PDA

Zobrazit normální verzi : [MaD]*PrO* --> Troppe



MaDPrO
16-02-17, 16:27
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 211357)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 55 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '102381'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Niceni mostu spoluhracum'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [MaD]*PrO* >
[AMXBANS] Tvuj nick: [MaD]*PrO*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1815396487
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1815396487
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.179.233
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.179.233
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Z





Poznamka:






Takze vysvetlenie: Ja som tam normalne hral a v tom jghgh (tak nejak) znicil most podomnou a este zatvaral hracom na konci te mreze (ze_egypt_2) JA som spamoval report nech pridu pretoze to trvalo 20 minut... Ked sa zmenila mapa tak som si povedal že idem na TTT odišiel som na 5 minút, ked pridem mam ban! Za nic!
A keby nahodou ten jghgh povedal ze som nicil mosty tak neviem ci je tropp na 4/90 mozgovou kapacitou mimo alebo je to jeho *kamoš*. JE len na 3 hod. viem ale chcel som tuto spravu poslat pre buduce taketo veci dekuju :)

Troppe
16-02-17, 21:36
I'm so sorry, byl jsem na odstínech. :twisted:
Přicházely hlášení z escapu, já byl mezitím na hlášení na jb. Psal mi Algorytm, ať dojdu. Po skončení na jb jsem šel okamžitě na escape. Henten "jghgh" se choval úplně normálně, byl bez problému. Vůbec ho neznám, nijak si ho ani nevybavuju, tak tu nepiš hned zbytečné předsudky.

Teď přímo k tobě. Spectoval jsem hráče "jghgh", čirou náhodou jste běželi oba ve předu (ty jsi byl před ním). On šel v klidu svoji trasu, jenže ty jsi tam začal ničit mosty a stupínky. Říkal jsem si "jednou je to v pohodě, ujela mu ruka." Po druhé jsem nad tím opět mávnul rukou. Ale když se to opakovalo, tak jsem banoval.
Na egyptu jsem nebyl, přišel jsem až po skončení této mapy.

MaDPrO
17-02-17, 13:22
Zničil som 1 most pri krabiciach ktoré sa skákali což som videl že tam zombie na radaru boli pri nich tak som ho zničil a šiel dalej, Ked sme boli 2 pri moste tak som chcel zničiť most no došli mi náboje takže som nič nezničil, Potom sa tam on napichol a to už nič nebolo. Takže nechápem čo tu hovoríš. A kedže hovoríš že si na egypte nebol dalšiu mapu som tam už nehral, keby si videl čo robil minulé kola tak nemám ban. Kedže vedel že tam si, tak je jasné že sa choval normálne, ako zombie dokonca spustil a to si tam tiež nebol :) Nemam žiadny dôkaz o tom ale je dost svedkov (zaujímave že nehovoria mená)

Na ten stupínek: boli tam 2 , na tej lavičke som povedal, na tom poslednom moste nezničil som ho a ani on...

Troppe
17-02-17, 15:01
Po egyptu jsi tam byl celou mapu. Ještě jsem si dělal screen, protože jsem musel na další hlášení a neměl čas jsem tě banovat. Ban jsem ti dal po chvilce z webu.
Je to tvrzení proti tvrzení, nemá cenu se tu hádat. Vypsal jsem svoje důvody, proč jsem se rozhodl pro ban.

Ono není zas tak těžké jít do spectu a nahrát ho, když admin nepřichází. Pak tam spamujete hlášení a stejně vám to nepomůže.
Nejlíp jít do spectu, začít ho točit a postupně psát adminům. Když nepřijdou, stačí to demo fouknout na fórko. Ale to už je na vás, jak se budete rozhodovat příště.

Ban vypršel.

Koprakek
18-02-17, 17:48
Lck.