PDA

Zobrazit normální verzi : the bEAST --> wosk



beast
23-02-17, 21:53
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 212214)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < the bEAST >
[AMXBANS] Tvuj nick: the bEAST
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:578565085
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:578565085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wosk >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






poprosim admina nech mi da casy kde som tak velmi cheatoval a diery na B plant ta niekedy naucim :)

Zoid
23-02-17, 21:54
Strilet do neviditelneho hrace?

Mej se blbecku... diky Kotle za help ;)

https://www.sendspace.com/file/mn9jdj

beast
23-02-17, 21:59
to zaco mam ban? :D aky neviditelny hrac prosim ta? :D

LeBaux
23-02-17, 22:04
Chytil si sa do svojej pavuciny klamstiev kiddo.

beast
23-02-17, 22:12
ako prepacte asi som vazny sprosty, ale ja neviem o com hovorite, aky neviditelny hrac? mam si stiahnut wh a kuknut to tak aby som tomu pochopil? alebo kde vlastne mam to wh?

poslite mi prosim vas wh ktore funguje na poyebanom gamesites csku lebo mi ho vypina neustale, a vysvetlite mi zaco mam ban , dakujem

Zoid
23-02-17, 22:19
Proc derujes krabici do steny? :))

https://snag.gy/VsTP4n.jpg

beast
23-02-17, 22:26
preco by som nemohol dierovat krabicu ked viem ze tam niekde je?.. vsak uz ked som bol na B som ho dieroval z plantu, nechapem

beast
23-02-17, 22:46
prosim ta beee daj mi hltv cas kedy sa toto stalo? ten hrac tam bol a vedel som o nom, preto som sa aj cudoval preco tam nieje a predstreloval som to.. myslel som ze sa odpojil a potom sa zjavil.. nehraj tu na mna divadielko prosim ta.. idem si stiahnut hltv a vsetko to pekne popisem

Bee
23-02-17, 22:48
stáhni si , já to jen rychle vystřihnul

DiEAcE
23-02-17, 23:06
Ty vole, tu je vic lidi nez na premiere noveho odstinu .. :D. Konecne ses propalil, tak si to hezky vyzer ty hade, ale musim ocenit Tvoji snahu, protoze kazda snaha se ceni :-).

GJ guys :bye:

Demo jsem bohuzel nevidel, akorat jsem mel dle ostatnich mineni pocit, ze uz tam neco 100% je :-).

Zoyer
23-02-17, 23:17
clear

KeYo
23-02-17, 23:31
1. otazka: Preco na tom mide prestal strielat na "neviditelneho hraca" ked zmizol? a zacal strielat az ked sa objavil?
2.otazka: preco do Kotla v katach nestrielal hned, ked ho cez "WH" uvidel ale az po chvilke?
3.otazka: Ked ma to wh, musel vedet, ze Kotel je pred kabicou, keby je za krabicou, tak je akoby vo vzduchu, lebo je tam vyvysenina, cize by vedel ze je za krabicou, cez jeho "WH" a preco teda, ked bol pred krabicou nedal mu obycajne tapy ako kazdemu ale pustil do neho nezmyselny fullout, ktory je este aj npcu miereny?

Dufam ze sa dockam odpovedi

beast
23-02-17, 23:33
38:10 - uvidim hraca na mide
38:20 - zabijem jedneho, ukaze sa tam dalsi.. viem o nom
38:30 - idem ho rushnut
38:35 - predstrelujem pozicku, nikto tam nieje, prestanem strielat, idem pozriet pozicku ktora je dalej ci tam necupi v rohu, zrazu sa zjavi tu pri krabici, dajte si to aj spomalene, btw nechapal som tomu ze hrac tam bol a zrazu nie je a pocul som jeh ovystrely, prestal som strielat, kebyze mam wh a vidim neviditelneho hraca preco by som ho proste nezabil a preco som prestal strielat?
39:25 - pozri sa dierujem fulloutim, ide mi to dolava dole :(
40:24 - dierujem fulloutim (ukaz mi kedy inokedy fulloutim, vynimka je na blizku hrac, co zjavne pri tej bedne nebol na blizku)
42:05 - idem dierovat miesta kde ich pocujem (ano je to prave tam pri krabici)
42:15 - rushujem katy, viem ze su pri schodoch, dieroval som ich predchadzajuci cas, nikto tam nieje .. vasho neviditelne hraca nevidim, lebo by som strielal hned, mozete si pozriet viac dema ake mam ja reflexy a toto by som reflexol hned... zacnem dierovat po strelbe po ktorej si myslim ze ide z miest kde dierujem...
42:20 - po fulloute idem prec a hrac je stale nazive.. preco by som nevybral pistol a nedorazil ho kebyze ho vidim ako vy tvrdite? pretoze s pistolom sa dierovat neda :( skoda...
42:25 - vraciam sa nazad do kat a nemierim zase po hracovi po ktorom som strielal ako vy hovorite, pretoze som vedel ze tam nie je ale zrazu sa objavil.. kebyze mam to wh? tak po prve zabijem ho uz a strielam dokym neskape, alebo vyberem pistol a dorazim ho, alebo ked sa vraciam do kat tak zase zacnem po nom strielat ale ja o nom nemam ani paru... rozumiete vobec tomu? alebo zase budete vsetko riesit len subjektivne?

beast
23-02-17, 23:42
Ty vole, tu je vic lidi nez na premiere noveho odstinu .. :D. Konecne ses propalil, tak si to hezky vyzer ty hade, ale musim ocenit Tvoji snahu, protoze kazda snaha se ceni :-).

GJ guys :bye:

ty si dalsi typek ktory sa snazi ma zabanovat uz dlhu dobu a vidim ze tvoje verdikty su cisto subjektivne, pretoze na moje vyjadrenia ktore tam su nemas argumenty a neda sa ich vyvratit... vidim ze si slaby chh , ale takýchto tu je viac :)

KeYo
23-02-17, 23:56
38:10 - uvidim hraca na mide
38:20 - zabijem jedneho, ukaze sa tam dalsi.. viem o nom
38:30 - idem ho rushnut
38:35 - predstrelujem pozicku, nikto tam nieje, prestanem strielat, idem pozriet pozicku ktora je dalej ci tam necupi v rohu, zrazu sa zjavi tu pri krabici, dajte si to aj spomalene, btw nechapal som tomu ze hrac tam bol a zrazu nie je a pocul som jeh ovystrely, prestal som strielat, kebyze mam wh a vidim neviditelneho hraca preco by som ho proste nezabil a preco som prestal strielat?
39:25 - pozri sa dierujem fulloutim, ide mi to dolava dole :(
40:24 - dierujem fulloutim (ukaz mi kedy inokedy fulloutim, vynimka je na blizku hrac, co zjavne pri tej bedne nebol na blizku)
42:05 - idem dierovat miesta kde ich pocujem (ano je to prave tam pri krabici)
42:15 - rushujem katy, viem ze su pri schodoch, dieroval som ich predchadzajuci cas, nikto tam nieje .. vasho neviditelne hraca nevidim, lebo by som strielal hned, mozete si pozriet viac dema ake mam ja reflexy a toto by som reflexol hned... zacnem dierovat po strelbe po ktorej si myslim ze ide z miest kde dierujem...
42:20 - po fulloute idem prec a hrac je stale nazive.. preco by som nevybral pistol a nedorazil ho kebyze ho vidim ako vy tvrdite? pretoze s pistolom sa dierovat neda :( skoda...
42:25 - vraciam sa nazad do kat a nemierim zase po hracovi po ktorom som strielal ako vy hovorite, pretoze som vedel ze tam nie je ale zrazu sa objavil.. kebyze mam to wh? tak po prve zabijem ho uz a strielam dokym neskape, alebo vyberem pistol a dorazim ho, alebo ked sa vraciam do kat tak zase zacnem po nom strielat ale ja o nom nemam ani paru... rozumiete vobec tomu? alebo zase budete vsetko riesit len subjektivne?

https://www.youtube.com/watch?v=i2Remg3aKnI skoda,. ze to BEE zmazal a hanbi sa za to, ze ukazal, ze WH nema :)

Bee
24-02-17, 00:01
Keyo to video bylo smazaný , bylo neprukazný , za což sem se beastovi omluvil že jsem to sem dal.

beast
24-02-17, 00:02
https://www.youtube.com/watch?v=i2Remg3aKnI skoda,. ze to BEE zmazal a hanbi sa za to, ze ukazal, ze WH nema :)

ale vsak Keyo je jasne ze keby som mal WH tak uz ten MID toho hraca zabijem hned a neprestanem strielat ked vidim ze tam nikto nie je... uz tu je jasne ze WH NEMAM! a ta druha situacia je normalne dierovanie a potom vratenie do kat a hrac tam stale cupi a ja uz onho ani nezakopnem a mierim si na schody... tak keby som ho zase videl tak idem ponho a zacnem strielat... a este raz pripominam ja NEFULLOUTIM len tak a urcite nie na taku vzdialenost , fulloutim len pri dierovani....

Bee
24-02-17, 00:06
Vím že jste něco řešili i v chatlogu, nečetl jsem to . A tak by jsem se tě tady chtěl zeptat , proč jsi teda střílel do tý krabice kde byl neviditelný hráč, když by jsi jako "zkušený" hráč měl vědět že se to proděrovat nedá.

Kotel
24-02-17, 00:13
1. otazka: Preco na tom mide prestal strielat na "neviditelneho hraca" ked zmizol? a zacal strielat az ked sa objavil?
2.otazka: preco do Kotla v katach nestrielal hned, ked ho cez "WH" uvidel ale az po chvilke?
3.otazka: Ked ma to wh, musel vedet, ze Kotel je pred kabicou, keby je za krabicou, tak je akoby vo vzduchu, lebo je tam vyvysenina, cize by vedel ze je za krabicou, cez jeho "WH" a preco teda, ked bol pred krabicou nedal mu obycajne tapy ako kazdemu ale pustil do neho nezmyselny fullout, ktory je este aj npcu miereny?

Dufam ze sa dockam odpovedi

1. tohle nebrat v potaz
2. nejdriv myslel, ze jsem za krabici, tak se soustredil na hrace pred tunelem, ale celkem rychle zacal strilet po me (reakce cca 400ms)
3. kam teda vystrilel 21 naboju? na tom miste jsem mel hlavu a on crossem neuhl ani o milimetr, ty bedny se nedaji prostrelit, neda se to nikam prostrelit

beast
24-02-17, 00:19
predierovat sa to da preboha... mam ist na server a vam to ukazat? len ja som nebol v dobrom uhle a zle som to dieroval.... kotel mas tam viac argumentov ze som tam nevidel toho neviditelneho hraca, preco som nestrielal po tebe ked som prisiel nazad do kat? len zo srandy? a preco som ta nedorazil s pistolkou? a preco by som vlastnefulloutil po skrcenom typkovi ked mam M4ku a hodil by som ti hlavu na 1 naboj... pozri si moje hltv ako tak zabijam hracov na taku dialku a nikdy nefulloutim, fulloutim len pri dierovani..ale vidim ze si stojis za svojim tak si stoj, ale ver tomu ze pravdu nemas a urcite aj pochybujes o tom ci mas pravdu, ale nechces si srat na hlavu :) ja to chapem... zas by ste boli za blbov, tak radsej napisem nezmyselne sracky ze sa to predierovat neda a ze proste mas wh... a prvy pripad neberes do uvahy? vsak prave tento by si mal brat najviac, kedze v tej druhej situacii som dieroval tu som isiel po hracovi ktoreho by som mal vidiet ked som mal wh ale ja som ho nevidel a prestal som strielat.. ale zas si to nepriznas , bye

2. nejdriv myslel, ze jsem za krabici, tak se soustredil na hrace pred tunelem, ale celkem rychle zacal strilet po me (reakce cca 400ms)

ja som nic nemyslel preboha nikto tam nebol a potom ked som sa uistil ze nikto na mna nevybehne tak som to zacal dierovat (zase sa pytam preco som nepouzil pistol ked som dofulloutil s m4?) lebo som dieroval! a s usp toho vela nepredierujem preboha... a preco som ta nesiel "dorazit" ked som sa vratil do kat? a ani som na teba nepozrel? pretoze ja som ta naozaj nevidel, vysvetlujem ti to tu ako blbcovi, ale ja by som bol velmi zvedavy keby sa tebe take nieco stane a 80 % admin timu je proti tebe (subjektivne) a moje argumenty ani nechcu vyvratit alebo ani nechcu , vsak naco ....

to ze sa to neda prestrelit som teraz skusal s Beem na servery a mas pravdu, ale som si isty ze sa to v minulosti dalo prestrelit a doteraz som to aj dieroval stale (pozri ine hltv) a taktiez som to dieroval aj z pozicky ked som bol T a bol som za tymi krabicami a CT tahali Bčko a ja som ich zabijal cez krabicu ked som si duckoval ... ale teraz sme zistili ze cez tu jednu hornu to ide,, ale cez dva nie, to si mal pravdu, ale to neznamena ze ja wh mam, ked to tam nejde diernut... to je co za argument preboha? ale serem uz nato :) viem ze unban nebude ajkeby neviem co... ale som rad ze som si obhajil ze wh nemam a je to jasne pre normalnych objektinych hracov , ktorí ma nechcu silou mocou zabanovat ... ale niektorí admini ma tu chcu silou mocou zabanovat a staci im aj zufaly pokus ako bol tento...

LeBaux
24-02-17, 01:38
Podľa mňa trpíš nejakou poruchou osobnosti. To že sám o sebe napíšeš, že si sa obhájil, znamená len že si sa pokúsil.
Dostal si ban na VAC, tiež to bol zázrak že.
Teraz si dostal ban zase, zase to len obkecávaš.
Chorý človek žijúci vo svojej hlave :)

Zoyer
24-02-17, 01:46
Dostal si ban na VAC, tiež to bol zázrak že.

http://oi48.tinypic.com/14wavz8.jpg

beast
24-02-17, 01:50
po prve ja som VAC nedostal za cs 1.6 (v tu dobu som ani cs uz nehral) moja posledna lanka bola zaciatkom februara 2012, ban bol neskor ale to tu nebudem riesit
po druhe poruchou osobnosti trpia admini ktorí tu su, kedže mi daju ban bezdovodone uz po niekolkykrat :) ked je jasne ze wh nemam a "neviditelneho" hraca som nevidel a je to tam jasnevidiet aj na mide (1 dokaz) a potom aj v katach ked sa vraciam po dierovani (2 dokaz) ale ty to nevies prijat, lebo proste chces a si presvedceny ze ja mam wh a som cheater pritom pravda je uplne inde a so mnou to vobec nelomcuje, ja ani unban nechcem, vsak by som sa napojil a admini by si zase daco nasli aby som dostal ban nepravom ako to bolo vzdy doteraz :) ja cs hram 12 rokov a nemam za potreby cheatovat na public noob portaly , kde sa hraci nevedia ani pohybovat.. ved to by som si pripadal ako dement :) je mi len hrozne luto ze ked pridu lepsi hraci na vase servery tak im neverite (nemate skusenosti vobec) iba z publicov... neviete hrat pozicne a vela veci ktore sa na publicu nenaucite ...no a vlastne im neverite a hladate dovody preco je tak dobry a nie je to vlastne mozne tak musime nanho nieco najst, ako to bolo v historii kde sme ma zabanovali uz 3x minimalne a teraz nezmyselny cas kde sami viete ze nic nie je... keby som mal to wh tak na tom mide je davno mrtvy aj ked som ho tam nevidel (Ale cez wh ako ste hovorili by som ho videl) a aj ten druhy cas ked som sa vracal tak by som na to enemy zase strielal keby som mal wh, ale ja som nemal ponatie ze tam vobec niekto je preto som mieril na schody...

Zoyer
24-02-17, 09:15
Atspon jde videt kolik adminu ho nenavidi, kdyz staci jeden cas, ktery i dokonce vysvetlil logicky v casovani. Kdyz jsem byl s beastem na serveru, tak jsem ho nikdy nevidel fulloutit do hrace v 1v1 souboji, ale ted najednou podle vas vystrilel cely zasobnik do cupejiciho hrace. Okej. Jeho reakce kdyz vidi hrace je vzdy okamzita, ale tedkom ceka nez podle vas vidi neviditelneho kotla. Okej. Nez sel do kat, tak je deroval a slysel i hity. Potom rushnul a kdyz zjistil ze mu nehrozi nebezpeci, tak sel derovat. Jedine, co vsechno na tom demu nesedi je misto kam miri, ale to nam preece staci protoze je to hrac ktery se neustale resi a nam staci jedna pochybna vecicka... To video ktere poslal bee jen rika ze ho vazne nema. Vedel o hraci za zelenou. Nevedel kde, jen videl ze najednou z niceho je objevila strela kotla a i tu ignoroval, protoze hrace nevidi, tak se jde podivat dal za roh a v tu dobu se kotel objevuje a beast ho zabiji. Mame moznost ho nachytat a natocit konecne poradne dukazy a da se mu ban za jednu pochybnou vecicku, kterou i vysvetlil proc tak udelal.

Nakladana Okurka
24-02-17, 09:26
Ta jeho obhajoba je dost obstojná a to, co píše Zoyer, zní dost rozumně.

Kotel
24-02-17, 12:16
Vypadá to na unban no :) Kdyz se vezme v potaz nekolik nahod.

wowz0r
24-02-17, 13:27
Spíš bych mu dal "to, co se řešilo v anketě v AF" než unban

Detektor
24-02-17, 15:38
Spíš bych mu dal to, co se řešilo v anketě v AF než unban

Súhlasím

The Frisco
24-02-17, 15:58
když už byla ta možnost zapojit neviditelného hráče, tak se s tím mohlo nasimulovat více situací.

ZEUS
24-02-17, 19:14
když už byla ta možnost zapojit neviditelného hráče, tak se s tím mohlo nasimulovat více situací.

Souhlas :)

Koprakek
25-02-17, 23:09
Clear

Maly Buu
28-02-17, 21:48
muj nazor vsichni znaji :-D ... zaplej byl, je a bude .. dik

Zoyer
06-03-17, 14:27
Je v planu to tu drzet, zapomenout a locknout?

SEDA EMINENCE
07-03-17, 11:01
Za mě je to na ban nedostatečné, plán dobrý, bohužel má trhlinky. Měli jste udělat více situací, škoda. Ale jak říká Zoid, toto si rozhodne Kotel.

dlxsf
07-03-17, 13:12
obecně sem byl proti banu, ale pokud to takhle funguje, beast nikoho nespamuje a nebrečí vám na steamu ani jeho kamarádi, tak bych to tak nechal

hanba mi
07-03-17, 14:25
proti banu, to ze neplace neznamena, ze ho ma opravnene....suhlas so Zoyerom...

E: u tohto chlapca bude mat aj tak posledne slovo Kotel :D

Samco
08-03-17, 22:21
Mne to na ban nestačí, ďalšie vyjadrenia na danú tému už predčasom v AF.

beast
12-03-17, 12:18
este pockame dajaky ten tyzden ? :)

Saintpepo
12-03-17, 18:38
Ban ti ostáva, dôvod banu upravený. Hra povolená cez nový klient a steam. Lock