dozorci místo. Ten odkaz "spešl dozorci" kde je psáno, že má volný slot, tak má k tomu, aby mohl třeba pomáhat u ct, když jsou neschopní, ne že to má jako pro zneužívání, že si tam může jít kdy se mu zachce :D

Grakon2702
16-02-17, 21:25
Že já blbec jsem se vždy snažil při svém omylu ručně přesunout dotčeného zpět k CT. Teď vidím, že jsem to nemusel dělat, protože jen tak jít k CT a někoho vyhodit je normální.

Nakladana Okurka
17-02-17, 08:44
Proč tam je takováhle pravomoc? Já vám to řeknu.
Když je neschopné CT, tak stačí /presun a rychle se napojit k CT.
Ale tohle, co se tu řeší, je prostě volný slot k CT. Výhoda, kterou má admin/spešl, protože tam každý den musí řešit dečka bez mikrofonu nebo retardy s mikrofonem, který když tě úplně nezignorujou, tak tě bez kapky respektu pošlou do piči.
Neříkám, že to dělám, ale když se rozhodnu jít k CT, tak prostě to je moje výhodu, kterou mám jako odměnu za to, co všechno na tom JB musíš řešit.

Kotlys
17-02-17, 09:19
Jako jestli Operáku je /přesunuješ tímhle tak to xDDD
Jinak jak píše Okurka ,xkrát mě vyhodili tím ,že se připojili k ct a já to respektuji,musíte to taky respektovat.Mají totiž lepší pozici u ct vyřešit veškeré problémy+si zahrají a jdou na další hlášení.

Operak
17-02-17, 09:54
Kotlicku já je nepřesunuju přes /presun když už jdu k ct tak jdu za nějakého mrtvého CT. Ale nedělám to moc často. A to co píšeš ty stím hlášením je docela hloupost.. Jak píšu, většinou když už jednou za čas si vlezu k ct tak jdu na celou mapu a né jen na 10 minut. V tomhle případě jsem to sice udělal ale je tu určitá věc která mě odtrhla od PC, takže jsem šel jak píše cca po 4 řech kolech pryč. Za to jsem se mu ale už omluvil v SZ na forku.

Kotlys
17-02-17, 10:09
chápu no,kromě vyjímek,tak jsem viděl xkrát ,že šli k ct ,vyhodili ho tím pádem a za 3 kola odešli na hlášení nebo jen tak...jsem jenom podotknul,žádná hloupost to není ,patří to ke hře.

Samco
18-02-17, 23:38
Vzniknutá situácia nás mrzí a týmto sa aj ospravedlňujeme. Operák si už dá určite najbližšie pozor. Ak by tak však nebolo, môžeš ho kedykoľvek opäť nahlásiť a sťažnosť bude prešetrená.