PDA

Zobrazit normální verzi : Camping s awp



Kajunkka
05-03-17, 21:21
Ahoj, poslední dobou se často setkávám u mnohých hráčů s neplněním herního módu. Většinou jen pomocí campu našetří na wipo a pak stojí téměř celou mapu u jejich flagy/spawnu a campí (jak na D2, Office, Italy ... ). Ty hráče nebudu jmenovat, neboť by zde padla jména i mnohých adminů, bohužel, a tak navrhuji, aby se awp buďto úplně zakázalo nebo se alespoň ztížilo např. podmínit koupi awp tak, že daný hráč nejdřív musí donést 2-3 flagy apod... Předem říkám, že zde nechci rozpoutat diskuzi/hádku kdo ke kdy kempil a proč a podobné ukazování jeden na druhého, pouze dávám podnět k zamyšlení. Díky :happy:

Dejvo.
05-03-17, 21:37
Máš demo nebo jinej dukaz "Camping s awp" ?

Kajunkka
05-03-17, 21:51
Promiň, ale umíš číst ? Já tu psala, že nejdu na nikoho konkrétně žalovat ... Ti, co na CTF hrají ví, jaká je situace ... Já ji chci řešit bez žalování a ukazování na jiné ....

Dejvo.
05-03-17, 21:53
Aha promin.. :)

Burak1
05-03-17, 21:55
Hádám, že myslíš i mě. Pořád jsem nepochopil, co je špatného na strážení vlajky... Je ten mód snad o tom, abychom vyhráli v počtu donesených vlajek, ne? Někdo vlajku kryje, někdo nosí... Btw taky nemám zapotřebí rozpoutat nějakou hádku, jen poukazuji na fakt.

Na serveru je dost velký kemp metr, takže i kdybych někdo chtěl opravdu KEMPIT, tak nemůže. Proti odebrání wipa.

Kajunkka
05-03-17, 22:07
Buráčku, když je to over jak prase a ty si ještě 15 minut děláš kolečka s wipem kolem vlajky, tak je to fakt na pováženou ... Všichni brečíte, jak lidi kempí na D2 nad spawnem CT, ale tohle je naprosto normální ? Navíc ten campmeter neběží na vlajce, jestli o tom nevíš....

Nakladana Okurka
06-03-17, 00:16
Mohlo by se dát nějak nastavit, že jakmile máš max HP tak by na tebe začal platit klasickej camp metr?

eriew
06-03-17, 01:14
Mohlo by se dát nějak nastavit, že jakmile máš max HP tak by na tebe začal platit klasickej camp metr?

Myšlienka možno dobrá, žial podla mna nesplnitelna. Priklad mam 100 hp, a teraz idem pre vlajku, zoberem to cestou kde nikoho nevidim, som v polke cesty a zrazu nič nevidím. Prečo lebo mam 100 hp čo mi aktivovalo camp meter...

piju_RUM
06-03-17, 09:17
Hele a co to udělat tak, jak je to na ostatních servrech? Prostě by to při camp metru začalo ubírat HPčka s tím, že by camp metr fungoval i na vlajce bez rozdílů? Teda pokud se to dá udělat ;-)

Nakladana Okurka
06-03-17, 10:44
Myšlienka možno dobrá, žial podla mna nesplnitelna. Priklad mam 100 hp, a teraz idem pre vlajku, zoberem to cestou kde nikoho nevidim, som v polke cesty a zrazu nič nevidím. Prečo lebo mam 100 hp čo mi aktivovalo camp meter...

Ale přece když se budeš pohybovat tak ti camp meter fungovat nebude. Nebo jak to myslíš?

eriew
08-03-17, 21:21
Podla toho čo si ty napísal, tak vždy keď budem mať 100 hp tak dostanem camp meter.

Britny
08-03-17, 21:29
Podla toho čo si ty napísal, tak vždy keď budem mať 100 hp tak dostanem camp meter.

On napsal "klasický cm" což znamená, že pokud stojíš na místě a nehýbeš se, tak ti to začne ubírat HP. Možná jedině, aby to mělo nějaký efekt, tak by to mělo ubírat rychleji HP, nebo větší počet. Ale omezení zbraní k ničemu nepomůže, najdou si jinou zbran, se kterou budou třeba campit.

^SeaBi
09-03-17, 09:35
Na CTF je to těžký, protože každej kemp se dá odůvodnit např., když stojíte na svý vlajce, tak jí bráníte a když, zabíjíte nepřítele na respu, tak zase pomáhate vlajku odnést, protože za tu dobu co je zabíjíte, můžou spoluhráči vlajku odnést.
Hranice mezi kempem a plněním módu je velmi tenka ale musím přiznat, že představa, kdy člověk musí odnést 2-3 vlajky, aby si mohl koupit wipo se mi líbí.

btw. není to poslední dobou, vždycky to tam bylo

Burak1
09-03-17, 16:45
Blbost, kemp je součástí hry, plním tím jednu část ctf - strážení vlajky (druhou část plní můj tým). Žádné omezování není potřeba.

Nakladana Okurka
09-03-17, 22:44
Buraku ale to máš pravdu jen z části. Například na dust2 jsou schopni se téčka zakempit nad CT spawnem, na midu a na Béčku, můžou ukrást vlajku třeba desetkrát ale nahání si tam rank a killy. Ale to je zase jiný téma, tak sry za ot

Lukasred
10-03-17, 01:57
ač nejde jen o awp tohle by nebylo špatný např https://www.youtube.com/watch?v=IAM3KEC_0-8https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=477672?p=477672
kemperství by vymizelo

^SeaBi
10-03-17, 02:31
To je až moc velký zásah do hry

Amaterasu
11-03-17, 10:43
Já se nestačím divit, kdo se tady ozývá :D. Tvoje chování puberťačky, kdy ti tady hráč napsal, jestli sem hodíš nějaké demo a ty mu začínáš psát, jestli umí číst, je ukázkové. Vzhledem k tomu jak se chováš ti sem napíšu pár věcí. Jsi ukázkový hráč, co leží nad tím CT spawnem na dustech a chceš wipo zakázat jen proto, že tě lepší hráč bude pořád a pořád vypínat a ty si nebudeš moct huntit fragy na spawnu. Druhá věc je, co se týče overu. Neustále mi píšeš, jak mě nikdo nemá rád, chováš se, jako by ti patřil celý svět, ale to je POUZE, když hraju proti tobě. Když hraješ se mnou, tak je vše najednou v pořádku. Neustále lezeš za mnou do týmu a toho už si tady všimlo pár lidí. Pokud si myslíš, že kecám, tak se na názor zeptej Walatera nebo Seabíka. Zamysli se nad svým chováním, protože s tímhle dříve nebo později někde tvrdě narazíš.

Teďka k tématu -> Wipo nezakazovat, jen by se mohlo nějak omezit to kempení s tím, ale to už si musí dořešit admin na serveru. U spousta map se dá wipu překazit kemp házením smoku a flashu a spousta hráčů o tom ví a aktivně to tak dělá.

Grakon2702
11-03-17, 12:48
Delší respawn time a spawn protection time. Dražší schopnosti a zbraně. Camp meter se na tento mód a cs všeobecně absolutně nehodí. Kempení obzvlášť v CTF je dost důležitá věc. Jestli se s tím nejste schopni smířit, tak to nehrajte.

Kajunkka
16-03-17, 17:00
Já se nestačím divit, kdo se tady ozývá :D. Tvoje chování puberťačky, kdy ti tady hráč napsal, jestli sem hodíš nějaké demo a ty mu začínáš psát, jestli umí číst, je ukázkové. Vzhledem k tomu jak se chováš ti sem napíšu pár věcí. Jsi ukázkový hráč, co leží nad tím CT spawnem na dustech a chceš wipo zakázat jen proto, že tě lepší hráč bude pořád a pořád vypínat a ty si nebudeš moct huntit fragy na spawnu. Druhá věc je, co se týče overu. Neustále mi píšeš, jak mě nikdo nemá rád, chováš se, jako by ti patřil celý svět, ale to je POUZE, když hraju proti tobě. Když hraješ se mnou, tak je vše najednou v pořádku. Neustále lezeš za mnou do týmu a toho už si tady všimlo pár lidí. Pokud si myslíš, že kecám, tak se na názor zeptej Walatera nebo Seabíka. Zamysli se nad svým chováním, protože s tímhle dříve nebo později někde tvrdě narazíš.

Teďka k tématu -> Wipo nezakazovat, jen by se mohlo nějak omezit to kempení s tím, ale to už si musí dořešit admin na serveru. U spousta map se dá wipu překazit kemp házením smoku a flashu a spousta hráčů o tom ví a aktivně to tak dělá.

Ano a toto mi tady bude psát (bývalý) cheater :-). Nikdo se sem nepřišel hádat a dokonce i tebou zmiňovaný Sei to dokázal překousnout a napsat sem normální názor, aniž by sem tahal cokoliv osobního ;). Zamyslet by ses tu měl ty :-).

piju_RUM
18-03-17, 13:33
Amatere, nejdřív než něco napíšeš tak o tom přemýšlej :) nvm jestli huntíš posty nebo lezeš do anusu zdejším adminům abys dostal práva ale pro mě tvůj názor je vedlejší, protože člověk co zapne je pro mě ubožák.. Téma zde je založený aby se začal aspoň trochu řešit kemp ale to si asi přehlídl (vzhledem k tvé inteligenci to aji chápu) ... Abych nebyl OT, co takhle vyzkoušet že po určitým čase by to začalo ubírat ty HP? Podle mě by to mohlo fungovat :) je jasný že na Ctf kemp je součást hry ale ruku na srdce koho baví pořád chcípat kvůli volovy, co čumí půl mapy s wipem na spawnu? Jo a Amatere šup s tvejma hejtama do mě ty zaplej hrdino :D

^SeaBi
19-03-17, 11:54
Já teda nejsem "zaplej hrdina" jak píšeš, ale rozhodně nepřidávat takovou kravinu, že ti to začně ubírát HP. Každej kemp v tom módů, je součástí tý hry (dokonce byl bych i pro zrušení). Nějaký zamezování kempů, co tady navrhujete je k ničemu a akorát uděláte, už s tak upadajícího serveru, ještě větší hov*o :).. Taky nechápu RUMe, od kdy, mají zapatci nižší IQ od těch co nezapli ?

Medickkkkkkkk
19-03-17, 16:21
Stručně:
Za 1-vé: Camp ke CTF (nejen) patří...
Za 2-hé: Ubírání HP při campmetru je blbost, i tak uz me štve to ze se ti zatmaví obrazovka při campu...
Za 3-tí: Viz SeaBi by bych byl radši aby se campmeter zrušil :D...
Za 4-té: Lukaši taky si myslím, že byl by to velký zásah do hry...
A za 5-té: Wipo NEZAKAZOVAT... (těchto návrhů o tomhle bylo hodně)

Nakladana Okurka
20-03-17, 10:07
Ja teda nejsem žádnej proaimer, spíš netrefím nic než něco. Ale jestli si vás (např. 10 ctcek) podává jeden týpek s wipem tak buď hraješ bez brainu nebo více pláčete o kempu než se snažíte vyřešit tuto ošemetnou situaci. :d

Kemp k CTF patří (nebo spíš jak psal seabicek se dá vždycky nějak odůvodnit). Ale spíš se naráželo na ty, kteří si místo ukradnutí vlajky čupnou za krabici a rankujou. Ale to se dá opět odůvodnit tím, že kryl kamaráda aby ukradl vlajku.

Nihilia
24-03-17, 13:54
I když jsem na CTF už hodně dlouho nehrál, tak jsem tam svého času byl hodiny denně a to asi 2 roky v kuse. Vše je nastaveno naprosto v pořádku a nic nebych neměnil.

Jinak k tomu kempení:

1) Pokud o někom vím že tam neustále kempí, tak ho sundám o to dřív a pokud toho nejsou hráči schopní, tak jsou neschopní.
2) 1 jde pro vlajku a další 4 kempí, aby jej ochránili. Tak to bylo, tak to je a tak to bude.

WIPO je součástí hry a taky tam zůstane a návrhy na ubírání HP jsou možná vhodné do nějakého "very fun" módu, ale absolutně ne do CTF.

Asi budu muset občas na CTF zajít a omrknout to tam :-)

Kajunkka
27-03-17, 10:05
Já nikde nenavrhovala zakázat kemp úplně, nevím kde jste to všichni vyčetli. Je rozdíl kemp a kemp - pokud jde tým pro vlajku a ostatní ho kempem kryjí, tak je to v pořádku, ale když ti po začátku mapy nejmenovaný hráč po 2 smrtích napíše něco ve stylu" no co, ještě 7x zemřu a můžu si koupit wipo" a pak z 40 minutové mapy 25 minut kempí na spawnu nebo u své flagy a jen míří na střed a čeká - to normální není. A ano můžu ho zabít, ale co z toho, když si tam hned po respawnu stoupne zase ? Pouvažujte nad tím ;)

LeBaux
27-03-17, 11:19
Osobne toto relativne tvrdo trestam, pritom sam hram skoro vyhradne s AWP.

Grakon2702
28-03-17, 06:51
Já nikde nenavrhovala zakázat kemp úplně, nevím kde jste to všichni vyčetli. Je rozdíl kemp a kemp - pokud jde tým pro vlajku a ostatní ho kempem kryjí, tak je to v pořádku, ale když ti po začátku mapy nejmenovaný hráč po 2 smrtích napíše něco ve stylu" no co, ještě 7x zemřu a můžu si koupit wipo" a pak z 40 minutové mapy 25 minut kempí na spawnu nebo u své flagy a jen míří na střed a čeká - to normální není. A ano můžu ho zabít, ale co z toho, když si tam hned po respawnu stoupne zase ? Pouvažujte nad tím ;)

Co z toho? To je jeho problém, že z toho nic nemá. Ty ho můžeš zabít a vlajku sebrat jak to děláš vždycky. To, že nějaký hráč hraje nenormálním stylem, neznamená, že je potřeba ho hned zabanovat. Uvědom si, že se jedná o public servery (mimochodem dost upadající), kde hrají nováčci s lepšími hráči. Lepší hráč by s kempícím nováčkem neměl mít problém. Protože kemp do této hry patří. A ani se nedivím, že ten mod upadá, jestli tam je zhruba taková komunita, která prosazuje špatnost kampu a admini to ještě podporují. Jestli já bych tam někdy dostal ban za neobvyklý způsob bránění vlajky, protože jsem měl na to zrovna náladu, už bych na ten server v životě nevkročil a zhejtil bych ho před ostatníma (a takhle uvažuje spousta dalších lidí. Pořád se divíte, proč ctf upadá?).

AtN
30-03-17, 16:44
osobne tiez nemam rad ked niekto vacsinu casu z mapy cusi na jednom mieste s awp a nahana score ale treba to brat ako sucast samotneho CTF modu a na druhu stranu aspon ja osobne to beriem ako taku malu zabavku ked takychto ludi mozem potom huntit :D

plejerplejer
08-04-17, 01:19
Málokdy se k něčemu vyjadřuji, ale tady mi to nedá. Hraju na CTF velmi často a vyskytují se tam dva typy pravidelných kemperů s awp. 1. Schopní, kteří umí hrát i s jinou zbraní a odnést vlajku, ale baví je to huntit fragy s awp. 2. Neschopní kempeři, kteří neumí nic jiného, jen našetří a kempí a kempí. Upozorňuji na to hráče občas, pokud opravdu celou mapu jen huntí s awp, ale nebaví mě se s nimi dohadovat o tom jestli to je ok nebo ne. Proto jasný souhlas. Ano jsem pro omezení awp. Nejsem si úplně jistý jak, ale podmínka donesení alespoň dvou vlajek na jedno zakoupení awp se mi dost líbí. Ti schopní to budou mít motivaci udělat (donášet vlajky) a neschopní aspoň nebudou kempit a budou se muset naučit hrát i jinak. Myslím si, že to přispěje k lepší hře. Nevím ale, zda to je technicky splnitelné.

Burak1
08-04-17, 10:07
Potom pokud budu chtít hrát s awp, budu se snažit tu vlajku donést já a veškerá týmová práce se rozplyne. Budu úmyslně nechávat své spoluhráče umírat, abych si tu vlajku mohl donést já sám. Pokud je to jak říkáš schopný hráč s awp, tak s ním nehraje celou dobu a prostě se chvilku snaží bránit vlajku, než o to wipo zase přijde. Pokud je to "neschopný" hráč a "umí" jen s wipem, tak nejspíš nebude až tak dobrý, aby se nedal někde zabít.

Teamplay by se úplně zničil tímto omezením, takže nechat tak, jak to je teď.

plejerplejer
08-04-17, 13:40
Netvrdím že nemáš pravdu. Nicméně "teamplay" je převážně jen iluze. Veškerý teamplay se zpravidla odehrává jen mezi dvěma až třemi hráči, kteří chápou význam toho slova a umí vědomě spolupracovat. U většiny a většinou je to zpravidla každý sám za sebe a na sebe a spolupracuje se jen výjimečně. Nicméně i kdyby tam teamplay byl. Přece není problém teamplayově spolupracovat na tom, aby sis tu vlajku dvakrát odnesl, když si chceš koupit awo.... takže možná máš pravdu, ale já mám názor takovýto. Ergo, mě jsi nepřesvědčil. I na tomto úkolu se dá teamově spolupracovat. Takže nesouhlasím s tvrzením, že by se team play tímto zničil.

S!GNA!
28-10-20, 19:35
Vzhledem k tomu že hraji only CTF už nějaký ten pátek, tak se taky vyjádřím. Je pravda že současná situace je dosti komplikovaná, nicméně nesouhlasím s podmínkou donést 2 flagy jelikož s wipem hraju, tak vím co a jak, jsem ten hráč co s wipem i nosí vlajky atd... Nicméně wipo si velmi často kupujeme, abychochom otočili současnou situaci kdy dostáváte na frak, a jakmile otočíme tak nosíme vlajky, ale jestliže je v jednom teamu Kajuška, Loging a nějací normální hráči a vy jste v teamu s začátečníky, tak si moc vlajek nedonesete, čili není možné pomocí wipa zvrátit situaci a osobně si myslím že takové Kajušce tolik wipo vadí protože jí nepomůže koukání k logingovi a protože ne ní prostě wipo platí. Takže podle mě je to nesmysl. Je to stejné jako bych založil návrh aby byl team balanc tak aby byly teamy vyrovnané, podle mě je logické že ti slabší si na přesilu vezmou wipo a pokuď s ním nadmíru kempí jsou tu od toho admini. Tohle je pouze můj názor. S!GNA!

eRBeCS
04-01-21, 14:45
hraval som ten mod ---uz nemozem--ale poviem ktomu svoje --mate pravdu obaja ale to awp tam nemusi byt lebo fakt vela ludi to vyuziva ---a ked aj mas cm tak pri kille uy ho nemas takze --moze tam kempit aj celu mapu lebo kazdu sekundu moze dat kill je to odveci tam mat awp ---vela hracou odchadza zo servera koli nim su awp serveri alebo d2 server kde mozu kkempit do nekonecna nech idu kempit na tie servery kde sa da nech nekazia hru inym --vela ludi co som poznal uy na serveri ctf uz tam nehraje koli tomuto

eRBeCS
04-01-21, 14:54
ano signa--ale vies ako to je to nema vyznam potom tam hrat ked ty si vemesd awp a davas respawb kill....kto tam bude hrat ano najdu sa jak ja som ale nie kazdy ma nato naladu ze prvy krat sa pripoji a zakazdym dostane respawnkill ...ano je to aj z inzmi zbranami ale predsa ma ten hrac dat nejaki kill ked mas normalnu zbran povedzme na streche ..lebo pred awp tahsie utecies....aj ked sa za roh skryjem tak cakas nez vykuknem ..alebo ste traja s awp a bolo veléa takych situacii