PDA

Zobrazit normální verzi : Unban shaggy



shaggy
24-02-12, 21:25
nick --- shaggy
IP adresa : 217.194.162.115

Zdravím...dnes sem dostal na JB ban za 2 fk ještě k tomu každej v jiném kole...příjde mi neadekvátní od Pepina že mi napsal do banu důvod "demence,pravidla" a dal mi perma ban k ct...poté po upozornění ovšem zkrátil na 3 týdny...ale stejně...není to trochu blbost ? pokud vím tak v pravidlech je že když dá někdo FK od CT tak má být snad za to VD uděleno tomu hráči co ten FK dostal...nebo snad ne ?...žádám o zrušení banu a potrestání Pepina za tuto velkou chybu že když tam někteří dávali i MFK tak je na to jen upozornil...mně ani jen neupozornil...trest nechám na hlavních adminech...a omlouvám se za to že nemám zkopírovanou konzoli protože jsem vypnul omylem CSKO...Pepino bude vědět

Leryx
24-02-12, 21:37
Neví jen pepča, ale i já tam byl. Kdyby tě pepino nezabanoval rychleji než já, měl bys ho teď ode mě. Nejde o ty 2 FK (navíc mám dojem že jich bylo mnohem víc), ale o to že si neznal pravidla (zakazuješ pořád myš), tu hru vůbec neovládáš (příkazy jsou nesrozumitelné a půlka T se ti rozeběhne po mapě protože se vyjadřuješ nepřesně), dále máme být do minuty venku což jsi taky porušil. Dobře, beru, každý jednou začínal. Ale potom jsi pořád psal ať ti pepča ban zruší, neustále dookola i přes to že jsem ti 3x řekl že tyto věci se řeší na Fóru a né ve hře. Na moji radu si stejně nedal a dožadoval ses ZRUŠENÍ banu, což je ve tvém případě nemožné. Možná zkrátit ale pokud by ti ho zrušil pepino, garantuji ti že ti ho dám ihned znovu. Máš co dohánět.

TheFinrod
24-02-12, 21:39
Myslím, že to Leryx shrnul. Můžete LOCK

shaggy
24-02-12, 21:41
tak zaprvé...byl sem afk to ti rikali i jiny ct...zadruhe hned jak sem prisel tak seom oteviral a za treti rikal sem do boxu v arealu cel a pudete k zadni stene uvnitr boxu...
a vic FK nebylo protoze jsem mel jen 2 killy...chapes ?

Amazing-Zajic
24-02-12, 21:50
shaggy nehádej se, ale vše co napsal Leryx je pravda..
Zbytečné, myslím si že můžeš být rád že Pep!no ti to dal na 3 týdny..

Leryx
24-02-12, 21:55
Takže mi chceš tvrdit že si tady s Pepinem vymýšlíme, a že se nic z toho co jsem napsal nestalo? Za tím co jsem napsal si stojím, je to pravda. Ale jinak jsem rád že sis vzal mou radu k srdci a zašel s tím na fórum. Máš u mě malé bezvýznamné plus. Každopádně na unban zapomeň.

shaggy
24-02-12, 22:17
fajn...takze menim IP a jedu dal...whats wrong :D

Leryx
24-02-12, 23:05
No a dostaneš ban za obcházení banu. GL.

E: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22128 koukám že jsi Ostrelovac, tak to už se známe co? těším se na příště. Valve všude stejné ale IP jiná, no vidím že to s tou změnou IP myslíš vážně.

Smooke
25-02-12, 08:23
Já bych to viděl takto - Pepino i Leryx LŽOU :happy:

TheFinrod
25-02-12, 08:36
Já bych to viděl takto - Pepino i Leryx LŽOU :happy:
A je to venku, co teď budu dělat? -.- ...
(joke)