PDA

Zobrazit normální verzi : BaseBuilderZombie-zmeny



Ciper
25-02-12, 16:38
Takžejsem přemyslel proč na bb chodí málo hráču, zjistil jsem že je to nudný mod protože je tam málo věcí.
Takže by to potřebovalo změny a to takový:

1)Time je 2min+30sec prep(Ubrat na 1min 30 sec)+prep time)
2)Přidat zombikum vela HP.
3)Pro vip přidat mechine gun(za body)+granatomet z gn zm.
4)Přidat laserminy a to tak že jeden hráč může položit 1 minu dokud jí nezničí zm.
5)Přidat všechny druhy zm(Né climb)
6)Přidat mapy

K bodu 4. To ovlivní time 1.30 min stavení, že kemp bude kratší a bude potřeba lm(to ovlivní také hp zm)
Edit:k bodu 4 ještě mělo by to zabít jen toho zm do se dotkne laseru+Ubere méně dmg než má celkově nejslabší hpčkovej zm.
Přidat autobalance

HaX-sKiLLeR
25-02-12, 17:00
Podla mňa to je velmi dobrý nápad a navrhoval by som tam pridať ešte Grenade launcher zbraň so zm uberá maximálne 800 dmg

mrkvicka
25-02-12, 17:06
Takžejsem přemyslel proč na bb chodí málo hráču, zjistil jsem že je to nudný mod protože je tam málo věcí.
Takže by to potřebovalo změny a to takový:

1)Time je 2min+30sec prep(Ubrat na 1min 30 sec)+prep time)
2)Přidat zombikum vela HP.
3)Pro vip přidat mechine gun(za body)+granatomet z gn zm.
4)Přidat laserminy a to tak že jeden hráč může položit 1 minu dokud jí nezničí zm.
5)Přidat všechny druhy zm(Né climb)
6)Přidat mapy

K bodu 4. To ovlivní time 1.30 min stavení, že kemp bude kratší a bude potřeba lm(to ovlivní také hp zm)
Edit:k bodu 4 ještě mělo by to zabít jen toho zm do se dotkne laseru+Ubere méně dmg než má celkově nejslabší hpčkovej zm.


shop pre CT aj T by sa hodil

Kotel
25-02-12, 18:36
Chybi tam spousta veci. Jak budu mit cas, tak se do toho pustim.

punishercz
26-02-12, 00:37
Pokud si nechcete číst moje kecy, tak přeskočte k prvnímu bodu mích návrhů: :D
To se mi snad zdá? Ty voe děláš si srandu cipere s tím, že je to nudný mód? Je to leda tak server, na kterém vládne anarchie, protože se tam nějaký admin ukáže jednou za uherský rok a když už se tam ukáže, tak dá ban někomu kdo neporušuje pravidla. Je tam málo lidí, protože 70% lidí co jsi přijdou server vyzkoušet jsou malé lamky, které akorát jiní zkušení hráči věčně buzerují (včetně mě), ať slezou z mého buildu ať dodržují limity pro build stanovené pravidly a ne aby jich bylo 5 na jednom airu. Prostě jsou pro bb totálně nepoužitelní. Jediné na co se hodí jsou cvičné cíle (to zvládají na jedničku). Já je nechápu, oni vidí, že mám air, na který z boku nevyskočí a i přesto na něj lezou s jumper zombií a ještě se na mě otočí čelem, abych jim mohl učesat pěšinku kalašnikovem. Jak chcete! Klidně ten server zmršte (pro lidi s věkem do 12 let vylepšete) laser minami, kulomety, granatomety atd. jak jste zkazili původní zombie server a udělali z něho výmaz mozku, kde 80% úspěchu je mít vip účet. Mimochodem jak milý Kotle dopadl tvůj geniální nápad udělat server pro ne tak známou hru Ragnarok v tak velké české konkurenci. Šel do kopru co? Místo toho aby jsi udělal zombie escape server, který jsem navrhoval a na který byly kladné ohlasy od zdejší komunity a kde by jsi měl takřka nulovou konkurenci! Měl jsem ještě jiný dobrý nápad na server (sice by se ten mód musel vytvořit, ale jsem přesvědčen, že by stál za tu námahu), ale po předchozím zklamání z tvojí strany na to peču, abych se vůbec namáhal ho sepisovat. Omlouvám se za předchozí řádky, které jsou špatně laděné z důvodu mého rozčarování způsobeného některými zde navrhovanými ,,vylepšeními". A teď přejdeme k tomu co by se mělo na serveru změnit, aby bylo lákavé pořídit si kvůli tomuto serveru vip účet a aby přilákal více hráčů:

1.) Přidal bych na server jeden plugin nebo co to je (název nevím) co jsem viděl na několika bb serverech. Získávali se tam zkušenosti a ty se rozdělovali do několika vlastností jako například rychlejší přebíjení, více nábojů v zásobníku, větší damage, větší skoky, víc HP, rychlost atd. Vím, že např u vlastnosti, která přidávala náboje do zásobníku jste měli za každý 2 level jeden náboj a těch levelů bylo padesát (takže 25 nábojů navíc :D). A samozřejmostí by bylo, že vip hráči by za kill dostali více zkušeností.

2.) Přidat nějaké luxusní skiny hráčů a zbraní. A možnost přepnout si skiny v menu na ty původní.

3.) Aby byl mnohem častěji přítomen admin na serveru. Klidně bych Vám toho admina na bb dělal jak mi navrhoval ciper, ale nemám origo no a asi se mi nebude chtít vyhodit víc jak dvě kila, když to jde zadarmo. :)

4.) Doladit pravidla bb! a.) zakázat stavění slow tunelu (na hodně serverech je zakázaný) b.) Hrači musí plnit cíle hry (ne aby si hráči běhali jen tak po mapě se zombií a čekali než z nich budou buildeři nebo to jejich věčné: ,,no kill pls")

5.) armor by na začátku kola dostal jen vip hráč.

6.) Na jednom serveru co jsem kdysi hrál byli přidány vtipné hlášky tím způsobem, že se do chatu napsalo např. rebel a ona se spustila hláška: Je to rebel!!! :D http://www.youtube.com/watch?v=k2gM1zk6lD8
nebo refrén této písničky, když se do četu napsalo teplaky: http://www.youtube.com/watch?v=oI2NiKAOUGU
Mě osobně by se tam líbila ta hláška tohohle kluka. xD http://www.youtube.com/watch?v=JUMvNPhZZBI
Samozřejmě možností jaké hlášky přidat je hodně a myslím si, že by se to hodně hráčům libilo (zejména těm mladším, kterých tam hraje většina).

+ nějaké ty připomínky: Nezkracujte build time (já to stihnu i tak postavit, ale ostatní už teď pomalu nic pořádného nedokáží postavit). A hlavně nepřidávejte shop a ani žádné ptákoviny typu gold deagel, minigun, laser miny atd. (nechte zbraně tak jak jsou)!!! A hlavně aby nebyla moc velká diference síly mezi obyčejnými hráči a vip hráči (kromě rychlosti získávání zkušeností) a mezi buildery a zombiemi. Snad jsem to nepsal zbytečně a něco Vám můj post přinese. Když si ještě na něco vzpomenu, tak napíšu. Případně bych mohl navrhnout nějaké ty skiny. :) S pozdravem puni.

grEy
26-02-12, 00:45
Skusenosti su dobre, ale je to velka nevyhoda pre novacikov (hlavne po tom, co by server bezal dlhsie). Na jednom nemenovanom servery si za cloveka ani neprdnes, kedze plne vyexpeneho a vylepseneho zombie tam NEMAS SANCU zabit. Laserminy asi fakt nejsu dobry napady (aj ked som to kedysi navrhoval). Granatomet je zbytocny, skor ti to na BB uskodi ako pomoze. Gulomet je moc silny a ma vela nabojov, to asi tiez neni dobry napad. Pridavat viac druhov zombie class je blbost. Bhop, smoker a boomer by to tam vymastili ako nic. Ja som tam uz nebol asi tak 2 mesiace a neviem, ako to tam teraz facha a ci uz su nahodene tie skiny a zvuky zombie ale ak nie, tak to treba urcite pridat. (namiesto classic zombie skin bhopera, atd.).
Zombie escape je dobry server, ale tam je tiez treba admina, pretoze mam skusenosti s tym, ze ked niekoho nakazia, tak afkarci.
EDIT: Akurat ma napadla (myslim) fajn vec. Kazdy hrac by mal "body", ktore by sa kazdu mapu resetovali. Cim viac bodov, tym lepsiu zbran si hrac moze vybrat (body sa za vyber neminaju). Na zaciatku mapy dostane kazdy (dajme tomu) 5000 bodov - maximum? (na vyber najlepsej zbrane - ktora by bola, dajme tomu, ak47 - treba 4000 bodov, ktore sa vam po vybere samozrejme neminu). Body by klesali a stupali pomerne rychlo.
Hracovy by pribudali body za:
1. za cloveka
- strielanie do zombie
2. za zombie
- utrzenie zranenia (strelbou, granatom, ...) od ludi
- seknutie a nakazenie cloveka
Hracovy by ubudali body za:
1. za cloveka
- X
2. za zombie
- neutrzovanie ran (cim by sa vyriesil problem s afkarmi, museli by hrat, aby si za ludi dalsie kolo mohli vybrat dobru zbran; malo by to zacat uberat tak po 10-25 sekundach, ked mu nebude klesat damage "rukou cloveka")

Body by sa nepriratavali/neminali cez build time.

punishercz
26-02-12, 01:11
EDIT: Akurat ma napadla (myslim) fajn vec. Kazdy hrac by mal "body", ktore by sa kazdu mapu resetovali. Cim viac bodov, tym lepsiu zbran si hrac moze vybrat (body sa za vyber neminaju). Na zaciatku mapy dostane kazdy (dajme tomu) 5000 bodov - maximum? (na vyber najlepsej zbrane - ktora by bola, dajme tomu, ak47 - treba 4000 bodov, ktore sa vam po vybere samozrejme neminu). Body by klesali a stupali pomerne rychlo.
Hracovy by pribudali body za:
1. za cloveka
- strielanie do zombie
2. za zombie
- utrzenie zranenia (strelbou, granatom, ...) od ludi
- seknutie a nakazenie cloveka
Hracovy by ubudali body za:
1. za cloveka
- X
2. za zombie
- neutrzovanie ran (cim by sa vyriesil problem s afkarmi, museli by hrat, aby si za ludi dalsie kolo mohli vybrat dobru zbran; malo by to zacat uberat tak po 10-25 sekundach, ked mu nebude klesat damage "rukou cloveka")

Body by sa nepriratavali/neminali cez build time.

Ten tvůj nápad se mi zamlouvá. :)

Ciper
26-02-12, 10:19
Skusenosti su dobre, ale je to velka nevyhoda pre novacikov (hlavne po tom, co by server bezal dlhsie). Na jednom nemenovanom servery si za cloveka ani neprdnes, kedze plne vyexpeneho a vylepseneho zombie tam NEMAS SANCU zabit. Laserminy asi fakt nejsu dobry napady (aj ked som to kedysi navrhoval). Granatomet je zbytocny, skor ti to na BB uskodi ako pomoze. Gulomet je moc silny a ma vela nabojov, to asi tiez neni dobry napad. Pridavat viac druhov zombie class je blbost. Bhop, smoker a boomer by to tam vymastili ako nic. Ja som tam uz nebol asi tak 2 mesiace a neviem, ako to tam teraz facha a ci uz su nahodene tie skiny a zvuky zombie ale ak nie, tak to treba urcite pridat. (namiesto classic zombie skin bhopera, atd.).
Zombie escape je dobry server, ale tam je tiez treba admina, pretoze mam skusenosti s tym, ze ked niekoho nakazia, tak afkarci.
EDIT: Akurat ma napadla (myslim) fajn vec. Kazdy hrac by mal "body", ktore by sa kazdu mapu resetovali. Cim viac bodov, tym lepsiu zbran si hrac moze vybrat (body sa za vyber neminaju). Na zaciatku mapy dostane kazdy (dajme tomu) 5000 bodov - maximum? (na vyber najlepsej zbrane - ktora by bola, dajme tomu, ak47 - treba 4000 bodov, ktore sa vam po vybere samozrejme neminu). Body by klesali a stupali pomerne rychlo.
Hracovy by pribudali body za:
1. za cloveka
- strielanie do zombie
2. za zombie
- utrzenie zranenia (strelbou, granatom, ...) od ludi
- seknutie a nakazenie cloveka
Hracovy by ubudali body za:
1. za cloveka
- X
2. za zombie
- neutrzovanie ran (cim by sa vyriesil problem s afkarmi, museli by hrat, aby si za ludi dalsie kolo mohli vybrat dobru zbran; malo by to zacat uberat tak po 10-25 sekundach, ked mu nebude klesat damage "rukou cloveka")

Body by sa nepriratavali/neminali cez build time.
Chtělo by to, aby se nezapočítavalo kolikrát si byl zabit jako na gn..
Edit:Jak si dělám srandu?Několik lidí po mě chce at se to změní že je to na prd, tak něco sesmolím a je to špatně? A proč teda napíšeš až po tom co napíšu ja punishere..
Edit2:Na bb mají hráči stipid klany a nezabíjejí se navzájem, lezou si do kempu jak chtějí a dělají tam bordel, takže bych navrhoval aby hráči neviděli svoje nicky, zvýšit antireconnect na 3 min..možná na 5-.-

punishercz
26-02-12, 12:16
Cipere tak příště napiš, že podle některých hráčů je to nudný server, protože podle toho to vyznělo, že to nebaví většinu hráčů. A samozřejmě ti to nenapsal ani jeden hráč co má nad deset zabití za mapu?! Já píši až teď, protože jsem s dosavadním nastavením tohoto serveru spokojen, ale jak to tak vypadá, tak vy ne, protože je tam pro Vás málo hráčů. Proto se Vám snažím poradit změny, které by mi nebyli na obtíž a ostatním hráčům by se mohli líbit.

Teď se zase vrátíme k navrhovaným změnám na serveru a trochu je shrneme:

- Ano ten plugin na ty zkušenosti by trochu omezoval (u těch zombií to není tak rapidní = pokud si dobře vzpomínám, tak jim ta vlastnost na HP přidala, když byla na plno 50% HP). Normálního hráče to bude motivovat, aby se zlepšil pokud se mu ten mód bude zamlouvat a lamka prostě odejde. Vzpomínám si na jednu nevýhodu. U zombií problém nebyl, ale když měli hráči vlastnosti na speed a jump na plno a hráli za CT, tak si normálně jen tak běhali po mapě a zabíjeli zombie. Já bych to tam nepotřeboval, ale dost lidem by se to mohlo líbit. A pokud by se to zavádělo, tak bych zrušil úplně vlastnost na větší rychlost běhu a na výšku skoku. Je ale pravda, že by to nebylo moc dobře slučitelné s tím tvým návrhem na to nakupování zbraní za body grEy. Mě osobně by se líbil spíš ten tvůj nápad, ale musíš brát v potaz co za hráče tam hraje (většinou malé děti) a těm by se to, že je chceš omezovat moc nelíbilo. :D Navíc velká část nově příchozích hráčů ani neví, že by si měli napsat /menu a něco si o tom módu přečíst, takže by ani nevěděli z jakého důvodu si nemůžou koupit lepší zbraň. :D

- Jo cipere teď si mi to připomněl a připsal i nějaký zajímavý nápad, který bych ještě trochu rozvinul. S tím, že by se neměli přičítat úmrtí máš určitě pravdu ostatně jsem to před tím už taky psal. To s těmi nicky je dobrý nápad (ale aby člověk viděl HP zombie bych nechal). Ale udělal bych to, že by zombie neviděla svoje HP (tím by se předešlo tomu aby při posledních 500 HP zombie seskakovali z kempů a utíkali se schovat).

- Zvýšit antireconnect? Klidně. S tím nemám problém.

- samozřejmě doladit ty pravidla, nové skiny, hlášky a vesta jen pro vip co jsem psal v prvním postu.

EDIT: Navíc bude pro kotelnu výhodnější ten plugin na ty zkušenosti z důvodu lákavosti vip účtu (když bude vip hráč získávat o 50% více zkušeností).

S pozdravem puni.

Ciper
26-02-12, 12:20
(tím by se předešlo tomu aby při posledních 500 HP zombie seskakovali z kempů a utíkali se schovat).
To by se už rešit nemuselo kdyby se nezapočítavalo kolikrát si byl zabit..

punishercz
26-02-12, 12:33
To by se už rešit nemuselo kdyby se nezapočítavalo kolikát si byl zabit..

Jo u cca. 60% hráčů by to pomohlo, kdyby se nepřičítali úmrtí. Ale je tam hodně nepřejících hráčů, kteří klidně seskočí aby se ti nenavýšilo score! Zažil jsem i kolikrát situaci, že Builder, ke kterému se blížili zombie a bylo jasné, že se z toho nedostane, tak si radši napsal do konzole kill.

Což mě přivádí k další věci co změnit a to zamezit hráčům aby si psali do konzole kill (taky se někteří hráči, když jsou zombie dohodnou a napíši si do konzole kill, aby z nich byli buildeři). A kdyby se k tomu zvýšil ten antireconnect, tak by to byla dobrá ochrana proti takovým to blbcům.

A málem bych zapomněl. Myšlenka přidat jiné druhy zombií se mi taky nezamlouvá.

Kotel
03-03-12, 18:13
Zmeny zacnu delat hned jak dodelam jailbreak.

AlternativníPravda
06-03-12, 15:48
Myslím, že by se kotelna mohla zapojit do nějaké literární soutěžě.

Ciper
08-03-12, 16:14
Myslím, že by se kotelna mohla zapojit do nějaké literární soutěžě.
Vidím že jsem do toho pomalu pustil, jaké změny tam tedy budou?

ISTROCHEM
08-03-12, 17:35
neslo by tam spravit aj tmu?

Ciper
08-03-12, 17:38
neslo by tam spravit aj tmu?
Velmi dobrý nápad, o tom jsem přemýšlel taky, ale jaksi jsem na to zapoměl.Určitě by to bylo dobrý, nepomáhalo by se jiným hračum na vedlejší airu atd.Jen by bylo potřeba nočné vidění, což by svítilo tak 3m.před sebe.

ISTROCHEM
08-03-12, 17:55
Ja som raz mal urobeny basebuilder tak ako zombie plague, normalne ze tma, baterky, nocne videnie, svetlice... ale uz nemam.

punishercz
08-03-12, 20:27
neslo by tam spravit aj tmu?


Velmi dobrý nápad, o tom jsem přemýšlel taky, ale jaksi jsem na to zapoměl.Určitě by to bylo dobrý, nepomáhalo by se jiným hračum na vedlejší airu atd.Jen by bylo potřeba nočné vidění, což by svítilo tak 3m.před sebe.

Hm taky se mi zamlouvá nápad s tmou. Na začátku prep timu by se spustila siréna a na konci prep timu by se pozvolna začalo stmívat, jako to bylo v Silent Hill (tady je zvuk té sirény :) http://www.youtube.com/watch?v=KoaDzf_LADY ). Ta tma by ještě dodala na atmosféře! :) Jinak s tím nočním viděním na 3 metry je to dobrý nápad, ale nevypadalo by to moc dobře. Spíš bych to udělal tak, že by měl na začátku kola každý jednu světlici (vydržela by po celou dobu kola!) a baterka by nešla používat (hlavně proto, že někomu by se to mohlo lagovat a pak proto, že by to bylo víc hard, když člověk ví, že má jediný zdroj světla a záleží na tom jak dobře ho umístí). :D

Jo a k těm zkušenostem: Fakt to docela dost znevýhodňuje nováčky. Měl jsem na jednom serveru tankera a v tunelu, kde byl jeden builder (měl všechny schopnosti na plno) jsem se nedoplazil ani dva metry a bylo po mě. :D

Jinak by se mohli taky odstranit bugy. Nevím jestli si vzpomenu na všechny:
- Když se builder na konci build timu přitahuje lanem, tak po zapnutí prep timu to lano pořád přitahuje a nejde vypnout. Takže vás to přišpendlí na zeď a máte smůlu.
- Občas na začátku build timu je dostatečně velký časový úsek, aby se nějaké zombii podařilo utéct ze spawnu (není chvíly funkční bariéra). Pak už ji stačí se jen schovat do postaveného buildu a čekat na oběť až skončí prep time. :D
- Taky jeden bug, který mě fakt dostal! xD Jeden hráč byl afk, tak ho to hodilo do spectu. Už byl jen jediný builder (já) a ten hráč si dal /respawn (byl pořád veden jako spectator) a regulérně mě zastřelil?!!! xD
- Už by jste mohli pořádně vychytat ten bug, že nejde uchopit materiál a ne abych jím mohl procházet kua!

S pozdravem puni.

grEy
08-03-12, 20:56
Este ma napadlo - mozno sa to niekomu nezda, ale pocas build time-u vam najviac casu zozere pritahovanie materialu, kedze to ide hrozne pomaly. Slo by spravit, ze nejakym tlacitkom to po uchyteni bloku prisunie blok hned k hracovy? Napr. dvojklikom alebo tak.

punishercz
08-03-12, 21:57
Este ma napadlo - mozno sa to niekomu nezda, ale pocas build time-u vam najviac casu zozere pritahovanie materialu, kedze to ide hrozne pomaly. Slo by spravit, ze nejakym tlacitkom to po uchyteni bloku prisunie blok hned k hracovy? Napr. dvojklikom alebo tak.

Velmi dobrý nápad. ;]

Larodar56
09-03-12, 08:35
Myslím si že siréna z Half-lifu stačí ale co už.