PDA

Zobrazit normální verzi : ^[A]li^:.t[H]e [K]iller.: (jiny hrac) --> DetektoR



mirecekspejchal
15-02-17, 21:21
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 180980)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '16742'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^[A]li^:.t[H]e [K]iller.: >
[AMXBANS] Tvuj nick: :_:Mi[re]k:_:
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1627005800
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1627005800
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.224.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.224.1
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DetektoR >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_ak-47_ironzion)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se je





Poznamka:






dobry den. Jmenuji se Mirek a chctel bych rict jednu vec.Ano prisaham ze v minulosti sem pouzil Cheat-aimbot , ale od doby co jsem dostal ban , jsem je prestal pouzivat a ponaucil jsem se ze sve chyby. Proto vas prosim o unban. Ostatní bany byly 2 a to za neschopnost u ct na jailbreaku. Samozdřejmě před perma banem.
Dekuji Mirek

Troppe
15-02-17, 21:26
Ale jo, už bych byl pro ub.

Samco
15-02-17, 21:27
Ahoj, ban by mal vypršať približne o 2 mesiace. Sľubuješ, že už nezapneš, tak som teda za unban.

anakin_pok
15-02-17, 21:37
Věřím, že se poučil, jsem taky pro unban.

_Koker_
15-02-17, 21:40
Mám jen jednu menší otázku, neberte to jako hate :-) , když takhle koukám , tak hráč má ban za cheating, zbývají 2 měsíce do unbanu např. a jste pro unban , proč si to ten hráč nemůže odpykat až do konce ? To můžete rovnou nastavit aby se perma ban rušil za 8 nebo 10 měsíců.

Samco
15-02-17, 21:50
Mám jen jednu menší otázku, neberte to jako hate :-) , když takhle koukám , tak hráč má ban za cheating, zbývají 2 měsíce do unbanu např. a jste pro unban , proč si to ten hráč nemůže odpykat až do konce ? To můžete rovnou nastavit aby se perma ban rušil za 8 nebo 10 měsíců.

Niekedy sa to prerieďovalo aj skôr, myslím že kvôli zbytočnému blokovaniu IP adries. Väčšinu trestu si odpykal. Ospravedlnil sa a preto by mohol dostať "šancu". Ak znova zapne, hneď sa na neho príde a bude mať znova pauzu, ale pravdepodobne už bez skrátenia.

Nakladana Okurka
16-02-17, 00:24
To se mi moc nelíbí tohle. Zapnul jsi? Tvoje chyba. Dřív by se o UB ani neuvažovalo. V 95% procentech cheateři přesně vědí, co dělají a záměrně poškozují ostatní hráče a servery na kterých hrajou. Tady bysme prostě tolerantní být neměli. :sorryjako:

Hapalicek
16-02-17, 02:44
Sice je to mimo můj rajón, ale bejt to multihack bo něco podobně vážnejšího na jumpech, což je AB na Aimu, tak bych byl taky rozhodně proti....

Stejnak to ve většině případů znova zapnou... tohle zkracování banů je na .............

ZEUS
16-02-17, 08:09
Každá žádost se řeší individuálně, záleží, jestli hráč se priznava, zda je žádost dobře sestavena a napsána atd. nebo jestli je to napsané úplně nahovno, zda v té žádosti žadatel evidentně lže apod. Jak říkám je to individuální. V podstatě souhlasím se Samcem

Jinak jsem pro unban

anakin_pok
16-02-17, 08:21
Naprosto souhlasím se Zeusem, všechno je o komunikaci. Myslím si, že je správné, že takto rozhodujeme o jednotlivých případech. Je docela dobře natavený metr (alespoň podle mého) a dodržuje se. Klidně v tom bodu pokračovat, ze strany nezúčastněných adminů se jedná o návrh, rozhodnutí je stejně na banujícím adminovi.

Nakladana Okurka
16-02-17, 10:01
A to je právě to. Slušný cheater, nevychovaný cheater, pořád cheater. :whistling:

Detektor
16-02-17, 10:42
Môžeš hrať :)