PDA

Zobrazit normální verzi : de_widlakof



Burak1
10-03-17, 19:43
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda byste uvítali na serverech opět mapu de_widlakof. Tentokrát ale nebude úplně klasická, je upravená tak, že se nebude dát dostat do tunelů a v domě se bude dát stát pouze 10 sekund, potom vás to začne hitovat. Přidána anketa.

Jeremy
12-03-17, 01:08
A nedalo by sa spraviť niečo s tou texturou na mide na tom moste pri ts niečo ? Je príliš nízka a nedá sa tade lietať , vždy sa o ňu sekneš ked tade letíš.

Burak1
12-03-17, 09:39
Nejde to upravit, to by musel někdo tu mapu úplně předělat.

Jeremy
15-08-17, 16:53
Tak čo bude niečo či nie ? A burák tie kanály by ste nemohli upraviť tak, aby sa tie poklopce vôbec nedali otvoriť ? Keď bola naposledy, tak to zabíjalo zbytočne veľa ľudí.

Burak1
15-08-17, 17:06
Já to zkusím udělat trochu jinak.

Burak1
05-11-17, 19:25
Mapa celá opravena. Některé části tunelů jsou zablokované, některé mají kemp zóny v sobě. V domě se může být maximálně 10 sekund, pak to začne hitovat a rozhazovat cross. Bohužel ta textura nad mostem opravit nejde.

Mapu na test přidám do maplistu.

CMBR
08-11-17, 20:28
sick

bol raz jeden král
14-11-17, 20:50
mapa se absolutně nehodí pro komunitu co momentálně hraje furien, odeberte to pls

Burak1
15-11-17, 20:26
Spousta lidí si tam najde svoje, ani kempit se tam už vlastně nedá. Odebírat se v blízké době, pokud se na ní nenajde něco extra špatného, nebude.

Darongodx
15-11-17, 21:16
Spousta lidí si tam najde svoje, ani kempit se tam už vlastně nedá. Odebírat se v blízké době, pokud se na ní nenajde něco extra špatného, nebude.

úzke uličky
kemp na strechách
kemp na ct spawne až dom

Tečka
15-11-17, 23:11
při úpravě widlákova mi došlo že by se mohly bloknout:
- dd2 Aplant; katy; tspawn; pit
- dust4ever místo nad tspawnem; katy samozřejmě; spodní tunel; Aplant; ulička při ctspawnu
- dust_castle katy; celá voda
- dd2_2006 balkon + totéž co klasický dd2
:)

bol raz jeden král
16-11-17, 11:40
při úpravě widlákova mi došlo že by se mohly bloknout:
- dd2 Aplant; katy; tspawn; pit
- dust4ever místo nad tspawnem; katy samozřejmě; spodní tunel; Aplant; ulička při ctspawnu
- dust_castle katy; celá voda
- dd2_2006 balkon + totéž co klasický dd2
:)

Potom co jsi tohle napsal mi došlo že si fakt hloupej

Del!k98
16-11-17, 15:03
Lul to môžte rovno odstrániť všetky mapy.. Všade vidíte len kemp. Burak to všetko poblokoval, keďže mapa bola dosť hraná. Som rád, že sa ešte niekto chytil furienu, najlepšie je písať na forku a neurobiť nič, len písať do threadov.

E: Dobré spravené, bloknute top campy.

Darongodx
16-11-17, 18:43
Lul to môžte rovno odstrániť všetky mapy.. Všade vidíte len kemp. Burak to všetko poblokoval, keďže mapa bola dosť hraná. Som rád, že sa ešte niekto chytil furienu, najlepšie je písať na forku a neurobiť nič, len písať do threadov.

E: Dobré spravené, bloknute top campy.

Čo môžme ako hráči iné zrobiť?
Top campy bloknuté:d:d, do tých kanálov stačilo hodiť jeden flash a CT malo strašne malú šancu sa otočiť tomu flashu. Keď ti bude letieť flash na strechu, tak je viac ako pravdepodobné, že to CT sa tomu flashu uhne. A to lietanie v tých uličkách, tak to trafí aj LSD salam s dualkami. :)

Burak1
16-11-17, 19:16
Tímto se nic nevyřeší, mazat se to teď stejně nebude, hh.

cempa
13-07-18, 10:42
Mapu vymazat, zbytečná mapa, hnusná, je více hezkých map. Není problém mi napsat a najdu lepší náhradu za to.

bohémsky život
13-07-18, 18:11
Není problém mi napsat a najdu lepší náhradu za to.

Takové kontakty by se tady hodily.