PDA

Zobrazit normální verzi : JB zmeny?



mrkvicka
25-02-12, 19:18
zdravím kotelnu. Týmto by som sa vás chcel spýtať ohľadne niektorých vecí ktorí sa deju na JB.


čo by sa malo urobiť na JB?


1.Chyba ktoru všetci nemajú radi je že sú CTčka tý istý.Vacsina hracov strávi veľa casu pri JB.
V podstate ak sa pozrieme na to s tej zlej stranky vidime ze furt su tie iste ctcka.Do teraz som nestretol.. ani nevidel na servery žiadneho ineho simona.
Furt ty isty a stale to ide dookola.

1.Riešenie by bolo v podstate jednoduche hráč by mal pristup k ct len 6 krat denne.Limit ktory umozni inym hracom sa dostat k CT.Prečo by to tak malo fungovať?
vačsinou hračov u JB stravy skoro celý den.Za den ktorý hráč stravy na JB da najmenej 10FK

čo tak skusiť aj inych simonov (hracov) ktory chodia na server?
samozrejme nie pretoze klikanie m2m2m2m2m2 u niektorych hracov ktory su furt CT je strasne.

Preto navrhujem urobit nejaky denny limit pre ct.cize urcity hrac by mal limit 6 krat sa dostat k ct za den.

2.Jailbreak hry
určite poznaze Jail games ktoré sa odohrávaju ina iných serverov.Tak isto tu mame na kotelne prestrelku/schovku.Bolo by urcite super , a vyhodne pre hracov keby bolo viac takychto hier.Určite kotel by sa do toho vedel opriet a spravit to pre hráčov ktorý sem hrávaju.

aké hry by sa mohli urobiť?
Scout mod / niečo podobne ako prestrelka.Hráči by dostali scout a strielalo by sa
nahanacka / ctcka by mali zakazane zbrane.T by mali 10 sekund na utek a ctcka by ich nahanali a zabijali postupne (samozrejme posledny by mal PP)
shark mod / ctcka by dostali 250HP a samozrejme T by dostali guny.Ctcka by sa mohli pohybovat po mape a strielat do T s roznych miestach cize zo sten, zo zeme.T by sa museli ubranit



2.odstranenie a pridanie normalnych map

odstranit : jb_center_2012
pridanie
http://www.gamebanana.com/cs/maps/163276 - mapa ktora ma mnoho atrakcii
http://www.gamebanana.com/cs/maps/162133 - to iste , super atrakcie , ziadne bugy

Túto zmenu by potešilo nielen hráčov ale aj adminov.Tymto JB by sa zmenil a bola by oveľa vacsia zabava.Ohladne hier by sa vymysleli pravidla.Zatim je to klasicky JB.
čakám na vaše nazory.
prepačte za gramatiku!

Kotel
25-02-12, 19:37
Pridal bych moznost nominovat simona a pri vice nominacich se objevi hlasovani a hraci vyberou koho chteji.

Larodar56
25-02-12, 19:40
Mělo to být takhle: hráč, který má nejvíce odehraných hodin u ct má větší právo se připojit k ct, ale bohužel to tak není.
K modum: Nač přidávat scout mod, když to máš úplně to samé při přestřelce akorát někdy s jinýma zbraněma.
Shark mod? Děláš si srandu? To máš úplně stejný jako přestřelka. Možná s malými změnami.

mrkvicka
25-02-12, 19:41
Pridal bych moznost nominovat simona a pri vice nominacich se objevi hlasovani a hraci vyberou koho chteji.

prave to aby ta nominacia trvala rychle pretoze potom by sa niektore pravidla porusovali napr T musia byt vypusteni do 1minuty.Urcite by CTcka hovorili hlaste mna , hlasujte mna mna mna

takze niektore pravidla by sa museli zmenit / odstranit

mrkvicka
25-02-12, 19:42
Mělo to být takhle: hráč, který má nejvíce odehraných hodin u ct má větší právo se připojit k ct, ale bohužel to tak není.
K modum: Nač přidávat scout mod, když to máš úplně to samé při přestřelce akorát někdy s jinýma zbraněma.

napr Iny skin zbrane Scout pri prestrelke?
je to pre hracov , urcite za skusku to stoji

Shinigami
25-02-12, 19:51
Pri naháňačke by nebol vidieť nick a všetci by mali jednu farbu.

To o tých CT sa mi moc nepáči. Príde niekto na server ostane 6 máp kde bude simon a potom odíde. Dal by som to tak, že jednu mapu sa ti pôjde pripojiť k CT a ďalšiu to automaticky hodí k T tých čo boli u CT a nepôjde sa im tu mapu premiestňovať. (Ak by sa to dalo spraviť)

Larodar56
25-02-12, 19:57
Zase někdy je pravda, že nějaký "Dandys Vranys" prosedí u jailbreaku 10 hodin a z toho 7 u ct. Pro mě za mě by mohl být klidně i zombie mod ale měla by tam být možnost, že mody se dají spustit pouze 3x za mapu a je jedno jaký mod. Když se CTčkám nedaří, tak místo toho aby se snažili něco dělat, tak si spustí mod což vede k novému způsobu přístupu k CT - Když se CTčkám nedaří a prohrávají, tak je to prohodí s hráčema co zmáčkli m2. Možná je to přehnané ale dalo by se to nějak udělat, naopak by to ale mohlo hodit k ct ještě horší hráče.

Naháněčku bych bral, původně to bavilo spoustu hráčů a pak si zase už klasicky nějaký admin určil pravidla sám. Přišli jsme s rybičkama, ruletou a ještě nečím jiným a někdo z adminů to zakázal aniž by to bylo v pravidlech. Co ty na to Kotle? To mi připomnělo, že u některých adminů by bylo dobré odebrat práva, důvod: Hlásili se o práva na jailbreak ale byla to jenom záminka na globální práva, teď už tam nechodí, vybodli se na to... Bylo by dobré to trochu pročistit. Třeba takovej Dejf, ten už sem vůbec nechodí zbytečnost aby měl práva. Momentálně jsou tam aktivní tak 4-5 adminů co se o jailbreak hlásili, Pep!no, smooke, SHamik, grEy, Valdez a možná ještě někdo, je to jen návrh.

mrkvicka
25-02-12, 20:13
S týmto rozhodne nesúhlasím. Boli dôvody, prečo sa to zakázalo. CT uvidelo, že naháňa svojho "kamaráta", a tak sa otočilo a išlo preč.


O ničom. Prestrelka je dobrá preto, že tie zbrane sú random, takže ak je tam nejaký skiller čo to vie napr. s dualkami, ostatní majú aspoň šancu s inými gunami.

ako spominal shinigami pri nahanacke by nebolo vidno nick hraca
scout mod by prebiehal inak ako prestrelka
treba by ct mali 10 sekund na jeden spolocny camp a z dialky by sa shutili + by sa dalo pri mode nejaky iny skin scouta

a mozno vymozenosti pre T a CT by sa spravilo

Rosi! xP
25-02-12, 20:30
Jsem určitě pro ten scout mod. Navrhoval jsem to já, už protože myslím že scout je při přestřelce nejlepší gun...

mrkvicka
25-02-12, 20:49
Jsem určitě pro ten scout mod. Navrhoval jsem to já, už protože myslím že scout je při přestřelce nejlepší gun...

zalezi ze ci to kotel prida .. na skusku sa to hodi

Zarix
25-02-12, 22:49
Re: JB zmeny? Kotel----Pridal bych moznost nominovat simona a pri vice nominacich se objevi hlasovani a hraci vyberou koho chteji.

Fuuha tak toto som proti kotle nic vezlim ale aj mrkvicka ma pravdu vsetci by hovorili vol mna hlasuj mna atd alebo kdo to vie fakt za simona volili by iba jeho a nikoho ineho niakych novych vobec toto neni dobry napad.

Larodar56
26-02-12, 01:09
Vrátil bych možnost RTV nebo dal možnost že mapa se může prodloužit jenom jednou, protože si párek blbečků řekne že si bude na další hoďku furt a furt dokola prodlužovat mapku.

zavo
26-02-12, 02:12
Vrátil bych možnost RTV nebo dal možnost že mapa se může prodloužit jenom jednou, protože si párek blbečků řekne že si bude na další hoďku furt a furt dokola prodlužovat mapku.
JB hravam no nestalo sa mi ze by hraci predlzovali hru dookola, kolko krat sa ti to stalo?

3k a Jerry
26-02-12, 09:53
Vrátil bych možnost RTV nebo dal možnost že mapa se může prodloužit jenom jednou, protože si párek blbečků řekne že si bude na další hoďku furt a furt dokola prodlužovat mapku.
RTV bych nevracel, každý kdo se nedostal k ct tak spamoval Pls rtv ..
A stím prodloužením souhlasím, jednou bohaťě stačí, včera sa nějaka mapa na 3x prodlužovala a to už pak nebaví..

mrkvicka
26-02-12, 11:51
RTV bych nevracel, každý kdo se nedostal k ct tak spamoval Pls rtv ..
A stím prodloužením souhlasím, jednou bohaťě stačí, včera sa nějaka mapa na 3x prodlužovala a to už pak nebaví..

to rtv by som nevracal pretoze mapa by sa menila kazdych 15 minut.Si myslis ze by hraci nepisali rtv?

Nixvan
26-02-12, 15:53
Tak kdyby bylo rtv tak ti co nejsou u CT pořád spamují RTV RTV!! Napiště rtv atd. To s tim rtv bych neměnil. A To že se prodlužují mapy by jsem celé zrušil protože ty co jsou u CT porad budou řvát do mikráku ať dají prodolužení. (Můj názor.)

mrkvicka
26-02-12, 16:05
Tak kdyby bylo rtv tak ti co nejsou u CT pořád spamují RTV RTV!! Napiště rtv atd. To s tim rtv bych neměnil. A To že se prodlužují mapy by jsem celé zrušil protože ty co jsou u CT porad budou řvát do mikráku ať dají prodolužení. (Můj názor.)

máš pravdu :)

Kalerab
27-02-12, 16:40
Zdravim, som tu sice krátko ale na JB hrávam a napadol ma taký systém určovania kto bude CT.

Po connectnutí by sa hráčom miesto menu CT a T objavila otázka
"Máš mikrofón?" Nie - automaticky zaradený k T ;
Ano - objavila sa ďalšia otázka "Chceš byť CT?" Nie - zaradený k T
Ano
- ak dá ano tak by to vybralo počet potrebných CT z tých ktorý chcú byť CT s tým že prednostne by to vyberalo hráčov ktorý najdlhšie neboli CT (ak by sa dalo urobiť nejaké počítadlo ktoré by tento čas stopovalo), prípadne minulé alebo predminulé kolo - týmto by sa podľa mňa dosť výrazne eliminovalo to že niektorý budú CT 10x po sebe. Ak by sa stalo že by nebolo dosť takých ľudí ktorý dlhšiu dobu neboli CT tak až v takomto momente by sa mohlo stať že by bol niekto 2x po sebe CT.

Toť k tomu systému všetko, ďalej ma napadlo či by sa nedal urobiť mód "Otázky" tak ako je box počas ktorých by nefungovali bindy na "say ...", pretože keď davajú otázky na hl. mestá tak človek nemá proti binderom šancu.
Ešte ma napadlo či by sa nedalo spraviť niečo také, že Simon by mal výberové menu kde by mal na výber "Prvá reakcia","Posledná reakcia" a pod každý ešte na vyber jump,duck a backgrip. Robilo by to to, že CT by nemuselo cez mikrák hovoriť "Posledná reakcia..." ale vybral by z menu každému hráčovy by sa to vypísalo na monitore a od momentu výberu by to stopovalo čas do kým by to hráč nevykonal s tým že by to následne napísalo všetkým "tabuľku" časov.
Ušetrilo by to mnohé hádky medzi CT a T že kto bol posledný a že to bol ten a onen + by to malo výhodu že občas CTčkám zle rozumieť - takto by to všetkým vypísalo a nemohli by sa vyhovárať že zle rozumeli a preto to nevykonali.

To je odomňa asi všetko,
s pozdravom Kalerab.

Rosi! xP
27-02-12, 17:05
Na začátek, velmi dobré nápady :) Mám ovšem pár námitek. Ten systém těch CT bych udělal na časy(mapy) za ten den, tj. ne za dobu co nehrál. Mohli by přijít nováčci nebo ti, kteří nehráli třeba měsíc a k CT se nedostaneš.
Ty otázky a poslední reakce není vůbec špatná věc.

Kalerab
27-02-12, 17:20
Ten systém těch CT bych udělal na časy(mapy) za ten den, tj. ne za dobu co nehrál. Mohli by přijít nováčci nebo ti, kteří nehráli třeba měsíc a k CT se nedostaneš.

Tak by bol jedno kolo CT a v ďalšom kole by mal čas ktorý nebol CT 0 minút (alebo nejaký časový úsek) - to znamená taký malý že by ďalšie kolo nemohol byť CT lebo by tam boli ľudia ktorý minulé kolo CT neboli a tí by mali ten časový úsek minimálne ten čas kolko sa hrala predchadzajúca mapa tj. 25 minút alebo koľko to je.
Prípadne ako som písal mohly by byť brané v úvahu len minulé a predminulé kolo a dávať to podľa toho.

EDIT: K tým obmedzeniam denne - mohol by tu byť človek ktorý by hral 24 hodín a mohol by byť CT len 3x denne alebo ja neviem koľko a taktiež by tu mohol byť človek ktorý by došiel na 3 mapy, odohral by 3x za CT a odišiel by a už nedošiel - a to mi nepríde fér že ten čo je tu 24 hodín môže byť CT rovnako dlho ako ten čo je tu hodinu a pól.

Larodar56
27-02-12, 22:47
Zdravim, som tu sice krátko ale na JB hrávam a napadol ma taký systém určovania kto bude CT.

Po connectnutí by sa hráčom miesto menu CT a T objavila otázka
"Máš mikrofón?" Nie - automaticky zaradený k T ;
Ano - objavila sa ďalšia otázka "Chceš byť CT?" Nie - zaradený k T
Ano

Ahoj, nápad by to byl dobrý ale má to jeden háček a to že ne všichni musí mít mikrofon, třeba takový ANTOM u ct je většinou a nemá mikrofon, nikdo ho nekopl ani nedal ban...

Kalerab
28-02-12, 00:19
Ahoj, nápad by to byl dobrý ale má to jeden háček a to že ne všichni musí mít mikrofon, třeba takový ANTOM u ct je většinou a nemá mikrofon, nikdo ho nekopl ani nedal ban...
Tomu aj tak nemáš ako predísť, kedže to nedokážeš zistiť či niekto mikrofón má alebo nemá, a toto som tam dal najme preto lebo by sa mohlo stať že by nebolo dosť ľudí ktorý by chceli ísť k CT(aj keď to je dosť nereálne, ale pre istotu), tak by to potom vyberalo random z ľudí ktorý majú mikrofón

Kotel
28-02-12, 08:56
Pocitat cas u CT je dost narocne. Udelal bych jednoduse frontu na CT jako je na simona. U prestrelky staci pridat moznost vyberu zbrane (simon vybere s cim se bude hrat).
Nekdo udelal mnohem propracovanejsi jb plugin, takze bych ho zkusil pridat. Jsou tam mody jako Zombie, DeathMatch, HidenSeek, Freeze Tag, Night Crawler, Spartan, Shark.

3k a Jerry
28-02-12, 09:08
Já bych to nechal tak jak to je..
Možná bych nějakej mód přidal, ale stěma Ctčka je pěkná hloupoust.
Doteď to tu fungovalo a nikdo si nestěžoval a když má někdo rychlej net ať si je u dozorců klidně celej den.
Co bych navrhoval já, tak zda by nešla dát přestřelka a schovka ještě do jedne složky v simon menu ..
Jako že by se dalo simon menu, tam možnost "Mod" a potom teprve přestřelka nebo schovka ..
Všichni spustí schovku a pak pronesou "néé,sory já se překlik, já si chtěl vzít gun".

AnnoyingGreg
28-02-12, 09:13
U prestrelky staci pridat moznost vyberu zbrane (simon vybere s cim se bude hrat).
Nekdo udelal mnohem propracovanejsi jb plugin, takze bych ho zkusil pridat. Jsou tam mody jako Zombie, DeathMatch, HidenSeek, Freeze Tag, Night Crawler, Spartan, Shark.
To nedělat, nejsou schopný se domluvit kdy bude hromadnej volnej den, kdo bude kde hlídat..natož jaký zbraně budou. Takhle je to dobrý.
Ten plugin má řadu bugů a myslim, že by dalo hodně práce ho zprovoznit do podoby aspon dnešního JB pluginu co tam je. Shark a zombie se moc na Jail nehodí si myslim. Zbytek by byl dobrej nápad.

mrkvicka
28-02-12, 11:51
To nedělat, nejsou schopný se domluvit kdy bude hromadnej volnej den, kdo bude kde hlídat..natož jaký zbraně budou. Takhle je to dobrý.
Ten plugin má řadu bugů a myslim, že by dalo hodně práce ho zprovoznit do podoby aspon dnešního JB pluginu co tam je. Shark a zombie se moc na Jail nehodí si myslim. Zbytek by byl dobrej nápad.

tak snad uz by trebalo nieco vymysliet

Kotel
28-02-12, 15:35
Ono je snazsi prendat nejake nove veci do stavajiciho pluginu.
U CT je spis problem ze se tam dostane nekdo bez mic nebo dela bordel. Grey to chtel vyresit povolenim od adminu, bez ktereho by se hrac k ct nedostal, ale to by vyzadovalo neustale pridavat nove hrace. Pri vice serverech by to byly desitky zadosti denne. Spis bych vybral par hracu, co by mohli prendavat hrace od CT k T a udelovat zakazy.

grEy
28-02-12, 15:41
Ak by sa pridali vsetky tie mody, tak to treba obmedzit na max 3 mody za mapu, inak by sa hravali len mody.
EDIT: Ziadosti by bolo mozno niekolko desiatok denne, ale velmi lahko by sa dali odseparovat tie, ktore su totalne na nic a tie, ktore su schopne a ver, ze pri urovni hracov na jailbreaku (cest vynimkam, ktore by prave dostali moznost hravat za dozorcov) by tych schopnych vela nebolo. Na teamspeaku je vela adminov aj polovicu dna, takze prist tam raz za den a preskusat kazdeho z pravidiel by podla mna problem nebol.

mrkvicka
28-02-12, 16:03
Ak by sa pridali vsetky tie mody, tak to treba obmedzit na max 3 mody za mapu, inak by sa hravali len mody.
EDIT: Ziadosti by bolo mozno niekolko desiatok denne, ale velmi lahko by sa dali odseparovat tie, ktore su totalne na nic a tie, ktore su schopne a ver, ze pri urovni hracov na jailbreaku (cest vynimkam, ktore by prave dostali moznost hravat za dozorcov) by tych schopnych vela nebolo. Na teamspeaku je vela adminov aj polovicu dna, takze prist tam raz za den a preskusat kazdeho z pravidiel by podla mna problem nebol.

dobrý napad .. diky

3k a Jerry
28-02-12, 17:12
grEy ten nápad napsal kdysi do hry sice by to bylo několik žádostí za den ale hráči by chodili více na forům a byl by tam větší pořádek ..
co se týče vybrat pár obyč playerů a dát jim právo přesouvat..nevím kolik by se našlo lidí,kteří by si nepřesouvali hráče jen proto aby se tam dostali oni nebo jejich kamíci .. Každopadně nápad dobrej :thumbup:

Kotel
02-03-12, 18:17
Vybrani hraci by mohli mit prednostni pravo na pripojeni k CT, jinak k nim bude moct jit kdokoliv. Tim se zabrani tomu, aby byl server rano a v noci prazdny a vecer budou u ct ti schopnejsi. Vsichni asi nebudou mit steam, takze to bude na ip a nick.

Amazing-Zajic
02-03-12, 18:24
Ale jak to je udelane dale? Za dnesek hraji na JB 4 mapu a nebyl jsem ani jednou CT. Vždy me to hodi T..

Kotel
02-03-12, 21:05
Kdyz je ct plno, tak se tam nedostanes a musis cekat na dalsi kolo.

Larodar56
02-03-12, 21:22
Vybrani hraci by mohli mit prednostni pravo na pripojeni k CT, jinak k nim bude moct jit kdokoliv. Tim se zabrani tomu, aby byl server rano a v noci prazdny a vecer budou u ct ti schopnejsi. Vsichni asi nebudou mit steam, takze to bude na ip a nick.

To by šlo, ale jak nebo podle čeho by se ti "vyvolení" vybírali? Pochybuji o tom, že by se někomu chtělo celý den sledovat hráče jak jim to jde.

Kotel
02-03-12, 23:17
http://csko.cz/forum/showthread.php?5551-JB-zmeny&p=76779&viewfull=1#post76779

Larodar56
02-03-12, 23:25
Při maximálním počtu hráčů bych při modu Sparta snížil Téčkám HP aspoň o 150.

Edit: Když je VDčko, tak jde spustit i mod.

Psycho :P
04-03-12, 09:42
Ja by som súhlasil s tou frontou na CT... Napr. hráč by počas dňa napísal do chatu : /ct... a vypísalo by mu, v akom čase sa dostane k CT a prípadne s kým bude CT

Larodar56
04-03-12, 14:25
Bylo by dobré kdyby na mapách snow a mountains šla spustit náhoda pouze jednou. CTčka to někdy pouští víckrát a pokud vím, tak jejich úkolem je zabavit vězně a ne se jich co nejrychleji zbavit...

Psycho :P
04-03-12, 18:55
Njn napríklad dnes [Slim]Kassar či jak sa volá, spustil náhodu 3-krát po sebe za jedno kolo...

Larodar56
05-03-12, 18:48
Ten systém spešl CT funguje ale je problém, že se dají tak i CT bugnout a bude jich klidně i 9.

Edit: Nejdou spustit některé čudlíky.

Larodar56
06-03-12, 18:27
Ten starý míč by bylo dobré vymazat, když už je tam soccerový míč.

Edit: Někdy se soccerový míč bugne a nejde už zvednout a ani s ním hrát + dal bych, že míč nelze dát pryč z hřiště.

Kotel
06-03-12, 19:00
Stary mic je pushable entita. Musel bych projit vsechny mapy a zjistit, jake ma id nebo nazev. Ale muzes to zkusit sam. Staci vsechny mapy rozkompilovat a zjistit, jestli ma mic nejake jmeno.

Larodar56
06-03-12, 23:41
:/
To je naschvál, že se povolení každou mapu vyresetuje? Pokud ano, tak je to celkem zbytečnost ne?

ZombieBot
07-03-12, 12:49
:/
To je naschvál, že se povolení každou mapu vyresetuje? Pokud ano, tak je to celkem zbytečnost ne?

Ne, kotel to jen upravoval, tak to resetl.

CnR+Hs1
08-03-12, 01:18
Kotle... Takže to když jsem hrál za CT asi 5 minut, tím mi naznačuješ, že se za pár dní užž nedostanu vůbec k CT ??? to je trochu ... no nevím co se tu považuje za vulgárnost :-)) ale přijde mi to jako blbost

Kotel
08-03-12, 09:20
Pak muzu udelat druhy jb.

Psycho :P
08-03-12, 11:10
Kotel kedy bude Jailbreak 2 ???

Larodar56
08-03-12, 11:40
Nevím jak, ale dá se to bugnout Kotle. Nějaký Skittler je non spešl a dostal se tam když bylo 5 tečék a 3 CTčka, nevím jak ale když tak dodám screen.

slepice
08-03-12, 12:06
Jo ja bych ten 2. Jail udělal. :)

Kotel
08-03-12, 12:16
Screen by se hodil. Nekdy tam hrac neni, i kdyz ho tam vidis. Rozhodujici je pocitadlo nahore uprostred.

Larodar56
08-03-12, 18:38
Non spešl hráči kteří byli odkopnuti spešl hráčema mají možnost připojit se znovu, prostě to bugují a je klidně i 8 ts.

http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=2012030800002i.jpg&res=medium

Byl teprve začátek mapy.

Měl jsem ještě jeden screen, ale ten se vymazal. Sorry za rozmazanej screen.

Karl0s
08-03-12, 19:36
tak 2. jb by byl pro retardovany a nezkuseny hrace, mensi pocet spešl slotu (3) a non spešl by se tam mohli osvědčit ni?

Larodar56
09-03-12, 10:35
Je tu menší problém s VDčkem a to že se někdy bugne a nikdy to vd neskončí...

Kotel
09-03-12, 12:22
Volny den u jednoho hrace? To je vylouceno.
Problem u presunutych hracu je, ze je server z casti nezaregistruje. To opravim.

Larodar56
09-03-12, 13:05
Hráč dostane vd, buďto je žlutý nebo zelený ale nikdy se nezobrazí jemu ani Simonovi že mu skončilo VD.

slepice
09-03-12, 14:18
Laro už je to v pořádku Vd už normálně Končí :) .

Kotel
09-03-12, 19:09
Mozna mu dal nekdo barvu.

Larodar56
14-03-12, 21:15
Je moc dozorců? Je dobře že je to tam přidaný, ale mělo by to kopat především non-spešl hráče...

Boris
19-03-12, 20:37
ja by som bol za túto variantu

1.Riešenie by bolo v podstate jednoduche hráč by mal pristup k ct len 6 krat denne.Limit ktorý umožni iným hracom sa dostať k CT.Prečo by to tak malo fungovať? každý by mal mať právo biť u ct pokiaľ by tam nešiel dávať len freekily a som za pridanie NEW máp aby sa stále neopakovali tie isté a nebolo to stále do okola ale aby bol široký výber a aby si hráči nehovorili "a zase henta mapa a zase dookola už ma to nebaví " a podla mňa mody sú tam v pohode a určite by mi dali viacerý za pravdu a to že sú tam stále podaktorý adminy ktorí len prídu na server a už sú u CT tak podla mňa to nieje správne a nemalo by to tak byť nech si ako hovorím každý má právo zahrať za CT

grEy
20-03-12, 00:13
Ne, ne, ne! Pravo za ct ma hrat u nas len ten, kto tie pravidla a hru skutocne ovlada! Ak niekto ovlada pravidla hry a vie ako sa hra za ct na jailbreaku, tak moze zaziadat na fore o spesl. Takto je a bude. A ak to takto nebude, tak bude lepsie ten jailbreak vypnut, pretoze sa tam bez spesl rozdavaju fk vo velkom a uz to neni o zabave ale o spame, chaose a staznostiach na fore.

Kuzli
20-03-12, 09:37
ztrata casu. pulka co chce spesl stejne nema mikrak. Proc chcete chodit k CT, kdyz si simona stejne neberete. Chodite tam jenom aby ste mely zbrane a dobrej pocit ze mate navrch, kdyz je T nemaji. Kdyz je stejne vzpoura tak chcipnete, protoze neumite strilet. Myslim si ze takovy lidi u CT zapotrebi NEJSOU

Larodar56
24-03-12, 22:22
Dát do pravidel to, že téčka se musí boxovat navzájem. Někdy tam totiž pár lidiček protestuje, protože nechtějí zabít své kamarády.

Larodar56
25-03-12, 03:04
Ještě dodám k tomu, že hráč co má pp má po zabití CTček VDčko: Je docela blbost, že Tečko, které zabilo jediné žijící CTčko v duelu a dostal VD. Někdy se to tak bugne i při modu, jeden hráč za T zabije posledního CT a má na další kolo vd... Mělo by to být tak, že po zabití alespoň 3 Ctček v duelu, tak má automaticky vd.

Psycho :P
25-03-12, 09:32
jj, je to na nič keď si môžeš po smrti dať VD... Ale zase zober si, ten čo si ho vyberie má na to právo vybrať si ho... Mal proste pp... A s tými duelmi by som to dal, že pri pp by T muselo zabiť aspoň polovicu CT ( mŕtvych + živých ) aby dostalo VDčko...

.slapa-notas
25-03-12, 20:25
Pridal bych moznost nominovat simona a pri vice nominacich se objevi hlasovani a hraci vyberou koho chteji.

Geniálny nápad súhlasím z kotlom bolo by to dobré keby sa dal simon votovať a hráči by si mohli vybrať

Gejzik
26-03-12, 15:26
zdravím kotelnu. Týmto by som sa vás chcel spýtať ohľadne niektorých vecí ktorí sa deju na JB.


čo by sa malo urobiť na JB?


1.Chyba ktoru všetci nemajú radi je že sú CTčka tý istý.Vacsina hracov strávi veľa casu pri JB.
V podstate ak sa pozrieme na to s tej zlej stranky vidime ze furt su tie iste ctcka.Do teraz som nestretol.. ani nevidel na servery žiadneho ineho simona.
Furt ty isty a stale to ide dookola.

1.Riešenie by bolo v podstate jednoduche hráč by mal pristup k ct len 6 krat denne.Limit ktory umozni inym hracom sa dostat k CT.Prečo by to tak malo fungovať?
vačsinou hračov u JB stravy skoro celý den.Za den ktorý hráč stravy na JB da najmenej 10FK

čo tak skusiť aj inych simonov (hracov) ktory chodia na server?
samozrejme nie pretoze klikanie m2m2m2m2m2 u niektorych hracov ktory su furt CT je strasne.

Preto navrhujem urobit nejaky denny limit pre ct.cize urcity hrac by mal limit 6 krat sa dostat k ct za den.

2.Jailbreak hry
určite poznaze Jail games ktoré sa odohrávaju ina iných serverov.Tak isto tu mame na kotelne prestrelku/schovku.Bolo by urcite super , a vyhodne pre hracov keby bolo viac takychto hier.Určite kotel by sa do toho vedel opriet a spravit to pre hráčov ktorý sem hrávaju.

aké hry by sa mohli urobiť?
Scout mod / niečo podobne ako prestrelka.Hráči by dostali scout a strielalo by sa
nahanacka / ctcka by mali zakazane zbrane.T by mali 10 sekund na utek a ctcka by ich nahanali a zabijali postupne (samozrejme posledny by mal PP)
shark mod / ctcka by dostali 250HP a samozrejme T by dostali guny.Ctcka by sa mohli pohybovat po mape a strielat do T s roznych miestach cize zo sten, zo zeme.T by sa museli ubranit



2.odstranenie a pridanie normalnych map

odstranit : jb_center_2012
pridanie
http://www.gamebanana.com/cs/maps/163276 - mapa ktora ma mnoho atrakcii
http://www.gamebanana.com/cs/maps/162133 - to iste , super atrakcie , ziadne bugy

Túto zmenu by potešilo nielen hráčov ale aj adminov.Tymto JB by sa zmenil a bola by oveľa vacsia zabava.Ohladne hier by sa vymysleli pravidla.Zatim je to klasicky JB.
čakám na vaše nazory.
prepačte za gramatiku!

Ja si myslím že ten limit je celkom dobrý akurát keď si spesl dal by som vacsi limit napr. ked si non spesl mozes byt 6 krat a ked si spesl mozes byt denne 10 krat CT alebo tak nejak

D!!!!n3r [MaMLas] :x
31-03-12, 19:11
Pridal bych moznost nominovat simona a pri vice nominacich se objevi hlasovani a hraci vyberou koho chteji.

Ale ked su nejaky kamosi budu davat v hlasovani stale tych istych...

Dragowar1
01-04-12, 13:02
dobrý nápad.