PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na serverech COD:MW a CTF



LusS
24-02-17, 21:56
Žádost o admin práva na serverech COD:MW
zdravím rád bych zažádal o admin práva na serverech COD:WM

nikdy jsem neměl ban je mi 18 let nahráno mám na steamu 1000hod+
admina jsem nikdy nedělal ( ale mám za sebou spolupráci s adminy při nahlašování cheateru)
znám cheaty-pravidla
o práva jsem už žádal v minulosti ale nějak to nevyšlo myslím že bych mohl komunitě prostět
jsem dost aktivní hráč vyskytuji se na serverech každý den na 2 až 3 hodiny
http://steamcommunity.com/id/evellynshah
steam id- STEAM_0:1:86423023
IP- 89.103.135.30
děkuji za zhodnocení žádosti ( na serverech se vyskytuji pod různými nicky nejčastěji eve /galantní eve' )

Koprakek
12-03-17, 10:48
Zdar, zkus něco nahlásit zde na forum.

LusS
13-03-17, 18:48
Zdar, zkus něco nahlásit zde na forum.

jak to myslíš , :o ale dlouhou dobou nikdo necheatoval a nekopíroval nicky a když jo tak to skončilo na forku nebo jsem volal admina přez vikčičníkovou zprávu / přez steam

Koprakek
13-03-17, 19:21
No, není možné že jsi na žádného cheatera nenarazil.. Na forum nemáš téměř žádné hlášení. Pokud jsi psal přes "!" nebo na Steam, dodej jména adminů, kteří ti to potvrdí.

LusS
13-03-17, 19:58
No, není možné že jsi na žádného cheatera nenarazil.. Na forum nemáš téměř žádné hlášení. Pokud jsi psal přes "!" nebo na Steam, dodej jména adminů, kteří ti to potvrdí.

jména adminů nevim pokaždé chodí pod jiným nickem pokuv volám přez ! pamatuji si jedinehý avatar admina a to je oko z god of war.. wic nevim jinak jsem volal vždy black day, sebai, zuz, LUmpa ale toho uz poslední dobu ne protože je málo ve hře

na roru nejsem často to je pravda a taky jsem měl pauzu s hraním kvůli osobním záležitostem ale ted se snažím nezapomínat přihlašovat a kontrolovat chat :)

Mr.BlackDay
19-03-17, 23:17
Niečo u mňa má ale je toho málo :)

^SeaBi
10-04-17, 12:46
Žádný hlášení jsem nepostřehl, aktivita poslední dobou je nulová, zatím proti.

Samco
15-04-17, 18:53
V hre mesiac bez pripojenia, na fóre je to slabé taktiež. Hlásenia ohľadom cheatingu som nepostrehol.

PROTI

Saintpepo
26-04-17, 11:21
Proti.