PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN



Mr.Fox
25-02-12, 22:44
Dobrý večer chtěl bych vás poprosit jestli by jste mi mohly zrušit BAN, co jsem takhle koukal a hledal čím to je a nakonec jsem zjistil že za nějakej Wallhack ani nevím co to je. Když jsem hrál CS1,6 občas se mi ta hra sekala hraju ji v okně protože když to koupim tak se přepnu na plochu abych nemusel čekat a dělám si mezitim ještě věci na Pc. Dnes když jsem tak zas dělal tak sem se přepl zpátky a po chvilce jsem dostal BAN. Myslel sem že je to nějaká chyba tak sem se pokoušel několikrát přihlásit, pak jsem odinstaloval a opět nainstaloval CS 1,6 a pořád BAN.

Můj nick : Mr.Fox
Ip adresa: 85.71.109.199



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 22217 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Mr.Fox
[AMXBANS] Tvuj nick : Mr.F
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1558104952
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1558104952
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 85.71.109.199
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.71.109.199
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Ridik : D +MP3
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
BOOT killed (Cox) _El_N!N0_o with famas
[som corkozny] wakup!!!! killed *|Sup3r MaRio|* with p90
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

ZEUS
25-02-12, 22:50
:thumbup::thumbup: To je moc. Počkej na demo od Ridika

Flash
25-02-12, 23:35
http://2.bp.blogspot.com/-AnZfVl9iLXY/TiiWvL4bdzI/AAAAAAAAAHs/I-9MnBBUIBQ/s1600/nice%2Btry.jpg

Bezdak
25-02-12, 23:54
Tumáš

http://csko.cz/dema/upload/dir/mrfox.dem

Mr.Fox
26-02-12, 00:44
v cem to otevru ? a kcemu mi je video ja vim co je ve videu, potrebuju zrusit ban

Bezdak
26-02-12, 00:47
Ban ti nezrušíme když máš WH.

ZEUS
26-02-12, 00:48
Demo hodíš do cstrike, pustíš CS, zmáčkneš konzoly ( pod esc) a napíšeš viewdemo nebo playdemo mrfox a dáš enter.

Mr.Fox
26-02-12, 01:05
jakej WH ? nechapu sem akorat stahnul pach aby mi slo csko na win 7 mel sem stim problemy mi ho prosim zruste me klidne sledujte ip znate nick taky prosimmoc

Mr.Fox
26-02-12, 01:10
Patch-v42(by_Kotel)... sem si stahnul a od ty doby ho porad hraju

Mr.Fox
26-02-12, 01:58
jako nevim co to je WH . nevim jak se pisou chety ve hre a jestli se vam nelibi jak hraju tak mi zato date ban? ja zato nemuzu ze mi to slo, jednou mi to jde pak zase ne.. nerikam ze sem nejlepsi hrac ale zatohle ze mi date ban si myslim ze je to nespravedlivi ...

Kotel
26-02-12, 02:12
Takze ti nepripadalo divne, ze vidis hrace pres zdi?

Mr.Fox
26-02-12, 02:26
jak pres zdi? proc bych mel videt pres zdi ? tak asi vim kdyz nekdo nekam strili treba na ty vrata tak asi tam nekdo je ne ? a pak sem dal tu hedku, a kdyz sem pak skakal tam dolu tak podle zvuku kdyby sel potichu tak ho neuslisim, ja mam sluchatka za nakejch 6000 ktery pouzivam do zkusebny a ke hrani cska

akka~
26-02-12, 08:13
Podíval jsem se na demo, sice nejsem žádný profík na WH. JE jasné že jsi měl. JAk jsi mohl vědět přes ty dveře že tam je ? Byl sis docela hodně jistý a šel jsi na jistotu.

Krispo
26-02-12, 10:12
jak pres zdi? proc bych mel videt pres zdi ? tak asi vim kdyz nekdo nekam strili treba na ty vrata tak asi tam nekdo je ne ? a pak sem dal tu hedku, a kdyz sem pak skakal tam dolu tak podle zvuku kdyby sel potichu tak ho neuslisim, ja mam sluchatka za nakejch 6000 ktery pouzivam do zkusebny a ke hrani cska

Tak timhle si to totálně zabil, běž si najít radši jiný portál na hraní, a tady neotravuj.

PRAETORIAN
26-02-12, 13:30
mr.fox lžeš jak když tiskne.demo mohlo bejt trochu delší ale i tak je dost prukazné. 1.v přestřelce jaká je na demu nelze slyšet pozice soupeře takže ti sluchatka nepomohou ani za 6000 eur.2. vidno jak zameřuješ soupeře přes krabici aniž si to uvedomuješ.3.je vidět že stím hraješ krátkou dobu a neumíš to ani trochu skrejt:gg:.

ZEUS
26-02-12, 14:03
Tak jsem si stáhl demo a myslím, že není co řešit.
Možná by ti neuškodilo, kdyby si na hodinách Českého jazyka dával pozor. Žádost se zamítá.
Lock