PDA

Zobrazit normální verzi : Paulie



Paulie
25-02-17, 12:00
Vypis z konzole:


Dostal jsem ban k CT od Humana důvodem co uvedl je: (demence) retard to mu neberu :D, ale nepochopil jsem proč mi dal ban asi nějak takto se to stalo: dal jsem mu prvn krát kill pořád mlel sračky a nevm co. 2 kill byl za to že neuposlechnul přkaz simona tak jsem mu dal kill. takže se dá brát možná tam maximálně jeden fk a to si myslm že se z toho nezhrout. no to je asi všechno co jsem měl na srdčku a tmto bych chtěl pořád o UNBAN.





Poznamka:

Latins
25-02-17, 12:26
Jedn se o tento ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=212352).

Koprakek
25-02-17, 12:31
Cituji:
Dostal jsem ban k CT od Humana, důvodem co uvedl je : (demence) retard to mu neberu :D, ale nepochopil jsem proč mi dal ban asi nějak takto se to stalo : dal jsem mu prvn ??? "nepřeložm" mlel sračky a nevm co . 2 kill byl za to že neposlechnul přkaz simona tak jsem mu dal kill, takže se dl branisadpnadpsdnpa ???? tam sadapsda??? jeden fk a to si nemyslm že se z toho zhrout. No to je všechno co jsem měl na srdčku a tmto bych chtěl poždat o UNBAN.

Paulie
26-02-17, 14:57
humane, notk odpověz.

GNHP23
26-02-17, 17:14
to sem teda myslel že seš větš "drsňk" a za tu svoju demenci 3 dny ustojš ale koukm že ne :D dal si 1. kill jen tak ze srandy což sem neřešil jen sem ti řekl esi ti jebe...pak sem ždal vd a msto toho dalš kill a ty si stěžuješ? simon řekl ať pustm klvesnici což sem hned udělal a ty reaguješ okamžitm killem i když to simon ani nedořekl- 2x po sobě si mě myslně zabil a ještě ses tomu chechtal...to že se znme neznamen že si budeš dělat co chceš jo a to ani nezmiňuju debiln naržky na mou matku a věčn hran si na autčku atd...stač? nechpu za co chceš UB spš mm ještě chuť ti ho prodloužit

Koprakek
27-02-17, 20:23
Lck.