PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Knife servery



Anulka
28-02-17, 19:29
Zdravím,touhle žádostí bych si chtěla požádat o práva na knife servery.A pomoct admin teamu na serverech.Hraji knife na vašem portále už 5 let.S knifem mám bohaté zkušenosti.Je tam hodně hráčú kteří neustále porušují pravidla,at už vlakem,blokem,či cheatingem.Na knife sice chodí admini (ale ne zas tak často).Aktivitu mám,a žádné prohřešky nemám.S AMX zkušenosti mám a s adminováním taky.Ráda bych touhle žádostí pomohla.Přeji příjemný večer a děkuji za vyřízení :)A bany,no na začátku jak jsem poprvé hrála jsem dostala max ban za blok a vlak.A pak ještě jeden ban JB což mě mrzí,kvůli nicku.Nevěřila jsem lidem že když si dám nick ze srandy admina,tak dostanu ban.Opak byl pravdou a tím se chci omluvit zmíněnému Adminovi Koprakekovi.Ponaučení z toho bylo dostatečné.

Steam:AnulKA
SteamID:STEAM_0:0:119223300
Věk:28
Nick ve hře:An!cka:)

Nihilia
28-02-17, 20:19
Knife nehraju a nebudu se do toho ani motat, ale vidím, že účet na fóru byl založen jen kvůli žádosti a tím pádem aktivita na fóru je nulová.

Anulka
28-02-17, 20:28
Založila jsem si nový účet na foru,nýbrž na starý účet který jsem zde používala jsem tam zapoměla heslo údaje a atd.Mám přeinstalovaný win...Takže vše k tomu účtu na forku.Aktivitu na knife serverech mám.

Pikii :D
02-03-17, 16:13
Známe knife meno. Nikdy som s tebou nemal problém (a asi ani nikto na knife) neviem ako je na tom teraz, ale v minulosti bola bezproblemová. Hlásiš niekomu ? resp skús niečo hodiť na foro.

Anulka
02-03-17, 18:37
Zdravím Piki,hlásím většinou přes chat.A to málokdy tam někdo přišel...Nevím právě jak to tu ted chodí.Kolik knife adminú tu je,ale napsala jsem většinou přes chat a nebo přes steam.

Penegal
04-03-17, 10:00
Sice musím přiznat nevím vůbec jak knife dnes vypadá, ale když to tam na mě ještě celé stálo :D, tak Anička byla naprosto bezproblémový člověk co měl + - i trochu toho skillu, a nebyl ani problém si s ní třeba pokecat, takže už pro to že tipuji že tam žádný admin nechodí tak Pro.

Anulka
04-03-17, 10:26
Děkuji :) Tak každý člověk má nějaké to + - :) Ale myslím si že bych mohla být nápomocná.Tebe znám dlouho,víš co jsme se nahráli a popsali.Bylo super.Ale co si všímám,chodí tam moc nových hráčú kteří opravdu nerespektují pravidla.Když si vzpomenu jaké to tam bylo před cca 4-5 rokama.Bylo to úplně něco jiného.Člověk se tam chodí odreagovat většinou,a jiní svou neznalostí pravidel tu hru kazí ostatním.

sAid
17-03-17, 20:18
Máš ešte záujem o práva?


tu sa niekto vypalčekoval :D

Anulka
20-03-17, 16:10
Zdravím ano mám zájem pořád :)

Koprakek
25-03-17, 13:08
Začni hlásit zde i na forum.

^SeaBi
10-04-17, 12:44
Asi nemáš zájem o práva (aktivita velmi nízká), proti.

Ano, jako admin se vyjadřuju skoro ke všem sekcím :) a jestli se stěhuješ, tak to máš napsat do žádosti, když si skoro měsíc neaktivní se nediv, tobě taky přeju krásný zbytek dne :-)

Anulka
10-04-17, 17:06
Zájem pořád je...jenže ted mám moc vyřizování ohledně stěhování proto ta nízká aktivita...Každý rozumný člověk který ví jak to chodí,se stěhováním ví že tolik času nemá a musí vyřídit moc věcí.Takže se omlouvám za svou nízkou aktivitu.A nechápu proč zrovna ty jako admin jiného modu komentuješ tenhle mod....Děkuji.Přeji krásný zbytek dne =)
Asi nemáš zájem o práva (aktivita velmi nízká), proti.

Penegal
10-04-17, 22:52
Ta holka si ty práva zaslouží, takže my vlezte na chrbat a dejte ji je .

Burak1
11-04-17, 16:37
Přidej si mě na steam a něco mi nahlaš. Pro/proti sem hodím časem.

E: Stejně jako ve hře - Burak

Anulka
11-04-17, 22:40
A tvůj steam?Přidám Ráda.A nahlašovat budu.

Anulka
16-04-17, 18:56
Asi těžko budu psát něco do žádosti,když to ještě nebylo rozhodnuté...že? :) A vůbec nemám tu vypsat vše???Prostě není čas bohužel...a když vše musí řešit jen jeden člověk tak je to o to těžší...což ty,co bydlíš ještě s rodičema a nemáš děti "nepochopíš"....:) Víc se k tobě nevyjadřuji.Žádost klidně vymažu a nebo jí vymažte....Děkuji a přeji krásný zbytek večera =)

Penegal
16-04-17, 19:24
A to je přesně ono, takhle to pak i s kvalitními uchazeči dopadá, jen tak dal ;)

E: nezlobte se na mě za to že říkám co si myslím :) ovecek je tu až až :*

Zoid
17-04-17, 11:42
Neřeš je, většina adminů by byla nejradši, kdyby sis vedla excelovskou tabulku komu hlásíš a každýmu z nich nahlašovala stejně, nedej bože, kdybys jednomu nahlásila o 2 cheatery víc, ale snad tyhle lidi saintpepo ani nebere vážně...

Anulka
17-04-17, 22:52
Já už čekám dlouho pokud vím a když jsem na serveru tak vždy nahlásím někoho přes chat....Bohužel,ted chřipka a plus to stěhování takže nic moc...A jak už jsem psala,na jednoho člověka to je až až....Milion zařizování a balení a atd.Nebylo to aktuální,proto to v žádosti nemohlo ani být....Knife hraju tady dlouho lidi mě znají,tedy aspon z těch starých hráčú a adminů....Chtěla jsem jen pomoct na knifu...

sAid
19-04-17, 17:52
Anička hrá na knife veľmi dlhú dobu, hrávala keď som ja ešte začínal a vidno, že ju to stále baví.
V mode sa veľmi dobré vyzná, a taktiež aj v cheatoch. Pozerám, že už znova stúpa aktivita.

Som pre a dúfam, že knife bude mať konečne dobrú adminku. (pro platí iba v prípade, že aktivita nebude klesať)
E: Občas rozmýšľam, či som sa neunáhlil s tým vyjadrením, pretože už nehlási(aspoň mne nie), aktivita síce pohoda ale mne vadí to tvoje vyplakávanie, že ostatní deffujú, pritom je normlálny štýl hry, ktorý používali aj profíci a bojím sa, že či budeš takéto veci riešiť s chladnou hlavou. btw. Skús nahlásiť knifebotera na fórko
E2: Britny, nehovoríme tu o hráčovi, čo tu hráva pár mesiacov, ale o hráčovi ktorý tu hráva asi 5 rokov.

Anulka
21-04-17, 14:46
Díky moc a vážím si toho :)

Anulka
05-05-17, 12:34
Zdravím chtěla bych se omluvit za svou neaktivitu.Stěhovala jsem se a net mi zapojili až včera.Včera jsem už na knifu byla.Hlásím i přes steam a přes "!".Doufám že se tu vyjádří i jiní děkuji a přeji krásný den :)

Anulka
22-05-17, 16:59
Zdravím zajímalo by mě jestli to tak je u všech co si žádají o práva na jakýkoliv mod...Trvá to už 3 měsíce a pořád nic.Člověk se snaží a pořád nic...nechápu.

Burak1
22-05-17, 17:40
Hlášení jsem postřehl, pro.

Anulka
22-05-17, 21:12
Anička hrá na knife veľmi dlhú dobu, hrávala keď som ja ešte začínal a vidno, že ju to stále baví.
V mode sa veľmi dobré vyzná, a taktiež aj v cheatoch. Pozerám, že už znova stúpa aktivita.

Som pre a dúfam, že knife bude mať konečne dobrú adminku. (pro platí iba v prípade, že aktivita nebude klesať)
E: Občas rozmýšľam, či som sa neunáhlil s tým vyjadrením, pretože už nehlási(aspoň mne nie), aktivita síce pohoda ale mne strašne vadí to tvoje vyplakávanie, že ostatní deffujú, pritom je normlálny štýl hry, ktorý používali aj profíci a bojím sa, že či budeš takéto veci riešiť s chladnou hlavou. btw. Skús nahlásiť knifebotera na fórko

Hlásím většinou přes chat a když nejsi online píšu Burákovi.No a když jsme tak u všeho...když je skoro věčně prázdný server mám hlásit sebe a nebo mám tam být napojená ???Tam nejsou věčně lidi málo kdy se stane a na knife chodím aj tak.Pak bylo to stěhování,bohužel to že mi net zapojili až po delší době to já neměla jak ovlivnit.A s tím vyplakáváním píšu jen názor a rozhodnětam nepíšu kdo ví co :D Jo a knifebotera super to by tam muselo chodit dost lidí...nevím co se to děje ale 2-3 roky zpět byli pořád plné servery...nedalo se ani napojit.Penegal dobře ví když tam ještě hrával....Takže to je k celé věci.A ještě něco...nezlobte se na mě člověk chce pomoct,máte tu plno žádostí a pořád nic...spíš to ty Lidi odrazuje.Lidi vám chtějí pomáhat a odpovědi se nedočkají cca třeba 3 měsíce.Děkuji a krásný večer přeji.

Anulka
23-05-17, 15:28
Zdravím,žádost můžete klidně smazat...Já jí chtěla smazat ale nejde mi to.Protože takové rádoby slohovky které se pak následně mažou a i tak lidi pak píšou co to má být a proč ...Jak já to mám asi vědět že?Když se chce někdo vyjádřit at se vyjádří a nechá to tu.Jinak žádost můžete klidně smazat,děkuji a přeji krásný den.

Kotel
25-05-17, 12:49
Adminů je dost, takže žádosti se odkládají na neurčito.