PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na admina DetektoR



michaljr9
07-03-17, 12:22
Zdravím mám sťažnosť na DetektoRa:Dal mi ban za to že som obťažoval zapnutého hráČa+toho čo obchádzala Pban,pozoroval toho hráča či není zapnutý ale podla neho při nebol,dal asi cca 10hlav cez stenu bez toho aby ma videl(zapnutec).Takuto chybu urobil DetektoR už pár krát jako napr.Hráč mál WH+AB,spectoval ho "nic nemá" ptm boom Pban.ďakujem za vyriešenie.

Detektor
07-03-17, 12:30
Za 1. Ak máš pocit ,že je hráč zapnutý nahlás ho mne alebo v hre cez ! (hráča som spectoval + nové csko a žiadne číty neboli preukázané)
2. Keď si neni spokojný s verdiktom ,že nemá nič máš ho natočiť a hodiť na forum
3. Neústále navážanie sa do hráča a nadávanie do kktov .. najprv bolo riešené upozornením (nepomohlo) , umlčaním(nepomohlo) tak som ti dal ban aby si sa spamätal

michaljr9
07-03-17, 15:12
Za 1.Nenadaval som mu do kkto atd..
Za 2.Máš niaky dokaz že nemá cheaty???

teecko
07-03-17, 15:16
Nová doba. Dnes se musí dokazovat že někdo cheaty nemá, ne naopak. :D

Detektor
07-03-17, 15:28
Za 1.Nenadaval som mu do kkto atd..
Za 2.Máš niaky dokaz že nemá cheaty???

1. Pridáme za klamstva ďaľšie 3 hodiny ?
2. Nevyjadrujem sa radšej :D

Samco
08-03-17, 22:11
Ak je hráč zapnutý, zbytočne ho netreba provokovať a urážať ho, aby sa náhodou nevyplašil. Admin, príde na hlásenie, možného podozrivého hráča vždy prekontroluje a podľa toho následne robí ďalšie úkony. Vie čo má robiť, dirigovať ho absolútne nie je potrebné.
Ak si však myslíš, že admin sa v posúdení daného hráča mýli, môžeš si založiť sťažnosť s demom spomínaného potencionálneho cheatera sem na fórum, kde ho môžu prekontrolovať aj ďalší admini.