PDA

Zobrazit normální verzi : Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).



SikiAxin
11-03-17, 19:30
Dnes 11.3.2017 čas cca 19:05 (viz log vašeho serveru) byl server DUST2 only restartován ještě před řádným ukončením hrací doby adminen (nick:K1X)
Jen z toho důvodu .. prostě že admin chtěl ... tak se chci zeptat, zda-li počínání admina je "normální" a odpovídá jeho kompetencím ?

Přikládám jako důkaz výpisy ze své konzoly včetně komunikace s adminem včetně doporučení masturbace........
(více jistě najdete v logu serveru).

S pozdravem žalovníček :twisted: *si][ki* AXIN

****************
jester has left the game
Zbyva jeste: 6:39
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 14
si][ki *AXIN* connected
si][ki *AXIN* is joining the Terrorist force
Pipin is joining the Terrorist force
viking is joining the Counter-Terrorist force
janci237 is joining the Terrorist force
HaJzLiK is joining the Counter-Terrorist force
TheCookieMonster is joining the Terrorist force
*L3iTo* connected
R´ is joining the Terrorist force
Defino :D connected
ostravacek greenhorn 2 is joining the Counter-Terrorist force
SviTTzz is joining the Counter-Terrorist force

************************************************** ************************************************** ************************

*DEAD* si][ki *AXIN* : K1X ?? zbyva 6:39 minut a najednou konec hry ? a restart ? ??? divn nemysl ?

CT got 2 points for All Terrorists eliminated
k1x : nebudem tu dlho

k1x : chcel som rr


si][ki *AXIN* : K1X ten log poslem majitelom OK ?

*** tray killed si][ki *AXIN* with a headshot from galil ***
*** HaJzLiK killed Pipin with a headshot from famas ***
k1x : ok

************************************************** ************************************************** *************************
chodici kill (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
tray killed janci237 with galil
HaJzLiK killed Defino :D with famas
k1x : nech sa paci

k1x : a vyhon si na tom

Nakladana Okurka
12-03-17, 10:05
Rozumím tomu, že to nějak velký prohřešek není. Ale když si někdo přijde stěžovat na admina pošleme ho k šípku s tím, že nemá důkaz.
Ten kluk sem došel slušně, podal patřičné důkazy, nikomu nenadaval a jako pánové nezlobte se na mě, jestli dává rr jen proto, že chtěl tak to je zneužívání práv.
Neříkám sebrat práva nebo tak, ale jestli na to nejste schopni pohlížet nezaujatě, tak byste se k tomu neměli vůbec vyjadřovat.



Smazano

wowz0r
12-03-17, 12:14
Chápu dobře, že změnil mapu z dust2 na dust2 o 6 minut dřív než by se to restartovalo samo? Čili zdejší bonzák je naštván, že místo d2 musel hrát d2? To je seriózní problém vyžadující participaci širšího vedení kotelny, které by mělo ve zkráceném řízení rozhodnout o tom, jestli dostane k1x doživotí nebo gilotinu.

Vaše problémy bych chtěl mít. Wow

Koprakek
12-03-17, 12:18
Chápu dobře, že změnil mapu z dust2 na dust2 o 6 minut dřív než by se to restartovalo samo? Čili zdejší bonzák je naštván, že místo d2 musel hrát d2? To je seriózní problém vyžadující participaci širšího vedení kotelny, které by mělo ve zkráceném řízení rozhodnout o tom, jestli dostane k1x doživotí nebo gilotinu.

Vaše problémy bych chtěl mít. Wow
Takže v podstatě tím chceš říct, že si můžu přijít na server a resetovat si mapu do nekonečná jen proto, protože chci ? Moc tomu nerozumím.

wowz0r
12-03-17, 12:24
V podstatě tím chci říct, že to udělal jednou, ne opakovaně a "do nekonečna". A nevidím rozdíl v tom, jestli se server restartoval po 60 minutách nebo 54 minutách. Buď korektní. Navíc by mě zajímala konkrétní újma, kterou tím stěžovateli způsobil. Pokud chceš přemýšlet o trestu, měl by se odvíjet od toho, jak moc někomu ublížil. A ať na to koukám ze všech možných úhlů, nic kromě pošramoceného ega jednoho bonzáka tu nenacházím.

Britny
12-03-17, 12:35
Za 6 minut by restart mapy proběhnul i tak, body v ranku se vám nemažou, jediné co se smaže je skore. Jako velký prohřešek ani problém v tom nevidím. Admin toho nezneužívá stále, aby si na serveru dělal co chtěl, akorát mohl být trošku slušnější v tom vyjadřování k hráčovi "k1x : a vyhon si na tom"

Kix moc často ani na web nechodí, takže si to ani zatím nepřečetl, ale v dnešní době hráčí hlásí opravdu věci, které jim nějak ani nezasáhnou velmi do hraní, ale je asi lepší nedělat něco podobnýho, potom tu jsou takové stížnosti.

Darongodx
12-03-17, 12:36
V podstatě tím chci říct, že to udělal jednou, ne opakovaně a "do nekonečna". A nevidím rozdíl v tom, jestli se server restartoval po 60 minutách nebo 54 minutách. Buď korektní. Navíc by mě zajímala konkrétní újma, kterou tím stěžovateli způsobil. Pokud chceš přemýšlet o trestu, měl by se odvíjet od toho, jak moc někomu ublížil. A ať na to koukám ze všech možných úhlů, nic kromě pošramoceného ega jednoho bonzáka tu nenacházím.

Skade vieš, že to zrobil len raz, kľudne sa to mohlo opakovať už viackrát. A ďalej chceš mi povedať, že ti nebude vadiť, keď príde admin na mod, kde hráš a resetne ti server, pretože sa mu zachcelo?

Baxo15
12-03-17, 12:41
Keď si spomeniem aj na minulosť tohto admina, tak to žiadny kvietok nieje. Už bolo na neho xxy stiažností a to nehovorím o tých reasonoch čo dáva, dával. Skôr by som povedal, že si robí čo chce a nedá si povedať. D2 a tieto prkotiny idú mimo mňa, len som chcel objasniť skutočnosť. Ten jeho prístup by sa mohol už zmeniť.:)

Nakladana Okurka
12-03-17, 12:44
Admin má dodržovat pořádek na serveru. Bezdůvodné resetování mapy není v jeho kompetenci, takže to bylo zneužití práv. Samozřejmě je pro nás všechny adminy reprezentativní, když hráč dostane odpověď "a vyhon si na tom". Chceme, aby k nám hráči chovali respekt, ale nejsme schopni projevit alespoň kapku respektu my k nim.
Zase říkám, že to není velký prohřešek a nikdo tu nechce odebírání práv, ale aspoň mohl odepsat "dal sem rr protože sem chtěl, sorry jestli se tě to dotklo".
To jsme jako AT klesly tak moc, abysme si tady mohli dělat co chceme?

wowz0r
12-03-17, 12:46
Pokud nejsem slepý, tak stěžovatel uvádí jeden restart. Tudíž o opakování není řeč. Nevidím rozdíl v tom, když se server restartuje automaticky, po padnutí nebo z vůle admina. Nevidím nejmenší důvod chodit kvůli tomu fňukat na fórum. Pokud bych měl brát ekvivalent, který se tu nedávno řešil, tak někdo přehodil na JB hráče od CT k T, byla na to stížnost a svedlo se to ja to, že admin si to může v rámci svých výhod dovolit. Kotelna má dle mého horší problémy než jeden restart serveru. Za to, co tu jako admini musíme kolikrát řešit za sračky, si nějaká ta privilegia zasloužíme. A pokud si chtěl dát z nějakého důvodu restart a nikomu tím neublížil (ani si neumím představit, jak se dá restartem někomu ublížit), tak proč ne...

Detektor
12-03-17, 13:06
Admin má dodržovat pořádek na serveru. Bezdůvodné resetování mapy není v jeho kompetenci, takže to bylo zneužití práv. Samozřejmě je pro nás všechny adminy reprezentativní, když hráč dostane odpověď "a vyhon si na tom". Chceme, aby k nám hráči chovali respekt, ale nejsme schopni projevit alespoň kapku respektu my k nim.
Zase říkám, že to není velký prohřešek a nikdo tu nechce odebírání práv, ale aspoň mohl odepsat "dal sem rr protože sem chtěl, sorry jestli se tě to dotklo".
To jsme jako AT klesly tak moc, abysme si tady mohli dělat co chceme?

Myslíš adminov z JB ? Keď ti prišlo normálne niekoho prehadzovať z CT a toto ti vadí tak tu niečo nieje v poriadku . Myslím si ,že bude rozumné počkať na K1xa a jeho vyjadrenie prečo spravil niečo tak strašné :cray:

MrSlissi
12-03-17, 13:19
Admin má dodržovat pořádek na serveru.

Což v tomhle případě evidentně nedělal, jinak by nevznikla ta stížnost.
***************

Samozřejmě je pro nás všechny adminy reprezentativní, když hráč dostane odpověď "a vyhon si na tom".

Tohle je horší než nějaký restart serveru- jak napsal Okurka:


nejsme schopni projevit alespoň kapku respektu my k nim

Běžně se banuje za urážku admin týmu, ale když se admin chová podobně k hráčům?
***************

To jsme jako AT klesly tak moc, abysme si tady mohli dělat co chceme?

Tohle je krásná věta na zamyšlenou. (mimochodem má to být "abychom" ne "abysme")
***************

...Nevidím nejmenší důvod chodit kvůli tomu fňukat na fórum...

K tomuhle- hráč došel na fórum slušně se vcelku rozumnou stížností. Takže by se k tomu mohlo přistupovat podobně ne? Chápu, že po stížnostech na adminy od deagla (http://csko.cz/forum/showthread.php?50075-Gustak) a knedla (http://csko.cz/forum/showthread.php?55304-Britney-adminka-server-dust-2-only-4), je podstatně těžší brát takovéto příspěvky vážně, ale zkuste to aspoň.

ZEUS
12-03-17, 13:25
Tohle by se dělat rozhodně jen tak svévolně nemělo. Někdo vyšší to s ním proberte.

wowz0r
12-03-17, 13:28
Je hezké vidět, že máme na kotelně spoustu samosoudců, ale je s podivem, že se nikdo z vás (adminů) nevyjádřil tak plamenně k tomuhle (http://csko.cz/XzYO)... (což mi přijde jako mnohem horší prohřešek než rr serveru)

DarkAspecT
12-03-17, 13:48
Je hezké vidět, že máme na kotelně spoustu samosoudců, ale je s podivem, že se nikdo z vás (adminů) nevyjádřil tak plamenně k tomuhle (http://csko.cz/XzYO)... (což mi přijde jako mnohem horší prohřešek než rr serveru)

Ty vychytrálku, jde tu o princip. U situace jsem konkrétně byl, ačkoliv mě to v tu chvíli nijak neovlivnilo, nevidím v tom smysl. Pár hráčů v tu chvíli mohlo mít nástřel na celkem slušné skóre a na to ještě celkem dost lidí hraje. Docela rád bych byl u toho, až by Ti tohle nějaký jiný admin z prdele udělal, abys mu začal nadávat do bůhvíjakejch kokotů a spol.

Co názor, to perla, tak se zase hezky posaď a hoď se do klídečku, neurotiku.

Kotlys
12-03-17, 13:53
dodatek: Ohledně JB ,s tím ,že vyhodí mrtvého hráče od CT za to nemůžou ,je to jejich výhodou+lepší postavení k řešení pořušování pravidel nebo rady jak se má hrat,protože když jsou u T a řeší nějaký malý problém,tak je simon zabije za svoji práci co musí pořešit když jsou afk a tímpádem si nezahrají atd.

Ale toto je něco jiného,když si jen tak dá restart a napíše mu "vyhon si na tom" tak to potom dáváte pěkné příklady hráčům na kotelně,se pak nedivte ,že se k vám chovají jak k prasatům :)

Rozhodně za toto na kobereček a menší trest :)
nebo stačí omluva dotyčnému a zlepšené chování admina k1x,pokud se nezlepší odebrání práv :D

E:wowz0re uklidni se ,dej si kafíčko ,mají pravdu,jen ty to trošku přeháníš :)

wowz0r
12-03-17, 13:59
Ty vychytrálku, jde tu o princip. U situace jsem konkrétně byl, ačkoliv mě to v tu chvíli nijak neovlivnilo, nevidím v tom smysl. Pár hráčů v tu chvíli mohlo mít nástřel na celkem slušné skóre a na to ještě celkem dost lidí hraje. Docela rád bych byl u toho, až by Ti tohle nějaký jiný admin z prdele udělal, abys mu začal nadávat do bůhvíjakejch kokotů a spol.

Co názor, to perla, tak se zase hezky posaď a hoď se do klídečku, neurotiku.

Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?

DarkAspecT
12-03-17, 14:02
Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?

Ještě jsem Tě nediagnostikoval, ale pokud se toho tak dožaduješ, tak je to přehnané ego zamindrákovaného nolifera, který nebere cizí názory a jede si to svoje. Pražáček se nezapře, vylez občas na sluníčko. Jsi admin na baterky a jestli si myslíš, že Tě to opravňuje k tomu, co tu bráníš a taky k chování se jako hovado k "normálním" hráčům, tak jsi na omylu :)

Darongodx
12-03-17, 14:02
Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?

Podľa tejto odpovedi by si si mal prerobiť tu tabuľku IQ.

Britny
12-03-17, 14:02
V tom případě asi spousta adminů nebo spešlů svou výhodu volného slotu k CT špatně pochopila, ta tam není, aby si tam lezli kdy se jim zachtělo a vyhazovali hráče, ale aby šli k CT pomáhat, když je to potřeba.

Ten hráč sem dal log co kix psal, tak zase moc nepřeskakujte, nenapsal přímo jenom "chcel som rr" napsal, že tam nebude dlouho, tak chtěl rr a napsal to úplně normálně. Na to mu hráč napíše, že log pošle majiteli a on napíše "ok, nech sa paci - a vyhon si na tom" - což to poslední psal takto nemusel, ale bohužel napsal to.

Princip - naštve to každého, pokud má rozjeté skore, jak psal Aspekt, ale zase pokud chcete nějak tvrdě trestat adminy, za tohle zneužívání, tak wowzor má pravdu v tom, že jsou tu větší prohřešky co admini dělají, ale to vy už nevidíte, bohužel. Jinak byste asi takto moc nepsali.

hanba mi
12-03-17, 14:03
Pani, k1x urobil kix o tom ziadna, ale rovno ho za to ukrizovat nie je potreba. Aj mne sa stalo, bohuzial, ze som omylom spustil admin rtv na awp a samozrejme sa za to hracom ospravedlni,l ale stalo sa. Tak ako tu.
Mna skor mrzi ta reakcia tym (trosku detinskym) nevyberanym sposobom a to urcite k1xo vo svojom poste da na pravu mieru a ospravedlni sa...tak skusme vecne, bez flejmu:happy:

E: a dama, sa ospravedlnujem:slap:

wowz0r
12-03-17, 14:10
Ještě jsem Tě nediagnostikoval, ale pokud se toho tak dožaduješ, tak je to přehnané ego zamindrákovaného nolifera, který nebere cizí názory a jede si to svoje. Pražáček se nezapře, vylez občas na sluníčko. Jsi admin na baterky a jestli si myslíš, že Tě to opravňuje k tomu, co tu bráníš a taky k chování se jako hovado k "normálním" hráčům, tak jsi na omylu :)

Další z plejády idiotů, kteří nemají nejmenší tušení, s kým mají tu čest. Gratuluji, ale veškeré tvoje názory pozbyly validity někde kolem tohoto postu (http://csko.cz/forum/showthread.php?55098-Pr%E1va-na-st%26%23345%3B%EDlec%ED-servery&p=441027&viewfull=1#post441027). Je obdivuhodné, že jako řadový hráč vidíš do záležitostí adminů a dokážeš spolehlivě posoudit, kdo je jaký admin i přesto, že je ze serveru neznáš. Bohužel je z tebe na hony cítit jistá zahořklost z toho, jak se vyvinula tvoje žádost o práva a máš potřebu hledat nějaké šmouhy na těch, kteří ti tam dali proti. Mrzí mě to, ale víš jak to je... Můžeš si za to sám. Jo, a nejsem z Prahy, too bad, hm?

DarkAspecT
12-03-17, 14:17
Další z plejády idiotů, kteří nemají nejmenší tušení, s kým mají tu čest. Gratuluji, ale veškeré tvoje názory pozbyly validity někde kolem tohoto postu (http://csko.cz/forum/showthread.php?55098-Pr%E1va-na-st%26%23345%3B%EDlec%ED-servery&p=441027&viewfull=1#post441027). Je obdivuhodné, že jako řadový hráč vidíš do záležitostí adminů a dokážeš spolehlivě posoudit, kdo je jaký admin i přesto, že je ze serveru neznáš. Bohužel je z tebe na hony cítit jistá zahořklost z toho, jak se vyvinula tvoje žádost o práva a máš potřebu hledat nějaké šmouhy na těch, kteří ti tam dali proti. Mrzí mě to, ale víš jak to je... Můžeš si za to sám. Jo, a nejsem z Prahy, too bad, hm?

Je vidět, že nemáš patřičnej nadhled a děláš si názor jen z nějakého kousku :) Možná si mojí žádost přečti znovu a zjistíš, že mi to je volný, alespoň v takové míře, aby to byl důvod mého reagování na Tebe v tuhle chvíli. O co mi jde, že jako admin se chováš jako naprostej dement a nepůsobíš jako autorita, ale jako super odraz některých členů admin týmu, čili už se tomu nemá cenu ani divit. A s kým mám tu čest? Budu pokrytec v tomhle jako Ty a udělám si názor jen podle jedné věci, jako sis udělal Ty, tím pádem já si ho dělám z Tvých vyjádření a pro mě jsi naprosto bezvýznamná noname postava a neboj se, na ligách jsem hrál taky a o nikom jako "w0wz0r" jsem jak živ neslyšel, asi nebudeš tak dobrý, jak si Tvé ego myslí, CO SI O TOM MYSLÍŠ?

Tak promiň, Praha ne tedy, ale nějaká blízkost k tomu je, viď? Jestli Tě děti šikanovali ve škole a kompenzuješ si to na herním portálu, konkrétně na jeho fóru, tak gratuluji, životní úspěch zaznamenán :)

Samco
12-03-17, 14:23
Situácia možno nebola myslená zle, ale sťažnosť je v tomto prípade opodstatnená, admin nemá právo len tak svojvoľne zmeniť mapu (v tomto prípade reštartnúť). Keby bola pred týmto úkonom nahodená anketa pre hráčov na servery, či súhlasia s reštartom a väčšina by odpovedala áno, tak by sa to dalo prehliadnuť.

E: Reakcia aby si na tom "vyhonil" mi príde naozaj nemiestna, takýto spôsob reakcie je naozaj neprofesionálny.

wowz0r
12-03-17, 14:25
Je vidět, že nemáš patřičnej nadhled a děláš si názor jen z nějakého kousku :) Možná si mojí žádost přečti znovu a zjistíš, že mi to je volný, alespoň v takové míře, aby to byl důvod mého reagování na Tebe v tuhle chvíli. O co mi jde, že jako admin se chováš jako naprostej dement a nepůsobíš jako autorita, ale jako super odraz některých členů admin týmu, čili už se tomu nemá cenu ani divit. A s kým mám tu čest? Budu pokrytec v tomhle jako Ty a udělám si názor jen podle jedné věci, jako sis udělal Ty, tím pádem já si ho dělám z Tvých vyjádření a pro mě jsi naprosto bezvýznamná noname postava a neboj se, na ligách jsem hrál taky a o nikom jako "w0wz0r" jsem jak živ neslyšel, asi nebudeš tak dobrý, jak si Tvé ego myslí, CO SI O TOM MYSLÍŠ?

Tak promiň, Praha ne tedy, ale nějaká blízkost k tomu je, viď? Jestli Tě děti šikanovali ve škole a kompenzuješ si to na herním portálu, konkrétně na jeho fóru, tak gratuluji, životní úspěch zaznamenán :)

Počkej, na ligách jsi hrál nebo cheatoval? Nebo ti to splývá? :) Popravdě, nevím, jak dle tvého uvažování souvisí hraní lig s adminováním na public portálech, ale řekl bych, že v tvojí hlavě hodně. Nebudu ti to brát. Dělám admina od roku 2007 (i na lize, sorry) a pokud mě pamět neklame, tak tu na mě zatím nepřišla žádná stížnost od hráčů. Pokud bych měl rozepsat svůj názor na tebe, postačilo by na to ctrl+c ctrl+v toho, cos napsal ty. H(S)ráč, který má z nějakého důvodu potřebu cheatovat, je pro mě naprosto bezvýznamný. Jinak pokud chceš postovat nějaké další anál lízy, tak do pmky, tenhle topic měl být přece o něčem jiném :)

DarkAspecT
12-03-17, 14:28
Počkej, na ligách jsi hrál nebo cheatoval? Nebo ti to splývá? :) Popravdě, nevím, jak dle tvého uvažování souvisí hraní lig s adminováním na public portálech, ale řekl bych, že v tvojí hlavě hodně. Nebudu ti to brát. Dělám admina od roku 2007 (i na lize, sorry) a pokud mě pamět neklame, tak tu na mě zatím nepřišla žádná stížnost od hráčů. Pokud bych měl rozepsat svůj názor na tebe, postačilo by na to ctrl+c ctrl+v toho, cos napsal ty. H(S)ráč, který má z nějakého důvodu potřebu cheatovat, je pro mě naprosto bezvýznamný. Jinak pokud chceš postovat nějaké další anál lízy, tak do pmky, tenhle topic měl být přece o něčem jiném :)

Já už na Tebe žádný názor postovat nemusím, obrázek si o Tobě podle mě udělalo minimálně teď několik dalších lidí, já mám splněno :) Jen když ses ptal, jak to adminování souvisí? Říkal jsi, že nevím, s kým mám tu čest. Tak jsem si dal tu práci a zkusil se nad tím zamyslet a máš pravdu, vážně nevím, žádné velké jméno nemáš :)

wowz0r
12-03-17, 14:33
Já už na Tebe žádný názor postovat nemusím, obrázek si o Tobě podle mě udělalo minimálně teď několik dalších lidí, já mám splněno :) Jen když ses ptal, jak to adminování souvisí? Říkal jsi, že nevím, s kým mám tu čest. Tak jsem si dal tu práci a zkusil se nad tím zamyslet a máš pravdu, vážně nevím, žádné velké jméno nemáš :)

Pokud by si několik dalších lidí udělalo obrázek a vyšlo by jim, že cheater recidivista > admin s 10 lety zkušeností, pak je jejich názorová hodnota stejná jako ta tvoje. Mimochodem, nevidím nikde pravidlo, že si hráč nemůže během času změnit nick. Toliko k tvému usilovnému hledání.

A aby se tu vyřešila ta stížnost:

Ty ty ty, k1xi, neměl bys svévolně restartovat server.

Kotlys
12-03-17, 14:36
Jde vidět ,že wowz0r se chce hádat a udělal tady pěkný bravíčko,tím chci poukázat ,že nikdo není dokonalý,nehádejte se už,tyhle cesty nevedou nikam,nejlepší způsob si domluvit termín,čas a rozdat si to v realu "pěsti na oko" ať pak vidíte co tady plivete za souhrnost svojeho nespokojeného JÁ nebo protože po pátku či soboty jste neuspokojily holku či ženu mokrými.

k1x se omluví ,začne se chovat slušněji a polepší se z chyby ,kterou udělal a dělá každý a jít si svoji cestou.

^SeaBi
12-03-17, 14:48
Jako "pražáček" se taky vyjádřím....

Tenhle thread, měl spíš sloužit k tomu aby postižený hráč (který kvůli restartu o 6 minut dřív neskutečně trpěl) upozornil adminy, kteří by následně napsali k1xovi, že to dělat nemá. Vy ostatní, co jste sem začali psat srance (nic ve zlým) jste tomu dali akorát korunu, ale jak už to má zdejší komunita ve zvyku, tak z komará udělala velbouda. Všichni co to berete smrtelně vážně, si dejte facku a uvědomte si, že je to jenom hra. Nejlepší je to locknout, někdo napiště k0xovi a čau.

Čím víc palečku dolů, tím víc mě to zahřeje na srdíčku :)

Baxo15
12-03-17, 14:51
Zaujímalo by ma to, čo ste vy dvaja vôbec riešili v tomto threade, keď ste už zišli od hlavnej myšlienky tejto stiažnosti. Skoro strana uplných kokotín. Takže sa pekne vrátit ku Kixovi a nie si tu merať ego.

MrSlissi
12-03-17, 15:00
wowz0r, DarkAspecT běžte si řešit svoje problémy do soukromé konverzace. Moderátoři by měli vaše příspěvky smazat, je to katastrofa a jen to dokazuje, co napsal Okurka a na co jsem upozorňoval.


Čím víc palečku dolů, tím víc mě to zahřeje na srdíčku :)
nz, cc

Maaaaaaaaaaja
12-03-17, 15:12
Z hlediska dopadu na hru je to asi konina (maximálně se možná někdo naštval, že měl krásné skóre, které by za 6 minut stejně ale moc nezměnil), ale z principu se mi tohle nelíbí.

eriew
12-03-17, 15:18
Wowzor kukni si palceky u každého tvojho postu a zistíš že asi je niečo zle. Táto situácia má dopad minimálny ale i tak je to zneužívanie práv. Ešte ťa egoisticka odpoveď : choď si na tom vyhonit , mi príde úplne cez čaru, admin urobí hovadinu a namiesto ospravedlnila si zvýši ego o 67%. Keď by sa to mne stalo tiež by som nebol nadšený už len z toho že si môžem kúpiť čo chcem a zrazu mám len pistolku, 12000 v riti a môžem znova na to šetriť.

Btw: písané z mobilu s posratym autocorrectom

pweredbytvaroh
12-03-17, 15:24
Nevim, odkud se bere vsechen ten moralismus, ale asi to ted frci. Ani vlastne nevim, co se resi vic, jestli to, ze zmenil mapu a bude mit misto skore 65:20 skore 57:18, nebo to, ze mu napsal, aby si vyhonil nad stiznosti o takovem hovne. Ono by ta konverzace mohla probehnout i takto: (pro ty mene chapave - neni problem v komunikaci jen na strane admina, ale muze byt i na strane hrace, ktery nemusel hned vyrvavat, jak si pujde stezovat)

'Proc si zmenil mapu pred koncem?'
'Chtel jsem'
'A mohl bys to prosim prestat delat? Vadi mi to (z jakeho duvodu mi je zahadou, ale predstirejme, ze na tom zavisel zivot)'
'Dobre'

k1x stabilne a aktivne hraje jenom na dustu (povetsinou nejlepsi skore), povinnosti admina plni, tak proc nezalozit tristrankovy topic o tom, jak zmenil mapu o 6 minut driv. Vynakladame energii na malickostech, kdyz se maji resit zavaznejsi zneuzivani prav nebo cokoliv s chodem portalu, na ktere uz asi zrejme potom neni cas.

Michal_haniccin
12-03-17, 23:40
Děláte si srandu? Ten kluk je aktivní, čistí pro vás zadarmo server od cheaterů, kemperů a různejch dementů co jich jenom je a pak se po něm vozíte protože si chtěl zastřílet proti pistolkám? Get a life .. Jasně, že se to nemá. No a co? Nikomu to neublížilo a pistolky jsou stejně nejlepší kolo z celý mapy.

Burak1
13-03-17, 18:08
Z hlediska dopadu na hru je to asi konina (maximálně se možná někdo naštval, že měl krásné skóre, které by za 6 minut stejně ale moc nezměnil), ale z principu se mi tohle nelíbí.

Souhlas.

petooo
13-03-17, 21:24
Baxo ? ktore reasony ti pridu ako nie velmi normalne ? ja tam vidim iba jeden, ktory by nemal byt taky aky je, tak neviem preco si o tom hovoril v mnoznom cisle.. inak restart mapy 6 minut pred koncom mi nepride az tak strasne

marsoun
13-03-17, 22:08
Kotelna komunita opět neselhala, adminovi se domluví lock.