PDA

Zobrazit normální verzi : Zadam o unban



waker
24-02-12, 22:24
Nick---> [Raptors]Waker

Ip.adrress----->78.45.197.94

Zdravim ,chtel bych se omluvit adminovi Greyovi za vulgarni vyrazi na nej ale realita byla jina mel jsem doma nastevu a a jeden pubertak jak jsem nebyl u pocitace tak psal vulgarismy na admina timto se mu omluvam za sebe a za nej a zadam o unban dekuji za jakoukoliv odpoved :)

ZEUS
24-02-12, 22:34
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22118
Aha takže chceš říct, že ta návštěva nadávala na Greye ?

waker
24-02-12, 22:37
Ano hral za WH style vim je to divne a je to tak ale ja greye mel vzdy rad nikdy jsem mu nenapsal ani pul slova spatneho ... vim dal mi ban opravnen ale ja to neuddelal

waker
24-02-12, 22:38
Bylo to tak ze ten pubertak byl doma u sebe ja ho znam trochu a dostal ban a pak sel ke me a rikal ze dostal ban a ja mu rekl ze asi neco udelal pak jsem mel mobil a najednou jsem prisel a bum BAN

kashpi
25-02-12, 08:54
zvláštní náhoda :D
myslím, že unban nebude, vyřiď si to s tím "puberťákem"

Amazing-Zajic
25-02-12, 09:29
zvláštní náhoda :D
myslím, že unban nebude, vyřiď si to s tím "puberťákem"

Myslím si to samé, to je tvuj problém koho pustíš k PC

waker
25-02-12, 09:49
dobra no tak kdyz si to myslite ze se vam to nikdy nestalo a nestane tak pak vas chci videt ja v te situaci ale diki no :) Jdu na gamesites tady to asi nema cenu kdyz ani grey tady nic nenapise ze mi treba unban neda kdyz jsem se s nim bavil ve hre vypadal jako v pohode typek a tedka toto tak to diki moc :) gamesites ahoj :)kotelna bb

grEy
25-02-12, 09:53
Ja ti unban nedam, pretoze mi nenadavala "navsteva", ale ty. A co som teraz pozeral chat log z predchadzajucich dni, tak nadavas aj inym hracom a obvinujes ich z cheatingu.

waker
25-02-12, 09:58
z jinych dnu ??? a Kdyz je maji a ty to nevidis tak co amm prosimte delat ? Jestli mi ten jeden typek mi to psal na fb ze mel wh a nechtej vedet co psal dal o tobe .... Jmeno ti psat nebudu nebot uz odesel a konecna veta jak odchazel :"Odchazim z toho duvodu ze tu jsou admini na nic " a jinak projizdej chaty a poznas ze oni zacali nadavat me :) Jinak jsem rad ze si to nsapl a dik ze za vulgarismus davas 3dny to je vazne PRO

grEy
25-02-12, 10:00
A co mam podla teba ako robit? Cely den sediet za ultimate-om a kazdeho spectovat, ci nahodou nema cheaty, lebo ta zabil? Ked ta niekto zabije, tak napises do chatu "kkt wh a ab". To mam brat ako vazne? (a hlavne ked vidim, ze dotycny ziadne AB na prvy pohlad nema)

waker
25-02-12, 10:02
a jinak v zivote ja osobne zadnemu admonovi jsem nenapsal ve smyslu ze je "kokot " pica atd .... ale mysli si co chces po trech dnech kdy se budu moct lognous tak pujdu pryc aji s kamosma ...nebot otot neni normalni ani na gamesites nejsou tak tvrdi za vulgarismy tam jim zaji na uklidneni 3 hodiny ban a tady 3dny a to jsem si naivne myslel ze kotelna je lepsi nez gamesites a konecne jsem pochopil ze gamesites je o mnoho lepsi (lepsi admini ,lidi , kratsi ban a admini s nema komunikujou tady se toho nikdo asi nedocka :)

waker
25-02-12, 10:04
na prvy pohled .... a myslis ze on je blby kdyz uviid admina ve spektu ze je tak to hned vypne jak uvidi ze hrajes zas zapne ne ? tak to dela hodne lidi ktere znam osobne ale jo fakt je to spravedlive dostat ban na 3dny za vulgarismy na admina ktere jsem ti nepsal ja ale vim byla to moje chyba ale trochu tvrde nemyslis ?

ZEUS
25-02-12, 10:12
Fajn, tak můžeš jít na gaysites. Lock

e: Je úplně jedno jestli nadáváš adminovi nebo normálním hráčům.

grEy
25-02-12, 10:14
Pre wakera, ktory asi stale nepochopil: Clovek, ktory porusuje pravidla v mojej pritomnosti dostane ban. Ak ma niekto wh, staci mi napisat na fore do spravy jeho nick, ja si zmenim pred pripojenim na server nick a dam sa do neviditelneho spectu. Ak ma niekto wh alebo ab, tak sa to snazim vzdy riesit a neprehliadam to. Ked niekto napise do chatu "kkt wh a ab", tak to neberiem vazne, kedze to tam pise kazdy druhy hrac.
Mimochodom, chcel by som vidiet, ako riesia cheaty na gamesites. Tam ich predsa tiez vidia, ked su v specte, ne? :huh: