PDA

Zobrazit normální verzi : Pls o unban ziadne WH som nemal.



kilerkooo
24-02-12, 12:19
Pls o unban ziadne WH som nemal, aj s kamosom strielame stale do krabic (debniciek) a AWp hravam uz skoro 3 roky takze WH ani AB nepotrebujem a ani neviem co je AB. Takze pls. zadam o unban. A tu je dokaz z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 21967 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : ( Sme Chlpaty ) Rosaldo
[AMXBANS] Tvuj nick : ( Sme Chlpaty ) Rosaldo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1595613277
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1595613277
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 212.5.200.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 212.5.200.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Krispo
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Dopredu Dakujem. Kilerkooo Kotelske meno (Sme Chlpaty) Rosaldo

kashpi
24-02-12, 12:25
krispo určitě dodá demo :)
a jinak nevídím ani zmínku o AB, takže nevím proč to vůbec vytahuješ. A nevěřím, že nevíš co to je :D

kilerkooo
24-02-12, 12:39
Ale ja som ziadne AB ani WH nemal. Na Csku a Na kotelne mam dokopy ale 200 kamosov.

Pikii :D
24-02-12, 13:38
Vela hráčov tu ma dosť kamošov a podlahnú chuti cheatovať a stalo sa ,že aj admin tomu podlahol počkaj si na demo :-) potom sa uvidí.

kilerkooo
24-02-12, 13:57
A na csku mam dobru povest lebo necheatujem. A Viete kdo je cheater ?? Sucri/Best alebo tak sa nejako vola.

I-Mouse
24-02-12, 14:05
A na csku mam dobru povest lebo necheatujem. A Viete kdo je cheater ?? Sucri/Best alebo tak sa nejako vola.

To je tvoj starý nick?

PRAETORIAN
24-02-12, 14:33
To je tvoj starý nick?
:taunt: dobře ty.konečně jsem se zasmál .kilerkoo počkej na demo a uvidí se

Pikii :D
24-02-12, 14:34
A na csku mam dobru povest lebo necheatujem. A Viete kdo je cheater ?? Sucri/Best alebo tak sa nejako vola.

Ked si si tak istý ked bude na servery napíš cez "!" a dufaj že niekdo príde pri najhoršom daj record Sucri , Stop a potom daj demo do hlasení cheaterov a máš pokoj a aj ostatný hrači ak je to tak :)

ZombieBot
24-02-12, 14:37
Ked si si tak istý ked bude na servery napíš cez "!" a dufaj že niekdo príde pri najhoršom daj record Sucri , Stop a potom daj demo do hlasení cheaterov a máš pokoj a aj ostatný hrači ak je to tak :)

Vykřičník momentálně nefunguje.

Kotel
24-02-12, 14:56
Funguje, ale ne na 100%. Predelaval jsem cely system a nekde je chyba.

Pikii :D
24-02-12, 18:34
Vykřičník momentálně nefunguje.

Ah ak nie na 100% tak dík za radu :-) ,ale hádam ked vidí na servery cheatera tak ho tých 15-20min nezabije a natočí uloží a hodí sem na forum -.-

Sem Killer
24-02-12, 19:05
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 18729 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : l Proste-King* l
[AMXBANS] Tvuj nick : Mr.Killer ( *Blood Money* )
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 422753329
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1801217016
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 1 ) : 194.1.157.190
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 194.1.157.190
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v

ZEUS
24-02-12, 19:08
Založ si vlastní thread.

kashpi
24-02-12, 20:50
tato IP je zabanovaná asi pro velkej pořet banů za cheaty. Jediná možnost je koupit si originální steam :)

kilerkooo
25-02-12, 07:49
Tak date mi ten unabn ??? Ziadne WH somk nemal lebo kym zas KRISPO sem da demo tak to bude do vanoc. pls o unban DOpredu diky !!! Kilekooo

ZombieBot
25-02-12, 12:03
Počkáme ještě nějakou chvilku na demo. Pak se uvidí.

Nov3
25-02-12, 12:42
3roky hraš a nevieš čo je to AB?..
Ale nekecej aspon..

kilerkooo
25-02-12, 13:47
A este jedna vec : Krispo mi dal ban cez portal
(nehral CSKO). Takze demo asi nemozr predlozit ne ??? Takze pls date mi niekdo unban ? Dopredu dik.

tyger103
25-02-12, 13:55
Tak jsem začal hledat a našel jsem: téma + demo http://csko.cz/forum/showthread.php?5469-wh-awp-server
EDIT: I to krátké demo stačí,tak to divadlo jsi si tady mohl odpustit.

Krispo
25-02-12, 20:50
Omlouvám se, byl sem na horách, demo už asi nemusím dávat, je tam jedna 100% situace, pak se odpojil, myslím že není co řešit.

EDIT: demo máte tady (http://csko.cz/dema/upload/dir/rosaldo_0.dem)

Zarix
25-02-12, 21:40
killllllllerkooo nic proti ale nechapem ta ty nevies citat alebo nevidis pockaj si na demo a bud trpezlivi a suhlaism s pikim je na serveru niaky skiller a nevies ho zabit tak ta proste napadne zapnut a prichytilita a si v prdel*.Neviem ci to tak chodi ze zabanuju ta a prides a prosis ze dajte mi uban ja WH nemam.Bud trpezlivi.

kilerkooo
26-02-12, 07:27
Ale ja nemam moc Banov !!! Skorse chipo ma ale 10 banov aj viac. Tak pls o Unban

Krispo
26-02-12, 10:02
Za cheaty se unbany nedávají!

BiA Fz
26-02-12, 12:29
je tam jenom jedno kolo a na wh by měli být 3 časy, takže:

začátek kola, hráči se můžou spawnout kdekoliv, ty jedeš hned na střed

10:59 zoomuješ na místo kde je, zajedeš aimem až do zdi a jak si pomalý tak on už mezitím vyleze

11:08 doublezoom do krabice (lol), když se hráč pohne tak potáhneš aim za ním (tohle sem sice už u skilera viděl, ale nepsal že má 200 kámošů a nemá ab který neví co je)

navíc pak je vidět jak ses to snažil vypnout nebo něco s tím dělat nebo to zkrátka neukazovat, když ti napsali že máš wh.
chtěl sem nejdřív protestovat, že za jednu akci se ban nedává, že sou potřeba 3 časy, ale po shlídnutí dema sem si tam ty 3 časy našel

+
Pls o unban ziadne WH som nemal, aj s kamosom strielame stale do krabic (debniciek) a AWp hravam uz skoro 3 roky takze WH ani AB nepotrebujem a ani neviem co je AB.
skil se pozná u tebe zřejmě tím že střílíš do bedniček a nemáš ab i když nevíš co to je

+
Ale ja som ziadne AB ani WH nemal. Na Csku a Na kotelne mam dokopy ale 200 kamosov.

je vidět že si lhář nebo s tebou něco není v pořádku- leda bys bral kámoše jako každýho koho si potkal na serveru

+
A este jedna vec : Krispo mi dal ban cez portal
(nehral CSKO). Takze demo asi nemozr predlozit ne ??? Takze pls date mi niekdo unban ? Dopredu dik.

snažíš se to okecat jak to jde, ale šáhni si do svědomí. jestli tu chceš hrát, kup si hru na steamu a už necheatuj. LOCK