PDA

Zobrazit normální verzi : chyba v CS



novkadavid
14-02-17, 17:40
dobrý den
již jsem psal adminům na serveru a ti mi řekli ať napíšu sem takže můj problém:
csko normálně spustím přihlasím se ne servery jaký chci mužu psát do konzole atd ale nevidím tam žádné písmena kromě startovní stránky po spuštění
zde je video jak to celé vypadá https://youtu.be/0wQgnOzKKRo
děkuji DavKA

Burak1
14-02-17, 19:49
Zkoušel jsi reinstall? To by mělo fungovat.

novkadavid
14-02-17, 19:55
ano reinstal jsem zkoušel až asi 6x prošel jsem komplet celý počítač a vše promazal a znovu naistaloval, zkoušel jsem i cs od jiných stránek než csko a všude to samé řekli mi že mám zkusit orig koupit ale hádám že bych měl ten samý problém

Burak1
14-02-17, 21:08
Ta originální hra by měla pomoct, každopádně pokud si ji nechceš pořizovat, tak se ti sem určitě ještě vyjádří někdo, kdo se v tom vyzná a pomůže ti. Popřípadě by ti s tím mohli pomoct kotel nebo does (hofy).

Kotel
15-02-17, 17:25
Jediný, co mě napadá, že ti ve windows chybí anglický jazyk, který používá cs. Zkus nainstalovat angličtinu v nastavení jazyka.

novkadavid
15-02-17, 17:34
ano i na to jsem koukal a angličtinu zde mám mám tu i možnost okamžitého překladu do angličtiny, mám tu asi 10 druhů angličtiny jestli to je možné tak přes skype bych vám to mohl celé ukázat jestli by jste něco našel
DavKA

Kotel
15-02-17, 17:37
Přepnutí na directx nebo software taky nic neřeší?

novkadavid
15-02-17, 17:38
zkusím to

novkadavid
15-02-17, 17:50
ne vůbec nic zkoušel jsem teď zaktualizovat program na čtení písma a jeho překlad dřív mi to normálně šlo ale to jsem měl od GSplay a jak sem to smazal tak to nejde

Hybrid
17-02-17, 20:26
Tak holt asi budeš muset hrát na jejich csku na kotelňáckých serverech, jiné řešení (jestli teda nechceš těch pár stovek investovat do steam hry) tu jinak nevidím.

mirecc
18-02-17, 19:09
asi jedine preinštalovať win, btw. dal som ti odber, pekné video