PDA

Zobrazit normální verzi : Novy JB



Zarix
26-02-12, 09:53
Ahojte mal by som taky napad kotle ci by ste neurobili dalsi JB ked je furt plny bolo by to vihodnejsie pouvazuj o tom.

Lynviy
26-02-12, 09:54
2. JB byl zrušen kvůli nedostatku adminů a byl všude nehorázný bordel. Takže se nejpíš ještě počká.

mrkvicka
26-02-12, 10:50
2. JB byl zrušen kvůli nedostatku adminů a byl všude nehorázný bordel. Takže se nejpíš ještě počká.

alebo by sa nabrali nejaky rozumny admini? a bol by klud

Pikii :D
26-02-12, 11:58
alebo by sa nabrali nejaky rozumny admini? a bol by klud

Jo no mrkvička myslíš napríklad TY ??? Napíš my jedno meno hráča čo hrá na JB +má steam odohraných 3mesiace+aj za CT a pozná pravidlá nemá konflikty.!!

Zarix
26-02-12, 12:03
Mrkvicka mysli seba nevadi veri si :)

mrkvicka
26-02-12, 12:11
Jo no mrkvička myslíš napríklad TY ??? Napíš my jedno meno hráča čo hrá na JB +má steam odohraných 3mesiace+aj za CT a pozná pravidlá nemá konflikty.!!

porozmyslaj

Zarix
26-02-12, 12:20
Nad tebou porozmyslame..

slepice
26-02-12, 12:58
Já si myslím že by se ten JB 2 mohl zase zavést :) . Nějací rozumní Admini by se našli.

Pikii :D
26-02-12, 13:00
Já si myslím že by se ten JB 2 mohl zase zavést :) . Nějací rozumní Admini by se našli.

Prv sa musia nabrať adminy a potom zaviesť JB2 ..už teraz na JB1 sa len tak tak stráži málo adminov proste zobrať 2,3adminov na JB ktorý by tam aj hrali a nie po 5dní sa nato vykašlali.

slepice
26-02-12, 13:03
Prv sa musia nabrať adminy a potom zaviesť JB2 ..už teraz na JB1 sa len tak tak stráži málo adminov proste zobrať 2,3adminov na JB ktorý by tam aj hrali a nie po 5dní sa nato vykašlali.

Rozhodně pravda Mohl by se založit topic kde by pár lidí Udělalo takovou přihlášku atd. A nebo se udělají žádosti.

Rosi! xP
26-02-12, 17:31
Pár hráčů už to na JB admina zkoušelo... vybral se Pepino a Leryx tak nwm jestlí má Kotel v plánu rozjet JB2

Zarix
26-02-12, 17:42
Je to na kotlovi ale bolo by to prinosom ten JB2

Pikii :D
26-02-12, 17:50
Nič v zlom OK lerycha vídam na JB celkom dosť často ,ale pep!na už tak veľmi nie občas tam zaskočí ,ale je to strašne málo ako som písal treba aspoň 2Xadminov.!!

slepice
26-02-12, 19:13
Jn Pep!no by to asi nezvládl. :D

mrkvicka
26-02-12, 19:17
Nič v zlom OK lerycha vídam na JB celkom dosť často ,ale pep!na už tak veľmi nie občas tam zaskočí ,ale je to strašne málo ako som písal treba aspoň 2Xadminov.!!

dejf - nič
Pepino - raz za cas
leryx - v pohode
grey - 3x za tyzden
jordan - niekedy
Smooke - v pohode
bezdak - 3x za rok :D
shamik - v pohode

to je asi vsetko ci som niekoho zabudol?

Rosi! xP
26-02-12, 19:20
dejf - nič
Pepino - raz za cas
leryx - v pohode
grey - 3x za tyzden
jordan - niekedy
Smooke - v pohode
bezdak - 3x za rok :D
shamik - v pohode

to je asi vsetko ci som niekoho zabudol?

Ještě virus je tam poměrně často...já v tom problém nevidím...nabrat pár adminů a rozjet JB2...

mrkvicka
26-02-12, 19:23
Ještě virus je tam poměrně často...já v tom problém nevidím...nabrat pár adminů a rozjet JB2...

nechapem do teraz preco ty niesi admin... keby ze mozem pisat do ziadosti tak uz ti tam dam 600x ano
jb2 sa mohol v klude otvorit s JB1 vobec problemy niesu obcas tam nabehne nejaky kid ale to sa za par minut vyriesi

Zarix
26-02-12, 19:27
mrkvicka neni to na tebe je to na kotlovi a Rosi ma smolu no bol by dobry admin je mi luto ze Pitbul ma 17 rokov a ty 15 rokov a odsudzuju ta kvoli tomu....

Rosi! xP
26-02-12, 19:46
nechapem do teraz preco ty niesi admin... keby ze mozem pisat do ziadosti tak uz ti tam dam 600x ano
jb2 sa mohol v klude otvorit s JB1 vobec problemy niesu obcas tam nabehne nejaky kid ale to sa za par minut vyriesi

Můžeš psát do žádostí ;)


mrkvicka neni to na tebe je to na kotlovi a Rosi ma smolu no bol by dobry admin je mi luto ze Pitbul ma 17 rokov a ty 15 rokov a odsudzuju ta kvoli tomu....

Nwm jestli je to kvůli věku, nwm na základě čeho se Kotel rozhodl :)