PDA

Zobrazit normální verzi : Výměna Assault - Assault_lol



DiEAcE
07-03-17, 19:09
Zdravím..

Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.

Lukasred
09-03-17, 01:11
Zdravím..

Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.

Přesně tak souhlas :happy:

Coccyx
09-03-17, 16:41
Za mě Pro...

^nismo
04-04-17, 11:46
Zdravím..

Co se týče maplistu na Oldu, tak k tomu nemám velkých výhrad, výjma toho assaultu.


Na lolce se dá krásně zahrát za obě strany a není to žádný nudný remake, ba právě naopak, ale na klasickém se jedná hlavně o to, že se hodně lidí odpojuje a samotná hra taktéž omrzí.

Když jsem hrál za Ts, měl jsem tam pokaždé s přehledem 40:0, za chvilku tam ani nikdo nebyl a lidi to odradilo. Za CTs je to obtížnější dobít, ale když si tam zakempí 5 lidí ke každému vchodu a jsou schopni tam 2 minuty klečet, tak je to taktéž o ničem..

Zkrátka to jaksi nemá žádnou šťávu ta hra, byť už je to Old, nebo ne, tak by Lolku i tak za mě přivítalo více hráčů. To, že se tu vyjádří 2 hráči, kteří tam hrajou a zbytek ani nemá páru, že nějaké fórum, či maplist topic vůbec existuje, nějak neberu v potaz, ale z hlediska vyváženosti a celkové pestrosti hry, by to určitě nebyl špatný nápad.

Čau, ne že bych ti chtěl něco kazit.
Ale kempu u dveří se nevyhneš ani na klasickém assautlu, ani na lol.
btw, když je to old, tak za mě ne i když tam nehraju. Proč ne? Protože už ten název OLD má být se starými mapami. ^-^

Kotlys
04-04-17, 13:40
pro

lucke
04-04-17, 20:32
nie.

TlustejFatty
04-04-17, 20:57
pro

Mr.Socks
07-04-17, 02:02
Pro, už jenom kvůli bugovaní střechy.

jegerko11
10-04-17, 13:55
Pro

DiEAcE
06-05-17, 14:17
Čau, ne že bych ti chtěl něco kazit.
Ale kempu u dveří se nevyhneš ani na klasickém assautlu, ani na lol.
btw, když je to old, tak za mě ne i když tam nehraju. Proč ne? Protože už ten název OLD má být se starými mapami. ^-^


Tebe jsem tam nevidel asi tak od r. 2012 co tam aktivne hraju, takze Tvuj nazor jaksi neberu uplne v potaz :sorryjako:, ale i tak diky, jsme prece demokraticka zeme :cool:

eriew
11-05-17, 12:01
Už radšej nech sa zmaže assault úplne z oldu. Ak sa dobre pametám, tak s touto mapou sa hrá riadny tenis. Keď tam je lol, prídu sem že chcú normal, vyhovie sa a o 3 mesiace chcu zase spet lol a takto to bolo stale dokola

Moryk
11-05-17, 16:12
Proti Kappa

DiEAcE
04-12-17, 11:50
Konečný stav po 9 měsících je 16:6, je v něčích silách tu mapu změnit? Díky..

Azareth
04-12-17, 15:28
Ja som za odstránenie oboch máp - klasický Assault síce oldschool je, ale je to nevýhoda pre CT a určite nie jeden má nervy, keď nejaký overak bude 2 minúty čupieť na jednom mieste - vtedy začnú camp miesta využívať aj CT a bude v tom zmätok. LOL je v podstate o tom istom s tým rozdielom, že CT majú väčšiu šancu zvíťaziť, pretože k rukojemníkom je veľa ciest - čo ale beriem za mínus, pretože tá hrá potom bude hlúposť a tiež by na old mali patriť oldschool mapy - nie nejaké zmesi a zbytočnosti..

Osobne by som sa ale prikláňal skôr k Assaultu, pretože keď tam sú normálni ľudia, hrá sa veľmi dobre a tiež je to jedna z najhlavnejších klasických máp.
Čo o LOL povedať nemôžem, pretože to patrí skôr na PUB.
Takže za mňa NIE, je to zbytočnosť (už tam je aj hromada máp bez toho)

Burak1
04-12-17, 19:46
Není problém nechat classic assault a přidat assault lol. Klidně můžou být na serveru obě mapy.

Burak1
04-12-17, 20:18
Na zkoušku vyměněno.