PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



ptakopysk
22-02-17, 11:37
Ahoj, tak kde začít :D

Tak jmenuji se Honza je mi 19 let. Jsem vystudovaný a normálně pracuji. Csko hraju již několik let, a po nějaké době jsem si pořídil i steam :)
Má aktivita je převážně na TTT. Mezi mé koníčky v osobním volnu patří csko . Je to super hra nemůžu si stěžovat ... Když nejsem v práci nebo když nejsem s přítelkyní tak kvždy pařím :D
Tímto bych chtěl požádat o práva, jelikož jak vidím ty lidi co hrajou a neznají pravidla a jentak si chodí a zabíjí tak to je za trest. Hrozný takový lidi.
Tím kazí celou hru nejen sobě ale i lidem,který nic nedělají a dostanou kill.
Když se něco dšěje hlasím buď tady na forku, a nebo si zavolám admina přes steam. :)

źde máte id steamu : STEAM_0:1:183904937
jmeno ve hre : ^Ptakop[Y]sk^

Těm co se na to podívají a odpoví zatím přeji hezký zbytek dne :)

Nihilia
22-02-17, 12:35
Na TTT hraji poměrně často od doby, co se tady TTT spustilo.

Promiň, ale tvůj nick mně vůbec nic neříká.

ptakopysk
22-02-17, 12:53
Určitě jsi mě tam někdy potkal je možné že mě tam moc nevídáš , já tě tam viděl párkrát

Hraju to spíše i večer když přijdu z práce domu :) Ale jak říkam vidě jsem tě tam max 2x :D

Samco
25-03-17, 17:55
http://csko.cz/forum/showthread.php?47490-*KFC-BOndas-_Koprakek_

Aktivita v posledých dňoch kolísavá, ak sa nemýlim, niečo nahlásené som cez ! videl. Avšak podstatnou vecou je to, že tu máš duplicitný účet, nedávny cheating a zamlčanie cheatingu.

PROTI

^SeaBi
10-04-17, 12:43
Proti

Leilloo
10-04-17, 19:34
Aktivita ta by sa aj dala ale to obcasne chovanie co som nasiel v chatlogu neni vhodne ked chces byt admin,ziadne hlasenie som ja osobne nepostrehol ale nieco som videl ze si nahlasil tu na forku,Ten rok stary cheating ku ktoremu si sa nepriznal tomu tiez moc nepomaha. Proti

Koprakek
23-04-17, 14:49
Proti

Saintpepo
26-04-17, 11:18
Proti.