PDA

Zobrazit normální verzi : Teamspeak 3



rejdžyoda
13-03-17, 22:33
Zdravím...

Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné založit post "DJ" na vašem TSku jelikož tak je Kotelna Rádio takby se místo toho mohli udělat DJ roomky a pár lidem co by měli zajem dát DJ už párkrát jsem si tam chtěl jít zamixovat ale neměl jsem vždy právo "Grant Talk power"

Děkuji za jakýkoliv smysluplný komentář
S pozdravemrejdžyoda

Samco
13-03-17, 22:39
Ahoj, táto zbytočnosť tu istý čas bola, ale zdá sa mi, že ku koncu svojej existencie nikto o takýto hudobný zážitok nejavil záujem a následne sa to zrušilo.

rejdžyoda
13-03-17, 22:41
Aha to je škoda mě by to třeba bavilo ale to už pak záleží na vás

eriew
14-03-17, 09:24
Sám som to zakladal, nakoniec to dopadlo tak že prvé 2 dni tam niekto bol a potom už nikto. Ba čo viac aj keď tam niekto bol tak DJ išiel do prázdnej roomky si hrať.

rejdžyoda
14-03-17, 14:09
Aha no ja jsem na TSku každý den a hudbu poslouchám taky každý den a Soundboard používám taky každý den jelikož dělám i DJ jinde

allbym
28-03-17, 20:24
Zdravím viem, že reydžoya či ako už spomínal, že by chcel pridať resp. byť taktiež DJom ako väčšina milovníkov hudby na tomto teamspeaku. Mne osobne sekcia hudby čiže DJ roomky a všetko okolo toho chyba a určite to nechýba len mne. Viem, podľa niekoho je to zbytočné a myslí si, že budú to zneužívať niektorí ako mi písal nemenovaný kamarát na steam že budú zneužívať mikrofóny v roomke. Tak ale ja Vám napisem prečo sa to oplatí vytvoriť: - oživilo by to jb komunitu, ako už písal v predošlej teme reydz.. že jeho by to bavilo robiť tak už by som s nim mohol niečo urobiť, ja mám osobne veľmi dobre skúsenosti s Dj a celkovo s ts3, mám kamoša s ktorým by sme to tam pekne urobili aj vlastné jednoduché pravidla a ikonu DJ by mohol nahadzovať len hl.dj ktorý by mal možnosť move a upravovať descripton v roomkach (ale len v dj sekcii) + mikrofon je samozrejmosťou. A obyčajný DJ by si mohol zapnúť mikrofon len v dj sekci. Ako väčšina ma poznáte z jailbreaku alebo ts3 viete, že určite by som to nezahodil a nevyprdol sa na to. Dám si záležať a zaručujem že tento návrh sa skutočne oplatí pridať už len kvôli viacerým zaujmom od ľudí ktorí si chcú sem tam prísť vypočuť niečo a pri hudbe oddýchnuť napríklad. Ďakujem za Vaše názory, otázky atd. S pozdravomall by myself

rejdžyoda
28-03-17, 21:37
Zdravím viem, že reydžoya či ako už spomínal, že by chcel pridať resp. byť taktiež DJom ako väčšina milovníkov hudby na tomto teamspeaku. Mne osobne sekcia hudby čiže DJ roomky a všetko okolo toho chyba a určite to nechýba len mne. Viem, podľa niekoho je to zbytočné a myslí si, že budú to zneužívať niektorí ako mi písal nemenovaný kamarát na steam že budú zneužívať mikrofóny v roomke. Tak ale ja Vám napisem prečo sa to oplatí vytvoriť: - oživilo by to jb komunitu, ako už písal v predošlej teme reydz.. že jeho by to bavilo robiť tak už by som s nim mohol niečo urobiť, ja mám osobne veľmi dobre skúsenosti s Dj a celkovo s ts3, mám kamoša s ktorým by sme to tam pekne urobili aj vlastné jednoduché pravidla a ikonu DJ by mohol nahadzovať len hl.dj ktorý by mal možnosť move a upravovať descripton v roomkach (ale len v dj sekcii) + mikrofon je samozrejmosťou. A obyčajný DJ by si mohol zapnúť mikrofon len v dj sekci. Ako väčšina ma poznáte z jailbreaku alebo ts3 viete, že určite by som to nezahodil a nevyprdol sa na to. Dám si záležať a zaručujem že tento návrh sa skutočne oplatí pridať už len kvôli viacerým zaujmom od ľudí ktorí si chcú sem tam prísť vypočuť niečo a pri hudbe oddýchnuť napríklad. Ďakujem za Vaše názory, otázky atd. S pozdravomall by myself

Souhlasím s názorem allbyma co tu podotknul vždy když jsem na TSku tak se občas podívám na "Rádio Kotelna" a občas tam někdo je myslím si osobně kdyby se tam hrála normální muzika na hraní, relax a pod např na hraní bych pustil EDM(Garix, Avici, Hardwell apod.) a na relax takové ty klasiky třeba ty co slyšíte na MTV, Očku a pod. A tím se opakuji myslím že to bude fajn a lidi aspoň budou mít místo kde si můžou jít poslechnout hudbu bez starostí a zbytečného přepínání písniček a mohli by si vlézt tam kam by chtěli buď si poslechnout pohodu nebo něco rychlejšího nebo mix

Když se to zavede tak to bude přínosem, ale musí se nabrat schopný Hl. DJ který nebude nabírat kde koho, ale rozumný lidi co to nebudou zneužívat. A kdyby se ty roomky nějak opravili že jejich práva budou jen v těch DJ roomkách, ale to by si na to museli na chvilinku sednout TS3 admini a poupravit ty roomky zabere to max 5-10 min. teda záleží na schopnostech admina a jeho práce na TSku

allbym
28-03-17, 22:20
Souhlasím s názorem allbyma co tu podotknul vždy když jsem na TSku tak se občas podívám na "Rádio Kotelna" a občas tam někdo je myslím si osobně kdyby se tam hrála normální muzika na hraní, relax a pod např na hraní bych pustil EDM(Garix, Avici, Hardwell apod.) a na relax takové ty klasiky třeba ty co slyšíte na MTV, Očku a pod. A tím se opakuji myslím že to bude fajn a lidi aspoň budou mít místo kde si můžou jít poslechnout hudbu bez starostí a zbytečného přepínání písniček a mohli by si vlézt tam kam by chtěli buď si poslechnout pohodu nebo něco rychlejšího nebo mix

Když se to zavede tak to bude přínosem, ale musí se nabrat schopný Hl. DJ který nebude nabírat kde koho, ale rozumný lidi co to nebudou zneužívat. A kdyby se ty roomky nějak opravili že jejich práva budou jen v těch DJ roomkách, ale to by si na to museli na chvilinku sednout TS3 admini a poupravit ty roomky zabere to max 5-10 min. teda záleží na schopnostech admina a jeho práce na TSku

tie roomky sú maličkosť nastaviť aspoň pre mňa, len musí sa aj chcieť zaviesť tých Djov a kľudne by ste mohli osksuat ako Hl.Djov nás dvoch a Vám zaručujeme že nebudete ľutovať :new_russian:

Burak1
29-03-17, 06:57
I vás to po týdnu přestane bavit a opět to zůstane prázdné, jak minulé dva pokusy.

allbym
29-03-17, 07:00
I vás to po týdnu přestane bavit a opět to zůstane prázdné, jak minulé dva pokusy.

Ver tomu, že neprestane

rejdžyoda
29-03-17, 21:24
tie roomky sú maličkosť nastaviť aspoň pre mňa, len musí sa aj chcieť zaviesť tých Djov a kľudne by ste mohli osksuat ako Hl.Djov nás dvoch a Vám zaručujeme že nebudete ľutovať :new_russian:

Líbí se mi tvůj optimismus, ale myslím si že nebude problém tak každý den hrát jelikož stejně když hraju TSko tak mám puštěnou hudbu takže bych hrál i v roomce

B!g 5m0k3
29-03-17, 22:03
Je tam RADIO KOTELNA a nikoho nevídam, že by tam hral (Naruto ale ten veľmi málo). Keď chce, tak si tam môže púšťať.

allbym
29-03-17, 22:13
Neviem o tom aby sa dalo hrať v roomke radio kotelna, keďže som tam bol a nedá sa zapnúť mik

Tak co pridáte to alebo ako? Nech rozhodne Kopr :laughing1:

Samco
29-03-17, 22:18
Taktiež nevidím v tom zmysel, podstatu a praktický úžitok. Bolo to tu už niekoľkokrát, menilo sa aj kompletne TS prednedávnom (asi hosting), čiže sa na ňom zatiaľ vyskytuje menej ľudí ako kedysi.

Ak je niekomu potrebné mať hudobný zážitok, môže si to zariadiť individuálne, že si pustí hudbu sám a podľa vlastného gusta.

_AnGeL_
30-03-17, 10:13
Podľa mňa celá tá dj roomka a rádio či čo to je je zbytočné. Stačil by jednoduchý music bot a človek by si pustil čo chce.

Burak1
30-03-17, 12:07
Můžu vám zapnout mikrofon na rádio, myslím, že na to práva mám.

Britny
30-03-17, 15:14
Ale nejde o to, abys jim něco zapínal, ale aby tam měli nějaký "post" chápeš? :gabe:

Určitě nedávat lidem, které nikdo nezná práva - ani na C - ale at rozhodne Kopr :taunt:

eriew
30-03-17, 16:16
Už sa takto dostal jeden človek k admin právam, myslim že ani jeleň sa nechytí do tej istej pasce 2x.

allbym
30-03-17, 22:36
Burak tak kľudne môžeš nastaviť, tak aby som v tej roomke radio mohol mať stále zapnutý mik a ja budem hrať :happy:

rejdžyoda
31-03-17, 13:57
Burak tak kľudne môžeš nastaviť, tak aby som v tej roomke radio mohol mať stále zapnutý mik a ja budem hrať :happy:

Jde to nastavit, ale nesmí se ti změnit ID na TSku stačí ti nahodit "Majitele roomky" a nahodit mik by si měl sám, ale záleží jak mají nastavené permisse "Majitele roomky"

spisovatel
01-04-17, 12:31
sem urcite pro pokud by to nekdo delal bylo by to super urcite by to bylo prinosne

Burak1
01-04-17, 14:39
Zkoušel jsem to a práva na to nemám, takže se zeptejte někoho na pozici "Master".

rejdžyoda
02-04-17, 13:28
Tak mi dejte práva a překopu vám permisse :D a bude klid :D nokappa

allbym
04-04-17, 16:57
Ahoj ahoj zo začiatku by som sa chcel poďakovať ochotnemu Penegalovi za vytvorenie DJ sekcie na tsku kotelny a schválenie návrhu Kotlovi ☺ Tak a teraz k tomu, že ako môžte sami vidieť mo vlastne tí ktorí pravidelne navštevujú tsko a všimli si aktivitu a novú DJ sekciu tak ti vedia že sa to pekne rozbehlo. Máme už 5 aktívnych DJov ktorí hrajú kedy môžu. Už sú urobené aj vlastné pravidlá ktoré som písal ja, a spolu s kamošom Droperom sme to celé takto zorganizovali, a tak by sme Vás chceli požiadať či by ste nemohli vytvoriť permissky Hl.DJ z dôvodu že by sme prijímali stále nových djov a mali by sme právo len pridať ikonu DJ a upravovať roomky v DJ sekcii pretože ak novému djovi chceme dať DJa tak musíme čakať za niekomu kto má ikonu TS Master aby mu to nahodil (taký Mr.JuNiOr už 2 dni čaká), a tí tam väčšinou nevidieť tak bolo by to rýchlejšie. Ďakujem za odpovede :thanks:

Britny
04-04-17, 21:36
Mě by jen zajímalo, proč stále zakládáš o tom tsku další téma, když se to může řešit zde http://csko.cz/forum/showthread.php?55652-Teamspeak-3/page2 .. Jestli chceš tak na sebe upozornit, že tam chceš práva, tak jsem proti, at ty práva mají spíš jen admini - ts přeci jen spadá pod kotelnu a neměl by tam mít práva někdo, koho lidi ani neznají. Je hezký že si aktivní, ale přijde mi, že až moc naléháš na něco, co se nemusí hned řešit, protože to ts je celé nedořešené ještě a spousta věcí se tam musí doladit.

Samco
04-04-17, 21:40
Udeľovať práva pokiaľ viem môžu len Developeri a tak by to malo aj ostať. V hierarchii by hlavný DJ mal prakticky vyššie postavenie (aj keď sa len jedná o udelenie DJ) a právomoci než TS Admin, čo je nedobré.

Penegal
06-04-17, 18:31
Dj roomky - DJ's dostal na starosti burák, proto se ve všech záležitostech ohledně toho obracejte na ně. DJ budou 3 max 4. a vybere je Burák nejlépe z řad adminů co budou mít zájem. jinak bude umožněno v případě zájmu hrát v roomkách jakémukoliv adminovy.

LOCK