PDA

Zobrazit normální verzi : DAJO --> seda eminence



Kensonko
26-02-17, 20:52
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 212333)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '28957'
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < DAJO >
[AMXBANS] Tvuj nick: DAJO
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1231721125
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1032742869
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.87.220
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.87.220
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < seda eminence >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






ban dostal mladsi brat.... ja viem ze to asi neobstoji ale napriek tomu ziadan o unban... nemam co hravat a csko bolo jedine moje utocisko tak by som bol velmi rad fakt ze moc keby sa to dalo nejako vybavit... ak by sa to stalo znova (rucim za to ze sa nestane) tak mi ten ban tam nechajte... dufam ze budete ustretovy

dakujem velmi pekne :/

hanba mi
26-02-17, 21:38
Ter, ty si nevedela, ze hra bracho??? A aj tak si banovala??? :laughing1: No hanba ti :twisted:
Je to jeho jedine utocisko.....
Ale teraz vazne, sorka bro, ale za svoj komp zodpovedas jedine ty a ked nedavas pozor ty, vedz, ze my ano...

Kensonko
26-02-17, 22:41
jasne ze zodpovedam okej ale to ze maly bracho si chce zahrat tak hadam nebudem ta svina a na just mu nedovolim si zahrat ale ze si stiahne whcko som necakal... od teraz uz asi pocitac zamknuty bude furt..... ale skoda toho unbanu dufal som v trochu zlutovania ale tak co uz csko urcite kupovat nebudem to uz si rovno kupim GO popripade vydrzim ten rok bez cska... furt tu je real life aspon dik ze ste sa mi venovali a rychlo mi povedali ze mam smolu a docela pozitivny pristup tak vam teda dakujem majte sa dobru noc :)

Troppe
27-02-17, 06:16
Všechny potřebné informace máš zde. (http://csko.cz/forum/showthread.php?55282-Dajo-gt-SEDA-EMINENCE&highlight=DAJO)

Koprakek
27-02-17, 20:24
Lck.