PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušit AWP na DM!



kouzelnik
25-02-12, 18:14
Může mi někdo vysvětlit, proč se z DM stává awp server? Ti lidi na ten server nemají chodit proto, aby si vzali AWP a čupli na D2 do zahrady a jen čuměli do kat. To samé na mapě train a dust4castle, ta mapa je neskutečně obrovská a člověk bez ajmu tam trefí hov*o, ano. Ten chudák, co dostane dvě hedky si vezme awp a furt jen kempí.

DM slouží od toho aby se tam hráči rozehráli a jak se mám rozehrát, když si nějaký k***t vezme awp a ještě s ním kempi. Od toho je tu snad AWP server nebo se pletu? Dost mě tohle už vytáčí. Chci se jít rozehrát na DM a z 20ti lidí polovina má awp a čupí a čupí a čupí. Uvítal bych, kdyby si kotle awp zrušil z DM, aleposn z DM1, na tom serveru už je naprostá demence lidí, co si tam jdou zahrát jen proto, že si vezmou AWP a kempí.

mrkvicka
25-02-12, 18:19
Může mi někdo vysvětlit, proč se z DM stává awp server? Ti lidi na ten server nemají chodit proto, aby si vzali AWP a čupli na D2 do zahrady a jen čuměli do kat. To samé na mapě train a dust4castle, ta mapa je neskutečně obrovská a člověk bez ajmu tam trefí hov*o, ano. Ten chudák, co dostane dvě hedky si vezme awp a furt jen kempí.

DM slouží od toho aby se tam hráči rozehráli a jak se mám rozehrát, když si nějaký k***t vezme awp a ještě s ním kempi. Od toho je tu snad AWP server nebo se pletu? Dost mě tohle už vytáčí. Chci se jít rozehrát na DM a z 20ti lidí polovina má awp a čupí a čupí a čupí. Uvítal bych, kdyby si kotle awp zrušil z DM, aleposn z DM1, na tom serveru už je naprostá demence lidí, co si tam jdou zahrát jen proto, že si vezmou AWP a kempí.

keby tam nebolo AWP tak to nieje DM

kouzelnik
25-02-12, 18:26
keby tam nebolo AWP tak to nieje DM
Ty blbečku co to meleš? DM slouží k rozehrání, jenže když si polovina lidí na serveru vezme AWP a ještě kempí tak se asi člověk těžko rozehraje. Chápu že to komentuješ, ty jsi totiž jeden z nich ;)
EDIT: Navíc jsou tu 3 DM, tak já nevidím důvod, aby na jednom DM to awp vyplé bylo!

t.twisted
25-02-12, 18:29
A co když se tam jdou rozehrát s awp?

mrkvicka
25-02-12, 18:29
Ty blbečku co to meleš? DM slouží k rozehrání, jenže když si polovina lidí na serveru vezme AWP a ještě kempí tak se asi člověk těžko rozehraje. Chápu že to komentuješ, ty jsi totiž jeden z nich ;)
EDIT: Navíc jsou tu 3 DM, tak já nevidím důvod, aby na jednom DM to awp vyplé bylo!

http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=53041
moc s tym awp som nenahral skoro nic (Biggest fail)

pokial sa ti tu nepaci tak tu nehravaj.. :)
Daj si pauzu uz si prehraty a myslim ze to tvoj pocitac nezvlada.

otazka : Kolko krat si buchol do monitoru? 5x alebo 10x

Kotel
25-02-12, 18:31
Bude vyple na dalsim dm serveru.

kouzelnik
25-02-12, 18:33
Řekni mi, jak se rozehraješ s AWP, když čupíš a čekáš než ti člověk vleze do zoomu, já myslel že s AWP se trénuje hlavně reflex

Nejsem ty, neptořebuju si rozbíjet monitor, klávesnici ;)

NemiKD
25-02-12, 18:43
Běhej a dávej jim hedky i to je potřeba se naučit jak na borce s AWP :D

ZombieBot
25-02-12, 18:56
Omezil bych awp na 1/2 na team.

mrkvicka
25-02-12, 19:01
Řekni mi, jak se rozehraješ s AWP, když čupíš a čekáš než ti člověk vleze do zoomu, já myslel že s AWP se trénuje hlavně reflex

Nejsem ty, neptořebuju si rozbíjet monitor, klávesnici ;)

ja samozrejme awp do ruky na dm neberiem to si ma s niekym myslis prepac..

kouzelnik
25-02-12, 19:22
Jako nepsal bych to, kdyby kotelna měla 1 DM, jenže jsou tu 3 DM, tak já nevím proč by nemohl být na jednom serveru vyplé awp

Snaker
26-02-12, 16:01
AWP neznášam ani ja. S awp som lamka ale niekto sa rozohráva s AWP, to je pravda. Ak sú na servery normálny ľudia, dá sa dohodnúť. Ale ak nie tak si nastavte SPAWN pri nepriateľovi a napr. na dust2 sa zjavíš na A kde všetci kempia s AWP a môžeš si vyčistiť cestu ;). Občas stretneš aj nejakého s M4 alebo s AK-47 :D. Alebo skús DM2, ten je často poloprázdny.

ZEUS
26-02-12, 16:02
Nechápu co furt brečíte, Kotel již dávno psal, že až udělá nový DM, tak tam awp nebudou.

*Don /Km Crew/ Balfas*
27-02-12, 09:12
On to další DM asi moc nevyřeší. Stavil jsem se včera na DM2 a byl poloprázdný navíc zjevně nějakými začátečníky, takže požitek nula. Tím chci říct, že DM bez awp by byl hezkej, ale nikdo by tam nebyl :) Jak chceš killnout někoho kdo čupí a vyloženě čeká, až mu vběhneš do cesty, to nezachrání ani sebelepší reflex a takových je tam hodně. Chápu že úplně zrušit awp na DM1 asi neprojde, ale též jako Zombie bych byl pro nějaké omezení, už je tam toho moc.

HoracioKeine
01-03-12, 22:15
No tak já už asi moc za zrušením awp nestojím. Sem tam ho též vezmu a výhoda je ta, že když netrefí napoprvé tak je 100%, že ho zabiji já. DM2,3 jsou mi celkem ukradené, pro mě je DM1 nejdůležitější a asi bych už nestál za jeho zrušením či omezením.

hladik
18-05-12, 22:39
Přesně jak napsal horacio , na blízku je awp k ničemu a já když netrefím napoprvé a je blízko , tak na 80% to už nesundám . (Výjímkou jsou skilleři typu 5:30)

Kotel
18-05-12, 22:49
Starej thread.