PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz reset ranku



Lukasred
02-03-17, 20:51
Dobrý den mám dotaz ohledně resetu ranku jak často se resetuje a je v brzké době v plánu reset ranku ? např na only dust serverech :yay::hypocrite::gabe:

Britny
02-03-17, 21:25
Například na d2 nikdy :gabe:

Lukasred
03-03-17, 02:46
Tak proč ne to znamená ,že budu muset víc trénovat aim a hrát 12h v kuse abych se mohl dostat do topky:gabe:

Britny
03-03-17, 11:38
12h hrát nemusíš, záleží na tom, jak dobrý v tom jsi. Někomu stačí denně pár hodin a je za cca 2-3 měsíce v topce :) Na první 3 pozice je to už těžké se dostat, ale tak na topku ještě ne.

Samco
03-03-17, 17:36
Na takom Paintballe sa na 1. miesto ani prešplhať nedá. Toľko bodov, z hráčov, ktorí sú 1. nemá nikto na iných serveroch s rankom. :-)

https://ctrlv.cz/shots/2017/03/03/ZJp8.png

Petr Staniševský
04-03-17, 05:51
V jednom topicu kdo si psal že kdyby byl only steam server že by se tryhardilo tak kdyby se dal reset ranku bude to samé určitě.. :harhar: Vím že si to nepsal Ty ale někdo jiný ale zase by si pak ti údajně „slabší“ hráči stěžovali určo. Ale jako není to bad nápad konečně by to bylo možná i více hratelné když by měli všichni zase stejný rank.. :D Je mi jasné že špatné to třeba bude pro lidi jako Britny co už tam něco mají nahrané ale sama furt píše jak moc už nehraje takže by to mohlo být jedno.. :D

Britny
04-03-17, 15:15
V jednom topicu kdo si psal že kdyby byl only steam server že by se tryhardilo tak kdyby se dal reset ranku bude to samé určitě.. :harhar: Vím že si to nepsal Ty ale někdo jiný ale zase by si pak ti údajně „slabší“ hráči stěžovali určo. Ale jako není to bad nápad konečně by to bylo možná i více hratelné když by měli všichni zase stejný rank.. :D Je mi jasné že špatné to třeba bude pro lidi jako Britny co už tam něco mají nahrané ale sama furt píše jak moc už nehraje takže by to mohlo být jedno.. :D

:wat: To že momentálně nejsem tak aktivní, neznamená, že to nehrám, btw. v topce je víc lidí než já a co se tam dost snažili dostat, tak pls no troll post

Baxo15
04-03-17, 16:01
Dať celkový reset na všetkých serveroch a je.

^SeaBi
04-03-17, 17:14
N0pe

SEDA EMINENCE
06-03-17, 07:19
Nesouhlas.

Petr Staniševský
06-03-17, 07:39
Jak všichni co hrají déle nechtějí mazat rank :doge: Já zase naopak jsem PRO i když tu hraji taky dlouho ale rank je mi volný docela ale mohli by se pak tryhardit dost..

Zaooo
19-03-17, 05:55
Žádnej reset, už sem se prostřílel na 9. místo :D